Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 61 to 80 of 150

Thread: Batman: Arkham Asylum

  1. #61
    Elite xarhss's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    NIKAIA
    Posts
    800
    PSN ID
    manos23_08

    Default

    to teλειωσα. απο τα πολυ ωραια παιχνιδια. πολυ καλο



  2. #62
    Elite Eddy_Gordo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    725
    PSN ID
    KALLIANI
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Τι πρεπει να κανω για να παιξω ως Τζοκερ ;;; μαλλον θα το παρω συντομα και θελω να ξερω

  3. #63
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by Eddy_Gordo View Post
    Τι πρεπει να κανω για να παιξω ως Τζοκερ ;;; μαλλον θα το παρω συντομα και θελω να ξερω
    Ένα dlc πρέπει να κατεβάσεις που νομίζω ότι είναι και δωρεάν. Είναι challenges.

  4. #64
    Elite Eddy_Gordo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    725
    PSN ID
    KALLIANI
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Quote Originally Posted by Ezio View Post
    Ένα dlc πρέπει να κατεβάσεις που νομίζω ότι είναι και δωρεάν. Είναι challenges.

    thanks

  5. #65
    Cool Member s33k3rgr's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Athens - Virona
    Posts
    186
    PSN ID
    s33k3rgr

    Default

    Εχω νοικιασει το παιχνιδι εδω και μια εβδομαδα και εχω εντυπωσιαστει πραγματικα. Παρα πολυ καλο παιχνιδι. Αν δε ειχε και καποιο multiplayer θα το εβαζα στο ιδιο επιπεδο με Uncharted 2 και MGS 4. Τρομερη δουλεια.

  6. #66
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    Quote Originally Posted by s33k3rgr View Post
    Εχω νοικιασει το παιχνιδι εδω και μια εβδομαδα και εχω εντυπωσιαστει πραγματικα. Παρα πολυ καλο παιχνιδι. Αν δε ειχε και καποιο multiplayer θα το εβαζα στο ιδιο επιπεδο με Uncharted 2 και MGS 4. Τρομερη δουλεια.
    οντως ειναι παρα πολυ καλο αλλα αυτα τα 2 παιχνιδια δεν τα φτανει κανενα αλλο...
    ειναι η αφροκρεμα του PS3!!!!!!!!

  7. #67
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    λεω να το τιμησω και εγω αυτες τις μερες. τα βιντεακια που βλεπω στο youtube, δειχνουν ενα πολυ καλο game με πολυ ομορφα γραφικα.
    ποσες ωρες περιπου διαρκει?

    Spoiler!

  8. #68
    Cool Member s33k3rgr's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Athens - Virona
    Posts
    186
    PSN ID
    s33k3rgr

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    λεω να το τιμησω και εγω αυτες τις μερες. τα βιντεακια που βλεπω στο youtube, δειχνουν ενα πολυ καλο game με πολυ ομορφα γραφικα.
    ποσες ωρες περιπου διαρκει?
    Δεν το εχω τελειωσει ακομα. Το εχω καμια βδομαδα νοικιασμενο τωρα παω για 2η. Μικρο παντως δεν το λες.

  9. #69
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    λεω να το τιμησω και εγω αυτες τις μερες. τα βιντεακια που βλεπω στο youtube, δειχνουν ενα πολυ καλο game με πολυ ομορφα γραφικα.
    ποσες ωρες περιπου διαρκει?
    Αν το παίξεις σε μέτριο επίπεδο δυσκολίας και προσπαθήσεις να βρεις τα περισσότερα μυστικά και bonus που έχει (riddles κτλ) χωρίς βοήθεια, σε κρατάει χαλαρά για κανα μήνα με casual gaming...πάντως αξίζει τα λεφτά του και ίσως είναι από τα καλύτερα comic based παιχνίδια ever. Το συνιστώ χωρίς 2η σκέψη...

  10. #70
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    καθαρα για ενημερωτικους σκοπους, η εκδοση GAME OF THE YEAR (GOTY) τι διαφορες εχει με την απλη?

    Spoiler!

  11. #71
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    καθαρα για ενημερωτικους σκοπους, η εκδοση GAME OF THE YEAR (GOTY) τι διαφορες εχει με την απλη?
    1) 3D version (The 3-D Isn't The Best But Still Takes The Game To A Higher Level)

    2) All Dlc Packs Are Included But You Must Download The Play As Joker Pack, But Thats Free Anyway.


  12. #72
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by antoniss View Post
    1) 3D version (The 3-D Isn't The Best But Still Takes The Game To A Higher Level)

    2) All Dlc Packs Are Included But You Must Download The Play As Joker Pack, But Thats Free Anyway.

    Eγω περιμενω να πεσει η τιμη για να το παρω..Αλλα κατανταει σπαστικο που βγαινει ενα παιχνιδι και μετα απο κανα 6μηνο βγαινει καινουρια εκδοση με extras..Δηλαδη αυτη τη δουλεια θα κανουμε?
    Spoiler!

  13. #73
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    απο οτι διαβαζω στο νετ, υπαρχουν 2 dlc.
    τα εχει δοκιμασει κανεις? αξιζουν? λενε κιολας οτι ειναι δωρεαν.
    επειδη για να μπω στο psn πρεπει να κανω update σε 3.30 και επειδη δεν θελω να το κανω (εχω ακουσει για πολλα προβληματα), υπαρχει τροπος να κατεβουν απο αλλου (pc) και να τα περασω με ενα stick στο ps3?

    Spoiler!

  14. #74
    PS4forums Addict plakas's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Ίος το νησί του ομήρου και του ονείρου
    Posts
    2,079
    PSN ID
    sitos1979
    Name
    Mαριούλης

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Eγω περιμενω να πεσει η τιμη για να το παρω..Αλλα κατανταει σπαστικο που βγαινει ενα παιχνιδι και μετα απο κανα 6μηνο βγαινει καινουρια εκδοση με extras..Δηλαδη αυτη τη δουλεια θα κανουμε?

    και οι εταιριες το ιδιο λενε Πανο...καλα ακομα να το παρει αυτος εχει καταντησει σπαστικο να περιμενει παντα να πεσουν οι τιμες.....αυτο το λενε οι εταιριες οχι εγω

  15. #75
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Eγω περιμενω να πεσει η τιμη για να το παρω..Αλλα κατανταει σπαστικο που βγαινει ενα παιχνιδι και μετα απο κανα 6μηνο βγαινει καινουρια εκδοση με extras..Δηλαδη αυτη τη δουλεια θα κανουμε?
    αν τα DLC δεν είναι υλικό που υπάρχει στο αρχικό game και το αφαιρούν επίτηδες για να το βγάλουν με χρέωση αργότερα , εμένα δεν με ενοχλεί.

    Ίσα ίσα μου δείχνει πως η εταιρία δεν το άφησε στη μοίρα του αλλά βγάζει και έξτρα υλικό , από κουστούμια μέχρι νέους χάρτες ή ακόμα και ολόκληρα επεισόδια , και δεν μιλάω μόνο για το Batman αλλά γενικά .

    Τώρα για μένα δεν θα έπρεπε να το χρεώνει τουλάχιστον όχι τα πιο απλά DLC αλλά σε κάθε περίπτωση όποιος θέλει τα αγοράζει , οι υπόλοιποι όχι .

    Για το Batman και για όλα όσα πουλάνε αρκετά ή γίνονται GOTY σίγουρα με μια νέα συσκευασία και περιλαμβάνοντας και ότι έξτρα υλικό υπάρχει , ξαναφέρνουν τον τίτλο έστω και λίγο στο προσκήνιο , και τυχεροί είναι όσοι δεν τον είχαν αγοράσει αρχικά αφού με χαμηλή τιμή (σε σχέση με την τιμή ενός τίτλου που πρωτοκυκλοφορεί) μπορεί να το αποκτήσει.

    πολλά τέτοια παραδείγματα.

  16. #76
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by plakas View Post
    και οι εταιριες το ιδιο λενε Πανο...καλα ακομα να το παρει αυτος εχει καταντησει σπαστικο να περιμενει παντα να πεσουν οι τιμες.....αυτο το λενε οι εταιριες οχι εγω
    xaxxaaxxaaxaa να πεις στις εταιριες μας εχουν φαει τα λεφτα!Ποσα να ξοδεψω ο ανθρωπος?Μεροκαματιαρης ειμαι...
    Spoiler!

  17. #77
    Elite Dikakom's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,144
    PSN ID
    kdim87

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    λεω να το τιμησω και εγω αυτες τις μερες. τα βιντεακια που βλεπω στο youtube, δειχνουν ενα πολυ καλο game με πολυ ομορφα γραφικα.
    ποσες ωρες περιπου διαρκει?
    Να το πάρεις φίλε μου είναι από τα καλύτερα παιχνίδια που έχει παίξει, είναι παρα παρα πολυ προσεγμένο.Θα το ευχαριστηθεις εννοείται...

    Spoiler!

  18. #78
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by plakas View Post
    και οι εταιριες το ιδιο λενε Πανο...καλα ακομα να το παρει αυτος εχει καταντησει σπαστικο να περιμενει παντα να πεσουν οι τιμες.....αυτο το λενε οι εταιριες οχι εγω
    Mαριε ειδες τελικα ανταμειφτηκα!Το zavvi παιδια εχει την GoTY εκδοση στα 22 ευρωπουλα!Και το παρηγγειλα!
    Spoiler!

  19. #79
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,273
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Δεν θα το εμτανιωσεις αυτο ειναι σιγουρο!!

  20. #80
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    πως κανω save?

    Spoiler!

Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •