Page 3 of 42 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 41 to 60 of 822

Thread: 3D Gaming Discussion Thread

  1. #41
    Advanced Member magicoSakisPaoGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    πατρα
    Posts
    357
    PSN ID
    magicoSakisPaoGR
    Name
    Σακης

    Default

    δειτε το remote control της
    Samsung





    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=Sr-pULp-K-0&feature=fvw"]YouTube- Samsung 9000 Series 3D LED TV from CES 2010[/ame]
    ΧBOT-AKIA έρχονται καλύτερες μέρες.RRoD

  2. #42
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    isildur83 thanks για την επισήμανση!

    Έκανα ακύρωση τη TV και περιμένω να δω τι θα κάνω με την LG...
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  3. #43
    Advanced Member stein3x's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    572
    PSN ID
    Stein3x_qlp
    Name
    Νίκος

    Default

    Καλά έκανες πιστέυω Wolf ,περίμενε λίγο να δεις τι γίνετε ,να βγει κανά review για τις TV και να επιλέξεις αναλόγως .Πάντως η infinia της LG και συγκεκριμένα το μοντέλο LX9500 δείχνει αρκετά υποσχόμενο + ότι είναι τρελά desingάτο!Πάντως η τιμή της θα τσούξει πολύυ καθώς το μοντέλο LX6500 στις 47" κοστίζει κάτι 2300Ε! πόσο μάλλον ο μεγαλύτερος αδερφός της τις 55"...


    Η συλλογή μου από games
    Spoiler!

  4. #44
    Elite Dikakom's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,144
    PSN ID
    kdim87

    Default

    wolf καλορίζικη ρε φίλε..να μας πεις εντυπωσεις οταν με το καλό την πάρεις...

    επίσης με μονο φιλικά αισθήματα απευθύνομαι στον magicoSakisPaoGR , μου βγήκαν τα μάτια να διαβάσω τα κατα τα άλλα ενδιαφεροντα ποστ σου, σε 6 γράμματα έχεις 7 ορθογραφικά λάθη, αν εινια έτσι καλύτερα greeklish!φιλικά πάντα!

    Spoiler!

  5. #45
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    isildur83 thanks για την επισήμανση!

    Έκανα ακύρωση τη TV και περιμένω να δω τι θα κάνω με την LG...
    Αποστόλη πολυ καλα εκανες!!!

  6. #46
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Μπορώ να μπω ότι έχω μπερδευτεί αρκετά πάντως με το link παραπάνω της lg

    Δεν ήξερα ότι υπήρχε και Full Led!!! Όσον άφορα για το local diming και global diming αυτά τα έχω καταλάβει πάνω κάτω. Και για τα hz πάλι δε ξέρω κατά ποσό θα φαίνεται η διαφορά με γυμνό μάτι.

    Από δεύτερα θα μάθω τι θα γίνει να δω και ποσό έχει η LG και μετά από εκεί και πέρα θα απόφασισω οριστικά. Μπορεί τώρα άλλα μπορεί και τον άλλο μήνα για να δω τι γίνεται. Γιατί μάλλον θα είναι η τελευταία μου τηλεόραση, αν και αυτή είναι δώρο από τη γιαγιά λόγο γενέθλιων

    Εσείς τι λέτε; Πάντως όσοι ακούνε LG σαν όνομα γυρνάνε τη πλατι... ποιος ο λόγος; Δεν έχω καταλάβει. Επάνω έχω μια 50άρα πλάσμα της LG η οποία είναι πάρα πολύ καλή.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  7. #47
    PS4forums Fanatic SQP_GR's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    KPHTH
    Posts
    2,765
    PSN ID
    SQP_GR

    Default

    NAI RE IPARXI FULL LED IDIKA PRIN VGUNE I TORINI FURNIA 3D I MONI POY AYTODIAFIMIZOTANE FULL LED ITAN I SARP

  8. #48
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Μην πάρετε τώρα τηλεόραση. Αν έχετε λεφτά για πέταμα περιμένετε λίγο για να βγουν καλύτερες τηλεοράσεις.

  9. #49
    Elite Dikakom's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,144
    PSN ID
    kdim87

    Default

    Βασικά ναι περίμενε λίγο αν δεν βιάζεσαι να πάρεις τηλεόραση...θα κάνουν το μπαμ σε λίγους μήνες, τώρα ειναι απλησίαστες!
    Και κάτι άλλο για τις LG τηλεοράσεις, οι γόνεις μου έχουν LG LCD, ο αδερφός μου το ίδιο και τέλος και γω το ίδιο και οι τηλεοράσεις είναι πάρα πάρα πολύ καλές!μιλάω και για θέματα ότι δεν έχουν παρουσιάσει κάτι αρνητικό.αυτό ήθελα να πω....Καλημέρα σε όλους παίδες!

    Spoiler!

  10. #50
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by Dikakom View Post
    Βασικά ναι περίμενε λίγο αν δεν βιάζεσαι να πάρεις τηλεόραση...θα κάνουν το μπαμ σε λίγους μήνες, τώρα ειναι απλησίαστες!
    Και κάτι άλλο για τις LG τηλεοράσεις, οι γόνεις μου έχουν LG LCD, ο αδερφός μου το ίδιο και τέλος και γω το ίδιο και οι τηλεοράσεις είναι πάρα πάρα πολύ καλές!μιλάω και για θέματα ότι δεν έχουν παρουσιάσει κάτι αρνητικό.αυτό ήθελα να πω....Καλημέρα σε όλους παίδες!
    Η lg είναι εταιρεία καλής ποιότητας. Και όχι μόνο στις τηλεοράσεις.

  11. #51
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Έχετε δίκιο βρε παιδιά. Έχουν αρχίσει και βγαίνουν σα τα φιστικιά οι τηλεοράσεις με 3D τώρα...

    Επειδή έχω τώρα μια toshiba της σειράς Regza είδα και τη καινούρια σειρά με 3D.

    Διαβάστε τη λέει...



    Γνωρίζοντας όλα τα παραπάνω και ξέροντας ότι η τηλεόραση Cell της Toshiba που κυκλοφορεί ήδη σε Ιαπωνία και Αμερική εμπεριέχει έναν πανίσχυρο επεξεργαστή με την ονομασία Cell Broadband Engine που έχει 8 πυρήνες και ισχύ 200 GFLOPS (γιγαφλοπς).

    Αρκετά ενδιαφέρον! Άλλα η τηλεόραση είναι τρομερά άσχημη σε σχεδιασμό! LOL
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  12. #52
    PS4forums Fanatic SQP_GR's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    KPHTH
    Posts
    2,765
    PSN ID
    SQP_GR

    Default

    Wolf malon to ekpliktiko mondelo tis lg einai to andipalo deos tis samsung 9000 Kai tha Kani kana 4000 opote malon pros samsung Tino plewn egw afu tha exun panomiotipes times apodosis

  13. #53
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by SQP_GR View Post
    Wolf malon to ekpliktiko mondelo tis lg einai to andipalo deos tis samsung 9000 Kai tha Kani kana 4000 opote malon pros samsung Tino plewn egw afu tha exun panomiotipes times apodosis
    Ακομα ομως δεν ξερουμε ολα τα τεχνικα χαρακτηριστικα της Samsung C9000 οποτε και δεν μπορουμε να ξερουμε αν θα ειναι καλυτερη της LG,οπως εχει γραφτει και σε ενα αρθρο για την συγκεκριμενη σειρα της Samsung αναφερουν:

    ''Βλέπετε η Samsung φρόντισε να κρύψει επιμελώς οτιδήποτε μπορούσε να προδώσει το μοντέλο ή τα χαρακτηριστικά.''

    Πηγη

    Το μονο που εχει αποκαλυψει η Samsung για την σειρα C9000 ειναι οτι εχει 240Hz ενω η LX9500 της LG 480Hz!!!Παρα πολυ μεγαλη διαφορα!
    Οποτε δεν εχουμε παρα να περιμενουμε μεχρι να γινουν γνωστα ολα τα specs της C9000 για να μπορεσουμε να κρινουμε αντικειμενικα.

  14. #54
    Elite jimbour's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    794
    PSN ID
    jimbour13
    Name
    Nick

    Default

    περιμενετε λιγο και την απαντηση της sony που παει και ενα βημα παραπερα στις τηλεορασεις με την συνεργασια που κανει με την google προκειμενου να βγαλεις τηλεορασεις με android os

  15. #55
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Πάντως περιμένω να δω ένα review. Αν η LG είναι καλύτερη από τη Samsung και είναι σε φυσιολογικά χρήματα θα τη πάρω. Αν και θέλω να περιμένω λίγο να δω και τη Toshiba γιατί της έχω ιδιαίτερη εκτίμηση αν και με αυτό που άκουσα για το Cell έχει πάρα πολύ ενδιαφέρον! Άλλα ποσό θα έχει δε ξέρουμε. Στην Αμερική και Ιαπωνία έχει ήδη κυκλοφορήσει και εμείς τη περιμένουμε από ότι λένε μέσα στο καλοκαίρι προς Αύγουστο μεριά...

    Λέω να περιμένω λιγάκι αν και έχω ένα κακό ότι δε κρατιέμαι ρε γαμώτο! Ιδικά όταν ξέρεις ότι δε θα δώσεις ούτε φράγκο για να τη πάρεις! LOL
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  16. #56
    PS4forums Addict plakas's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Ίος το νησί του ομήρου και του ονείρου
    Posts
    2,079
    PSN ID
    sitos1979
    Name
    Mαριούλης

    Default

    θα δωσεις φιλακια

  17. #57
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Πάντως περιμένω να δω ένα review. Αν η LG είναι καλύτερη από τη Samsung και είναι σε φυσιολογικά χρήματα θα τη πάρω. Αν και θέλω να περιμένω λίγο να δω και τη Toshiba γιατί της έχω ιδιαίτερη εκτίμηση αν και με αυτό που άκουσα για το Cell έχει πάρα πολύ ενδιαφέρον! Άλλα ποσό θα έχει δε ξέρουμε. Στην Αμερική και Ιαπωνία έχει ήδη κυκλοφορήσει και εμείς τη περιμένουμε από ότι λένε μέσα στο καλοκαίρι προς Αύγουστο μεριά...

    Λέω να περιμένω λιγάκι αν και έχω ένα κακό ότι δε κρατιέμαι ρε γαμώτο! Ιδικά όταν ξέρεις ότι δε θα δώσεις ούτε φράγκο για να τη πάρεις! LOL
    Aποστολη, μη βιαζεσαι, ρε συ. Οπως ειπαν και καποια παιδια πιο πανω, η συγκεκριμενη τεχνολογια ειναι στα σπαργανα ακομα. Ειναι μαθηματικα βεβαιο οτι σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα θα βγουν και νεες, ανωτερες τεχνολογικα απο τις πρωτες συσκευες. Οταν θα "κατσει" η σκονη του πρωτου μπαμ θα μπορουμε να βγαλουμε πιο σιγουρα συμπερασματα.
    Αυτη ειναι η ταπεινη μου γνωμη, βεβαια....

  18. #58
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Έχεις δίκιο paul... άπλα δε κρατιέμαι
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  19. #59
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Έχεις δίκιο paul... άπλα δε κρατιέμαι
    Σε καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ! Ειμαι και εγω ετσι, αλλα οταν προκειται για κατι ακριβο, οπως στην προκειμενη περιπτωση, νομιζω οτι αξιζει να περιμενει κανεις. Να δεις που δε θα χρειαστει να περιμενεις καιρο.

  20. #60
    Elite jimbour's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    794
    PSN ID
    jimbour13
    Name
    Nick

    Default

    εφοσον ο τιτλος ειναι 3d tv και ps3 πιστευω οτι ο καλυτερος συνδιασμος 8a ειναι καποια sony tv...Eγω θα περιμενω για αγορα τηλεορασεις οταν βγαλουν ολες οι εταιριες τα οπλα τους. Η sony ειναι αυτη την στιγμη 3η δυναμη μετα απο samsung και LG. Δε θα κατσει ετσι πιστευω και θα παρουσιασει κατι το ξεχωριστο υστερα απο την συνεργασια με google και intel που ετοιμαζει

Page 3 of 42 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •