Page 92 of 145 FirstFirst ... 4282888990919293949596102142 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 2881

Thread: Uncharted 3 : Drake's Deception - [3D]

  1. #1821

  2. #1822
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Quote Originally Posted by antoniss View Post
    και εγώ αυτό ξέρω ρε συ Ηλία , και μάλιστα εμένα ούτε καν τον κωδικό δεν μου πέρασε προχθές που το αγόρασα την Πέμπτη , (από τότε δεν τον ξαναδοκίμασα) αλλά πες μου πως εξηγείς πως έχουν ήδη πάρει κάποιοι τα 2 online trophies Thrillseeker & Buddy System ????

    se 2-3 που τα εχουν, ειδα πως ειναι αμερικανοι. μηπως εκει ανοιξαν οι servers νωριτερα?

    edit τα εχουν κ ευρωπαιοι.

    Spoiler!

  3. #1823
    Cool Member apos1210's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    glyfada
    Posts
    186
    PSN ID
    rtmsss
    Name
    αποστολης

    Default

    http://www.yourgamercards.net/profile/AsianOnRoute69

    οριστε ακομα δεν βγηκε πλατινα

  4. #1824
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Να ρωτησω για να παιξουμε το co-op χρειαζεται να περιμενουμε ε; Εκτος κι αν παιξουμε split screen
    Ναι, λογικά μέχρι Τετάρτη απόγευμα που θα γίνει update το EU PS store και θα μπει το UC3 online pass.

    Μέχρι στιγμής μόνο Αμερικάνους έχω δει να παίζουν online, παρ' όλο που και το δικό τους PS store δεν γίνεται update πριν την Τρίτη:



  5. #1825
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by apos1210 View Post
    http://www.yourgamercards.net/profile/AsianOnRoute69

    οριστε ακομα δεν βγηκε πλατινα
    Μωρέ μπράβο, πώς τους βρήκε όλους τους θησαυρούς αυτός; Έχει βγει walkthrough πουθενά;

  6. #1826
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    δεν εχει βγει κατι ακομα. βεβαια θεμα χρονου ειναι.

    Spoiler!

  7. #1827
    Advanced Member mobster21's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Γαλάτσι
    Posts
    352

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Μωρέ μπράβο, πώς τους βρήκε όλους τους θησαυρούς αυτός; Έχει βγει walkthrough πουθενά;

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=bolIgyHht3k"]SPOILERS! Uncharted 3 Walkthrough: Chapter 1 (Part 1/22) [HD] - YouTube[/ame]

    the best things in life, arent things...

  8. #1828
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    δεν εχει βγει κατι ακομα. βεβαια θεμα χρονου ειναι.
    τελικα κατι υπαρχει

    Spoiler!

    Spoiler!

  9. #1829
    Advanced Member piterakos's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Greece . Dratsa
    Posts
    330
    PSN ID
    piterakos
    Name
    Αντώνης

    Default

    Καλημέρα παιδιά ,

    Μια ερωτησούλα μηπως κάποιος γνωρίζει.
    Γνωρίζω ότι όταν ανοίξουν οι servers θα υπάρχει δυνατότητα co-op με φιλαράκι μου online , αλλα δεν γνωρίζω αν θα είναι στο main story ... Μήπως έχει ακούσει κάποιος κάτι ?

  10. #1830
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Δεν θα είναι στο main story. Είναι ειδικές coop missions, αλλά κάθε μία απο αυτές έχει δικό της story kτλ...

  11. #1831
    PS4forums Addict criter's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,873
    PSN ID
    criter

    Default

    Οτι και να πω για το παιχνιδι θα ειναι λιγο. Δεν το εχω τερματισει ακομη, ειμαι λιγο πριν το τελος και δεν θελω να τελειωσει Οσο το προχωρας τοσο το καλυτερο γινεται στην πορεια. Μοναδικη εμπειρια, δεν υπαρχει!

    Για τα treasures, δεν χρειαζεται walkthrough στο πρωτο playthrough, μπορεις να βρεις τα πιο πολλα. Μετα σου λεει ποσα εχεις σε καθε chapter, μην χαλατε την εμπειρια. Οι γριφοι επισης, δεν ειναι τοσο δυσκολοι, αλλα ουτε και τοσο ευκολοι οσο στο 2. Μπορει να μην τους βρεις αμεσως και να ψαχνεις στο ιντερνετ για λυση... Το ειχαν ζητησει πολλοι παντως να εχει περισσοτερους και δυσκολοτερους γριφους απο οτι θυμαμαι.

    Τα μερη οπου "γυριστηκε" το παιχνιδι ειναι απλα υποδειγματικα.
    Spoiler!

    τα εσωτερικα περιβαλλοντα ειναι ολα τοσο καλα σχεδιασμενα που νομιζεις οτι βλεπεις ταινια. Το gameplay δε, ειναι τετοιο που ταιριαζει απολυτα. Νομιζω οτι περναει σε ενα αλλο επιπεδο HD gaming εμπειριας και ανεβαζει τον πηχη ακομα πιο ψηλα. Το σεναριο ειναι πολυ καλο "δενει" με τα προηγουμενα και φερνει τον Drake σε πιο απροοπτες καταστασεις οπου στρεσαρει και τον παιχτη αναλογα. Δεν ειναι καθολου μικρο, ειναι λιγο πανω απο τις δεκα ωρες, αλλα ειναι γεματες! Ανυπομονω για το τελος!
    Last edited by enstikto; 31-10-2011 at 09:58.

  12. #1832
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Criter σου έβαλα μία πρόταση σε spοiler γιατί προσωπικά αν δεν είχα παίξει το παιχνίδι δεν θα ήθελα ούτε αυτά να τα ξέρω

  13. #1833
    Cool Member spyke333's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Patra
    Posts
    245
    PSN ID
    spyke33
    Name
    Christophe

    Default

    Άντε να ανοίξουν αυτοί οι servers να παίξουμε και κανά co-op !

  14. #1834
    Elite Spiros20's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης
    Posts
    952
    PSN ID
    SpirosLP
    Name
    Σπύρος

    Default

    Με αυτά που έχει δείξε η Naughty Dog τα ξέρουμε αυτά εδώ και ένα χρόνο.

  15. #1835
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Spiros20 View Post
    Με αυτά που έχει δείξε η Naughty Dog τα ξέρουμε αυτά εδώ και ένα χρόνο.
    Και ποιος σου είπε εσένα ότι όλοι βλέπουν trailers κτλ; Προσωπικά το τελευταίο πράγμα που είχα δει για το παιχνίδι ήταν το σκηνικό στο chateau.
    Επειδή τα βλέπουν κάποιοι, δεν σημαίνει οτι τα βλέπουν όλοι και αυτό πρέπει να το σεβόμαστε

    Άσε που σου βάζω στοίχημα οτι εγώ που τα είδα πρώτη φορά στο ps3 μου και δεν τα περίμενα έμεινα πολύ περισσότερο μλκς απο κάποιον που τα είχε δει...

  16. #1836
    PS4forums Addict criter's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,873
    PSN ID
    criter

    Default

    Σωστος ο enstikto. Kι εγω στην αρχη θεωρησα πολυ γενικες τις λεξεις για να ειναι σε spoiler, αλλα εχει δικιο. Σε εντυπωσιαζει καλυτερα οταν δεν ξερεις απολυτως τιποτα .

    Edit
    Θα σας φυγουν τα σαγονια
    Last edited by criter; 31-10-2011 at 11:06.

  17. #1837
    Elite Spiros20's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης
    Posts
    952
    PSN ID
    SpirosLP
    Name
    Σπύρος

    Default

    Ε τι να κάνουμε. 100 trailer έχει βγάλει. Αυτό με έχει πειράξει με το U3. Μια από εδώ μια από εκεί όλα και κάτι θα δεις.
    Και ειδικά άμα παρακολουθείς την Naughty Dog. Εγώ έχω κάνει στο YouTube Subscribe στο κανάλι της. Μια εικόνα μόνο φτάνει στο Home Page σου από τα Gameplay που βάζουν για να γίνει το κακό. Να επισημάνω ότι δεν έχω δει κανένα βίντεο. Ούτε από την έρημο ούτε από τίποτα που έχει ανεβάσει με Gameplay. Γενικά δεν μου άρεσε η κατάσταση που έχει επικρατήσει. Θυμάμαι στο 2 το μόνο που είχα δει ήταν το Trailer και κάτι βίντεο από το MultiPlayer.
    Βλέπω τώρα στα μούτρα μου μπροστά στο YouTube Uncharted 3 Walkthrough Part 22/22 Final.
    Το άλλο το Chateau που είπες δεν ξέρω καν για τι μιλάς.
    Last edited by Spiros20; 31-10-2011 at 11:51.

  18. #1838
    PS4forums Fanatic msnes7's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    karditsa
    Posts
    3,194
    PSN ID
    msnes7 (us) menios1976 (gr)

    Default

    Υπάρχει κάποιο μαγαζί στην αθήνα να το δίνει κάτω από 50 ή το πολύ στα 55?

  19. #1839
    Elite dreamer's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    London/Lefkosia
    Posts
    821
    PSN ID
    mastr0s99

    Default

    akoma den kikloforise episima ke oi perisoteroi to exete teliosi idi! to coop ine opos sto 2 i to exun veltiosi kapos?

  20. #1840
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Spiros20 View Post
    Ε τι να κάνουμε. 100 trailer έχει βγάλει. Αυτό με έχει πειράξει με το U3. Μια από εδώ μια από εκεί όλα και κάτι θα δεις.
    Και ειδικά άμα παρακολουθείς την Naughty Dog. Εγώ έχω κάνει στο YouTube Subscribe στο κανάλι της. Μια εικόνα μόνο φτάνει στο Home Page σου από τα Gameplay που βάζουν για να γίνει το κακό. Να επισημάνω ότι δεν έχω δει κανένα βίντεο. Ούτε από την έρημο ούτε από τίποτα που έχει ανεβάσει με Gameplay. Γενικά δεν μου άρεσε η κατάσταση που έχει επικρατήσει. Θυμάμαι στο 2 το μόνο που είχα δει ήταν το Trailer και κάτι βίντεο από το MultiPlayer.
    Βλέπω τώρα στα μούτρα μου μπροστά στο YouTube Uncharted 3 Walkthrough Part 22/22 Final.
    Το άλλο το Chateau που είπες δεν ξέρω καν για τι μιλάς.
    Πολυ σωστος, το εχω γραψει πολλες φορες στο παρελθον και σκοπευω να κανω θρεντ στο φορουμ της ND γι αυτο το πραγμα.

    Κι εγω απειχα απο τα βιντεο, αλλα τωρα που βλεπω τρεηλερς κλπ που κυκλοφορησαν εχω να πω οτι η ND το παραεκανε πραγματικα. Εαν εχει ενα μειονεκτημα το παιχνιδι ειναι αυτο.

    Οταν εχεις σχεδον δειξει το 90% των wow moments πριν κυκλοφορησει ενα τετοιο παιχνιδι που στηριζεται σε αυτα τα wow moments, τοτε πραγματικα... πιο ειναι το νοημα ρε συ ND? Οκ καταλαβαινω τα περι μαρκετινγκ και λοιπα αλλα πραγματικα εκαναν spoil ενα πολυ μεγαλο και σημαντικο κομματι του παιχνιδιου. Το θεωρω πραγματικα απαραδεκτο ειδικα σε ενα τετοιο τιτλο οπως ειπα.

    Το παιχνιδι ειναι αριστουργημα, αλλα αν ειχα δει ολα τα τρεηλερ και τα βιντεο θα ελεγα "μμμ ναι οκ το εχω δει αυτο...για να δουμε τελικα τι ΔΕΝ εχω δει??"

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •