Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 81 to 100 of 100

Thread: Sleeping Dogs

  1. #81
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    Επισης, μετα την ληξη της συνδρομης, μπορω να κατεβασω παλι τα παιχνιδια που αποκτησα οσο ημουν plus member?

    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  2. #82
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    Quote Originally Posted by euromaster View Post
    Ξερει κανεις να μου πει, αν γινω μελος του Plus για 3 μηνες και κατεβασω καποια παιχνιδια, μετα το τελος της συνδρομης θα μου μεινουν τα παιχνιδια, ή θα τα χασω?
    Ρωταω γιατι με ενδιαφερει το συγκεκριμενο παιχνιδι και προτιμω αντι για να το αγορασω, να γινω συνδρομητης 3ων μηνων για να αποκτησω και αλλα free full παιχνιδια, τι λετε?
    όπως έχει γραφτεί πολλές φορές στο thread με το plus ,
    ότι game κατεβάζεις δωρεάν μπορείς να παίξεις όσο είσαι συνδρομητής , αυτό μπορείς να το δεις και από το information του παιχνιδιού που σου λέει πότε γίνεται expires ,
    μετά δεν σημαίνει ότι το χάνεις ή ότι σβήνεται ούτε και τα saves σου παθαίνουνε κάτι απλά δεν μπορείς να το ξεκινήσεις, αν κάποια στιγμή ξαναγίνεις συνδρομητης τότε πάλι θα μπορείς να παίξεις όσο είσαι Plus εννοείται (ακόμα και αν το συγκεκριμένο game έχει βγει από το plus και έχουνε βάλει άλλα στη θέση του)

    Τώρα ότι αγοράζεις και πληρώνεις έστω και 1€ τότε αυτό μένει και μπορείς να το χρησιμοποιήσεις για πάντα είσαι δεν είσαι plus .

    γενικά να ξέρεις συμφέρει το plus με τα χίλια...

  3. #83
    Advanced Member Venigre's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    athina
    Posts
    370
    PSN ID
    Venigre
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    Για να απαντήσω και στις 2 ερωτήσεις όταν είσαι plus και κατεβάζεις ένα παιχνίδι έχει μια ημερομηνία λήξης μπορείς να το παίξεις μέχρι τη μέρα που λήγει η συνδρομή σου.

    Οτι κατεβάζεις ή αγοράζεις έστω και τσάμπα απο το ps store μπαίνει στην download list σου οπότε αν σβήσεις ένα game μπορείς να το κατεβάσεις πάλι όποτε θες. Για να σε προλάβω αν δεν ανανεώσεις την συνδρομή σου και τα ps plus games παραμένουν στην list σου απλά δεν θα μπορείς να τα παίξεις όταν ξαναγίνεις plus μπορείς πάλι κανονικα να τα παίξεις

    Για plus member μην το σκεφεσαί καν έγω έγινα πρόσφατα και χτυπάω το κεφάλι μου στο τοίχο γιατί είναι τρελό value for money

    Και κάτι ακόμα τώρα το ps plus τρίμηνο το έχει 10e προσφορά νομίζω είναι μέχρι τις 20 του μήνα για τσέκαρε το

  4. #84
    Elite aladdin7's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    949
    PSN ID
    qazwsx345

    Default

    Υπάρχει κάποιο θέμα με το παιχνίδι; Σήμερα μου έχει κολλήσει 2 φορές.

  5. #85
    Elite karlat89's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Σάμος, Greece, Greece
    Posts
    704
    PSN ID
    karlat89
    Name
    Σακης

    Default

    οχι ολα καλα,μαλιστα το πλατιναρα κιολας σημερα

  6. #86
    Elite aladdin7's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    949
    PSN ID
    qazwsx345

    Default

    ^^Ευχαριστώ για την απάντηση. Κατέβασα το update. Άντε να δούμε!

  7. #87
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    και εμενα μου κολλησε κανα 2 φορς θυμαμαι..το μεγαλυτερο θεμα ειναι ενα τροπαιο που γκλιτσαρει και δεν περνεις πλατινα..εγω σταθηκα τυχερος αλλα ο melnibonian το επαθε αυτο και δεν μπορεσε..!βεβαια μπορει να το εχουν διορθωσει.>!

  8. #88
    Elite karlat89's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Σάμος, Greece, Greece
    Posts
    704
    PSN ID
    karlat89
    Name
    Σακης

    Default

    Για πιο τρόπαιο λες;

  9. #89
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    δεν μου ετυχε εμενα Σακη εγω το πλατιναρα.απλa ζητησα μια βοηθεια απο τον Melnibonian και μου το ειπε..δεν ξερω αν ειναι συχνο φαινομενο η οχι..!

  10. #90

    Default

    Δε ξέρω για σας guys αλλά εγώ λάτρεψα αυτό το τραγούδι.

    Γενικά όλα τα τραγούδια των 24Herbs μου άρεσαν αλλά το συγκεκριμένο είναι το αγαπημένο μου απο το παιχνίδι.
    Quote Originally Posted by Rob Bricken
    And then there's Hope -- oh, Hope, shown below, the 13-year-old boy who could give Evangelion's Shinji a run for mopiness.

  11. #91
    PS4forums Fanatic Desmond's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα - Καλογρέζα
    Posts
    4,978
    PSN ID
    q1908gate13
    Name
    Νίκος

    Default

    ^Tά'σπασε!Αν και σχεδόν πάντα έβαζα warp radio, όταν πέτυχα το no brothers κόλλησα.

  12. #92
    PS4forums Fanatic tnf50's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    アテンス
    Posts
    2,466
    PSN ID
    tnf50
    Name
    Γιώργος

    Default

    Εγω οποτε ειμουν σε οχημα δεν παιζει να ακουγα κατι αλλο εκτος απο roadrunner records..dream theater,killswitch engage....nice stuff.

    Α επισης μου αρεσε λιγο και το Softly...

  13. #93
    Member tazmania21's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    StoneCity
    Posts
    79
    PSN ID
    konstantinos_aek
    Name
    Κωνσταντίνος

    Default

    Το τερμάτισα κι εγώ πριν λίγο καιρό και έχω να πω ότι πρόκειται απλά για παιχνιδάρα !!!! Το fighting σημείο του παιχνιδιού θεωρώ πως είναι από τα καλύτερα, κυρίως για μένα επειδή με την αλληλεπίδραση με το περιβάλλον δημιουργεί φοβερά knock downs !!!! Πολύ ωραία ιστορία και γενικά το θεωρώ κορυφαίο !!!!

  14. #94
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Το τελειωσα κ εγω σημερα πλατινα μπορω να πω πως θα περιμενω την συνεχεια κ οτι μου θυμησε το Jet Li: Rise to Honor που ειχε βγει στο ps2.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  15. #95
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    To ξεθάβω για να μην ανοίξω καινούργιο thread. Από ότι φαίνεται πάμε για ακόμη ένα remastered ανευ λόγου, με την έκδοση Sleeping Dogs Definitive Edition για PS4.



    Το Amazon US λέει για Οκτώβρη.

    Μπορούμε να κάνουμε και τον τίτλο του thread cross-gen;

    Πηγή: http://www.eurogamer.net/articles/20...tted-on-amazon

  16. #96
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Sleeping Dogs: DE has bigger draw distances/volumetric fog/combat tweaks/native 1080p


    From their community manager:

    Now I know you're all hoping I'll have an update on Triad Wars for you, but just to manage expectations - I don't have any information about it myself at present as information about it is being tightly controlled (even internally) and i'm not involved with it myself. Suffice to say that it's being worked and that the Definitive Edition hasn't impacted it's development in any way.
    We've increased the overall resolution of the game so it's now natively running in 1080p. The textures have also had their resolutions increased as draw distances have been increased as well, making things sharper! Add to this volumetric fog to represent the humidity of Hong Kong and hopefully you'll have the background of your dreams
    Certain aspects have been tweaked but we've tried to maintain the integrity of the original game so you won't see massive changes. The difficulty of certain bits was changed and adjusted a few bits in combat (such as the counter window time). The camera, vehicles and physics have also seen their fair share of love as well and so have the DLCs.

    http://forums.sleepingdogs.net/viewt...p=54278#p54278


    http://forums.sleepingdogs.net/viewt...p=54565#p54565
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  17. #97
    Cool Member katalanos_7's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Κεφαλονιά
    Posts
    193
    PSN ID
    katalanos_7
    Name
    Γεράσιμος

    Default

    Tsakali GR το άνευ λόγου που λες είναι λίγο σχετικό. Για παράδειγμα εγώ προσωπικά ενώ ήθέλα να αγοράσω το παιχνίδι την εποχή που κυκλοφόρησε στο 360 γεννήθηκε ο γιός μου και δεν ασχολήθηκα. Μετά πούλησα το 360, οπότε είναι μια ευκαιρία τώρα να πάίξω αυτόν τον πολύ καλό τίτλο. Το κακό με τις remastered εκδόσεις είναι η τιμή που τις πουλάνε. Μιλάμε για τίτλους που έχουν βγάλει ήδη τα λεφτά τους και απλά τους έκαναν ένα μικρό φινίρισμα, οπότε η τιμή δεν θα έπρεπε να ξεπερνάει τα 40 κατά την αποψή μου.
    Last edited by katalanos_7; 18-09-2014 at 11:35.

  18. #98
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Sleeping Dogs: Definitive Edition 101 Trailer & Screens

    Sleeping Dogs: Definitive Edition: The Comparison Video













    Last edited by Leon_DiZ; 25-09-2014 at 18:23.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  19. The Following 3 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    DJTaurus (25-09-2014),tsakali GR (25-09-2014),Viper (25-09-2014)

  20. #99
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default




  21. #100
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

Page 5 of 5 FirstFirst 12345

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •