Page 2 of 58 FirstFirst 1234561252 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1160

Thread: Assassin's Creed: Brotherhood

  1. #21
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    δικιο εχεις..θα δουμε οταν βγει!καλο να ειναι οπως το 2 και ας ειναι οπου να ναι!


  2. #22

    Default

    Μακάρι.. Πάντως με τη μέχρι τώρα δουλειά μόνο θετικά μπορούμε να σκεφτόμαστε.. Υπομονή λοιπόν και βλέπουμε..

  3. #23
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Δεν νομίζω τα λεφτά που κέρδισαν από το ac2 να αρκούν για να φτιάξουν ένα παιχνίδι αντάξιο των καλύτερων (uncharted 2, god of war 3 κ.τ.λ.). Η ubisoft, τα μεγαλύτερα κέρδη της τα έβγαλε από το assassin's creed. Τα υπόλοιπα παιχνίδια της είναι λίγο πολύ πατάτες. Έστι, όπως η Konami φτιάχνει συνέχεια pro και mgs για τονώσει τα οικονομικά της, έτσι και η Ubisoft θα βγάζει συνέχεια assassins creed.

  4. #24
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    που φτιαχνει συνεχεια mgs η konami και εγω δεν τα βλεπω?

  5. #25
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by AriStos13 View Post
    που φτιαχνει συνεχεια mgs η konami και εγω δεν τα βλεπω?
    Πέρα από τα βασικά παιχνίδια, έχουν βγει ένα σωρό άλλα. Θα βγει και το rising.

  6. #26
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    διαφωνω!τα mgs ειναι 4 για μενα...αυτα που εξελισεται ολοι η ιστορια!!ολα τα αλλα για το psp και το rising ειναι διαφορετικα!

  7. #27
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,259
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Offtopic αλλα πρεπει να απαντησω!

    Το Portable ops και ιδιως το Peace Walker που θα κυκλοφορησει συντομα ειναι αναποσπαστα κομματια του MGS Saga και της ιστοριας του Metal gear Solid.Επισης ξεχνας τα αρχικα MGS στο ΝΕS που απο εκει ξεκινησε η ιστορια!

  8. #28
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    δεν εχω psp αλλιως θα τα ειχα παιξει..οσο για το ΝΕΣ που λες δεν το ξερω...απλα ειπα εγω τι πιστευω!

  9. #29
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default Assassin’s Creed III

    Η Ubisoft δήλωσε πως η πρώτη φωτογραφία του Assassins Creed: Brotherhood, η οποία διέρρευσε στο διαδίκτυο και υποτίθεται πως παρουσιάζει το εξώφυλλο του τίτλου, είναι πέρα για πέρα αληθινή. Η φιγούρα του Ezio δείχνει να είναι περιτριγυρισμένη από μια ομάδα Ασασίνων, με τη γαλλική εταιρία να αφήνει να εννοηθεί πως ίσως στο τελικό προϊόν ο κεντρικός χαρακτήρας να μπορεί να έχει τον εξοπλισμό που απέκτησε στο δεύτερο μέρος, για όσους φυσικά έχουν ασχοληθεί με το Assassin’s Creed II. H Ubisoft υπόσχεται μια εντελώς νέα online εμπειρία για τα δεδομένα της κατηγορίας, ενώ δεσμεύεται πως την επόμενη εβδομάδα θα προβεί σε πλήθος αποκαλύψεων.

    Πάντως, σε ερώτηση που έγινε προς την εταιρία για το αν όντως πρόκειται για το τρίτο επεισόδιο της σειράς –από τον τίτλο απουσιάζει το νούμερο ''3''- δεν δόθηκε μια ξεκάθαρη απάντηση. Όπως έχει γίνει γνωστό εδώ και καιρό, τα γεγονότα του Brotherhood θα διαδραματίζονται αμέσως μετά τα αντίστοιχα του δεύτερου μέρους, με τον Ezio να συνεχίζει τις ακροβατικές του καταδιώξεις στη Ρώμη.





    game over


    μακαρι να ειναι αληθεια και αυτο που φενεται στη φωτο. οτι θα ειναι διαθεσιμο το φθινωπορο

    Spoiler!

  10. #30
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Good news!

    Βρε Ήλια μου κιόλας... αφού έχεις γράψει και εσύ σε αυτό εδώ πέρα το θέμα. Πως γινάται να μη το βρήκες και να άνοιξες καινούριο;
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  11. #31
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    ελα μου ντε. και το εδωσα αναζητηση κιολας κ δεν το βρηκα. και το θυμομουν οτι υπαρχει αλλα λεω θα χαθικε μαλλον μετα το μπαμ.

    δινοντας στην αναζητηση assassin creed, βγαζει μονο τα Ι και ΙΙ
    Last edited by ilias78; 06-05-2010 at 18:40.

    Spoiler!

  12. #32
    Cool Member tsak's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    athens
    Posts
    212
    PSN ID
    t_sakk

    Default

    Πολύ ώραια νέα...
    Θα βγεί όμως το 2010??

  13. #33
    PS4forums Fanatic Desmond's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα - Καλογρέζα
    Posts
    4,978
    PSN ID
    q1908gate13
    Name
    Νίκος

    Default

    Λογικά spin-off θα είναι όπως το Bloodline και γι'αυτό δεν θα κυκλοφορήσει ως "ΙΙΙ".Υποθέτω οτι το "ΙΙΙ" δεν θα έχει τον Ezio πρωταγωνιστή.

  14. #34
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Παιχνιδάρες υπάρχουν. Πού είναι οι παιχνιδάρες? Να 'τες!!!!!!!!!!!!!!!!! Θέλω teaser με το requiescat in pace. Τέλος. Περιττό να πω ότι ο Ηλίας κέρδισε +ρεπ για την είδηση που μου άφησε ένα χαμόγελο.

  15. #35
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    πολυ καλα νεα..αντε να γουσταρουμε λιγο...!!!!

  16. #36
    PS3forums Fanatic desperate_gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4,384
    PSN ID
    Desperate_Gamer

    Default

    Εγώ από την περιγραφή που διαβάζω πολύ φοβάμαι μην είναι κάνα online κυρίως παιχνίδι. Αν το κάνουν κάπως σαν το Resident Evil 5 με co-op και bite-sized πίστες/αποστολές ή κάνεις guilds οnline και βγάζετε εις πέρας αποστολές, νομίζω θα απογοητευτώ πολύ!

  17. #37
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Εμένα πάντως δεν μου κάνει για Assassins 3 αλλά πιο πολύ για Assassins 2.5

  18. #38
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Εμένα πάντως δεν μου κάνει για Assassins 3 αλλά πιο πολύ για Assassins 2.5
    Συμφωνώ. Δεν σημαίνει όμως ότι δεν θα είναι καλό. Ξέρω ότι δεν είπες αυτό, απλά το αναφέρω.

  19. #39
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Ναι, ωστόσο για το online (υποθέτω εννοεί κάποιου είδους multi) που βλέπω γενικά και υπάρχει κάποια ανησυχία, δεν μπορώ να πω ότι πλέον μπορώ να κρίνω πριν την κυκλοφορία, οποιαδήποτε προσθήκη ή αλλαγή. Είναι εμφανές ότι όλα τα παιχνίδια έχουν μία τέτοια τάση με πιο πρόσφατη το Bioshock 2 (νομίζω), τις περισσότερες φορές με πλήρη επιτυχία. Μετά φυσικά και το παράδειγμα του Uncharted 2, με αυτό το πραγματικά υπέροχο και ανεπηρέαστο παρ' όλους τους φόβους μας campaign, από το φανταστικό multi που εισήγαγε η ND στον τελευταίο αυτό τίτλο της, το οποίο αποδεικνύει ότι οι προσθήκες εάν γίνουν σωστά μόνο επιτυχία (και μαγεία) μπορούν να προσφέρουν. Η Ubi δεν νομίζω ότι είναι μία τυχαία εταιρεία, ενώ έχει αποδείξει στο παρελθόν (και με το AC) ότι ακούει τους gamers και προσέχει τα παιχνίδια της.

  20. #40
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Μπορεί να γίνει μια πολύ καλή προσθήκη online, αν γίνει σωστά. Π.χ. μπορούν να πάρουν από τα fps από άποψη modes. Φανταστείτε ένα mode που να πρέπει να πηδήξεις από το ξύλο που υπάρχει από τα ψηλά κτίρια. Σαν το capture the flag των fps.

Page 2 of 58 FirstFirst 1234561252 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •