Page 26 of 34 FirstFirst ... 16222324252627282930 ... LastLast
Results 501 to 520 of 661

Thread: Τhe Last Guardian [+VR content]

  1. #501
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Πλαίσιο κ public στο mall πάντως είχαν πάρα πολλές special.



    Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    Spoiler!

  2. #502
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Εγώ ρε παιδιά είχα κάνει pre order την collectors από το πλαίσιο, αλλά είχα βάλει ημερομηνία παράδοσης για αύριο 10/12.
    Βέβαια με το που έκανα την παραγγελία μετά από λίγη ώρα μου στέλνουν το εξής mail:
    Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε
    να σας ενημερώσουμε ότι
    Κατά την επεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα
    διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικά που επιλέξατε.
    Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός 24 ωρών προκειμένου
    να το λύσουμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
    Με πήραν τηλέφωνο μετά από λίγο και κατάλαβα πως δεν θα μου το στείλουν λόγω διαθεσιμότητας. Οκ λέω δεν πειράζει.
    Εχθές χάζευα στο site τους και βλέπω πως η collectors είναι διαθέσιμη για παραγγελία. Λέω ρε γαμώτο δεν γίνεται.
    Κοιτάω τις παραγγελίες μου και βλέπω πως δεν είναι ακυρωμένη αλλά αντίθετα λέει:
    Εκτιμώμενη Ημερομηνία Παράδοσης:10/12/2016Εκτιμώμενη Ώρα Παράδοσης:10:00

    Λέτε να γίνει κανένα θαύμα και να την έχω αύριο στα χέρια μου;;

    Spoiler!

  3. #503
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Παντως πολυ ανοργανωσια με το συγκεκριμενο θεμα.στειλε ενα μειλ ρε φιλε πες θα σας ενημερωσουμε αμεσα για την διαθεσιμοτητα η μην το βαζεις στο site για προπαραγγελεια..τι να πω πρωτη φορα μ συμβαινει...παρηγγειλα απο κρητη κ σημερα αυριο θα μουρθει λογικα...
    Επισης εκανε update το headset κ υπαρχει για το παιχνιδι ειδικο προφιλ για οσους ενδιαφερονται!

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  4. The Following 3 Users Say Thank You to chronohill For This Useful Post:

    kostasb13 (09-12-2016),mihalis13 (09-12-2016)

  5. #504

    Default

    Ειχα παραγγειλει κατι ηχεια Logitech 5/10 τα οποια ειχαν στο site κατοπιν παραγγελιας.Μου εμφανιστηκε αναλογο με το δικο σου post πιο πανω περι διαθεσιμοτητας(πρεπει να με πηραν και τηλεφωνο μια φορα αλλα δεν το σηκωσα δυστηχως).

    Παρολο που εστειλα 2 email για ακυρωση,η παραγγελια μου ακομα εμφανιζεται στο ιστορικο μου οτι ειναι υπο επεξεργασια και εκτιμωμενη παραδοση 6/10. Τρεχα γυρευε με λιγα λογια.
    Οσο για τις special edition που αναφερθηκαν παραπανω δεν μου κανει εντυπωση,αν αρκετες μεινανε στα ραφια αφου το παιχνιδι στην χωρα μας ειχε σχεδον μηδενικη προβολη/διαφημιση και ουτε απευθυνεται στην μαζα των CoD/BF,pro/fifa και GTA.

  6. #505
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Εγώ ρε παιδιά είχα κάνει pre order την collectors από το πλαίσιο, αλλά είχα βάλει ημερομηνία παράδοσης για αύριο 10/12.
    Βέβαια με το που έκανα την παραγγελία μετά από λίγη ώρα μου στέλνουν το εξής mail:


    Με πήραν τηλέφωνο μετά από λίγο και κατάλαβα πως δεν θα μου το στείλουν λόγω διαθεσιμότητας. Οκ λέω δεν πειράζει.
    Εχθές χάζευα στο site τους και βλέπω πως η collectors είναι διαθέσιμη για παραγγελία. Λέω ρε γαμώτο δεν γίνεται.
    Κοιτάω τις παραγγελίες μου και βλέπω πως δεν είναι ακυρωμένη αλλά αντίθετα λέει:
    Εκτιμώμενη Ημερομηνία Παράδοσης:10/12/2016Εκτιμώμενη Ώρα Παράδοσης:10:00

    Λέτε να γίνει κανένα θαύμα και να την έχω αύριο στα χέρια μου;;

    Μόλις μου ήρθε Mail πως αύριο θα είναι έτοιμη για να την παραλάβω από το κατάστημα!!!
    Spoiler!

  7. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    chronohill (09-12-2016)

  8. #506

    Default

    Αισθάνομαι χαρά και συγκίνηση που παίζω αυτό το παιχνίδι. Τίποτε άλλο για την ώρα.

  9. The Following User Says Thank You to toninio For This Useful Post:

    james9 (10-12-2016)

  10. #507
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Μια φωτό στο γρήγορα..



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  11. The Following 12 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    BillyFlo81 (10-12-2016),Christos33 (10-12-2016),Dragonpaul (10-12-2016),isildur83 (10-12-2016),king2009 (11-12-2016),kostasb13 (11-12-2016),Nikoladim (10-12-2016),Snk (10-12-2016),Sparrow71993 (10-12-2016),spartan (10-12-2016),teras1 (10-12-2016),toninio (12-12-2016)

  12. #508
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    ^^την κολεκτορς πηρες ρε κουφαλα;;;;Click image for larger version. 

Name:	20161210_123150.jpg 
Views:	186 
Size:	45.8 KB 
ID:	9572
    Επιτελους μου ηρθε γαμω το φελέκι μου...

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  13. The Following 7 Users Say Thank You to chronohill For This Useful Post:

    BillyFlo81 (10-12-2016),king2009 (11-12-2016),mihalis13 (10-12-2016),spartan (10-12-2016),Stefanos (10-12-2016),teras1 (10-12-2016),toninio (12-12-2016)

  14. #509
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default Τhe Last Guardian

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    ^^την κολεκτορς πηρες ρε κουφαλα;;;;Click image for larger version. 

Name:	20161210_123150.jpg 
Views:	186 
Size:	45.8 KB 
ID:	9572
    Επιτελους μου ηρθε γαμω το φελέκι μου...

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Χαχαχα!! Ναι ρε! Και δεν το περίμενα μέχρι προχθές.
    Την ειχα παραγγείλει με το που την είδα στο Πλαίσιο αλλα μου είχαν στείλει Mail πως λογω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν θα την παραλάβω.
    Τελικα εχθές βλέπω Mail πως ετοιμάζεται η παραγγελία και αύριο (σήμερα) θα ειναι διαθέσιμη στο κατάστημα για παραλαβή.
    Όποτε πήγα και την τσίμπησα. Ακόμα βέβαια δεν εχω προλάβει να την ανοίξω μιας και τρέχω σε δουλειές.

    Παρέλαβες και εσυ το steelbook βλέπω όποτε μια χαρα!!!
    Άντε με το καλο να απολαύσουμε το ταξίδι που μας εχει ετοιμάσει ο Ueda.
    Εγω λογικά μέσα στα Χριστουγεννα θα το ξεκινήσω.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by mihalis13; 10-12-2016 at 18:54.
    Spoiler!

  15. The Following 2 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    chronohill (10-12-2016),king2009 (11-12-2016)

  16. #510
    Elite Stefanos's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    1,050
    Name
    Στέφανος

    Default

    Καλο λιωσιμο παιδια
    " H ζωή είναι μικρή γι' αυτό γράφεται με τρία γράμματα "
    (By Stefanos to Simple People)


  17. #511
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    .

  18. The Following 2 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    spartan (10-12-2016),toninio (12-12-2016)

  19. #512

    Default

    Έχω παίξει κάμποσο (διαβάστε άφοβα, δεν έχει spoilers για ιστορία κλπ), δεν ξέρω πόσο, μπορεί να μην είμαι ούτε στα μισά, κι έχω έτοιμο τον...βαθμό μου: 10. Δεν με απασχολεί ούτε πώς θα πάει στη συνέχεια, ούτε πώς θα τελειώσει. Δεν μπορώ να βάλω παρακάτω σε αυτό το παιχνίδι. Κανονικά, σε τέτοια παιχνίδια δεν μπαίνει καν βαθμός. Αυτό που κάνει ο Ueda στα παιχνίδια του είναι αξιοθαύμαστο και πολύ ιδιαίτερο........

  20. The Following 8 Users Say Thank You to toninio For This Useful Post:

    BillyFlo81 (13-12-2016),DJTaurus (12-12-2016),Dragonpaul (12-12-2016),james9 (12-12-2016),king2009 (13-12-2016),kostasb13 (12-12-2016),mihalis13 (12-12-2016),PDS (12-12-2016)

  21. #513

    Default

    Εγω παλι (που το εβγαλα τωρα το Σ/Κ,σε φιλο και παιζω τωρα δικο μου save να κανω το χρυσο trophy κατω απο 5ωρες αν τα καταφερω) δεν μπορω να συμφωνησω με τις βαθμολογιες που εχω δει να μπαινουν.Ναι σαν συνολο και σε σχεση με αυτο που θελει να περασει το παιχνιδι ειναι πολυ καλο.Αλλα απευθυνεται δυστηχως(ή ευτυχως)σε πολυ συγκεκριμενο και μικρο κοινο,που θα μπορεσει να προσπερασει τα οποια προβληματα υπαρχουν με καμερα/frame drops/χειρισμο,γραφικα.Ακομα και οταν οι πανοπλιες σε πιανουν και πεφτει λιωσιμο κουμπιων στο controller δεν ειναι οτι το καλυτερο. Βεβαια δεν ειναι η πρωτη φορα που βγαινει παιχνιδι που απευθυνεται σε συγκεκριμενο κοινο,και αρα να διχαζει τον κοσμο.
    Οσο για τα γραφικα οντως υπαρχουν σημεια που σου θυμιζουν οτι οντως παιζεις παιχνιδι του ps4,και αλλα που νομιζεις οτι παιζεις remastered παιχνιδι του ps3(κυριως αν δεν κανει zoom in η καμερα)

    Αρα ως τωρα μου δινει το παιχνιδι την αισθηση του 7.5 σαν παιχνιδι γενικα(γιατι για video game μιλαμε αλλωστε,αρα θα ηταν παραλογο να μην γινοταν συγκριση σε σχεση με ολα τα αλλα)για τα 60ευρω που ζηταει,και για τους fans(ή τελος παντων για αυτους οπως εγω που θα παραβλεψουν αρκετα απο αυτα)ενα 8.5/10

    Προσωπικα 10/10(ή αναλογα το ειδος του 9/10 ξερω γω) δινω σε παιχνιδια μονο που εν μερη καθοριζουν το ειδος τους που λεμε και γινονται μετρο συγκρισης με οσα παιχνιδια θα βγουν για το τι θεωρειται πολυ καλο και τι οχι,οπως witcher 3,last of us,bayonetta 2,mortal kombat 9 εν μερη και παει λεγοντας.
    Γιατι οπως και να το κανουμε ενα παιχνιδι διαρκειας 9-10ωρες(απο οσο διαβαζω οτι εχει παρει στους περισσοτερους),χωρις replay value,χωρις πραγματα να μαζεψεις, στα 60ευρω(αν το βγαζανε στα 40ευρω θα ηταν πολυ καλυτερα αλλα....) και με τα υπολοιπα θεματα που εχει,προσωπικα δεν μπορω να του βαλω τον απολυτο βαθμο.
    Εν μερη για τον ιδιο λογο διαφωνουσα και με τα 10ρια στο Uncharted 4,λες και ανακαλυψε τον τροχο απο το προηγουμενο (και επισης πολυ καλο) Uncharted 3.Οχι βεβαια οτι το Uncharted 4 επισης(για το ειδος του παντα)δεν ηταν παρα πολυ καλο.

    Απλα πιο πολυ νιωθω/βλεπω οτι ο κοσμος γενικα σε παιχνιδια(και κυριως exclusive)τεινει να δινει πολυ υψηλες βαθμολογιες,ισως επειδη εχουμε γεμισει και με remastered και sequel και αρα να υπαρχει μια γενικη απογοητευση στον χωρο,παρα για το αν το αξιζουν πραγματικα ή οχι.
    Last edited by Fulgore; 12-12-2016 at 14:16.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    king2009 (13-12-2016),Nikoladim (12-12-2016)

  23. #514

    Default

    @Fulgore μην ξεχνάς τον παράγοντα συναισθηματικό δέσιμο που αρκετοί παίχτες όπως εγώ έχουμε με τα παιχνίδια του Ueda. Αν προσθέσεις σε αυτό και την νοσταλγια η τις οποίες αναμνήσεις μας επαναφέρει αυτός ο τίτλος δεν θέλει και πολύ. Κάτι τέτοιο είναι πιο δυνατό από οποιαδήποτε τεχνική αδυναμία του τίτλου και θεωρώ ότι πρέπει να στηρίζουμε τέτοιου είδους παιχνίδια. Για αυτό δίνω τα εύσημα στο review του Καλλιφα που ανέφερε ανοιχτά ότι άφησε στην άκρη τα "επιμέρους"...

  24. The Following 2 Users Say Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    PDS (12-12-2016),toninio (16-12-2016)

  25. #515

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    @Fulgore μην ξεχνάς τον παράγοντα συναισθηματικό δέσιμο που αρκετοί παίχτες όπως εγώ έχουμε με τα παιχνίδια του Ueda. Αν προσθέσεις σε αυτό και την νοσταλγια η τις οποίες αναμνήσεις μας επαναφέρει αυτός ο τίτλος δεν θέλει και πολύ. Κάτι τέτοιο είναι πιο δυνατό από οποιαδήποτε τεχνική αδυναμία του τίτλου και θεωρώ ότι πρέπει να στηρίζουμε τέτοιου είδους παιχνίδια. Για αυτό δίνω τα εύσημα στο review του Καλλιφα που ανέφερε ανοιχτά ότι άφησε στην άκρη τα "επιμέρους"...
    Το εχω ξαναπει οτι δεν προκειται να ακουσουμε ποτε απο reviewer σε Ελλαδα και εξωτερικο να λενε''καλυτερα να το νοικιασετε το παιχνιδι ή να περιμενετε να πεσει η τιμη του αν δεν ειστε fan ή να βγει κανενα patch''κλπ.Μονο απο κανενα πιο μικρο youtuber αν ακουστουν τετοια πραγματα γενικα.

    Και εμενα προσωπικα μαρεσε η ολη επαφη του παιδιου με τον Trico(οπως επισης μαρεσε ακομα περισσοτερο και η κεντρικη περιγραφη του κυριου ,που ειδικα για μενα που βλεπω και anime μου ταιριαξε γαντι),αλλα δεν ηταν λιγες οι φορες που ειτε ο χειρισμος δεν υπακουγε στις εντολες που του εδινα(κυριως με τα αλματα εννοω),ειτε η καμερα(ειτε οταν ανεβαινα στον trico,ειτε οταν ερχοταν απο πισω μου με αλμα εκανε κουλα η καμερα σε κλειστους χωρους κυριως)ή τα frame drops που στην περιπτωση του απλου ps4 του φιλου μου(αλλα και εμενα)ηταν πιο ενοχλητικα απο οτι του bloodborne(σε ανοιχτους χωρους κυριως).Αν καποιος θελει να λεει οτι ειναι αντικειμενικος αυτα πρεπει να αναφερονται και ποσο ενοχλητικα ή οχι θα ειναι και σε καποιον αλλο.
    Και ο παραγοντας νοσταλγια που αναφερεις εν μερη σωστα και οι αναμνησεις λειτουργουν και αναποδα.Κοινως αφου τετοια προβληματα υπηρχαν παλια στο ps2,γιατι μετα απο χρονια να εξακολουθουν να υπαρχουν?

    Ουτως ή αλλως το παιχνιδι σε γενικες γραμμες βλεπω οτι σε ολους αρεσε,δεν ειναι οτι ειδαμε τιποτα βαθμολογιες τυπου TheOrder και γραφονται οτι γραφονται.
    Απλα κατα την γνωμη μου θα μπορουσε σε καποια πραγματα(εστω με χαμηλοτερη τιμη)να ηταν πολυ καλυτερα τα πραγματα,γιαυτο το λογο και δεν θελω να του βαλω προσωπικα απο 9 και πανω.

    Παραμενει βεβαια τιτλος που πρεπει να παιξουν απαντες κατοχοι ps4 απλα θα το προτεινα το παιχνιδι οπως εχω πει κυριως σε καποιο price drop και ελπιζοντας οτι εστω θα βγει καποιο patch κυριως για τα frame drops.

  26. #516
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default Τhe Last Guardian

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Γιατι οπως και να το κανουμε ενα παιχνιδι διαρκειας 9-10ωρες(απο οσο διαβαζω οτι εχει παρει στους περισσοτερους),χωρις replay value,χωρις πραγματα να μαζεψεις, στα 60ευρω(αν το βγαζανε στα 40ευρω θα ηταν πολυ καλυτερα αλλα....) και με τα υπολοιπα θεματα που εχει,προσωπικα δεν μπορω να του βαλω τον απολυτο βαθμο.
    Δηλαδή αν είχε και "πράγματα να μαζέψεις" θα του έβαζες παραπάνω; θα ήταν καλύτερο παιχνίδι; διαφωνώ κάθετα με την λογική αυτή.

    Προς το παρόν (δεν το έχω τελειώσει ακόμα) είναι το παιχνίδι της χρονιάς για μένα. Κυρίως γιατί δεν έχω ξαναδεί ή παίξει κάτι τέτοιο ξανά και μου λείπουν πολύ τέτοιες διαφορετικές εμπειρίες στο gaming.

    Σημείωση, δεν έχω τελειώσει άλλο παιχνίδι του Ueda.

  27. The Following User Says Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    toninio (16-12-2016)

  28. #517
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Αν "ειχε πραγματα να μαζεψεις" θα ηταν αλλη μια βλακεια της ubisoft που γεμιζει το χαρτη με χαζα πραγματακια για να σε κανει να νομιζεςι οτι το παιχνιδι ειναι τεραστιο. Ο πιτσιρικας κανει ενα ταξιδι απο το σημειο Α στο σημειο Β με τη βοηθεια του Trico. Αυτο ειναι το παιχνιδι. Δεν θα σταματησει στο δρομο να μαζεψει λουλουδακια και notes που δεν δικαιολογουνται να βρισκονται εκει και να τα βαλει στο αορατο σακιδιο του.

    Εχουν μεινει 3-4 "κανονικα" παιχνιδια και θελετε να βαλουν collectables και σε αυτα. Ετσι χανεται ο οποιος ρεαλισμος.

    Πχ θυμαμαι στην τελευταια Lara που σκαρφαλωνεις και ψαχνεις ενα παναρχαιο ναο που εχει να μπει ανθρωπος χιλιαδες χρονια και στα 50 μετρα εχει merchant , εναν τυπο σε μια καλυβα που πουλαει απο πιστολια μεχρι μπαζουκα. Ε χεσε με παει το immersion , για να μην πω το χαρτη που τον γεμισαν δεκαδες αχρηστα collectables.

    Spoiler!

  29. The Following 15 Users Say Thank You to james9 For This Useful Post:

    BillyFlo81 (12-12-2016),DJTaurus (12-12-2016),Dragonpaul (12-12-2016),isildur83 (12-12-2016),jimspy (14-12-2016),king2009 (13-12-2016),kostasb13 (12-12-2016),Lefteris_X (12-12-2016),panos74gr (12-12-2016),PDS (12-12-2016),psx3 (13-12-2016),Slay (13-12-2016),spartan (12-12-2016),teras1 (12-12-2016),toninio (16-12-2016)

  30. #518

    Default

    Οταν εγραψα παραπανω για πραγματα να μαζεψεις εννοω στο replay value καθαρα οχι οτι χρειαζονταν οπωσδηποτε να εχει μεσα τετοια,γιατι και το TheOrder που ειχε ηταν τελειως αδιαφορα.
    Ουτε ηταν παραγοντας που ξενερωσα προσωπικα που δεν ειχε μεσα. Αλλα κακως απο ολη την προταση ξεχωριζεις μονο 1 παραδειγμα που ανεφερα και τα προσπερνας τα αλλα.

    Μακαρι να ημουν και εγω reviewer να μου στελνανε δωρεαν τα παιχνιδια να τα παιξω να του εβαζα και εγω ανετα ενα 9/10 για πλακα.Το ειχα αναφερει και αλλου οτι το ιδιο site που αναφερθηκε εδω(gameover)για το 2016 εχει δωσει9/10 στο Quantum break9/10 στο call of duty remastered
    9/10 deus ex,
    9/10 pro 2017
    10/10Dark Souls 3
    10/10 Ratchet and Clank
    10/10 Uncharted 4
    9.5 dirt rally
    9/10overwatch
    9/10 doom


    Αντε λοιπον μετα να ξεχωρισεις το μοναδικο ξεχωριστο παιχνιδι που οντως να αξιζει βαθμολογια που να πλησιαζει το αριστο οταν μοιραζονται τα 9ρια ετσι για την πλακα.

  31. #519

    Default

    Το παιχνιδι εμενα προσωπικα μαρεσε και το θεωρω οπως ειπα πολυ καλο και ξεχωριστο.Απλα διαφωνω με την τιμη του των 60ευρω και με τις σχεδον αριστες βαθμολογιες των 9+/10.Το δευτερο με τις βαθμολογιες μικρη εως καθολου σημασια εχει εκτως των forum που γραφονται αυτα.Στην τιμη παλι ειναι που αλλαζουν τα πραγματα.

    Αν πχ το ειχα μονο νοικιασει το παιχνιδι εννοειται οτι θα του εβαζα στεγνα 9 μην πω και 9.5/10.

  32. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    PDS (12-12-2016)

  33. #520
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το εχω πει κ σε αλλη κουβεντα εδω μεσα. Στα 40 μου δεν χρειαζομαι κανεναν πιτσιρικα αμπαλο να μου κανει review και να με πεισει να αγορασω ή οχι ενα παιχνιδι . Εχουμε τοσες πληροφοριες για τοσα παιχνιδια ακομη και 2 χρονια πριν κυκλοφορησουν. Αν εισαι λιγο εξυπνος και δεν "ψηνεσαι" με bullshots και βιντεακια που παιζουν σε ulta high σε pc τοτε σπανια θα κλαις τα λεφτα σου.

    Προσπαθω να θυμηθω ποτε "εξαπατηθηκα" τελευταια φορα ή ποτε καποιο review μου "πουλησε" κατι που αποδειχτηκε πατατα. Ηξερα οτι το Recore δε θα ειναι αυτο που υποσχονταν, ηξερα οτι το Order θα ειναι μικρο, ηξερα οτι το FFXV εχει θεματα με την ιστορια, ηξερα οτι το No man's sky θα το βαριομουν μετα απο λιγες ωρες. Οχι επειδη ειμαι insider ή πιο έξυπνος αλλα επειδη υπαρχει υπερπληροφορηση , ολα μαθαινονται. Η πληροφορια ειναι εκει εξω. Μονο το Watchdogs εξαπατησε αρκετους και αυτο επειδη ηταν η αρχη μιας νεας γενιας και ο κοσμος ηθελε να πιστεψει αυτα που εβλεπε.

    Το μονο που εμπιστευομαι ειναι αποψεις μελων εδω μεσα που εχουμε κοινα γουστα. Μονο αυτες ειναι εγκυρες και χρησιμες.
    Last edited by james9; 12-12-2016 at 15:04.

    Spoiler!

  34. The Following 7 Users Say Thank You to james9 For This Useful Post:

    BillyFlo81 (12-12-2016),chronohill (12-12-2016),Dragonpaul (12-12-2016),king2009 (13-12-2016),kostasb13 (12-12-2016),mihalis13 (12-12-2016),toninio (16-12-2016)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •