Page 3 of 145 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 2881

Thread: Uncharted 3 : Drake's Deception - [3D]

  1. #41
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post

    ΥΓ: ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ηδη εχουμε θρεντ για το Uncharted 3 εκτος κι αν θυμαμαι λαθος ή εαν εχει σβηστει λογω του προβληματος που ειχαμε λιγους μηνες πριν.
    υπηρχε οντως. το θυμαμαι καλα γιατι μολις ειχα τελειωσει το 2, περιμενα στο thread του 3 να δω κατι νεοτερο για τη συνεχεια.


    Spoiler!

  2. #42
    Cool Member hidd3n's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Πλωμάρι, Λέσβος
    Posts
    239
    PSN ID
    J_Kalfas
    Name
    Γιάννης

    Default

    Μακάρι να είναι αλήθεια! Το 2 μου άρεσε πάρα πολύ (το 1ο παιχνίδι που τερμάτισα)!

  3. #43
    PS4forums Fanatic Desmond's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα - Καλογρέζα
    Posts
    4,978
    PSN ID
    q1908gate13
    Name
    Νίκος

    Default

    Τι εννοείς "μακάρι να είναι αλήθεια"?Δεν υπάρχει περίπτωση να μην συνεχιστεί η σειρά.Όπως είπε και ο Valkyre, σίγουρα θα έχουν αρχίσει να δουλεύουν πάνω στο U3.Το μόνο θέμα που υπάρχει είναι το πότε.Πιο νωρίς από το φθινόπωρο του '11 πάντως, το κόβω πολύ χλωμό.

  4. #44
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Μακαρι να ειναι αληθεια,γιατι μου αρεσει το πως σχηματιζεται ο αριθμος 3.
    .

  5. #45
    Cool Member hidd3n's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Πλωμάρι, Λέσβος
    Posts
    239
    PSN ID
    J_Kalfas
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by Desmond View Post
    Τι εννοείς "μακάρι να είναι αλήθεια"?Δεν υπάρχει περίπτωση να μην συνεχιστεί η σειρά.Όπως είπε και ο Valkyre, σίγουρα θα έχουν αρχίσει να δουλεύουν πάνω στο U3.Το μόνο θέμα που υπάρχει είναι το πότε.Πιο νωρίς από το φθινόπωρο του '11 πάντως, το κόβω πολύ χλωμό.

    Αφού δν είναι επίσημο! Κ εγώ το πιστεύω ότι θα βγει...ήταν πολύ επιτυχημένο το 2!

  6. #46
    Our Japanese Translator PS4forums Addict Avenger_Seraphim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Athens/Tokyo
    Posts
    2,227
    PSN ID
    Jim_13
    Name
    Ted

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Μακαρι να ειναι αληθεια!! (καλα σιγουρα βρισκεται σε αναπτυξη αλλα λεμε τωρα)

    ΥΓ: ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ηδη εχουμε θρεντ για το Uncharted 3 εκτος κι αν θυμαμαι λαθος ή εαν εχει σβηστει λογω του προβληματος που ειχαμε λιγους μηνες πριν.
    Έκανα ένα search αλλα δεν βρήκα κάτι... Αν δεν είδα κάτι, μεταφέρετε το :Ρ
    Spoiler!

  7. #47
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    αν θυμαμαι καλα, ειχα διαβασει καπου οτι αυτος που κανει τη φωνη του drake στα 2 πρωτα επισοδεια, θα την κανει κ στο 3ο.

    Spoiler!

  8. #48
    Member Dellkwstis's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    55
    Name
    Κώστας

    Default

    To U2 θυμάται κανείς πότε το ειχαν πρωτοδείξει? Νομίζω σε κάποια gamecon της Γερμανίας ήταν.

  9. #49

    Default

    Naughty Dog Respond To Supposed Uncharted 3 Logo Reports
    Uncharted developer Naughty Dog has just confirmed that a logo released earlier, which some believed to be that of Uncharted 3 is in fact fan made.

    On its Twitter page, the developer stated: "It's just fan-created, not an official Naughty Dog/SCEA page + we haven't made any announcements."

    The logo - as you can see above - popped up earlier on a Facebook page, showing the traditional Uncharted logo, but with three green symbols sitting next to it, suggesting a jungle scene once again for Nathan Drake.

    It's a no-go though. However, we do expect a third iteration of the series to be in development for PlayStation 3. Hopefully we'll have an announcement in the coming months.


  10. #50
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    ΕΥΤΥΧΩΣ!!! που είναι fan made γιατί έτσι όπως ήταν το ΙΙΙ έμοιαζε μεν με ζούγκλα αλλά και με στυλ νυχιές από δεινόσαυρο και δεν γουστάρω καθόλου μα καθόλου τέτοια φάση. Έχω τραυματικές εμπειρίες από το King Kong και δεν θα γούσταρα να ξαναπαίξω παιχνίδι που να έχει ζούγκλα, τίγκα στην πρασινίλα και στα ερπετά - δεινοσαυροειδή. Όσο καλός να είναι ο Nate, όσο και να γουστάρω την ND και να λατρεύω το Uncharted θα με χαλούσε πάρα πολύ μία τέτοια φάση. Στείλτε τον στην έρημο, να κάνει βουτιές υποθαλάσσια, ταξίδι σε άλλο πλανήτη, να βολτάρει μέσα σε πόλεις - σε χωριά (μισοκατεστραμένα ή όχι), να σκαρφαλώνει στα βουνά, να κόβει βόλτες σε πεδιάδες και βαρκάδες σε λίμνες και ό,τι άλλο θέλετε ΑΛΛΑ προς Θεού ΟΧΙ σε γούγκλες τίγκα στα δεινοσαυράκια...

    Ευχαριστώ που ακούσατε τον πόνο μου.

  11. #51
    Elite john's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    PATRA
    Posts
    679
    PSN ID
    tsandler777

    Default

    πω πω τι συμπερανες απο μια Pic δεινοσαυρους χαχχαχα ωραιος θα μπορουσε καληστα να ειναι στην αφρικη και να ειναι νυχιες απο κανα λιονταρη ξερω εγω



  12. #52
    Advanced Member LeoTheAkuma's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    318
    PSN ID
    LeoTheAkuma
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Τι μου θυμισες... Dino Crisis..
    http://img370.imageshack.us/my.php?image=56gh500100sc2.jpg

  13. #53
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Τα λιοντάρια τα αντέχουμε... τους δεινόσαυρους έχω σιχαθεί...

    α, μέσα σε όλα τα άλλα, να προσθέσω ότι δεν με πειράζει να βάλουν πάλι χιόνια, τραίνα, ναούς, μηχανισμούς, αεροπλάνα αμά λάχει, εκατοντάδες μισθοφόρους, ιππότες και ταξίδια στον χρόνο αν θέλουν να το καταστρέψουν, ρομπότ, ατλαντίδες / πυραμίδες / κατακόμβες / κάστρα / κλπ σε Αίγυπτο / Μάγιας / Ινκας και όποιον άλλο λαό θέλουν άντε Αφρική είπες ας βάλουν έστω και κροκόδειλους.

    ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ!!!
    Μετά το παιχνίδι Peter Jackson 's King Kong σιχάθηκα τους δεινόσαυρους. Το τερμάτισα μία με το ζόρι και το έδιωξα αμέσως από το σπίτι να μην το βλέπω.

    Υ.Γ.: α, βρε LEO το dino crisis το παλέψαμε το ΚΚ δεν παλευόταν.

  14. #54
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Ελπίζω η Naughty Dog να μην πάρει έμπνευση από αυτό το logo. Δεν μου αρέσει καθόλου. Και φυσικά να μην βάλει λατινικό αριθμό, αλλά αραβικό αφού το ίδιο έκανε στο 2. Μακάρι να μην βάλει καθόλου ζώα. Δεν θέλω να παίξω tomb raider, uncharted θέλω να παίξω. Και τα zombies να μην είναι τρομακτικά σαν του 1. Βασικά δεν ήταν τρομακτικά αλλα όλη αυτή η ατμόσφαιρα δεν μου άρεσε καθόλου.

  15. #55
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Τα λιοντάρια τα αντέχουμε... τους δεινόσαυρους έχω σιχαθεί...

    α, μέσα σε όλα τα άλλα, να προσθέσω ότι δεν με πειράζει να βάλουν πάλι χιόνια, τραίνα, ναούς, μηχανισμούς, αεροπλάνα αμά λάχει, εκατοντάδες μισθοφόρους, ιππότες και ταξίδια στον χρόνο αν θέλουν να το καταστρέψουν, ρομπότ, ατλαντίδες / πυραμίδες / κατακόμβες / κάστρα / κλπ σε Αίγυπτο / Μάγιας / Ινκας και όποιον άλλο λαό θέλουν άντε Αφρική είπες ας βάλουν έστω και κροκόδειλους.

    ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ!!!
    Μετά το παιχνίδι Peter Jackson 's King Kong σιχάθηκα τους δεινόσαυρους. Το τερμάτισα μία με το ζόρι και το έδιωξα αμέσως από το σπίτι να μην το βλέπω.

    Υ.Γ.: α, βρε LEO το dino crisis το παλέψαμε το ΚΚ δεν παλευόταν.
    Νομίζω οτι χρειάζεσε ένα Turok για να στανιάρεις!

  16. #56
    PS3forums Fanatic desperate_gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4,384
    PSN ID
    Desperate_Gamer

    Default

    Quote Originally Posted by Ezio View Post
    Ελπίζω η Naughty Dog να μην πάρει έμπνευση από αυτό το logo. Δεν μου αρέσει καθόλου. Και φυσικά να μην βάλει λατινικό αριθμό, αλλά αραβικό αφού το ίδιο έκανε στο 2. Μακάρι να μην βάλει καθόλου ζώα. Δεν θέλω να παίξω tomb raider, uncharted θέλω να παίξω. Και τα zombies να μην είναι τρομακτικά σαν του 1. Βασικά δεν ήταν τρομακτικά αλλα όλη αυτή η ατμόσφαιρα δεν μου άρεσε καθόλου.
    Δεν νομίζω εκεί στη Naughty Dog να καθόταν και να κοιτούσαν το ταβάνι ή να δούλευαν σε κάτι και μόλις είδαν το logo να τους ήρθε τέτοιος οίστρος, ώστε να αλλοιώσουν ό,τι είχαν στο μυαλό τους...

  17. #57
    PS4forums Fanatic msnes7's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    karditsa
    Posts
    3,194
    PSN ID
    msnes7 (us) menios1976 (gr)

    Default

    Καλά ρε παιδιά αρχίσατε thread με βάση μια εικόνα?Μου φαίνεται κάπως

  18. #58
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    Νομίζω οτι χρειάζεσε ένα Turok για να στανιάρεις!
    Καλά εσένα δεν σου απαντάω γιατί παίζεις με τον πόνο μου...

    Quote Originally Posted by msnes7 View Post
    Καλά ρε παιδιά αρχίσατε thread με βάση μια εικόνα?Μου φαίνεται κάπως
    Εφόσον δεν έχουμε τίποτα απολύτως για το U3, θα πιανόμαστε και θα σχολιάζουμε οτιδήποτε πέφτει στην αντίληψη μας, ακόμα και εάν ξέρουμε εξαρχής ότι είναι μούφα. Εδώ κάναμε ολόκληρη συζήτηση για το που θα θέλαμε εμείς να είναι το U3, δεν θα σχολιάσουμε ολόκληρη εικόνα που συνδέεται με το U3. Μούφα - ξεμούφα, παίζει να είναι το πρώτο image που κυκλοφόρησε για την συνέχεια του θρύλου!!! Άντε υπομονή τώρα και για τα επίσημα...
    Υ.Γ.: ξέχασα, εδώ βγήκε και έκανε επίσημη δήλωση η ίδια η ND για την εικόνα αυτή. Κάτι μικρό αλιεύσαμε και από αυτό. Φτιάχτε και εσείς κανάνα μπας και τους βγάλουμε τίποτα παραπάνω...

  19. #59
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Το πιθανότερο είναι να το κάνουν στην Αίγυπτο και να βρει ο Nate κάποιο πέρασμα σε κάποια πυραμίδα και να βρει την Ατλαντίδα. Μόνο που έτσι θα είναι προβλεπόμενο και για το τι θα γίνει στο τέλος.

  20. #60
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Άντε ρε με την παλιομούφα,καλύτερα να μην υπάρξει και τρίτη συνέχεια γιατί μας τα έχει κάνει τούμπανο...

    *Π.Σ.Κ.





    *Πλάκα Σας Κάνω :Ρ

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •