Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 20 of 100

Thread: Sleeping Dogs

  1. #1
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default Sleeping Dogs

    [gt]62857[/gt]




    Πολυ μαμαω ο τυπας... LoL
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  2. #2
    Elite fotaras's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    860
    PSN ID
    fotaras_fz6s
    Name
    Φώτης

    Default

    τι τρελο ξυλο ειναι αυτο που ριχνει ο τυπος???να την πω την αμαρτια μου μου αρεσε αυτο το βρομωξυλο του δρομου!!!

  3. #3
    Advanced Member Lordkostas's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    328
    PSN ID
    Lordkostas
    Name
    Kώστας

    Default

    Τα γραφικα θυμιζουν PS2... η κινηση των χαρακτηρων σε γενικες γραμμες δεν και πολυ καλη... ΑΛΛΑ το ξυλο που πεφτει ειναι ολα τα λεφτα!!

  4. #4
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

















    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  5. #5
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    ειναι συνεχεια απο το true crime:streets of LA?

  6. #6
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Quote Originally Posted by AriStos13 View Post
    ειναι συνεχεια απο το true crime:streets of LA?
    Yes it is.
    EDIT:Αν εννοεις νεο παιχνιδι της σειρας ομως.Αν εννοεις συνεχεια της ιστοριας εκεινου τοτε δεν ξερω,αμφιβαλλω ομως.

    Το true crimes παντως να πω οτι με αρεσε,ηταν καλο παιχνιδακι.Ηταν ωραια η αλλαγη σε cop μετα απο το gangsta στο GTA.
    Αυτο που μου ειχε αρεσε ομως ειναι οτι το παιχνιδι ειχε επιλογες στην εξελιξη της ιστοριας πχ αναλογα με το αν εχανες μια μαχη ή αργουσες σε μια αποστολη ειχε διαφορετικη εξελιξη η ιστορια,ακομ και προορο φιναλε.Ελπιζω να το διατηρησουν εδω αλλα και να το πανε και 1-2 βηματα παραπερα.
    Last edited by nikolaszax; 11-03-2010 at 11:06.
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  7. #7
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaszax View Post
    Yes it is.
    EDIT:Αν εννοεις νεο παιχνιδι της σειρας ομως.Αν εννοεις συνεχεια της ιστοριας εκεινου τοτε δεν ξερω,αμφιβαλλω ομως.

    Το true crimes παντως να πω οτι με αρεσε,ηταν καλο παιχνιδακι.Ηταν ωραια η αλλαγη σε cop μετα απο το gangsta στο GTA.
    Αυτο που μου ειχε αρεσε ομως ειναι οτι το παιχνιδι ειχε επιλογες στην εξελιξη της ιστοριας πχ αναλογα με το αν εχανες μια μαχη ή αργουσες σε μια αποστολη ειχε διαφορετικη εξελιξη η ιστορια,ακομ και προορο φιναλε.Ελπιζω να το διατηρησουν εδω αλλα και να το πανε και 1-2 βηματα παραπερα.
    αν ειναι το ιδιο παιχνιδι εννοω οχι η συνεχεια...
    και καλυτερα που δεν ειναι η συνεχεια γιατι το πρωτο δεν το εχω παιξει!!

  8. #8
    PS3forums Fanatic desperate_gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4,384
    PSN ID
    Desperate_Gamer

    Default

    Μέχρι στιγμής μου μοιάζει με Yakuza χωρίς το fun Ελπίζω να μην είναι απλό brawler ή shoot 'em up.

  9. #9
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,277
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Τα δικαιώματα τα αγόρασε η Square Enix, από την Activision. Δεν αγόρασε και την επωνυμία όμως και ο τίτλος από True Crime Ηοng Kong άλλαξε σε Sleeping Dogs. Το παιχνίδι το φτιάχνει η United Front Games. Δεν ξέρω αν είναι οι ίδιοι που το ξεκίνησαν ή άλλαξε και το studio στην πορεία. Προφανώς από τα παραπάνω screenshots θα έχουν αλλάξει πολλά, μένει να δούμε όμως και in game footage δύο χρόνια μετά.

    Παρακάτω είναι ένα trailer που κυκλοφόρησαν πρόσφατα, αρκετά εντυπωσιακό αλλά με κανονικούς ηθοποιούς, δεν δείχνει gameplay. Πάντως αν ήταν ταινία θα ήταν άνετα στις αγαπημένες μου

    [YOUTUBE]SE2ADqLuzvU[/YOUTUBE]
    Last edited by muku; 17-02-2012 at 23:30.

  10. #10
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,277
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Ένα νέο video. Φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον.

    [YOUTUBE]6MBFOidzHOo[/YOUTUBE]

  11. #11
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Φαινεται να εχει ενα αξιολογο story... και δε του φαινοταν στην αρχη...
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  12. #12

  13. #13
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    λοιπον δεν βλεπω να μιλαει κανεις για το παιχνιδι . ειμαι στο 40% και με εχει εκπληξει ευχαριστα. μιλαμε για ενα παιχνιδι σαν το GTA αλλα οχι κλωνο εντελως οπως το Saints Row π.χ. γιατι εδω εχουμε προσθηκες στο gameplay που κανουν τη διαφορα. ο χαρακτηρας ειναι undercover cop οποτε εχουμε αποστολες που αφορουν την αστυνομια και αποστολες που αφορουν την εγκληματικη οργανωση στην οποια διεισδυουμε.

    πρωτα απο ολα το fighting κομματι ειναι καταπληκτικο. combos, counters , finishers κλπ. φανταστειτε το combat του batman αλλα πιο βαθυ , πιο εντυπωσιακο και πιο Kung fu στυλ. επισης sliding slo mo πανω απο εμποδια , disarms και πολλα upgrades που αφορουν τις ιδιοτητες μας ως αστυνομικο και τις ιδιοτητες μας ως κακοποιο.

    οι αποστολες ποικιλουν και εμπλουτιζονται με πολλα μινι games , οπως να χακαρουμε καμερες στον δρομο για να παρακολουθουμε drug dealers , να ξεκλειδωνουμε πορτες , να βαζουμε κοριους κ.α. φυσικα εχουμε και παρα πολλες side missions , races και οτι εχουμε συνηθισει απο το GTA.

    απο γραφικα δεν ειναι και οτι καλυτερο εχει κυκλοφορησει αλλα για "ανοιχτο" παιχνιδι ειναι παρα πολυ καλο. η πολη εχει τεραστια λεπτομερεια , οι χαρακτηρες το ιδιο , γενικα νομιζεις οτι η πολη αναπνεει δεν ειναι νεκρη.

    η αληθεια ειναι οτι δεν το περιμενα τοσο καλο αλλα εχω κολλησει και παιζω συνεχεια .

    Spoiler!

  14. #14
    Cool Member stormare's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    223
    PSN ID
    undergroundgr

    Default

    κυκλοφορησε;τα λεφτα ειναι περιορισμενα atm.λεω να προτιμησω το darksiders 2 αρχικα.


  15. #15
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    Quote Originally Posted by stormare View Post
    κυκλοφορησε;τα λεφτα ειναι περιορισμενα atm.λεω να προτιμησω το darksiders 2 αρχικα.
    επίσημα ευρώπη κυκλοφορεί στις 17/8 ,

  16. #16
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    εμ ναι ...."κυκλοφορησε". το μονο αρνητικο που εχω να πω ειναι το ενοχλητικο πολλες φορες tearing τουλαχιστον στην εκδοση 360.

    Spoiler!

  17. #17
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    ^^ κατάλαβα ! απο τον γνωστό... θείο και εσυ ε ? χαχα
    Πάντως η ιστορία έχει δείξει πως αν είναι έτσι στο xbox θα είναι και στο ps3 , το ανάποδο μπορεί να μην ίσχυε...

  18. #18
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ναι εχει θεμα αν και οχι παντα. και το framerate τα παει πολυ καλα και η πολη ειναι απολαυστικη σε λεπτομερεια αλλα το ξυλο ειναι κορυφη! Jet Li λεμε!!!

    Spoiler!

  19. #19

    Default

    Είναι open-world η πόλη? Αν ναι, πόσο μεγάλη είναι?
    Γενικά μου αρέσει το setting του παιχνιδιού και μου φαίνεται ενδιαφέρον το παιχνίδι.
    Quote Originally Posted by Rob Bricken
    And then there's Hope -- oh, Hope, shown below, the 13-year-old boy who could give Evangelion's Shinji a run for mopiness.

  20. #20
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ναι open world ειναι gta style. δεν μπορω να σου πω ποσο μεγαλη ειναι , αρκετα στα δικα μου ματια.

    Spoiler!

Page 1 of 5 12345 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •