Page 2 of 38 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 21 to 40 of 749

Thread: Uncharted 2: Among Thieves

  1. #21
    PS4forums Fanatic SQP_GR's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    KPHTH
    Posts
    2,765
    PSN ID
    SQP_GR

    Default

    fantastite tis polisis pu ekane otan to ps3 eixe den eixe 7 miria stin agora (konsoles ),kapu sta 2 miria ,me liga logia an evgene twra tha pulage giro sta 4 miria kai otan vgia tha kani tromeres polisis,to leo ayto gia na dixw ti megenthus apoklistikotita itan to 1 kai logo tis mikris egatestimenis vasis den fanike pio poli.kati diladi sto megethos tu god of war (epitixia)


  2. #22
    PS3forums Fanatic klepidas's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    3,364
    PSN ID
    klepidas7

    Default

    Εμένα πάντως το 1 με πόρωσε πάρα πολύ σε όλους τους τομείς..γραφικά,σενάριο,physics και όλα ήταν τέλεια άντε να περιμένουμε το 2..δεν το χάνω με τίποτα

  3. #23
    PS3forums Fanatic X-NEC's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,460
    PSN ID
    X-NEC

    Default

    Παιδιά αν θέλετε συνεχίστε στο thread του 1!

    http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=90&page=42

  4. #24
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Naughty Dog: Uncharted2 Confirmed in development

    In the latest issue of the PSM3, Naughty Dog co-vice president Christophe Balestra confirms that Uncharted 2 is indeed in development.

    Scan of the page coming up.
    http://www.n4g.com/ps3/News-206993.aspx

  5. #25
    Αssistant Member Forum GOD NonBorn's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ραφήνα
    Posts
    7,230
    PSN ID
    nonborn
    Name
    Κωνσταντίνος

    Default

    Τα πα εγώ... Του χρόνου τέτοια εποχή θα παίζουμε Uncharted 2... Τελικά ίσως όντως έχω μαντικές ικανότητες...
    Ñǿñßöŗň™ is back on business ...

  6. #26
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Naughty Dog: Uncharted2 Confirmed in development

    In the latest issue of the PSM3, Naughty Dog co-vice president Christophe Balestra confirms that Uncharted 2 is indeed in development.

    Scan of the page coming up.
    http://www.n4g.com/ps3/News-206993.aspx
    Τελεια τελεια ΤΕΛΕΙΑ νεα! (+rep δεν μπορω )

  7. #27
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,277
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    ΝΑΙΙΙΙΙΙ! Τέλεια νέα. Είμαι περίεργος να δω πως θα συνεχιστεί η ιστορία. Να δούμε τι θησαυρό θα κυνηγάει αυτή τη φορά και σε τι περιοχές.

  8. #28
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    Eyxomai na diadramatizetai se poliko klima! Teleio den 8atan!? Mesa se pagomenes spilies me ton Sully kai tin Elena...
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  9. #29
    Elite overclocker's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Greece
    Posts
    966
    PSN ID
    johnnie_gr

    Default

    Υπέροχα νέα!!! Άντε να δούμε και την υπόσχεση της Naughty Dog οτι με το 1 δεν χρησιμοποίησαν παραπάνω από το 40% των δυνατοτήτων της κονσόλας. Και ελπίζω να το κάνουν και λίιιιγο πιο μεγάλο σε διάρκεια...!
    HATED BY MANY...
    LOVED BY FEW...
    RESPECTED BY EVERYONE...

  10. #30
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by overclocker View Post
    Υπέροχα νέα!!! Άντε να δούμε και την υπόσχεση της Naughty Dog οτι με το 1 δεν χρησιμοποίησαν παραπάνω από το 40% των δυνατοτήτων της κονσόλας. Και ελπίζω να το κάνουν και λίιιιγο πιο μεγάλο σε διάρκεια...!
    μαζι σου σε ολα!

  11. #31
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    H Νaughty Dog ειναι κατα καποιο τροπο τυχερη γιατι ξερει ηδη τι πρεπει να βελτιωσει και τι θελουν οι fans για το sequel, ειναι πραγματα που τα ειχαμε πει αμεσως μετα την κυκλοφορια του πρωτου. Μεγαλες διαφορες στα γραφικα δεν περιμενω και δεν καιγομαι κιολας, μιας και το πρωτο δειχνει ακομα καταπληκτικο. Ελπιζω να πεσει το βαρος στο σεναριο και τους χαρακτηρες, κατι που για μενα ηταν το αδυνατο σημειο του πρωτου τιτλου.
    Πολυ καλα νεα :tiphat:

  12. #32
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Ελπιζω να πεσει το βαρος στο σεναριο και τους χαρακτηρες, κατι που για μενα ηταν το αδυνατο σημειο του πρωτου τιτλου.
    :|:|:| Μα...η ιστορία ήταν από τα πιο δυνατά σημεία...και ειδικά οι χαρακτήρες. Εννοείς μήπως λίγο παραπάνω εξέλιξη τους μέσα από το παιχνίδι? Γιατί εγώ τους θεώρησα από τους πιο ολοκληρωμένους χαρακτήρες σε παιχνίδι.

    Αν θα μπορούσαν να διορθώσουν κάτι θα ήταν να έβαζαν παραπάνω σκινς εχθρών, οκ με το ψάθινο καπέλο είχαν βομβίδες, οι χοντροί εξάσφαιρα και καραμπίνες, καλό να ξέρεις τι να περιμένεις, αλλά είναι λίγο βαρετό αυτό με τους κλώνους

    Εγώ πιστεύω ότι θα φύγει από τη μυθολογία των Μάγιας, ίσως πάμε σε κινέζικη ή ελληνική (αιγυπτιακή δεν προσφέρετε για πολυποίκιλων textures περιβάλλοντα) και πιστεύω ότι θα "εξερευνήσουν" λίγο και την πιθανότητα υποβρύχιων sections

  13. #33
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by TopGunZ View Post
    :|:|:| Μα...η ιστορία ήταν από τα πιο δυνατά σημεία...και ειδικά οι χαρακτήρες. Εννοείς μήπως λίγο παραπάνω εξέλιξη τους μέσα από το παιχνίδι? Γιατί εγώ τους θεώρησα από τους πιο ολοκληρωμένους χαρακτήρες σε παιχνίδι.

    Αν θα μπορούσαν να διορθώσουν κάτι θα ήταν να έβαζαν παραπάνω σκινς εχθρών, οκ με το ψάθινο καπέλο είχαν βομβίδες, οι χοντροί εξάσφαιρα και καραμπίνες, καλό να ξέρεις τι να περιμένεις, αλλά είναι λίγο βαρετό αυτό με τους κλώνους

    Εγώ πιστεύω ότι θα φύγει από τη μυθολογία των Μάγιας, ίσως πάμε σε κινέζικη ή ελληνική (αιγυπτιακή δεν προσφέρετε για πολυποίκιλων textures περιβάλλοντα) και πιστεύω ότι θα "εξερευνήσουν" λίγο και την πιθανότητα υποβρύχιων sections
    Συμφωνω απολυτα.Το σεναριο ηταν μια χαρα , τελεια δοσμενο μεσα στο πνευμα του υφους (ιντιανα τζοουνς) και του ειδους του παιχνιδιου.

    Ας μη γελιομαστε , παντου υπαρχει το υπερφυσικο στοιχειο σε ολους τους κυνηγους θησαυρων , αυτο ειναι και το ωραιο της υποθεσης.

    Επισης οι χαρακτηρες ηταν αξιοαγαπητοι και ελπιζω να αποκαλυψουν περισσοτερα για το παρελθον τους.

    Και ναι μια διαφορετικη τοποθεσια (ή ακομα καλυτερα ποικιλια τοποθεσιων) θα ειναι καταπληκτικα νεα.

    Βεβαια αυτα ειναι προσωπικες αποψεις , οποτε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.Σε αλλους αρεσε το σεναριο σε αλλους οχι , και τα 2 σεβαστα!

  14. #34
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    Ναι ρε, προς Θεού, δεν το είπα ειρωνικά για τον Χακού, απλά εξεπλάγην!

  15. #35
    PS3forums Fanatic desperate_gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4,384
    PSN ID
    Desperate_Gamer

    Default

    Εγώ βέβαια μια αγωνία για το σενάριο την έχω. Μετά τα πολλά πλούτη, ο Nate δεν θα έχει ίσως κίνητρο για καινούργιους θησαυρούς και μπορεί να την δει απλά εξερευνητής, κάτι που θα ξεφεύγει από το χαρακτήρα του.

    Εγώ θα ήθελα να γίνει πιο dark ο χαρακτήρας του (και να φορά μαύρη μπλούζα, αντί για άσπρη που είχε στο 1), αλλά αυτό το έχουν κάνει και σχεδόν όλα τα άλλα franchises, οπότε δεν θα ήταν πρωτότυπο.

    Πάντως δεν θα περιμένουμε πολύ για να πάρουμε μια γεύση, αφού το παιχνίδι θα αποκαλυφθεί στο ερχόμενο τεύχος του PSM3.

    According to Play3-Live (and SixthAxis, if you want corroborating evidence), Naughty Dog is at work on a sequel to Uncharted: Drake's Fortune, the celebrated PlayStation 3 action spectacular. Apparently you can expect an official reveal in an upcoming issue of PSM3.
    Source

  16. #36
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    egw pali nomizw oti tha arxizei apo ekei pou stamatise to 1...den xerw na vazw spoiler kai etsi den mporw na pw tipota parapanw...to thema einai oti an ginei etsi tote allazei olo to story..ennow oti genika mporei na min asxoleite me to na vreiskei thisayrous ktl...genika oti kai na apofasisoun na kanoun nomizw oti to apotelesma tha einai magiko....

  17. #37
    Elite marzel19's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Thessaloniki and Athens
    Posts
    1,131
    PSN ID
    marzel19

    Default

    Quote Originally Posted by obione View Post
    egw pali nomizw oti tha arxizei apo ekei pou stamatise to 1...den xerw na vazw spoiler kai etsi den mporw na pw tipota parapanw...to thema einai oti an ginei etsi tote allazei olo to story..ennow oti genika mporei na min asxoleite me to na vreiskei thisayrous ktl...genika oti kai na apofasisoun na kanoun nomizw oti to apotelesma tha einai magiko....
    Εγώ νομίζω θα το παίξουν λίγο σαν την Lara που ουσιαστικά είναι αυτοτελής. Στο 1 η ιστορία ουσιαστικά τελείωσε οπότε οι χαρακτήρες θα ασχοληθούν με άλλο θησαυρό. Ίσως βέβαια αυτή τη φορά να έχουμε και περισσότερο background story των χαρακτήρων.

    The time has come for all of us to go Home! Πλάκωσε κόσμος τελευταία οπότε πρέπει να ξεσκονίσω το summer house.

  18. #38
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    Gamoto den mporo na perimeno enan xrono.....
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  19. #39
    Our Japanese Translator PS4forums Addict Avenger_Seraphim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Athens/Tokyo
    Posts
    2,227
    PSN ID
    Jim_13
    Name
    Ted

    Default

    I love the first 1...Ειμαι σιγουρος οτι το 2 δεν θα με αφησει απογοητευμενο!!

  20. #40
    Elite john's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    PATRA
    Posts
    679
    PSN ID
    tsandler777

    Default

    το πρωτο ειναι τελειο το δευτερο θα ειναι χιλιες φορες καλυτερο
    ειμαι σιγουρος οτι η Naughty θα ειναι αρκετα αταχτοι σιγουρα μας
    επιφυλασουν τρομερες εκπληξεις



Page 2 of 38 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •