Results 1 to 6 of 6

Thread: OFFICIAL GPS FOR PSP

  1. #1
    Member TERRORZONE's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    KORYDALLOS
    Posts
    80
    PSN ID
    TERRORZONEgr

    Default OFFICIAL GPS FOR PSP

    Ρε παιδια εμαθε κανεις αν θα ερθει ελλαδα ποτε ποσο και αν θα βγει χαρτης για ελλαδα?


  2. #2
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,279
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Πολύ χλωμό για Ελλάδα το official. Εδώ αφήνουν από άλλα πράγματα έξω τη χώρα μας, θα βγάλουν τέτοιο hardware με χάρτες για Ελλάδα? Δεν πρόκειται να γίνει κατά την άποψη μου. Όσο λίγο είχα ψαχτεί επειδή με ενδιαφέρει μπορείς να βάλεις κεραία για gps, ούτε καν την official απ' ότι είχα δει, και προγραμματάκι για χάρτες homebrew. Οπότε αν έχεις σπασμένο psp ψάξ'το λίγο. Εγώ όταν έχω χρόνο θα το δοκιμάσω.

  3. #3
    Member TERRORZONE's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    KORYDALLOS
    Posts
    80
    PSN ID
    TERRORZONEgr

    Default

    Μαγκες κερδισα σε διαγωνισμο ενα MLS DESTINATOR 3850.FUCK YOU SONY loipon!

  4. #4
    PS3forums Addict geodlord7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    2,153
    PSN ID
    geodlord7
    Name
    Γιώργος

    Default

    Aν βγουν χαρτες για ελλαδα και για καθε πολη και χωριο οπως το i-go για παραδειγμα εμενα να με λενε geolord.
    Spoiler!


  5. #5
    PS3forums Addict geodlord7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    2,153
    PSN ID
    geodlord7
    Name
    Γιώργος

    Default

    Mα οχι δεν απαντησα στο ποστ σου αλλα γενικα στην ιδεα psp=gps.

    Kαι με τιποτα η sony δεν θα αφησει την συσκευη της συμβατη με αλλο προγραμμα.Ετσι και αλλιως μετα η εταιρια πρεπει να κυκλοφορησει ξεχωριστη εκδοση ΜΟΝΟ για psp.Κατι εντελως αδυνατο.

    Γιατι αυτα τα προγραμματα ειναι φτιαγμενα για WINDOWS MOBILE.Καμια σχεση με psp.
    Spoiler!


  6. #6
    PS3forums Addict geodlord7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    2,153
    PSN ID
    geodlord7
    Name
    Γιώργος

    Default

    Nai δυστηχως φιλε μου σχεδονς ΟΛΑ τα προγραμματα gps ειναι για windows mobile.Αυτη ειναι η αληθεια.Πολυ μικρη μεριδα ειναι για symbian.Επισης τωρα αν κανουμε θεωριες σε τι βασιζεται το λειτουργικο δεν νομιζω να βγουμε σε καποιο συμπερασμα.Ακομα και αν βασιζεται(που δεν βασιζεται) και παλι πρεπει να γινουν τροποποιησεις και να ΞΑΝΑβγουν τα προγραμματα.Τελος η sony και το psp ειναι απο αυτες τις κατηγοριες προιοντων οπως το iphone που "ζηταν¨προγραμματα ειδικα για αυτα και ΜΟΝΟ για αυτα.Συμβιβασμοι δεν θα υπαρξουν.
    Spoiler!


Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •