Page 3 of 20 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 41 to 60 of 393

Thread: PS3forums.GR • Trophies Level • |OT|

  1. #41
    PS4forums Fanatic redismagik's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    nikaia
    Posts
    3,704
    PSN ID
    redismagik

    Default



    epitelous ''katafera '' na vro pos ginete i karta!xaxaxax!


  2. #42
    Elite Surfdrifter's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Άγιος Δημήτριος, Αττική
    Posts
    740
    PSN ID
    SurfDrifter
    Name
    Άρης

    Default

    Quote Originally Posted by redismagik View Post


    epitelous ''katafera '' na vro pos ginete i karta!xaxaxax!
    Σου μπήκε το μικρόβιο, ε;

  3. #43
    Junior Member Antegia's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Kερκυρα
    Posts
    5
    PSN ID
    Antegia

    Default

    Antegia LV 16 36 PLATINUM δεν ξερω πως εμφανιζεται η καρτα κι ουτε με ενδιαφερει / τσεκαρετε το PSN ID η ρωτηστε τον surfdrifter !!!

  4. #44
    PS4forums Addict stratisd's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Ίλιον
    Posts
    1,917
    PSN ID
    stratisd

    Default

    Bάλτε και εμένα ξανά, τώρα το πήρα χαμπάρι οτι χάθηκα

  5. #45
    Elite Surfdrifter's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Άγιος Δημήτριος, Αττική
    Posts
    740
    PSN ID
    SurfDrifter
    Name
    Άρης

    Default

    Quote Originally Posted by Antegia View Post
    Antegia LV 16 36 PLATINUM δεν ξερω πως εμφανιζεται η καρτα κι ουτε με ενδιαφερει / τσεκαρετε το PSN ID η ρωτηστε τον surfdrifter !!!
    Εγγυομαι εγώ για τον Antegia!

  6. #46
    PS4forums Fanatic Melnibonian's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Σχηματαρι
    Posts
    2,337
    PSN ID
    Schimatarium

    Default

    Ρε παιδιά ούτε δάνειο να χορηγούσαμε.......lol
    Now I hear "THEM" again, singing
    Twilight symphony, twilight

  7. #47
    Junior Member Antegia's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Kερκυρα
    Posts
    5
    PSN ID
    Antegia

    Default

    Ευχαριστω πολυ surfdrifter ! Τωρα αν δεν σου κανει κοπο θα ηθελα να μου εγγυηθεις και για ενα δανειο για μια ferrari και ενα εξοχικο στα Καλαβρυτα , ετσι για να κανω και λιγακι snowboard πριν μπει το καλοκαιρι και λειωσουν τα χιονια !

  8. #48
    PS4forums Fanatic redismagik's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    nikaia
    Posts
    3,704
    PSN ID
    redismagik

    Default

    Quote Originally Posted by Surfdrifter View Post
    Σου μπήκε το μικρόβιο, ε;
    oxi den mporeis na to peis etsi.eimai kapou endiamesa.ne mou aresei na mazeuo ....ne tora pia de prokite na janapejo pexnidi xoris tropea alla mexri ekei.de prokite na spaso ta neura mou gia kapoio tropeo ki oute prokite na lioso se ena game pou zitaei na kaneis kati epanalambanomena.(px 2000 kills).ki otan tha janapejo ena titlo afou ton exo teliosei gia na paro kati akoma tha eine kati pou de tha me kourazei.

    yg''pantos mi fovase de se ftano oute se 20 zoes......!''

  9. #49
    Junior Member Antegia's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Kερκυρα
    Posts
    5
    PSN ID
    Antegia

    Default

    Σε 21 μηπως ; χαχαχα !!! Παντως καλα τα λες , τα παιχνιδια τα παιζουμε για να γουσταρουμε και οχι για να λειωνουμε σε ασκοπα grinding !!! Αντιθετως εμενα δεν μου αρεσει να παιζω παιχνιδια αλλα μου αρεσει να μαζευω platinums !!!

  10. #50
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  11. #51
    Elite Surfdrifter's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Άγιος Δημήτριος, Αττική
    Posts
    740
    PSN ID
    SurfDrifter
    Name
    Άρης

    Default

    Quote Originally Posted by Antegia View Post
    Σε 21 μηπως ; χαχαχα !!! Παντως καλα τα λες , τα παιχνιδια τα παιζουμε για να γουσταρουμε και οχι για να λειωνουμε σε ασκοπα grinding !!! Αντιθετως εμενα δεν μου αρεσει να παιζω παιχνιδια αλλα μου αρεσει να μαζευω platinums !!!
    Nαι η πλατινοθηρία είναι μεγάλο μικρόβιο. Και μάλιστα τώρα τελευταία δεν με ενδιαφέρει η ποσότητα, αλλά η ποιότητα!

  12. #52
    Junior Member Antegia's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Kερκυρα
    Posts
    5
    PSN ID
    Antegia

    Default

    και μιας και αναφερες την ποιοτητα στα παιχνιδια , η οποια κατα την γνωμη μου ειναι μηδαμινη εως ανυπαρκτη , σας υπενθυμιζω πως αυριο κυκλοφορει το HEAVY RAIN το οποιο ερχεται για να επαναπροσδιορισει τις λεξεις " video game " . Ετσι απλα !

  13. #53
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,000
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Update στην κάρτα μου

    tonybsg/Level 6/Platinums: 3


  14. #54
    Member NeloAngelo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    67
    PSN ID
    Neloangelo_

    Default

    Quote Originally Posted by Antegia View Post
    Σε 21 μηπως ; χαχαχα !!! Παντως καλα τα λες , τα παιχνιδια τα παιζουμε για να γουσταρουμε και οχι για να λειωνουμε σε ασκοπα grinding !!! Αντιθετως εμενα δεν μου αρεσει να παιζω παιχνιδια αλλα μου αρεσει να μαζευω platinums !!!
    Πως γινεται να μην σου αρεσει να παιζεις παιχνιδια αλλα να σου αρεσει να μαζευεις πλατινες, αφου για να μαζεψεις πλατινες πρεπει να παιζεις τα παιχνιδια στο φουλ.
    Θα ηθελα μια εξηγηση εδω, ειναι πολυ ενδιαφερον

    Quote Originally Posted by Surfdrifter View Post
    Nαι η πλατινοθηρία είναι μεγάλο μικρόβιο. Και μάλιστα τώρα τελευταία δεν με ενδιαφέρει η ποσότητα, αλλά η ποιότητα!
    Τι λες ρε φιλε σοβαρα? Γκουχ γκουχ βηχω βηχω ξεροβηχω...

    Αφοσιωση στο project 100% σε ολα τα παιχνιδια που εχω βαλει μεχρι τωρα στην κονσολα, μη βαζοντας καινουργια!
    Αυτο να κανετε κι εσεις το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!

  15. #55
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by NeloAngelo View Post
    Πως γινεται να μην σου αρεσει να παιζεις παιχνιδια αλλα να σου αρεσει να μαζευεις πλατινες, αφου για να μαζεψεις πλατινες πρεπει να παιζεις τα παιχνιδια στο φουλ.
    Θα ηθελα μια εξηγηση εδω, ειναι πολυ ενδιαφερον



    Τι λες ρε φιλε σοβαρα? Γκουχ γκουχ βηχω βηχω ξεροβηχω...

    Αφοσιωση στο project 100% σε ολα τα παιχνιδια που εχω βαλει μεχρι τωρα στην κονσολα, μη βαζοντας καινουργια!
    Αυτο να κανετε κι εσεις το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!
    Χλωμό σε βλέπω να το καταφέρνεις αν έχεις βάλει GTA στο PS3 . Μιλάω φυσικά για το περιβόητο "Auf Wiedersehen Petrovic" trophy το οποίο είναι καραglitchaρισμένο!!! Ο μόνος τρόπος να βγεί είναι με συνεχές 12ωρο boosting χωρίς διάλειμα, πέσιμο του internet και φυσικά θες και πάρτνερ!

  16. #56
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    Quote Originally Posted by NeloAngelo View Post
    Αφοσιωση στο project 100% σε ολα τα παιχνιδια που εχω βαλει μεχρι τωρα στην κονσολα, μη βαζοντας καινουργια!
    Αυτο να κανετε κι εσεις το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!
    Αυτό είναι κάτι που δεν το σκέφτομαι ΟΥΤΕ κατά διάνοια. Αν ήταν έτσι δε θα έπαιζα ένα σωρο κορυφαία παιχνίδια, μόνο και μόνο επειδή έχουν τρελό grinding online όπως Resistance 2, Fear 2, ή παιχνίδια με κάποιο δύσκολο ή αδιάφορο για μένα mode όπως Batman AA και Mirror's Edge. Warhawk? GTA? Και ένα σωρό άλλα. Ας πούμε το AVP θα το πάρω στάνταρντ κι ας μην το βάλω καν στο online, το Ao2:40thDay είναι στο δρόμο, για να μην πω δε για το GT5!!!

  17. #57
    PS3forums Fanatic desperate_gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4,384
    PSN ID
    Desperate_Gamer

    Default

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    Χλωμό σε βλέπω να το καταφέρνεις αν έχεις βάλει GTA στο PS3 . Μιλάω φυσικά για το περιβόητο "Auf Wiedersehen Petrovic" trophy το οποίο είναι καραglitchaρισμένο!!! Ο μόνος τρόπος να βγεί είναι με συνεχές 12ωρο boosting χωρίς διάλειμα, πέσιμο του internet και φυσικά θες και πάρτνερ!
    Νο φακιν γουέι! Το έχω μελετήσει πάρα πολύ καλά αυτό το trophy και δεν έχει glitch κανένα. Έχουν γίνει "διατριβές" πάνω σε αυτό το trophy που δυστυχώς έχουν θαφτεί από το σούσουρο και τον πανικό. Και θα το αποδείξω ότι δεν είναι έτσι όταν θα το πάρω!!

  18. #58
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by desperate_gamer View Post
    Νο φακιν γουέι! Το έχω μελετήσει πάρα πολύ καλά αυτό το trophy και δεν έχει glitch κανένα. Έχουν γίνει "διατριβές" πάνω σε αυτό το trophy που δυστυχώς έχουν θαφτεί από το σούσουρο και τον πανικό. Και θα το αποδείξω ότι δεν είναι έτσι όταν θα το πάρω!!
    Είσαι σίγουρος ρε συ; Δεν μπορεί τόσος κόσμος που λέει ότι υπάρχει glitch να λέει @@. Δεν ξέρω βέβαια μήπως έχει διορθωθεί απο τότε...

  19. #59
    Member NeloAngelo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    67
    PSN ID
    Neloangelo_

    Default

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    Χλωμό σε βλέπω να το καταφέρνεις αν έχεις βάλει GTA στο PS3 . Μιλάω φυσικά για το περιβόητο "Auf Wiedersehen Petrovic" trophy το οποίο είναι καραglitchaρισμένο!!! Ο μόνος τρόπος να βγεί είναι με συνεχές 12ωρο boosting χωρίς διάλειμα, πέσιμο του internet και φυσικά θες και πάρτνερ!
    Μα δεν εχω βαλει ποτε μου GTA στο PS3...

    ...εχω βαλει ομως Street Fighter 4, Wipeout, Virtua Tennis 2009, Bionic Commando Rearmed, και καποια αλλα τα οποια δεν ειναι τοσο δυσκολα οπως τα παραπανω αλλα ειναι αρκετα θα ελεγα (να προσθεσω και τα DLC απο τα παιχνδια που εχω ηδη 100% και βγαινουν φυσικα τα παιζω)...
    Για μενα ειναι ομως μια πολυ δυνατη προκληση να φερω εις περας αυτο το 100% project.
    Εκστασιαζομαι στη σκεψη να κανω εγω ή οι φιλοι μου scroll τη λιστα τροπαιων μου και να ειναι ΟΛΑ 100%

    Για το χρονο που καταναλωνω σε αυτο το project θα μιλησω στην απαντηση που θα δωσω παρακατω στον φιλο TopGunz.

    Quote Originally Posted by TopGunZ View Post
    Αυτό είναι κάτι που δεν το σκέφτομαι ΟΥΤΕ κατά διάνοια. Αν ήταν έτσι δε θα έπαιζα ένα σωρο κορυφαία παιχνίδια, μόνο και μόνο επειδή έχουν τρελό grinding online όπως Resistance 2, Fear 2, ή παιχνίδια με κάποιο δύσκολο ή αδιάφορο για μένα mode όπως Batman AA και Mirror's Edge. Warhawk? GTA? Και ένα σωρό άλλα. Ας πούμε το AVP θα το πάρω στάνταρντ κι ας μην το βάλω καν στο online, το Ao2:40thDay είναι στο δρόμο, για να μην πω δε για το GT5!!!
    Δεν εχεις αδικο αλλα δεν εχεις λαβει υποψη σου καποια πραγματα τα οποια εγω τα εφαρμοζω κι ετσι δεν χανω κορυφαιους τιτλους παιζοντας και παιχνιδια με πολυ grinding.

    Αν βγει λοιπον καποιος κορυφαιος τιτλος τον βαζω "σφηνα" στο project για κανα 2 μερουλες, φυσικα αυτο γινεται μονο αν ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ τιτλος, οχι με μετρια προς καλα παιχνιδια.
    Κατα συνεχεια απο αυτο που ειπα τωρα, χρησιμοποιω και αλλη μια "τακτικη" η οποια ειναι παρα πολυ καλη και με βολευει αφανταστα:
    Ειναι η λεγομενη τακτικη των "Backround" παιχνιδιων, δηλαδη οταν ενα παιχνιδι εχει πολυ grinding, το παιζω απο λιγο καθε μερα. Ετσι εχω 2-3 παιχνιδια σε backround ενω ταυτοχρονα παιζω και τα κανονικα σε διαρκεια καθως επισης και σφηνα τα κορυφαια.
    Ετσι με αυτον το τροπο δεν κουραζομαι απο ενα παιχνιδι και το ευχαριστιεμαι γιατι εχω επιλογες τι να παιξω ανα πασα στιγμη.
    Φυσικα υπαρχουν καποιοι που θα μου πουν οτι δεν μπορουν να παιζουν 3 και 5 παιχνιδια ταυτοχρονα, οκ παω πασο. Εγω ομως μπορω

    Επισης γιατι να πρεπει να παιξω το God of War 3 ή το Bioshock 2 ή οποιονδηποτε αλλο πολυ καλο τιτλο μεσα στην πρωτη εβδομαδα που βγαινει? Αν το παιξω μετα απο 1-2 μηνες τι θα γινει?
    Βασικα δεν εχω αυτο το μικροβιο να κανω σαν τρελος να παρω το παιχνιδι και να το παιξω την πρωτη μερα που κυκλοφορει οποτε ειμαι οκ.

  20. #60
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ To project 100% έχει ένα πάρα πολύ ΜΕΓΑΛΟ μειονέκτημα. Τι γίνετε στην περίπτωση που βγαίνει ένα game που θες πάρα πολύ να παίξεις αλλά είναι (σχεδόν) ακατόρθωτο το plat (παράδειγμα: Ninja Gaiden Σ2). Δεν θα το παίξεις για να μην χάσεις το εξολοκλήρου 100% στη λίστα σου; Ρε συ και εγώ trophy whore είμαι αλλά το gaming μπαίνει πάνω απο τα trophies....

Page 3 of 20 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •