Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 101 to 120 of 132

Thread: Οfficial Playstation Magazine (GR)

  1. #101
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Δεν διαφωνώ με το θέμα πληροφόρηση - ταχύτητα - ποικιλία - κλπ όντας χρήσης του internet και μέλος της παρέας του ps3forums. Αλλά με την ίδια λογική, δεν έχουν λόγο ύπαρξης ούτε οι εφημερίδες και κανένα περιοδικό με ότι και αν πραγματεύεται. Ούτε και τα βιβλία και περιοδικά κόμικς αν το πάμε παραπέρα. Σε λίγο να καταργήσουμε και τις ειδήσεις σε ραδιόφωνο και τηλεόραση, δεν έχουν σκοπό και λόγο ύπαρξης. Εμένα προσωπικά μου αρέσει να διαβάζω και από έντυπα και όχι μόνο από το PC, για αυτό το παίρνω άλλωστε, δεν είναι ότι περιμένω απαραίτητα να ενημερωθώ από αυτό, αλλά όλο και κάποια άποψη παραπάνω διαβάζεις, μπορεί να δω και κάτι που στο internet δεν θα του έδινα καθόλου σημασία, πες το και συνήθεια ή παράδοση αν θέλεις.


  2. #102
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Δεν διαφωνώ με το θέμα πληροφόρηση - ταχύτητα - ποικιλία - κλπ όντας χρήσης του internet και μέλος της παρέας του ps3forums. Αλλά με την ίδια λογική, δεν έχουν λόγο ύπαρξης ούτε οι εφημερίδες και κανένα περιοδικό με ότι και αν πραγματεύεται. Ούτε και τα βιβλία και περιοδικά κόμικς αν το πάμε παραπέρα. Σε λίγο να καταργήσουμε και τις ειδήσεις σε ραδιόφωνο και τηλεόραση, δεν έχουν σκοπό και λόγο ύπαρξης. Εμένα προσωπικά μου αρέσει να διαβάζω και από έντυπα και όχι μόνο από το PC, για αυτό το παίρνω άλλωστε, δεν είναι ότι περιμένω απαραίτητα να ενημερωθώ από αυτό, αλλά όλο και κάποια άποψη παραπάνω διαβάζεις, μπορεί να δω και κάτι που στο internet δεν θα του έδινα καθόλου σημασία, πες το και συνήθεια ή παράδοση αν θέλεις.
    Ok, ας τα παρουμε με τη σειρα.
    Καταρχην οι εφημεριδες ειναι καθημερινες και οχι μηνιαιες. Αρα σωστα κυκλοφορουν, επειδη ειναι παντα μεσα στα πραγματα.
    Τα περιοδικα (οχι τα gaming περιοδικα, γι' αυτα τα ειπαμε) ειναι ποικιλης υλης και σωστα κυκλοφορουν (ακομα...). Ειναι διαφορα θεματα μαζεμενα και δε χρειαζεται ο αναγνωστης να ψαχνει στο internet για το καθε ενα ξεχωριστα σε ισαριθμα sites (ακομα...).
    Τα περιοδικα comics, ηδη εχουν αρχισει και αντικαθιστανται απο το internet. Άλλα επι πληρωμη και αλλα με το γνωστο τροπο. Περιμενε λιγα χρονια και θα δεις ποσα απο αυτα θα μεινουν. Αν...
    Καταλαβαινεις πως η τηλεοραση, το ραδιοφωνο και οι τηλεοραση ΔΕΝ μπορουν (ακομα...) να καταργηθουν, γιατι, μη ξεχνας, πως δεν εχουν ολοι προσβαση στο internet (ακομα...). Αρα απο που θα ενημερωθουν? Και πριν μου πεις πως αυτο που μολις τωρα ειπα ισχυει και για τα υπολοιπα (περιοδικα gaming, comics), να σου πω πως αυτα απευθυνονται, κυριως, σε νεο κοινο που, ενταξει, ολοι εχουν προσβαση σε H/Υ και γνωριζουν πως να χρησιμοποιουν το διαδικτυο. Αργοτερα, ομως, και αυτα θα καταργηθουν, οταν δηλαδη ο κοσμος θα εχει καταρτιστει στο internet και δε θα χρειαζεται, πλεον, τιποτα "αλλοτριο". Ξερεις ποσοι 70χρονοι ασχολουνται με το διαδικτυο? Παρα πολλοι. Φαντασου σε 20 χρονια.
    Αναφερεις τις λεξεις "συνηθεια" και "παραδοση". Απαντας μονος σου. Καμια συνηθεια και παραδοση δε χωρα στις τεχνολογικες εξελιξεις. Οι ρομαντισμοι πεθαινουν και πανε ακλαυτοι, οσο αυστηρα τεχνοκρατικο "ακουγεται" αυτο. Οπως συνηθιζω να λεω "Ο,τι μπορει να εξελιχθει, καλως εξελισσεται". Οσο κι αν ποναει αυτο, δε μπορω να εθελοτυφλω. Τωρα με την ελευση των ηλεκτρονικων βιβλιων, ξερεις τι θα ειναι οι τρεις βιβλιοθηκες μου???? Μια ομορφη πανακριβη ταπετσαρια!!!!!!! Ετσι ειναι. Αλλα τι θα επρεπε να κανω? Να ειναι υπερμαχος τις καταργησης των e-books επειδη εχω σκασει τοσα χρηματα για εντυπα/hard copy βιβλια? Oχι! Οι εξελιξεις τρεχουνε και εγω ειμαι συμμαχος της.

  3. #103
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    μη ξεχνας, πως δεν εχουν ολοι προσβαση στο internet (ακομα...)
    Επίσης, αξία αποκτά όχι μόνο η πληροφόρηση αλλά και η κριτική και το ποιος την κάνει. Κάτι ενδιαφέρον θα ήταν ειδικά αφιερώματα και άρθρα που αφορούν την κονσόλα και τα παιχνίδια, έτσι θα αποκτούσε μεγαλύτερο λόγο ύπαρξης το έντυπο, ήδη νομίζω κάνουν κάποια τέτοια. Δεν είναι μόνο στεγνά reviews/previews των νέων παιχνιδιών.
    Επίσης, το να μπορείς να διαβάζεις χαλαρός κάτι στο μπαλκόνι, στο κρεβάτι, στο γραφείο, στην βόλτα. Εκτός και εάν πάλι εκεί λιώνει κάποιος στα φορητά κλπ, εγώ δεν το κάνω, μου αρέσει να ξεφεύγω από τους Η/Υ και να διαβάζω με τον πατροπαράδοτο τρόπο. Είμαι λάτρης της τεχνολογίας, ενημερώνομαι από αυτήν άμεσα, αλλά γουστάρω να χρησιμοποιώ και τα μάτια μου εκτός ακτινοβολίας...

  4. #104
    PS4forums Fanatic dimitrisasp's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    3,365
    PSN ID
    dimitrisasp
    Name
    Δημητρης

    Default

    Περιοδικο προτυπο για τον χωρο ειναι το PSM3 της αγγλιας! Οι τυποι δεν παιζονται. Οπως ειπα και πριν αν δω κατι τετοιο εδω σιγουρα θα το στηριξω..

    Spoiler!

    Every man is guilty of all the good he did not do!

  5. #105
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Επίσης, αξία αποκτά όχι μόνο η πληροφόρηση αλλά και η κριτική και το ποιος την κάνει. Κάτι ενδιαφέρον θα ήταν ειδικά αφιερώματα και άρθρα που αφορούν την κονσόλα και τα παιχνίδια, έτσι θα αποκτούσε μεγαλύτερο λόγο ύπαρξης το έντυπο, ήδη νομίζω κάνουν κάποια τέτοια. Δεν είναι μόνο στεγνά reviews/previews των νέων παιχνιδιών.
    Επίσης, το να μπορείς να διαβάζεις χαλαρός κάτι στο μπαλκόνι, στο κρεβάτι, στο γραφείο, στην βόλτα. Εκτός και εάν πάλι εκεί λιώνει κάποιος στα φορητά κλπ, εγώ δεν το κάνω, μου αρέσει να ξεφεύγω από τους Η/Υ και να διαβάζω με τον πατροπαράδοτο τρόπο. Είμαι λάτρης της τεχνολογίας, ενημερώνομαι από αυτήν άμεσα, αλλά γουστάρω να χρησιμοποιώ και τα μάτια μου εκτός ακτινοβολίας...
    Οκ, θα σου απαντήσω σε λίγο. Είμαι στο δρόμο τώρα.
    Καλός καμμενος είμαι κι εγώ. Χα χα...

  6. #106
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Επίσης, αξία αποκτά όχι μόνο η πληροφόρηση αλλά και η κριτική και το ποιος την κάνει. Κάτι ενδιαφέρον θα ήταν ειδικά αφιερώματα και άρθρα που αφορούν την κονσόλα και τα παιχνίδια, έτσι θα αποκτούσε μεγαλύτερο λόγο ύπαρξης το έντυπο, ήδη νομίζω κάνουν κάποια τέτοια. Δεν είναι μόνο στεγνά reviews/previews των νέων παιχνιδιών.
    Επίσης, το να μπορείς να διαβάζεις χαλαρός κάτι στο μπαλκόνι, στο κρεβάτι, στο γραφείο, στην βόλτα. Εκτός και εάν πάλι εκεί λιώνει κάποιος στα φορητά κλπ, εγώ δεν το κάνω, μου αρέσει να ξεφεύγω από τους Η/Υ και να διαβάζω με τον πατροπαράδοτο τρόπο. Είμαι λάτρης της τεχνολογίας, ενημερώνομαι από αυτήν άμεσα, αλλά γουστάρω να χρησιμοποιώ και τα μάτια μου εκτός ακτινοβολίας...
    Στο κοκκινο καμια διαφωνια, απλα δε βλεπω πως "κουμπωνει" με τον πυρηνα του θεματος. Αν θες να το σχολιασω επιμερους, ναι, συμφωνω πως οσο περισσοτερο ποικιλει η υλη, τοσο πιο ενδιαφερον γινεται ενα εντυπο.
    Στη δευτερη παραγραφο, μου λες παλι το ιδιο με πριν. Αλλα, ρε γμτ, ετσι ειναι. Τωρα παιρνεις το lap top, το ipad, ή καποιο αλλο tablet. Τι να κανουμε... Ετσι ειναι. Η τεχνολογια αφηνει πισω της και συνθλιβει οποιαδηποτε "παραδοση". Α... και σκασιλα της για τα δικα σου/μου/μας ματια (επειδη λες για ακτινοβολια).

  7. #107
    PS4forums Fanatic Chill's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Clouds
    Posts
    3,027
    Name
    PanoulisGOSU

    Default

    Εφημερίδες και περιοδικά ξεπεράστηκαν από την εποχή. Δεν έχουν κανέναν απολύτως λόγο ύπαρξης. Ούτε ο πρώτος κλάδος είναι που θα εκλείψει ούτε ο τελευταίος. Ναι φτηνό είναι το psm αλλά από τη στιγμή που είναι παντελώς άχρηστο για κάποιον με internet ακόμα και ενα cent να είχε θα το θεωρούσα σπατάλη

    Εκπλησομαι που κάποιος έβαλε τα βιβλία στην ίδια κατηγορία...

    Sent from my HTC Desire using Tapatalk
    To ps3 είναι ερωμένη μα το PC επίσημη αγαπημένη!


  8. #108
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by Chill View Post
    Εκπλησομαι που κάποιος έβαλε τα βιβλία στην ίδια κατηγορία...
    Εγω ειμαι ο "καποιος"! Guilty as charged!
    Γιατι εκπλησσεσαι ομως??????

  9. #109

    Default

    Στην τουαλέτα θα πάρεις και το pc μαζί ή το μαρούλι θα το τυλίξεις με το laptop για να μη χαλάσει;;;;.....και βέβαια είναι χρήσιμα τα περιοδικά και οι εφημερίδες αλλά όχι για την δουλειά που τυπώνονται.


  10. #110
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Κοίτα γενικά νομίζω ότι συμφωνούμε σε όλα, απλά πόσο είναι στον καθένα απαραίτητη η ύπαρξη ενός περιοδικού, είναι ανάλογα και τα γούστα. Και μπορεί να αναφέρω και το PC-Master που είναι ας πούμε του αντικειμένου, αλλά έχω πολλά χρόνια (δεκαετίες) να το πάρω γιατί πολύ απλά δεν ασχολούμαι με το PC gaming αν και τα καλοκαιράκια όλο και τσιμπάω κανένα τεύχος για την ξαπλώστρα. Ωστόσο δεν υποχρεώνω και κανένα να διαβάσει κάτι... θα νομίζετε στο τέλος ότι τα γράφω όλα αυτά επειδή έχω μετοχές. Απλά το κάνω εδώ επειδή είναι το φόρουμ του Playstation και επειδή αυτό το συγκεκριμένο έντυπο είναι το μόνο επί Ελληνικού εδάφους που ασχολείται με το χόμπι μας. Αν έπαιρνα ξένα, μπορεί να έβαζα πολλά και διάφορα από τα ξένα ειδικά αφού σε αυτά μάλιστα συμβαίνει πολλάκις να είναι πρώτα ενήμερα τα περιοδικά και μετά βουίζει ο internet τόπος με τις συνεντεύξεις, παρουσιάσεις, νέα που βγάζουν στην φόρα τα ίδια.

  11. #111
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Στην τουαλέτα θα πάρεις και το pc μαζί ή το μαρούλι θα το τυλίξεις με το laptop για να μη χαλάσει;;;;.....και βέβαια είναι χρήσιμα τα περιοδικά και οι εφημερίδες αλλά όχι για την δουλειά που τυπώνονται.
    Οριστε, ο Νικος με "επιασε".

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Κοίτα γενικά νομίζω ότι συμφωνούμε σε όλα, απλά πόσο είναι στον καθένα απαραίτητη η ύπαρξη ενός περιοδικού, είναι ανάλογα και τα γούστα. Και μπορεί να αναφέρω και το PC-Master που είναι ας πούμε του αντικειμένου, αλλά έχω πολλά χρόνια (δεκαετίες) να το πάρω γιατί πολύ απλά δεν ασχολούμαι με το PC gaming αν και τα καλοκαιράκια όλο και τσιμπάω κανένα τεύχος για την ξαπλώστρα. Ωστόσο δεν υποχρεώνω και κανένα να διαβάσει κάτι... θα νομίζετε στο τέλος ότι τα γράφω όλα αυτά επειδή έχω μετοχές. Απλά το κάνω εδώ επειδή είναι το φόρουμ του Playstation και επειδή αυτό το συγκεκριμένο έντυπο είναι το μόνο επί Ελληνικού εδάφους που ασχολείται με το χόμπι μας. Αν έπαιρνα ξένα, μπορεί να έβαζα πολλά και διάφορα από τα ξένα ειδικά αφού σε αυτά μάλιστα συμβαίνει πολλάκις να είναι πρώτα ενήμερα τα περιοδικά και μετά βουίζει ο internet τόπος με τις συνεντεύξεις, παρουσιάσεις, νέα που βγάζουν στην φόρα τα ίδια.
    Σιγα μη νομισουμε πως εισαι και δακτυλος του Ελευθερουδακη. Χα χα...
    Καταλαβαινω πως το λες βρε, αλλα πιστευω πως ο,τι χαρεις απο τα εντυπα θα το χαρεις τωρα. Σε λιγο καιρο you can kiss them goodbye!!!!!

  12. #112
    PS4forums Fanatic Chill's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Clouds
    Posts
    3,027
    Name
    PanoulisGOSU

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Εγω ειμαι ο "καποιος"! Guilty as charged!
    Γιατι εκπλησσεσαι ομως??????
    Γιατί κάθε βιβλίο είναι μοναδικό......δεν είναι δυνατόν να το έχεις διαβάσει 2 μήνες πριν τυπωθεί. Και επιπλέον το βιβλίο αφουγκράστηκε τις αλλαγές, έγινε ψηφιακό και εξακολουθεί να συναρπάζει και να ζητείται.

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Στην τουαλέτα θα πάρεις και το pc μαζί ή το μαρούλι θα το τυλίξεις με το laptop για να μη χαλάσει;;;;.....και βέβαια είναι χρήσιμα τα περιοδικά και οι εφημερίδες αλλά όχι για την δουλειά που τυπώνονται.
    Θα πάρεις το κινητό σου ή το tablet σου. Εγώ αυτό κάνω :-p....πως ακριβώς θα χαλάσει ρε συ; Με τον κώλο χέζουμε (sic!) όχι με τα χέρια

    Η μόνη χρησιμότητα σε περιοδικά και εφημερίδες που βλέπω εγώ είναι να σου έχει τελειώσει το κωλόχαρτο και να έχεις μείνει και χωρίς νερό......Εκεί ναι μπορούν να φανούν χρήσιμα!!!!
    To ps3 είναι ερωμένη μα το PC επίσημη αγαπημένη!


  13. #113
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    ^^^
    Τα παίρνω και εγώ, αλλά για να παίζω... για ανάγνωση παίρνω περιοδικά και αν ζορίζει η κατάσταση παίρνω καμιά ξεφτιλισμένη βρωμοφυλάδα.
    Άντε ξεχάσατε ότι οι εφημερίδες είναι καλές και για καθάρισμα τζαμιών και τύλιγμα ψαριών, κλπ δουλειές. Για προσπάθησε να τα κάνεις αυτά με κανένα tablet.

  14. #114
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by Chill View Post
    Γιατί κάθε βιβλίο είναι μοναδικό......δεν είναι δυνατόν να το έχεις διαβάσει 2 μήνες πριν τυπωθεί. Και επιπλέον το βιβλίο αφουγκράστηκε τις αλλαγές, έγινε ψηφιακό και εξακολουθεί να συναρπάζει και να ζητείται.
    Οκ, αλλα εγω τι διαφορετικο ειπα? Αν εννοεις οτι ζητειται ακομα στην εντυπη μορφη του, ασφαλως. Ο κοσμος δεν εχει ακομα συνηθισει την ηλεκτρονικη μορφη του. Αλλωστε, το βιβλιο δεν εχει ακομα προχωρησει πολυ στο διαδικτυο. Εχει αρκετο δρομο ακομα, αλλα μολις φτασει εκει που πρεπει, τα βιβλιοπωλεια θα αρχιζουν να βαζουν λουκετο. Ασχημο για τους εργαζομενους, βεβαια, αλλα ετσι ειναι.

  15. #115

    Default

    Quote Originally Posted by Chill View Post
    Θα πάρεις το κινητό σου ή το tablet σου. Εγώ αυτό κάνω :-p....πως ακριβώς θα χαλάσει ρε συ; Με τον κώλο χέζουμε (sic!) όχι με τα χέρια
    Την ενοχλητική μύγα που θα της μυρίσει φαΐ (μπλιαχ) πως θα την σκοτώσεις πετώντας το κινητό ή το tablet σου;;;;.....το μαρούλι αν το τυλίξεις σε εφημερίδα δεν χαλάει γρήγορα αυτό εννοώ.
    Last edited by nikon; 26-05-2011 at 15:06.


  16. #116
    PS4forums Fanatic dimitrisasp's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    3,365
    PSN ID
    dimitrisasp
    Name
    Δημητρης

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Την ενοχλητική μύγα που θα της μυρίσει φαΐ (μπλιαχ) πως θα την σκοτώσεις πετώντας το κινητό ή το tablet σου;;;;.....το μαρούλι αν το τυλίξεις σε εφημερίδα δεν χαλάει γρήγορα αυτό εννοώ.
    Δεν καταλαβαινω την ειρωνια σου

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=Ql71toSXNRY"]YouTube - ‪iPad & Fly - Kill the flies with iPad crash newspaper - Uccidi le mosche con l'iPad‬‏[/ame]

    Spoiler!

    Every man is guilty of all the good he did not do!

  17. #117
    PS4forums Fanatic Chill's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Clouds
    Posts
    3,027
    Name
    PanoulisGOSU

    Default

    Νikon, there's a thing called ΣΙΤΑ και ξεχνάς τις μύγες :-D

    Tώρα αν μπει καμία....με τα γυμνά μου brutalίσια χέρια....ΟΥΓΚ xaxa
    To ps3 είναι ερωμένη μα το PC επίσημη αγαπημένη!


  18. #118

    Default

    NEK_FOOD τι μου θύμησες τώρα. Το PC Master ήταν το αγαπημένο μου περιοδικό. Το πέτυχα από το πρώτο τεύχος.
    Είχε θέματα για προγραμματισμό, παιχνίδια, παρουσιάσεις λογισμικού κτλπ.
    Ίσως να ήταν (προσωπική άποψη) το πληρέστερο περιοδικό που βγήκε ποτέ για η/υ.

  19. #119
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Εγω,οπως καθε μηνα,πηρα το νεο τευχος σημερα.
    Παρακατω τα reviews και οι βαθμολογιες των παιχνιδιων.

    inFamous 2 9/10
    Red Faction Armageddom 7/10
    Brink 8/10
    Lego Pirates of the Caribbean 8/10
    Red Johnson's Chronicles 6/10
    L.A. Noire 9/10

    Το τευχος ειχε καπια τρομερα αφιερωματα(E3 2011,PS Vita)αλλα και previews(Uncharted,Mass Effect 3).

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  20. #120
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Άσχετα την άποψη που μπορεί κάποιος να έχεις για το συγκεκριμένο έντυπο ή αν το αγόραζε γενικότερα, η παρακάτω είδηση δεν παύει να είναι μία ακόμη ένδειξη για το που οδεύει η κατάσταση στον έντυπο τύπο, είτε σχετίζεται με το διαδίκτυο, είτε με τις τρέχουσες δύσκολες οικονομικές συνθήκες. Κρίμα, ακόμη και αν η αγορά του ήταν συνήθεια, ακόμη και αν πολλά από όσα διάβαζα τα ήξερα ήδη, κρίμα γιατί κλείνει ακόμη έναν έντυπο που αφορούσε το χόμπι μας. Το τελευταίο που έχει μείνει είναι το PC-Master.

    Τίτλοι τέλους για το OPSM-GR


    Ο τίτλος είναι κατατοπιστικός. Δυστυχώς, μετά από κοντά 10 χρόνια παρουσίας, το OPSM-GR κλείνει. Το τυπικό θέλει να σας ευχαριστήσουμε για το υπέροχο αυτό ταξίδι. Για μας είναι ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ. Έτσι, μέσα από τα βάθη της καρδιάς μας, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε όλους και τον καθένα ξεχωριστά που μοιραστήκατε τις εμπειρίες μας και στηρίξατε μια προσπάθεια από gamers για gamers. Μακριά από μας οι γκουρού. Θέλουμε να πιστεύουμε ότι καταφέραμε το βασικό μας στόχο, να μιλήσουμε απλά και κατανοητά για games, να σας διασκεδάσουμε, να φέρουμε το αγαπημένο μας χόμπι στα σπίτια σας και να το αγαπήσετε όπως το αγαπάμε εμείς. Λάθη θα κάναμε, δεν μπορεί. Όποια κι αν ήταν αυτά, δεν έγιναν από δόλο. Δεν κοροϊδέψαμε κανένα και δεν αδικήσαμε κανένα, τουλάχιστον από πρόθεση. Αν έχει συμβεί αυτό, σας ζητάμε ειλικρινά συγγνώμη.
    Οι τίτλοι τέλους πέφτουν και για το psfan, χωρίς να γνωρίζουμε όμως πότε ακριβώς θα κατέβει από το διαδίκτυο. Μέχρι τότε, σας κάνουμε δώρο το review του Max Payne 3 από την αφεντιά μου, όπως θα δημοσιευόταν στο επόμενο τεύχος, ένα τεύχος που δυστυχώς δεν θα βγει ποτέ στα περίπτερα. Δεν πειράζει, εις το επανιδείν. Κρατήστε τα αυτιά και τα μάτια σας ανοικτά γιατί μπορεί κάποια στιγμή να ξανασυναντηθούμε...

    Μέχρι τότε να είστε όλοι καλά,
    ΟPSM-GR
    http://www.psfan.gr/?q=node/4236

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •