Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 26 of 26

Thread: Logitech G27 Racing Wheel

  1. #21
    Member JSpower's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    IOANNINA
    Posts
    90
    PSN ID
    StamPower
    Name
    Γιαννης

    Default

    Να ρωτήσω και εγώ κάτι.
    Θέλω να αγοράσω μια g27 δύστυχος δεν έχω βρει κανένα μαγαζί στα Γιάννενα για να την δοκιμάσω.
    Θέλω να μου πείτε αν έχει την έξεις λειτουργιά.
    Σε περίπτωση π.χ το αυτοκίνητο είναι έτοιμο για υποστροφή το τιμόνι σε αύτη την περίπτωση σε προειδοποιη (γίνεται ποιο ελαφρύ, γυρίζει μονό του από την αντίθετη μεριά κ.τ.λ. σαν ένα κανονικό αυτοκίνητο)?


  2. #22

    Default

    παιδια καλησπερα και απο μενα.... ηθελα να σας ρωτησω κατι σχετικα με την g27 και οποιος μπορει ας μου απαντησει το συντομοτερο παρακαλω... εχω καταλαβει οτι ειναι απο τις κορυφαιες τιμονιερες... την εχει δοκιμασει καποιος σε pc? αυτο που θελω να ρωτησω πιο πολυ ειναι με τα κουμπια πανω στο τιμονι μπορεις απο τις ρυθμισεις του παιχνιδιου να κοιτας αριστερα δεξια η να βγαζεις φλας αριστερο δεξι? οπως ειπε και το παλληκαρι πιο κατω το τιμονι επαναφερεται μετα απο στροφη αριστερα η δεξια? ο λεβιες εχει κανονικα και την οπισθεν πανω? και ποσες αλλες ταχυτητες? ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!! Οποιος μπορει να μου απαντησει παρακαλω οσο το πιο συντομα..............!!!!

  3. #23
    Cool Member ReaperX's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    252
    PSN ID
    ReaperXGr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Τα κουμπιά τα ρυθμίζεις αναλόγως τις επιλογές του παιχνιδιού.
    Ναι φυσικά επαναφέρεται,έχει 6 ταχύτητες και για την όπισθεν πιέζεις κάτω το λεβιέ και τη κουμπώνεις.

  4. #24

    Default

    καλημερα παιδια.θελω να παρω την g27 απο που ? γιατι δεν την βρισκω ευκολα.μενω αθηνα κανα μαγαζακι με καλες τιμες να μουπροτεινετε ευχαριστω .

  5. #25

    Default

    Καλησπέρα παιδιά, από τι βλέπω έχετε να γράψετε αρκετό καιρό κάτι για τιμονιέρες.Μήπως ξέρετε αν υπάρχει κανένα νέο;

  6. #26
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,277
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Έχει συζητηθεί το θέμα με τις τιμονιέρες σε αρκετά άλλα threads racing παιχνιδιών όπως του Project Cars αν δεν κάνω λάθος. Εν ολίγοις, οι νέες κονσόλες δεν υποστηρίζουν τις τιμονιέρες της προηγούμενης γενιάς λόγω ενός τσιπ για ασφάλεια που λείπει από αυτές. Βέβαια το ίδιο πρόβλημα με ένα arcade stick λύθηκε με driver που έγραψε ένας developer για ένα fighting game. Οπότε μάλλον κάτι άλλο παίζει στο παρασκήνιο και αν ήθελαν να τις υποστηρίξουν θα μπορούσαν. Δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με το θέμα, οπότε κάποιος άλλος μπορεί να σε διαφωτίσει καλύτερα.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •