Page 13 of 25 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 241 to 260 of 498

Thread: Warhawk Tournament

  1. #241
    Junior Member tsek4saken's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    4
    PSN ID
    tsek4saken

    Default

    Το psn in ειναι tsek4saken εχω τα booster packs αλλα προσφατα ξεκινησα να παιζω.Οποιος θελει ας κανει add σσε clan (να παρουμε και το αντιστοιχο trophy..)


  2. #242
    Elite Tek_Killa's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Χαλάνδρι
    Posts
    706
    PSN ID
    Tek_Killa

    Default

    Βάλτε στην κλαν αν θέλετε κι ένα φίλο: delerium21 το psn id του. Είναι μέλος του φόρουμ, αλλά δεν μπαίνει συχνά γιατί δεν μπορεί απο τη δουλειά. Είναι αστεράκι όμως στο warhawk...


  3. #243
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Καλημερα συφορουμιτες και γουορχοκαδες.....:bgrin2:

    Χτες γινανε απιθανα παιχνιδια. Ολα ομως ηταν το κατι αλλο.

    Sinaig jorge και ολα τα παιδια παιξαμε μερικα παιχνιδια και τσακισαμε κοσμο.

    Σε καποιο παιχνιδι 4 Ελληνες με 4 ξενους, καναμε 3 ctf σε χρονο κατω απο 10 λεπτα. Μετα το παιχνιδι αυτο φυγανε τρεχοντας.

    O jorge να γραψω εδω οτι με ειχε βαλει στο ματι και οπου πηγαινα ηταν εκει για να με σκοτωσει. Θα σε φτιαξω ρε, θα δεις τι θα παθεις......:rofl::rofl::bgrin2::bgrin2:

    Εγινε αλλο ενα δυνατο παιχνιδι με 6 Ελληνες ή 5 δεν θυμαμαι στην ιδια ομαδα και παλι τσακισαμε. Καναμε 3ctf δυσκολα μεν, πολυ δυσκολα αλλα εγιναν.:tiphat:

    Το πρωτο παιχνιδι ηταν επεισοδιακο. Μισοι μισοι ειμασταν, η ομαδα μου ηταν 2-0 μπροστα και τελικα ηρθε 2-2. Φρικαρα αλλα τι να κανεις;:bgrin2:

    Γενικα παιζουμε πολυ καλα. Αν ειχαμε και επικοινωνια που για αλλη μια φορα κοπηκε θα παιζαμε ανετα τους ξενους. Οσο κρατησε ομως η συννενοηση ηταν πολυ καλη φαση και βρισκομασταν με την καμια τουλαχιστον με τον muku που τον ακουγα καμπανα.

    Υ.Γ1. Φιλε sinaig με συγχωρεις για το kill σε pre-game mode αλλα με επιασε μια χαζομαριαση και εκανα οτι βλακεια μπορεις να φανταστεις. Με τον jorge ας πουμε πηγαιναμε πανω κατω με τα warhawk λες και χορευαμε σαλσα. Παλιμπαιδισμος.... ενα πραγμα.

    Υ.Γ2. Οσοι εχουν πει για invites θα εχουν τα βραδυ.

  4. #244
    Junior Member oliveratom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    14
    PSN ID
    OLIVERATOM

    Default

    Αισχος με αυτα μικροφωνα μισο update το 2.4 . Με PACK θα παιξουμε καθολου

  5. #245
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,279
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Quote Originally Posted by oliveratom View Post
    Αισχος με αυτα μικροφωνα μισο update το 2.4 . Με PACK θα παιξουμε καθολου
    Έχεις δίκιο με τα headsets... Στην αρχή δουλεύουν και μετά χαλάνε. Τα packs εγώ τα έχω. Τώρα μένει να περιμένουμε τους άλλους να τα πάρουν σιγά σιγά. Και ο ps4 και ο slayeras αντιμετωπίζουν πρόβλημα με τις κάρτες τους

  6. #246
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    Quote Originally Posted by oliveratom View Post
    Αισχος με αυτα μικροφωνα μισο update το 2.4 . Με PACK θα παιξουμε καθολου
    Εεεεε....σόρρυ αλλά τι σχέση έχει το ένα με το άλλο? Η επικοινωνία με μικρόφωνο υπήρχε αν δεν κάνω λάθος από την αρχή σχεδόν που βγήκε το PS3. Με το 2.4 μόνο crossgame μνματα προσθέθηκαν. Μάλλον κάποια ασυμβατότητα παίζει ή επειδή δεν έχουμε καλά upload στο Ελλαδιστάν.

    Εγώ βασικά βαρέθηκα χθες κάποια στιγμή που άρχισε στην ομάδα μου να παίζει ο geodlord φάπες με έναν άλλο και μαμήθηκαν στα teamkills και μετά με πήρε και εμένα η μπάλα. Ήδη σε ένα παιχνίδι πήγε να αρχίσει ο geod γιατί τον πάτησα καταλάθος με το τανκς, αλλά είχαμε προλάβει να χάσουμε.

    Ρε παιδιά ας παίξουμε και κανά Ζώνες, όλο με τη σημαία βαρέθηκα....

  7. #247
    PS3forums Addict geodlord7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    2,153
    PSN ID
    geodlord7
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by TopGunZ View Post
    Εεεεε....σόρρυ αλλά τι σχέση έχει το ένα με το άλλο? Η επικοινωνία με μικρόφωνο υπήρχε αν δεν κάνω λάθος από την αρχή σχεδόν που βγήκε το PS3. Με το 2.4 μόνο crossgame μνματα προσθέθηκαν. Μάλλον κάποια ασυμβατότητα παίζει ή επειδή δεν έχουμε καλά upload στο Ελλαδιστάν.

    Εγώ βασικά βαρέθηκα χθες κάποια στιγμή που άρχισε στην ομάδα μου να παίζει ο geodlord φάπες με έναν άλλο και μαμήθηκαν στα teamkills και μετά με πήρε και εμένα η μπάλα. Ήδη σε ένα παιχνίδι πήγε να αρχίσει ο geod γιατί τον πάτησα καταλάθος με το τανκς, αλλά είχαμε προλάβει να χάσουμε.

    Ρε παιδιά ας παίξουμε και κανά Ζώνες, όλο με τη σημαία βαρέθηκα....
    Topgunz δεν με πατησες μια φορα, αλλα 3:notsay::notsay::notsay:Επρεπε να παρω εκδικιση τι να κανω!

    Και ο αλλος περιφεροταν γυρω γυρω με το τανκ και σκοτωνε ΟΛΟΥΣ τους team mates....

    Eτσι και αλλιως για μενα ηταν το τελευταιο παιχνιδι για χτες οποτε μαλακίστικα και λιγο

    Aλλα γενικα χτες νομιζω ηταν τα καλυτερα παιχνιδια που επαιξα ποτε!!!!!Μιλαμε τετοιο γελοιο δεν εχω ξαναριξειΕιχε δικιο ο ps4 οταν μου τα λεγε!!!!! Ειδικα οταν παιζαμε Ελληνες vs Eλληνες ειχε πολυ πλακα!!! Ελπιζω και σημερα να περασουμε τοσο καλα οσο και χτες:bgrin2:

    Υ.Γ:Ρε παιδια παρτε τα packs!!!!!!!Eιδικα τα jetpacks εχουν πολυ πλακα!!!!!
    Spoiler!


  8. #248
    Junior Member oliveratom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    14
    PSN ID
    OLIVERATOM

    Default

    υπηρχε αλλα στο 2.4 επρεπε να βαλουν voice chat μεσα απο το xmb ετσι ωστε να μην ειχαμε προβλημα

  9. #249
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    Δε θα είχε νόημα το xmb chat αφού υπάρχει το ingame chat. θα χρησίμευε μόνο για crossgame. Απλά πρέπει να βρούμε τι φταίει. Κανά troubleshooting του παιχνιδιού δεν υπάρχει σε καμιά επίσημη σελίδα?

    Geodlord μια φορα σε πάτησα και μια φορά νομίζω σε ανατίναξα. Αλλά στο δεύτερο παιχνίδι εγώ δεν είχα προλάβει να κάνω λαλακία χαχαχαχα.

  10. #250
    Elite marzel19's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Thessaloniki and Athens
    Posts
    1,131
    PSN ID
    marzel19

    Default

    Τα jetpacks έχουν πολύ πλάκα και το παιχνίδι σου επιτρέπει να τα χρησιμοποιείς όταν κρατάς την σημαία (το ίδιο ισχύει και για το collection).

    Όντως χθες έπεσε πολύ ξύλο. Σε κάποια φάση είχαμε γίνει μπουλούκι με αποτέλεσμα κατά λάθος να καθαρίσω με στιλέτο έναν της ομάδας μου (στην αρχή δεν το κατάλαβα αλλά μετά είδα το σκορ).

    The time has come for all of us to go Home! Πλάκωσε κόσμος τελευταία οπότε πρέπει να ξεσκονίσω το summer house.

  11. #251
    Junior Member oliveratom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    14
    PSN ID
    OLIVERATOM

    Default

    υπαρχει γιατι στο xmb μιλας συνεχως χωρις διακοπες κι με καλυτερη ποιοτητα οπως το xboxlive ελπιζω καποια στιγμη να το φτιαξουνε

  12. #252
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    Quote Originally Posted by oliveratom View Post
    υπαρχει γιατι στο xmb μιλας συνεχως χωρις διακοπες κι με καλυτερη ποιοτητα οπως το xboxlive ελπιζω καποια στιγμη να το φτιαξουνε
    ναι, αλλά δεν παίζεις

  13. #253
    Junior Member oliveratom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    14
    PSN ID
    OLIVERATOM

    Default

    παιζεις εκει ειναι η μαγκια

  14. #254
    PS4forums Addict jorgedept's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    1,499
    PSN ID
    JorgeDept

    Default

    Quote Originally Posted by ps4 View Post
    Καλημερα συφορουμιτες και γουορχοκαδες.....:bgrin2:

    Χτες γινανε απιθανα παιχνιδια. Ολα ομως ηταν το κατι αλλο.

    Sinaig jorge και ολα τα παιδια παιξαμε μερικα παιχνιδια και τσακισαμε κοσμο.

    Σε καποιο παιχνιδι 4 Ελληνες με 4 ξενους, καναμε 3 ctf σε χρονο κατω απο 10 λεπτα. Μετα το παιχνιδι αυτο φυγανε τρεχοντας.

    O jorge να γραψω εδω οτι με ειχε βαλει στο ματι και οπου πηγαινα ηταν εκει για να με σκοτωσει. Θα σε φτιαξω ρε, θα δεις τι θα παθεις......:rofl::rofl::bgrin2::bgrin2:

    Εγινε αλλο ενα δυνατο παιχνιδι με 6 Ελληνες ή 5 δεν θυμαμαι στην ιδια ομαδα και παλι τσακισαμε. Καναμε 3ctf δυσκολα μεν, πολυ δυσκολα αλλα εγιναν.:tiphat:

    Το πρωτο παιχνιδι ηταν επεισοδιακο. Μισοι μισοι ειμασταν, η ομαδα μου ηταν 2-0 μπροστα και τελικα ηρθε 2-2. Φρικαρα αλλα τι να κανεις;:bgrin2:

    Γενικα παιζουμε πολυ καλα. Αν ειχαμε και επικοινωνια που για αλλη μια φορα κοπηκε θα παιζαμε ανετα τους ξενους. Οσο κρατησε ομως η συννενοηση ηταν πολυ καλη φαση και βρισκομασταν με την καμια τουλαχιστον με τον muku που τον ακουγα καμπανα.

    Υ.Γ1. Φιλε sinaig με συγχωρεις για το kill σε pre-game mode αλλα με επιασε μια χαζομαριαση και εκανα οτι βλακεια μπορεις να φανταστεις. Με τον jorge ας πουμε πηγαιναμε πανω κατω με τα warhawk λες και χορευαμε σαλσα. Παλιμπαιδισμος.... ενα πραγμα.

    Υ.Γ2. Οσοι εχουν πει για invites θα εχουν τα βραδυ.


    Εχθές δώσαμε ρεσιτάλ, από τα καλύτερα games ever!!

    Υ.Γ1 Σταυρό catch me if you can

  15. #255
    MADTHAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    ATHENS
    Posts
    20
    PSN ID
    MAD-THAN (to id mou gia to WARHAWK ine sinaig )

    Default

    Quote Originally Posted by ps4 View Post
    Καλημερα συφορουμιτες και γουορχοκαδες.....:bgrin2:

    Χτες γινανε απιθανα παιχνιδια. Ολα ομως ηταν το κατι αλλο.

    Sinaig jorge και ολα τα παιδια παιξαμε μερικα παιχνιδια και τσακισαμε κοσμο.

    Σε καποιο παιχνιδι 4 Ελληνες με 4 ξενους, καναμε 3 ctf σε χρονο κατω απο 10 λεπτα. Μετα το παιχνιδι αυτο φυγανε τρεχοντας.

    O jorge να γραψω εδω οτι με ειχε βαλει στο ματι και οπου πηγαινα ηταν εκει για να με σκοτωσει. Θα σε φτιαξω ρε, θα δεις τι θα παθεις......:rofl::rofl::bgrin2::bgrin2:

    Εγινε αλλο ενα δυνατο παιχνιδι με 6 Ελληνες ή 5 δεν θυμαμαι στην ιδια ομαδα και παλι τσακισαμε. Καναμε 3ctf δυσκολα μεν, πολυ δυσκολα αλλα εγιναν.:tiphat:

    Το πρωτο παιχνιδι ηταν επεισοδιακο. Μισοι μισοι ειμασταν, η ομαδα μου ηταν 2-0 μπροστα και τελικα ηρθε 2-2. Φρικαρα αλλα τι να κανεις;:bgrin2:

    Γενικα παιζουμε πολυ καλα. Αν ειχαμε και επικοινωνια που για αλλη μια φορα κοπηκε θα παιζαμε ανετα τους ξενους. Οσο κρατησε ομως η συννενοηση ηταν πολυ καλη φαση και βρισκομασταν με την καμια τουλαχιστον με τον muku που τον ακουγα καμπανα.

    Υ.Γ1. Φιλε sinaig με συγχωρεις για το kill σε pre-game mode αλλα με επιασε μια χαζομαριαση και εκανα οτι βλακεια μπορεις να φανταστεις. Με τον jorge ας πουμε πηγαιναμε πανω κατω με τα warhawk λες και χορευαμε σαλσα. Παλιμπαιδισμος.... ενα πραγμα.

    Υ.Γ2. Οσοι εχουν πει για invites θα εχουν τα βραδυ.
    egine trelo pexnidi tous patisame tous xenous.
    OST9 den trexi tipota mes sto pexnidi ine ola.pame gera

  16. #256
    MADTHAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    ATHENS
    Posts
    20
    PSN ID
    MAD-THAN (to id mou gia to WARHAWK ine sinaig )

    Default

    Quote Originally Posted by MADTHAN View Post
    egine trelo pexnidi tous patisame tous xenous.
    OST9 den trexi tipota mes sto pexnidi ine ola.pame gera
    to id mou gia to warhawk ine sinaig

  17. #257
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    Quote Originally Posted by oliveratom View Post
    παιζεις εκει ειναι η μαγκια
    Μάλλον δεν καταλάβαμε ο ένας τι λέει ο άλλος. Εσύ προφανώς εννοείς crossgame chat με έναρξη από το xmb. Φαντάζομαι θα υποστηρίζονταν και για το ίδιο παιχνίδι. Αλλά αν δεν δουλεύει από το ίδιο το παιχνίδι δεν ξέρω αν θα δούλευε από το xmb.

  18. #258
    PS4forums Addict jorgedept's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    1,499
    PSN ID
    JorgeDept

    Default

    Τι ώρα σήμερα;

  19. #259
    Senior Member SalazarTheGreek's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Χαλκίδα
    Posts
    115
    PSN ID
    SalazarTheGreek

    Default

    paidia pira kai egw to Warhawk ( meso ps store) mazi me ola ta paketa( ta eixe se prosfora )... An 8elete valte me stin clan:bgrin2:

  20. #260
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Οσοι ζητησαν εχουν. Αν καποιος δεν εχει παρει ή βγηκε κατα λαθος ας ποσταρει παλι.


Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •