Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 21 to 40 of 103

Thread: Call Of Duty: Modern Warfare 2

  1. #21
    Elite KosmixGR's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    683
    PSN ID
    KosmixGR
    Name
    Κώστας

    Default

    Μήπως πρέπει να αλλάξει ο τίτλος του thread?
    Call of duty: Modern Warfare 2
    όχι
    Call Of Duty 6: Modern Warfare 2 :giggle:

    Last edited by KosmixGR; 07-12-2008 at 10:13.

  2. #22
    Advanced Member music_lover's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    530

    Default

    προτιμώ το modern περιβάλλον και πιστεύω πως ένα future θα ήταν λάθος,έτσι τουλάχιστον αποδείχθηκε με την επιλογή της dice για το bf2 όπου το τελευταίο της παιχνίδι τοποθετούνταν στο μέλλον με αποτέλεσμα μέτριες πωλήσεις..όταν λέμε πόλεμος εννοούμε φρέσκια ψάρια,leopard,apatchi και τα σχετικά!
    Astra Gtc 1.6t :hide:

  3. #23
    Elite marzel19's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Thessaloniki and Athens
    Posts
    1,131
    PSN ID
    marzel19

    Default

    Quote Originally Posted by music_lover View Post
    προτιμώ το modern περιβάλλον και πιστεύω πως ένα future θα ήταν λάθος,έτσι τουλάχιστον αποδείχθηκε με την επιλογή της dice για το bf2 όπου το τελευταίο της παιχνίδι τοποθετούνταν στο μέλλον με αποτέλεσμα μέτριες πωλήσεις..όταν λέμε πόλεμος εννοούμε φρέσκια ψάρια,leopard,apatchi και τα σχετικά!
    Καλά και το halo δεν πήγε και τόσο χάλια!

    The time has come for all of us to go Home! Πλάκωσε κόσμος τελευταία οπότε πρέπει να ξεσκονίσω το summer house.

  4. #24
    PS3forums Fanatic desperate_gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4,384
    PSN ID
    Desperate_Gamer

    Default

    Quote Originally Posted by Kostas92 View Post
    Μήπως πρέπει να αλλάξει ο τίτλος του thread?
    Call of duty: Modern Warfare 2
    όχι
    Call Of Duty 6: Modern Warfare 2 :giggle:
    Χαχα ναι, ένα δίκιο το έχεις. Αλλά κι αυτοί πιο πρωτότυπο τίτλο δεν βρήκαν να βάλουν; Τουλάχιστον έτσι επιβεβάιωσαν ότι δεν θα έχει World War 2.

  5. #25
    Elite mootsChios's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Chios
    Posts
    865
    PSN ID
    mootsChios
    Name
    Αντώνης

    Default

    Αντε να βγει, μπας και μου περασουν τα ψυχολογικα που μου εχει δημιουργησει η παπαρια το World at War

  6. #26
    Advanced Member Stavtag's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Salonica
    Posts
    426
    PSN ID
    Stavtag

    Default

    Λέτε να παίζει κανα sneak peek στις 14/12 μαζί με Uncharted2 κτλ? Ελπίζω το μόνο που θα κρατήσουν από το w@w να είναι το capture the flag .
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=243&dateline=12262604  93
    Spoiler!


  7. #27
    PS4forums Addict personGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    2,248
    PSN ID
    personGR

    Default

    Quote Originally Posted by music_lover View Post
    προτιμώ το modern περιβάλλον και πιστεύω πως ένα future θα ήταν λάθος,έτσι τουλάχιστον αποδείχθηκε με την επιλογή της dice για το bf2 όπου το τελευταίο της παιχνίδι τοποθετούνταν στο μέλλον με αποτέλεσμα μέτριες πωλήσεις..όταν λέμε πόλεμος εννοούμε φρέσκια ψάρια,leopard,apatchi και τα σχετικά!
    Καλά το 2142 δεν ήταν και ΤΟ παιχνίδι εδώ που τα λέμε, εγώ το βλέπω περισσότερο σαν expansio του 2 παρά καινούρια κυκλοφορία...

  8. #28
    Our Japanese Translator PS4forums Addict Avenger_Seraphim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Athens/Tokyo
    Posts
    2,227
    PSN ID
    Jim_13
    Name
    Ted

    Default

    Up!!! up!!! Ψηλά στον ουρανό!!! χΡ
    Spoiler!

  9. #29
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Αν το Modern Warfare 2 ήταν ταινία... VGC Casting Call: Modern Warfare 2


  10. #30
    PS4forums Addict ParanoidGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,356
    PSN ID
    ParanObscure
    Name
    Ανδρέας

    Default

    θα ηταν ωραια ταινια!



    ................


  11. #31

    Default

    να ρωτησω κατι?το cod βγαινει σε δυο εκδοσεις?μια multiplayer και μια απλη?γιατι στο zavvi εχει μια με 49 και μια με 69 δολαρια

  12. #32

    Default

    Όχι βγαίνει σε απλή, super, και 100αρα για ακόμα πιο πολύ τρέξιμο......ουπς sorry λάθος έχουν βγει κάποιες special εκδόσεις γι'αυτό η διαφορά που είδες υπάρχει και πιο ακριβή.

  13. #33

    Default

    ευχαριστω...α και να θυμασαι η απλη και η κατοσταρα ειναι αμολυβδες.η super αποτελει αλλη κατηγορια.

  14. #34
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio

    Default

    Καλημερα, αξιζει το παιχνιδακι αυτο ή να προτιμισω το heavy rain? Βεβαια ειναι εντελως διαφορετικα παιχνιδια αλλα ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο.το call of duty modern warface 2 ειναι κορυφαιο στο online απ`οτι διαβαζω ε? επισης στο heavy rain μονο με sixasis χειριζομαι τον παικτη? λιγο μακακια δεν θα ειναι? Ευχαριστω

  15. #35
    Elite aladdin7's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    949
    PSN ID
    qazwsx345

    Default

    Ειναι εντελως διαφορετικα παιχνιδια! Δεν μπορεις να τα συγκρινεις!! Για εντονη δραση παρε Call of duty!

  16. #36
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Λοιπον χθες ο φιλτατος Νικος μου δανεισε το παιχνιδι (τον οποιο και ευχαριστω )για να παιξω ετσι στα γρηγορα το campaign του, μιας κι εγω δεν παιζω online...

    Λοιπον δεν θα σταθω στο online διοτι δεν ασχοληθηκα με αυτο και ουτε και ηθελα αλλωστε το εξηγησα πιο πανω.Οποτε αν καποιος θελει να σχολιασει κατι σε αυτα που λεω μην μου πει "το παιχνδι αυτο το αγοοραζεις για το online του", διοτι ναι συμφωνω μαζι σας, αλλα εγω μιλαω για το campaign το οποιο και αλλωστε κρινω μιας και περιλαμβανεται στο δισκακι!

    Επισης προσπερναω το γεγονος οτι το παιχνιδι αποτελει ισως την πιο καταφανως αισχρη αμερικανικη προπαγανδα που εχει εμφανιστει ποτε σε παιχνιδι και το οποιο βρηκα -τουλαχιστον προσβλητικο- απο τον τροπο που εξελισσεται η ιστορια και θα σταθω μονο στο gameplay και τα τεχνικα χαρακτηριστικα του τιτλου και φυσικα θα το κρινω με το MW 1.

    Παιδια... sorry κιολας, αλλα το παιχνιδι ειναι κατα πολυ...παααααρα πολυ χειροτερο απο το MW 1.Οι αποστολες ειναι η μια πιο βαρετη απο την αλλη.Το ξεκινησα και στο hard επιπεδο δυσκολιας, αλλα ειλικρινα το παιχνιδι ειναι κακογραμμενο μεχρι αηδιας.

    Η sniper αποστολη απο το MW1 ηταν υποδειγματικη...εδω η αναλογη "stealth" αποστολη ειναι επιεικως για τα μπαζα...

    Καποια απο τα νεα "παιχνιδια" ειναι ομορφα και εντυπωσιακα, οπως και η θερμικη οραση και τα τηλεχειριζομενα πυραυλικα συστηματα.

    Ομως το Α.Ι. των εχθρων ακομα και στο hard επιπεδο ειναι για κλαματα...πραγματικα ποιο ΖΩΟΝ θα τρεχει σαν κοπανος μεσα στην μεση της ζωνης πυρος σαν καμικαζι?Ελεος δηλαδη πια...οχι οτι το MW2 ειναι το μοναδικο που εχει αυτο το στοιχειο, αλλα θα πρεπει επιτελους να γινουν καποιες αλλαγες σε αυτα τα πραγματα.

    Συνολικα πρεπει να ειμαι κοντα στο τελος, αλλα με αυτα που εχω δει το campaign ειναι κατα πολυ χειροτερο του πρωτου.

    Edit: Σε αυτο το παιχνιδι το IGN εδωσε 10 στα γραφικα??Οχι αληθεια θεωρησε το IGN οτι αυτο το παιχνιδι εχει καλυτερα γραφικα απο το ΚΖ2 (9.5 του εδωσε) και εφαμιλλα με το Uncharted 2?

    Overrated οσο δεν παει λεμε...δεν ειμαστε και στραβοι...λολ...

  17. #37

    Default

    Για καλό στο έδωσα το έθαψες το παιχνίδι.........και λίγα είπες.:ha-ha:

  18. #38
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio

    Default

    Δηλαδη αν αγορασω το call of duty modern warface καλυτερα να αγορασω το 1? ή καποιο αλλο call of duty ειναι καλυτερο? online υποστηριζουν ολα τα call of duty?

  19. #39
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Αν επιλεξεις με βαση το online δεν ξερω τι να σου πω...αλλα καθαρα σε θεμα campaign το πρωτο ειναι μακραν καλυτερο...μην πω και πολυ πιο εντυπωσιακο σαν αποστολες...

  20. #40
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio

    Default

    Με το world at war τι γινεται?Εχω μπερδευτει,δε ξερω ποιο απο τα 3 να παρω...Εσεις τι λετε?(ειναι το πρωτο μου call of duty)

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •