Page 35 of 36 FirstFirst ... 25313233343536 LastLast
Results 681 to 700 of 704

Thread: Call Of Duty 5: World at War

  1. #681

    Cool

    Oσο για τα glitch το πραγμα εχει καταντησει κουραστικο αμαν βρε παιδια σταματηστε να κανετε glitch και παιξτε δικαια, fair play που λεγανε και οι αρχαιοι ημων προγωνοι.
    ασε παλι δε τα grenade lunchers τι πραμα ειναι αυτο δεν προλαβαινεις να ξεκινησεις και σου ερχεται η οβιδα κατακεφαλα.....
    λοιπων σοβαρευτητε και παιξτε δικαια......
    may the force be with you........................

  2. #682
    Advanced Member STI_GR's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    βεροια
    Posts
    453
    PSN ID
    STI_GR

    Default

    Quote Originally Posted by babisgreece300 View Post
    TO OTI ΔΕΝ ΕΧΟ ΠΑΙΧΕΙ ΟΝ ΛΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΝΩ ΕΚΑΝΑ ΠΛΗΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ 3 ΚΑΙ ΤΟ ΒC KAI OXI TO 4 KAI TO 5 ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΟΥΤΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΣΤΟ ON LINE. ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ ΟΧΙ ΟΝ ΛΙΝΕ ΑΛΛΑ ΤΟ COD3 NOMIZΩ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΧ. ΠΙΣΤΑ LES ORMES ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΧΘΡΟ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ (ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ) ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΧΘΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙΕΣ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ (ΒΛΕΠΕ)COD4.
    1ον) δεν εκρινα το COD3 γιατι δεν το εχω παιξει.
    2ον) η απαντηση μου ηταν γιαυτο που ειπες για στρατηγικη(το ειπα παρακατω αλλα τεσπα...) σε ενα παιχνιδι 1ου προσωπου, την στρατηγικη (αν θες να κανεις στρατηγικη) την κανεις μονος σου. αλλιως ακολουθεις ΟΔΗΓΙΕΣ.
    και οταν καποιος θελει να κρινει τετοια παιχνιδια που εχουν μεγαλη απηχηση στο on-line, θα πρεπει να κρινεις ξεχωριστα το story mode και ξεχωριστα το on-line κομματι
    και θα το πω για αλλη μια φορα, ο καλυτερος συνδυασμος για μενα θα ηταν το gameplay του 4 με τις πιστες του 5
    R.I.P. MARCO #58


    Η ΔΙΟΠΤΡΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ....

  3. #683
    Advanced Member STI_GR's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    βεροια
    Posts
    453
    PSN ID
    STI_GR

    Default

    Quote Originally Posted by bikersplace1 View Post
    Oσο για τα glitch το πραγμα εχει καταντησει κουραστικο αμαν βρε παιδια σταματηστε να κανετε glitch και παιξτε δικαια, fair play που λεγανε και οι αρχαιοι ημων προγωνοι.
    ασε παλι δε τα grenade lunchers τι πραμα ειναι αυτο δεν προλαβαινεις να ξεκινησεις και σου ερχεται η οβιδα κατακεφαλα.....
    λοιπων σοβαρευτητε και παιξτε δικαια......
    may the force be with you........................

    :rofl::rofl::rofl::rofl: ναι ρε παιδι μου αυτα τα "παλιοπαιδα" συνεχεια με τα grenade lunchers.....
    R.I.P. MARCO #58


    Η ΔΙΟΠΤΡΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ....

  4. #684
    Elite jammin's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,194
    PSN ID
    pink_panther_gr

    Default

    Quote Originally Posted by bikersplace1 View Post
    Oσο για τα glitch το πραγμα εχει καταντησει κουραστικο αμαν βρε παιδια σταματηστε να κανετε glitch και παιξτε δικαια, fair play που λεγανε και οι αρχαιοι ημων προγωνοι.
    ασε παλι δε τα grenade lunchers τι πραμα ειναι αυτο δεν προλαβαινεις να ξεκινησεις και σου ερχεται η οβιδα κατακεφαλα.....
    λοιπων σοβαρευτητε και παιξτε δικαια......
    may the force be with you........................
    Biker... :fryingpan::fryingpan:
    Quote Originally Posted by STI_GR View Post
    :rofl::rofl::rofl::rofl: ναι ρε παιδι μου αυτα τα "παλιοπαιδα" συνεχεια με τα grenade lunchers.....
    Στελιο κατι σου διεφυγε...
    Εκανε σχολιασμο περι glitch!!! :frog: Αν ειναι δυνατον! Θα πεσει φωτια να μας καψει!
    Θα μπορουσε μηπως παρακαλω καποιος mod να αλλαξει τον αποστολεα του 1ου απο τα 2 παραπανω posts? Γιατι ετσι καπως... βραχυκυκλωνω ενα πραγμα!:rofl:

    :yay: keep on Folding :yay:

  5. #685
    Advanced Member STI_GR's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    βεροια
    Posts
    453
    PSN ID
    STI_GR

    Default

    οχι φιλε δεν μου διεφυγε, εξου και το γελιο....:rofl::rofl::rofl::rofl:
    και ειναι τοσο πετυχημενο που θα παρει ενα + απο μενα
    Last edited by STI_GR; 28-01-2009 at 12:23.
    R.I.P. MARCO #58


    Η ΔΙΟΠΤΡΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ....

  6. #686

    Default

    Quote Originally Posted by STI_GR View Post
    1ον) δεν εκρινα το COD3 γιατι δεν το εχω παιξει.
    2ον) η απαντηση μου ηταν γιαυτο που ειπες για στρατηγικη(το ειπα παρακατω αλλα τεσπα...) σε ενα παιχνιδι 1ου προσωπου, την στρατηγικη (αν θες να κανεις στρατηγικη) την κανεις μονος σου. αλλιως ακολουθεις ΟΔΗΓΙΕΣ.
    και οταν καποιος θελει να κρινει τετοια παιχνιδια που εχουν μεγαλη απηχηση στο on-line, θα πρεπει να κρινεις ξεχωριστα το story mode και ξεχωριστα το on-line κομματι
    και θα το πω για αλλη μια φορα, ο καλυτερος συνδυασμος για μενα θα ηταν το gο καλυτερος συνδυασμος για μενα θα ηταν το ameplay του 4 με τις πιστες του 5

    1on δεν θα αφησω να εξελιχτει αυτη η διαφορα αποψεων σε προσωπικη κοντρα μεταξυ μας.
    2ον οσον αφορα την στρατηγικη ναι συμφωνω οτι την φτιαχνεις, αλλα πρεπει να σε εμπνεει και το game ομως. με τοσο μικρες πιστες ομως τι στρατηγικη να κανεις ξερουν και οι πετρες που κρυβεσαι.και οτι περιγραφη εχω κανει για αξεχαστες στιγμες του cod3 που εχω ζησει παντα για ον λαιν μιλουσα κ οχι για story mode σου πρωτεινω να το παιξεις παντως.ο καλυτερος συνδυασμος για μενα θα ηταν το gameplay toy cod3 με πιστες τεραστιες οπως του cod3 και γραφικα cod 5.αυτα για την ωρα.

  7. #687

    Default

    ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΨΙΜΟ

  8. #688
    Elite jammin's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,194
    PSN ID
    pink_panther_gr

    Default

    Quote Originally Posted by giorgio1974 View Post
    ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΨΙΜΟ
    Και Γιωργος και 1974 και καψιμο στο cod 5?
    Τετοια συμπτωση βρε παιδι μου? :wave:
    :yay: keep on Folding :yay:

  9. #689
    PS4forums Addict criter's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,873
    PSN ID
    criter

    Default

    Double XP weekend παλι αυτο το σαβατοκυριακο, και με Team Tactical mode.

  10. #690
    Advanced Member cobradrama's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Δράμα
    Posts
    394
    PSN ID
    cobradrama
    Name
    Γιώργος

    Default

    Αντε με τα μουτρα στην μαχη παιδες!!!!!!!!!!








  11. #691
    MaYoKoOoO's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    ELEFSINA ... The WeeD iS the Best ... :P
    Posts
    32
    PSN ID
    MaYoKo_FC

    Default

    oooooooooooo na ta ola ta commanda mesa re .... exei pali double xp weekend ???? ftou eleos gamw ..... twra pou dn exw ps3 ???? eimai pl kademis re gamoto .....

  12. #692
    Advanced Member ngiatras's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    382
    PSN ID
    Coldhero7

    Default

    Quote Originally Posted by MaYoKoOoO View Post
    oooooooooooo na ta ola ta commanda mesa re .... exei pali double xp weekend ???? ftou eleos gamw ..... twra pou dn exw ps3 ???? eimai pl kademis re gamoto .....

    Pou se Mayokooooooooooo

  13. #693
    MaYoKoOoO's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    ELEFSINA ... The WeeD iS the Best ... :P
    Posts
    32
    PSN ID
    MaYoKo_FC

    Default

    ooooo nikolakiiiii ..... ase dn to exw paei akoma .... eimai eleos ..... vasika exw eksetastiki k dn prolavainw ..... k aurio exw k genethlia k anagkastika tha prepei na vgw .... logika deutera triti tha to paw k meta tha doume pote erxetai ....

  14. #694
    Advanced Member STI_GR's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    βεροια
    Posts
    453
    PSN ID
    STI_GR

    Default

    Quote Originally Posted by babisgreece300 View Post
    1on δεν θα αφησω να εξελιχτει αυτη η διαφορα αποψεων σε προσωπικη κοντρα μεταξυ μας.
    τι κοντρα ρε φιλε πλακα κανεις? σιγα μη μαλωσουμε για ενα παιχνιδι
    εγω κρινω μονο οτι εχω παιξει. με τα υπολοιπα, απλα δεν ασχολουμαι και δεν φερω γνωμη
    R.I.P. MARCO #58


    Η ΔΙΟΠΤΡΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ....

  15. #695
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,760
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Ξεθάβω αυτό το thread σχεδόν 2 χρόνια μετά γιατί με το συγκεκριμένο παιχνίδι ασχολούμαι τώρα. Είναι το μόνο COD που δεν έχω τελειώσει στο Veteran (CoD 3 και Black Ops δεν έχω παίξει ακόμα) και είπα να το αλλάξω αυτό.
    Επειδή το έχω παίξει στο pc δεν έχω αγωνία τι θα γίνει. Το μόνο που σκέφτομαι είναι αν θα έχω την υπομονή. Έχω γράψει περί τις 10 ώρες παιξίματος και έχω βγάλει 6 πίστες (από τις 13-14 που έχει). Ο βαθμός δυσκολίας του είναι για μένα πολύ υψηλός και απ'ότι έχω καταλάβει δεν έχω φτάσει στα δύσκολα ακόμα. Μου εύχομαι καλή δύναμη και να τερματίσω το παιχνίδι με το χειριστήριο που το άρχισα.

  16. #696
    Elite aladdin7's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    949
    PSN ID
    qazwsx345

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Μου εύχομαι καλή δύναμη και να τερματίσω το παιχνίδι με το χειριστήριο που το άρχισα.
    Μην αγχώνεσαι! Γι αυτό είναι οι εκπτώσεις!!!

  17. #697
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,760
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    To τελείωσα χθες. Είναι γελοιωδώς δύσκολο και δοκίμασε την υπομονή μου μέχρι εκεί που δεν παίρνει άλλο. Τελικά το πέταξα το πάτωμα το χειριστήριο αλλά άντεξε. Ευτυχώς....

  18. #698
    Elite HarrisDo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    944
    PSN ID
    harristhegreek

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    To τελείωσα χθες. Είναι γελοιωδώς δύσκολο και δοκίμασε την υπομονή μου μέχρι εκεί που δεν παίρνει άλλο. Τελικά το πέταξα το πάτωμα το χειριστήριο αλλά άντεξε. Ευτυχώς....
    Eισαι τυχερός..το δικό μου στην τελευταία αποστολή δεν άντεξε..και δεν πρόκειται να την ξαναδοκιμάσω ποτέ..είναι ο χειρότερος φόβος μου..
    XGamers.gr - Η πύλη του Gaming
    https://xgamers.gr

  19. #699
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,760
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Ποια σου φάνηκε δυσκολότερη Χάρη; Εμένα η Blowtorch & Corkscrew. Πρέπει να έκανα περίπου 3 ώρες για να φτάσω στο πρώτο checkpoint.

  20. #700
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    ^^ πας για πλατίνα ή έτσι το άρχισες πάλι ?

    και σε σχέση με το Modern Warfare2 (το οποίο μόλις σήμερα πήρα μαζί με το bad combany) είναι να υποθέσω δυσκολότερο έτσι ?

    ρωτάω γιατί είπα να αρχίσω αυτά τα 2 για αρχή αν και γενικώς fps δεν έπαιζα στο Ps3 παρά μόνο στο pc , οπότε θα τα δω λίγο κολυόμενα μου φαίνεται...

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •