Page 5 of 120 FirstFirst 1234567891555105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 2398

Thread: iPhone/iPad - App/iTunes/iBook Stores Official Thread

  1. #81
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μην περιμενετε να ανακοινωθει και να κυκλοφορησει εντος 3-4 σχεδον μηνων τον ιουνιο...εγω περιμενω μεσα στο καλοκαιρι να γινει ανακοινωση και τελικα να μας ερθει κοντα χριστουγεννα η συσκευη!


  2. #82
    PS4forums Fanatic dimitrisasp's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    3,365
    PSN ID
    dimitrisasp
    Name
    Δημητρης

    Default

    Ρε παιδια το iPhone παιζει οκ να ειναι το καλυτερο τηλεφωνο. Θα το επαιρνα αν δεν
    ειχα κομπλεξ με τις ακτινοβολιες.. Νομιζω οτι ειναι το πρωτο σε εκπομπη με 1.6 SAT..
    Πολυ ειναι... Τηγανιτο κεφαλι σου κανει...

    Spoiler!

    Every man is guilty of all the good he did not do!

  3. #83
    Advanced Member widebit's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    465
    PSN ID
    secondtoughest

    Default

    Τωρα οπως εχει παει το πραγμα, οτι και να κανεις την ακτινοβολια την τρως ουτως ή αλλως. Οπου και να πας ολοι εχουν κινητα. Μαγαζια, τρενα, αεροπλανα, καφετεριες....
    Σαν ενα γνωστο μου, ηθελε να παω σπιτι του να του κλεισω το wireless απο το router του. Παω εκει λοιπον, του το κλεινω και μετα κανω ενα scan με το iphone και βλεπω >7< wireless δικτυα απο γειτονες του να εκπεμπουν!

  4. #84
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Σε περιπου 20 με 30 χρονια θα μαθουμε αν και ποσο κακο κανουν ολα αυτα

  5. #85
    PS4forums Fanatic dimitrisasp's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    3,365
    PSN ID
    dimitrisasp
    Name
    Δημητρης

    Default

    Quote Originally Posted by widebit View Post
    Τωρα οπως εχει παει το πραγμα, οτι και να κανεις την ακτινοβολια την τρως ουτως ή αλλως. Οπου και να πας ολοι εχουν κινητα. Μαγαζια, τρενα, αεροπλανα, καφετεριες....
    Σαν ενα γνωστο μου, ηθελε να παω σπιτι του να του κλεισω το wireless απο το router του. Παω εκει λοιπον, του το κλεινω και μετα κανω ενα scan με το iphone και βλεπω >7< wireless δικτυα απο γειτονες του να εκπεμπουν!
    Nαι δεν εχεις αδικο αλλα οτι μπορουμε να αποφευγουμε καλο ειναι.. :ha-ha:

    Spoiler!

    Every man is guilty of all the good he did not do!

  6. #86
    Junior Member puzzle's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    25
    Name
    Θάνος

    Default

    Μολις χτες παρελαβα και εγω το καινουργιο μου λευκο iphone 3gs με επιδοτηση απο voda..200 εδωσα - 150 που πουλησα το παλιο...μια χαρουλα..
    Ειναι απλα τελειο...αν και το θεωρουσα κουμουτσα οταν ειχε βγει..τωρα δηλωνω απλα ερωτευμενος...
    '' Ποτέ μη λες ποτέ ''

  7. #87
    Cool Member fanis86's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Keratsini
    Posts
    235
    PSN ID
    fanis86
    Name
    Fanis

    Default

    Quote Originally Posted by dimitrisasp View Post
    Ρε παιδια το iPhone παιζει οκ να ειναι το καλυτερο τηλεφωνο. Θα το επαιρνα αν δεν
    ειχα κομπλεξ με τις ακτινοβολιες.. Νομιζω οτι ειναι το πρωτο σε εκπομπη με 1.6 SAT..
    Πολυ ειναι... Τηγανιτο κεφαλι σου κανει...
    Το nokia n73 που ειχα που εχει τα χρονακια του στην αγορα για να λεμε την αληθεια νομιζω οτι εχει 1.7


    Χτες εκανα και το πρωτο μεγαλο crash test στο ιφονι.
    Εγω στις σκαλες και αυτο στην τσεπη μ
    Φευγει απο τσεπη και κανει 5 γκελ σε 6 σκαλια.(και να θελω δεν το ξανακανω αυτο)
    Και η σκηνη που το εκανε αυτο το τεστ υπερπαραγωγη ηταν.......


    οτι καπου αναμεσα στο 3 και τεταρτο γκελ ειχα εισερχομενη κληση.
    Και γω αταραχος λες και μου πεσε το νοκια των 35ευρο το σηκωσα και απαντησα στην κληση μ.
    Last edited by fanis86; 25-02-2010 at 19:24.

  8. #88
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^χαχαχ θεος

  9. #89
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Παντως εγω ειμαι πολυ δυσαρεστημενος με το θεμα ''τηλεφωνο'' με το iphone. Για ολα τα αλλα ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει οταν ομως ερχεται η ωρα να γινει και τηλεφωνο αστα να πανε. Οι 9 στις 10 κλησεις πεφτουν. Παντα. Αλλαξα καρτα και τωρα εχουν γινει 5 στις 10.

    Καμια αξιοπιστια τηλεφωνου. Ελπιζω στο επομενο να διορθωθει γιατι αλλο τηλεφωνο δεν παιρνω. Δυστηχως, ευτηχως, δεν ξερω.!!!!

    Ψιλο οφ τοπικ αλλα επρεπε καπου να τα πω.

  10. #90
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^Το εχω ακουσει και απο αλλους αυτο, και πριν το παρω και αφου το παρω (ή μηπως ησουν εσυ που μου το ελεγες πριν το παρω? χαχα) , αλλα πραγματικα εμενα δεν μου εχει συμβει σχεδον ποτε!Καποιες φορες ναι εχει πεσει η κληση, αλλα καθαρα λογω κακου σηματος οπως για πχ το παρκινγκ στο Mall που στην ουσια με ολα τα τηλεφωνα γινεται.

    Ή ειμαι τυχερος ή δεν ξερω τι αλλο!Δεν ξερω μηπως εφτιαξαν κατι στο 3Gs (αν δεν εχεις αυτο).

  11. #91
    Senior Member steli0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    99
    PSN ID
    stelios_k

    Default

    Ουτε εγω ειχα ποτε προβλημα με τηλεφωνικη κληση - να πεσει η τπτ παρομοιο.
    Με το iPhone 2G εδω και 2 περιπου χρονια.

  12. #92
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    E ναι ρε συ δεν ειναι λογικο , θα ειχε γινει ανταρσια αν οντως ολοι ειχαν 9 στις 10 κλησεις να πεφτουν!Εγω τουλαχιστον θα το ειχα πεταξει απο το παραθυρο...

    Φιλε ps4 μηπως να το εψαχνες λιγο?

  13. #93
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    ???? ??? ???? ???? ???????? ?? ??? ???????.
    ??? ????????? ?????? ??? ????????????? ?? ?????.
    ????? ??????? ???? ???? ????? ????? ??????? ?? ??? ?????,???? ?????????? ???????? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ???? ???? ????????,????????????.
    ?? ?????? ?????? ???? cosmote,??? ?? ?????? ???? 2 ???????? ???? ??? ??? ????? ??? ??? ?????????? ??? ?????? ?? ??????? ?????????.
    ?????? ??? ?????? ???? ?????? ??? ????,?????? ??? ???? ??? 100 ???? ??? ?? ????? ???? ????.
    ???? ??? ???? ??????? ?? ?? ?????? service ??? ???????? ??? ?? ???????? ??????????,??? ??? ???? ????????? ?? ???????? ??? ?? ???? ???? ?????,????? 2 ???????? ????.
    ?? ???????? ??? ??? 1,5 ???? ?????????? ????? ????? ?? ???? ??? ????????? ????? ???????.????????? ??????? ??? ???? ???? ???????.
    ??? ????? ??? ????? ?? appstore ???????????? ?? final fantasy 1 & 2.
    ?????? ?? ???? ????? ??????? ??? ?? street fighter 4 ??? ???????? ???? ????.
    ??????? ??? ????????? ????? ?? psp ??? ???? ???? ????? ????? ???? ??? ?????????? (??? ???? ?????) games ??? iphone.
    ?????? ??? ?? sf4.

    ________
    BATTLESTAR GALACTICA FORUMS
    Last edited by mania; 26-04-2011 at 08:30.

  14. #94
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Πω πω... Φιλε, με εστειλες τωρα με το SF4!!!!!!!!!!!!!!! Πολυ καλο!!!!!!!!
    Τελικα το iphone γινεται ολο και περισσοτερο μια ανταγωνιστικη φορητη παιχνιδομηχανη. Μπραβο του!!!!!!

    Σε ενα θα διαφωνησω... Ε, δεν ειναι και τοσο γερο οσο λετε.....

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=qg1ckCkm8YI"]YouTube- Will It Blend? - iPhone[/ame]

  15. #95
    PS4forums Addict geogoku's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Πειραιας-Παλληνη
    Posts
    1,529
    PSN ID
    geogokussj4
    Name
    Κώστας

    Default

    δεν ξερω αν το γραφω στο σωστο thread αλλα επειδη κολλησε το iphone μου ας με κανει καποιος add στο msn μπας κ μπορεσει κανεις να βοηθησει...

    thanks in advance...
    Add me !
    PSN : geogokussj4
    XBox Live : geogokussj4
    console and game hunter

  16. #96
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Απο αυτα που λετε μαλλον η δικια μου συσκευη εχει το προβλημα. Εχω το 3G και το θεμα των κλησεων ειναι πραγματικα πολυ εκνευριστικο. Προχτες ειδικα σε μια πολυ σημαντικη κληση, αν δεν ειχα κατεβασει καμια 200 ευρω εφαρμογες θα το πεταγα στην θαλασσα και δεν κανω πλακα. Τα νευρα μου ειχαν γινει κροσια.

    Πηγα σε ενα γερμανο και μου προτειναν να αλλαξω καρτα μιας και για επισκευη θα εκανε 20 μερες+. Εκανα την αλλαγη και εχει ψιλοδιορθωσει το θεμα αλλα και παλι πεφτουν οι κλησεις με σημα καμπανα. Εχω προσεξει οτι γινεται αυτο οταν χανει το 3G και μπαινει σε wap mode. Ή κατι τετοιο.

    Περιμενω σε λιγο καιρο την προσφορα που κανουν λογω συμβολαιου μπας και χτυπησω το 3Gs.

    Υ.Γ. Μητσο εγω στο ελεγα ναι Αλλα αφου εισαι οκ, ολα καλα.

  17. #97
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Φιλε μου πηγαινε τσεκαρε το, μαλλον κατι εχει η συσκευη σου!Δοκιμασε να κανεις ενα format και να ξαναπερασεις την τελευταια εκδοση μπας και φτιαξει τιποτα ρε συ! Αμαρτια ειναι να παιδευεσαι τοσο

  18. #98
    PS4forums Fanatic Chill's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Clouds
    Posts
    3,027
    Name
    PanoulisGOSU

    Default

    Από τις φήμες που υπάρχουν για το τι θα περιλαμβάνει το επόμενο iphone, γνωρίζουμε αν έχει επιβεβαιωθεί ή διαψευσθεί τίποτα? Το νέο πότε αναμένεται περίπου? Έχω κοντά στα 500 για κινητό αλλά πιστεύω πως είναι καλύτερα να περιμένω μερικούς μήνες ακόμα από το να πάρω ένα κινητό 8 μηνών. Εξάλλου η τιμή πάνω κάτω η ίδια θα είναι πιστεύω. Θέλω ένα all around κινητό, γιατί τώρα ξεκινάω για κάπου και παίρνω μαζί μου 500 πράγματα :S.
    To ps3 είναι ερωμένη μα το PC επίσημη αγαπημένη!


  19. #99
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εγω θα περιμενα μεχρι το καλοκαιρι chillman να δω τι θα ανακοινωσουν...βεβαια οτι και να ανακοινωσουν θα ερθει 3-4 μηνες μετα.οποτε σε βλεπω για κοντα χριστουγεννα μερια.

  20. #100
    Cool Member fanis86's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Keratsini
    Posts
    235
    PSN ID
    fanis86
    Name
    Fanis

    Default

    Συμφωνω και εγω με τον val.
    Μην περιμενετε να ερθει Ελλαδα πριν τα Χριστουγεννα ειναι σχεδον σιγουρο.

    Αυτο που λετε οτι πευτουν οι κλησεις σας πρωτη φορα το ακουω.

    Εμενα προσωπικα μου την σπαει οτι εαν δεν βρει wifi μπαινει σε λειτουργια 3g μονο του και αρχιζει και σε χρεωνει μαματα.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •