Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 28 of 28

Thread: Mpafoun League A (Pro Evolution Tournament)

  1. #21
    PS3forums Addict touristas's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    london
    Posts
    1,395
    PSN ID
    touristas

    Default

    nai re,plaka kanoume

  2. #22
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ναι , το καταλαβα μετα , αλλα οταν ειδα το πρωτο μυνημα του georgiosdam , λεω "αμαν θα γινει κολαση τωρα , θα σκοτωθουνε" ... δεν φαινεται με τιποτα οτι προκειται για πλακα απο καποιον που δεν γνωριζει!

  3. #23
    Elite manos_ps3's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    East Coast
    Posts
    634
    PSN ID
    Manos_GR
    Name
    Μάνος

    Default

    Quote Originally Posted by touristas View Post
    kapoion allo tha vreis na tros tis 5ares sou
    Τουρίστα, εγώ τον έχω γλεντήσει ουκ ολίγες φορές τον γιωργάκη, ακόμα και με 6άρες. Αλλά είναι τυχερός τώρα που έχω ξενερώσει κι εγώ αφάνταστα με την μ@λ@κί@ και δεν παίζω πια! :giggle::giggle::giggle: χαχαχα
    PSN ID: Manos_GR




  4. #24
    Advanced Member georgiosdam's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    menidi
    Posts
    465
    PSN ID
    georgiosdam

    Default

    Quote Originally Posted by manos_ps3 View Post
    Τουρίστα, εγώ τον έχω γλεντήσει ουκ ολίγες φορές τον γιωργάκη, ακόμα και με 6άρες. Αλλά είναι τυχερός τώρα που έχω ξενερώσει κι εγώ αφάνταστα με την μ@λ@κί@ και δεν παίζω πια! :giggle::giggle::giggle: χαχαχα
    kokokook ti ennoeis;;;
    ase re kotoyla mi thiitho kai ta dka sou.. pires mia niki kai to kaneis thema kai meta ksafnika den asxoleisai.. paizeis pse 08 world soccer 93... ela sto gipedo re papaki....
    ΑΙΩΝΙΑ ΠΙΣΤΟΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΚΑΤΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

  5. #25
    Advanced Member georgiosdam's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    menidi
    Posts
    465
    PSN ID
    georgiosdam

    Default

    Quote Originally Posted by touristas View Post
    lipamai paaaaara poli eilikrina,alla me ekneurizei afadasta to paignidi.apoxoro kai go apo to protathlima.tha afosiotho sto fifa
    signomi proevo alla......
    tha paikso mono auto to protathlima,apoklistika kai mono gia xari tou georrgiosdam
    ante nte mi les akura toulaxiston tha gelasoume tha tsantistoume tha aisthanthoume kati de pame gia to 1000000 euro:1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1ap pl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1app l::1appl::1appl:
    ΑΙΩΝΙΑ ΠΙΣΤΟΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΚΑΤΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

  6. #26
    PS4forums Addict jorgedept's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    1,499
    PSN ID
    JorgeDept

    Default

    Παιδιά λόγο μερικών αλλαγών στις δουλειές που κάνω δεν θα μπορέσω ούτε να συνεχίσω στο πρωτάθλημα αλλά ούτε να μείνω σαν διοργανωτής, όποιος θέλει να μπει στην θέση μου σαν διοργανωτής ας μου το πει για να του στείλω τους πίνακες.

    Ευχαριστώ και συγγνώμη για την αλλαγή.

  7. #27
    PS3forums Addict touristas's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    london
    Posts
    1,395
    PSN ID
    touristas

    Default

    ola kala!!!!!gia founto to protathlima,as min to paideuoume

  8. #28
    PS4forums Addict ProEvo's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    FaramirEvolution

    Default

    Quote Originally Posted by jorgedept View Post
    Παιδιά λόγο μερικών αλλαγών στις δουλειές που κάνω δεν θα μπορέσω ούτε να συνεχίσω στο πρωτάθλημα αλλά ούτε να μείνω σαν διοργανωτής, όποιος θέλει να μπει στην θέση μου σαν διοργανωτής ας μου το πει για να του στείλω τους πίνακες.

    Ευχαριστώ και συγγνώμη για την αλλαγή.
    Λοιπόν. όπως βλέπετε και μετά από συννενόηση με τον jorge τα Πρωταθλήματα αναστέλονται δια παντώς. Κρίμα γιατί φαινόταν ότι υπήρχε διάθεση από πολλά παιδιά να συμμετάσχουν αλλά δυστυχώς η κόναμι δε μας άφησε. Το παιχνίδι είναι εντελώς unplayable και τα 10 καλά παιχνίδια στο σύνολο των 100 που είναι χάλια δεν μπορούν να το χαρακτηρίσουν διαφορετικά.
    Απογοητεύτηκα τόσο που πρώτη φορά μετά το Road To World Cup 98' αποφάσισα να ξαναπάίξω Fifa (με την ευκαιρία του Play στα 27 Ευρώ). Λοιπόν, έπαιξα 8 παιχνίδια online. Στο ένα και μόνο στο ένα για 2 δευτερόλεπτα παρουσίασε ένα σκάλωμα. Αυτό ήταν όλο. Τίποτα άλλο! Σε 8 παιχνίδια. Αυτό για αυτούς που λένε ότι όλα τα αθλητικά παιχνίδια ότι έχουν προβλήματα, ότι φταίνε οι συνδέσεις κτλ. Λυπάμαι κύριοι. Όταν σε σύνολο 100 online παιχνιδιών, μόνο ένα παραμένει unplayable, τότε αυτό είναι που έχει το πρόβλημα. Όσο και αν προσπαθούμε να χρυσώσουμε το χάπι δε γίνεται. Δυστυχώς η konami τουλάχιστον στο Pro δε μπορεί να ακολουθήσει την εποχή της. Και ακόμα περισσότερο δε μπορεί να προσφέρει στους πελάτες της αυτά για τα οποία την πληρώνουν. Δυστυχώς πολλοί από εμάς δεν είμαστε ακόμα φοιτητές να μαζευόμαστε σε ένα σπίτι και να κάνουμε τα ατελείωτα Πρωταθλήματα των 10 ατόμων. Από τη στιγμή που το online υπάρχει και υποστηρίζεται, οφείλει να μας το παρέχει σωστό. Θα μπορούσα να γράψω πολλά ακόμα, αλλά θα σταματήσω εδώ για να μη γίνομαι κουραστικός.

    Υ.Γ. Φυσικά και το Fifa ΔΕΝ είναι καλύτερο από το Pro και ιδιαίτερα στο gameplay ούτε καν το πλησιάζει. Δε νιώθεις πως έχεις τον έλεγχο επάνω σε τίποτα. Οι αμυντικοί αφήνουν τη μπάλα να περάσει, το iq των παικτών είναι λίγο πιο υψηλό από κουνουπίδι, η ανάπτυξη του παιχνιδιού είναι μονόπλευρη και χωρίς ίχνος φαντασίας κτλ. Έχει βελτιωθεί πολύ αλλά μέχρι εκεί. Όμως από το Pro δίνει πολλά περισσότερα εξωαγωνιστικά σε αυτόν που θα το προτιμήσει (άδειες, γήπεδα, Πρωταθλήματα και πάνω απ 'ολα άψογο online).

    Ευχαριστώ

    Spoiler!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •