Page 34 of 36 FirstFirst ... 2430313233343536 LastLast
Results 661 to 680 of 704

Thread: Call Of Duty 5: World at War

  1. #661

    Default

    παιδια το cod5 ειναι το παιχνιδι στο οποιο καιγομαι χαχαχαχαχαχα ποιος παιζει multiplayer??? αμα ειναι καντεμε add ... ευχαριστω
    !!!!

  2. #662
    Advanced Member giotios's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    440
    PSN ID
    giotios
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Αποψε εφαγε ενα κολλημα το παιχνιδι και δεν εφευγε απο το downloading settings στο multi... Καμια ιδεα κανεις? Να φαω το game data να ξανακανει install ή δεν εχει να κανει με αυτο?

  3. #663

    Default

    κατα καιρους τρωει κατι σκαλαωματα αλλα δεν εχει σχεση με game data ειναι προβλημα απο τους server το μονο που μπωρειτε να κανετε ειναι υπομονη!!!!
    συνηθως μετα απο καποιες ωρες ειναι οκ.

  4. #664
    Elite gepe13's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    854
    PSN ID
    apoksenosi

    Default

    Quote Originally Posted by giotios View Post
    Αποψε εφαγε ενα κολλημα το παιχνιδι και δεν εφευγε απο το downloading settings στο multi... Καμια ιδεα κανεις? Να φαω το game data να ξανακανει install ή δεν εχει να κανει με αυτο?

    κλεισε το router και το ps3 για ενα λεπτο και εισαι οκ

  5. #665
    Advanced Member giotios's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    440
    PSN ID
    giotios
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Το εκανα αυτο αλλα δεν ηθελε με τιποτα και το παρατησα... Θα δειξει η νεκροψια σημερα... Μπορει να μλκιζοταν και η forthnet μου... Για να μπω και on topic , το παιχνιδι μου αρεσει αρκετα, αλλα το online του θελει ακομα δουλεια... To Cod4 ετσι ηταν στις αρχες? Γιατι το πηρα μετα τον Απριλιο και το multi ειχε προφανως στρωσει...

  6. #666
    Elite jammin's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,194
    PSN ID
    pink_panther_gr

    Default

    Quote Originally Posted by giotios View Post
    Το εκανα αυτο αλλα δεν ηθελε με τιποτα και το παρατησα... Θα δειξει η νεκροψια σημερα... Μπορει να μλκιζοταν και η forthnet μου... Για να μπω και on topic , το παιχνιδι μου αρεσει αρκετα, αλλα το online του θελει ακομα δουλεια... To Cod4 ετσι ηταν στις αρχες? Γιατι το πηρα μετα τον Απριλιο και το multi ειχε προφανως στρωσει...
    Και εγω αργα το πηρα το cod 4 και δεν ξερω με σιγουρια αλλα απο οσο εχω ακουσει καποια προβληματα τα ειχε και αυτο στην αρχη. Το κακο με το 5 ειναι οτι μερα με τη μερα διαπιστωνονται και νεα προβληματα (glitches) περα απο τα δεδομενα προβληματα επικοινωνιας αλλα δυστυχως εδω και 2 κοντα μηνες η εταιρεια ειναι αφαντη... Ουτε ενα patch. Ειχανε βγαλει ενα update μονο στην αρχη με το οποιο διορθωσανε το 1ο glitch της roundhouse και εκτοτε η απολυτη σιγη
    :yay: keep on Folding :yay:

  7. #667
    Advanced Member giotios's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    440
    PSN ID
    giotios
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Αστα να πανε... Κατσε να βγει το Killzone να τους δω πως θα τρεχουνε να κρατησουνε τον κοσμο... Anywho... Στο ps3forums.com διαβασα οτι θα εχει double xp weekend... Αν οντως ισχυει, ευκαιρια να ξεκολλησω απο τα εικοσαρια και να παρω κανα σοβαρο οπλακι

  8. #668
    Elite mootsChios's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Chios
    Posts
    865
    PSN ID
    mootsChios
    Name
    Αντώνης

    Default

    Και απ'οτι ελεγε εκει, εκτος απο double xp weekend, θα εχει και patch. Ελπιζω να φτιαχτουν ολα τα προβληματα, γιατι αυτη τη στιγμη και οπως εχουν τα πραγματα, το CoD5 ειναι το χειροτερο παιχνιδι της συλλογης μου

  9. #669
    Advanced Member giotios's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    440
    PSN ID
    giotios
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Εμενα ειναι το fallout με τοσα freeze αποφασισα να το κανω σουβερ... οχι που θα σκοτωσω το ps3 μου για να κανω beta testing για την bethesda.
    Ειλικρινα καποιες συμπεριφορες εταιριων δεν τις καταλαβαινω... Αν δεν προσεξουν το online στο cod τι σταδιαλα θα προσεξουν???

  10. #670

    Default

    εμενα παντως βρε παιδια ταπεινη μου αποψη και το 4 και το 5 μου φανηκαν πολυ arcade γρηγορα χωρισ καμια στρατηγικη στο παιχνιδι γιουρια ολοι και οτι γινει με μικρεσ πιστες με γελοιο χειρισμο ως ανυπαρκτο οχηματων και τανκς.θα το λεω συνεχεια τισ στιγμεσ που εζησα με το cod 3 δεν τισ εχω ξαναζησει οπως να σε κυνηγανε με την γερμανικη μηχανη την δικυκλη κ αλλα πολλα.και επισησ ας βαλει αυτη η treyanch κ λιγο battlefield στην ζωη της να καταστρεφονται τα παντα και οχι να εισαι πισω απο το παραθυρο να σου πετανε ρουκετα και να πινει καφε ο παικτης σαν μην εγινε τιποτα.ελεος.

  11. #671
    Elite jammin's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,194
    PSN ID
    pink_panther_gr

    Default

    Quote Originally Posted by babisgreece300 View Post
    και επισησ ας βαλει αυτη η treyanch κ λιγο battlefield στην ζωη της να καταστρεφονται τα παντα και οχι να εισαι πισω απο το παραθυρο να σου πετανε ρουκετα και να πινει καφε ο παικτης σαν μην εγινε τιποτα.ελεος.
    σε αυτο φιλε συμφωνω απολυτα... Η καταστροφη των κτιριων αλλα και γενικα του περιβαλλοντος πρεπει να θεωρειται δεδομενη στα συγχρονα παιχνιδια. Παλια επαιζα πολυ battlefield αλλα με κερδισε το cod λογω online δυνατοτητων!!! Πρεπει ομως να ειμαστε δικαιοι και πρεπει επισης πολυ σωστα και οι εταιρειες να βλεπουν τι γινεται στον ανταγωνισμο και στη συνεχεια να ενσωματωνουν καποια στοιχεια στα παιχνιδια τους! Για καποιους μπορει να θεωρηθει αντιγραφη... εγω απλα θα ελεγα καλυτερα να αντιγραφουμε καποια πραγματα και να τα βελτιωνουμε οταν μπορουμε παρα να μενουμε στασιμοι
    :yay: keep on Folding :yay:

  12. #672
    Advanced Member STI_GR's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    βεροια
    Posts
    453
    PSN ID
    STI_GR

    Default

    Quote Originally Posted by babisgreece300 View Post
    εμενα παντως βρε παιδια ταπεινη μου αποψη και το 4 και το 5 μου φανηκαν πολυ arcade γρηγορα χωρισ καμια στρατηγικη στο παιχνιδι γιουρια ολοι και οτι γινει με μικρεσ πιστες με γελοιο χειρισμο ως ανυπαρκτο οχηματων και τανκς.θα το λεω συνεχεια τισ στιγμεσ που εζησα με το cod 3 δεν τισ εχω ξαναζησει οπως να σε κυνηγανε με την γερμανικη μηχανη την δικυκλη κ αλλα πολλα.και επισησ ας βαλει αυτη η treyanch κ λιγο battlefield στην ζωη της να καταστρεφονται τα παντα και οχι να εισαι πισω απο το παραθυρο να σου πετανε ρουκετα και να πινει καφε ο παικτης σαν μην εγινε τιποτα.ελεος.
    μαλλον δεν εχεις παιξει on-line ακομη..........
    R.I.P. MARCO #58


    Η ΔΙΟΠΤΡΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ....

  13. #673
    Elite jammin's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,194
    PSN ID
    pink_panther_gr

    Default

    Quote Originally Posted by STI_GR View Post
    μαλλον δεν εχεις παιξει on-line ακομη..........
    για σου ρε φιλε Στεργιο!!! Και στο online τα εχει αυτα τα στοιχεια το bbc!!! Σιγουρα το cod εχει πολλα περισσοτερα αλλα και αυτο που ανεφερε ο συνforumιτης δεν παυει να ειναι σωστο
    :yay: keep on Folding :yay:

  14. #674
    Advanced Member STI_GR's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    βεροια
    Posts
    453
    PSN ID
    STI_GR

    Default

    Quote Originally Posted by babisgreece300 View Post
    και το 4 και το 5 μου φανηκαν πολυ arcade γρηγορα χωρισ καμια στρατηγικη στο παιχνιδι γιουρια ολοι και οτι γινει

    την στρατηγικη αγαπητε Γιωργο την "φτιαχνεις" μονος δεν στην πουλαει ΚΑΝΕΝΑΣ
    R.I.P. MARCO #58


    Η ΔΙΟΠΤΡΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ....

  15. #675
    Elite jammin's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,194
    PSN ID
    pink_panther_gr

    Default

    Quote Originally Posted by STI_GR View Post
    την στρατηγικη αγαπητε Γιωργο την "φτιαχνεις" μονος δεν στην πουλαει ΚΑΝΕΝΑΣ
    ωπ ναι!!! Απροσεξια μου Στεργιο... αναφερομουνα ειδικα στο τελευταιο για την καταστροφη των περιβαλλοντων (και εκει το εχει το δικιο του). Σε αυτο ομως εχεις απολυτο δικιο!!! Η στρατηγικη γινεται απο τον καθενα ξεχωριστα ειτε θελει να παιξει ατομικα, ειτε ομαδικα και δεδομενου του οτι εχει επικοινωνια με τους συμπαικτες του. Sorry... την αλλα φορα θα ειμαι πιο προσεκτικος

    ΥΓ και μη μου κλεινεις εμενα το ματακι... ΕΝΤΑΞΕΙ???
    :yay: keep on Folding :yay:

  16. #676
    Advanced Member STI_GR's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    βεροια
    Posts
    453
    PSN ID
    STI_GR

    Default

    Quote Originally Posted by jammin View Post
    Sorry... την αλλα φορα θα ειμαι πιο προσεκτικος

    ενταξει μη φοβασαι δε μαλωνω....(ασε μη δω ξαφνικα τον τριανταφυλλο και τις φαω)....
    R.I.P. MARCO #58


    Η ΔΙΟΠΤΡΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ....

  17. #677
    Elite jammin's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,194
    PSN ID
    pink_panther_gr

    Default

    Quote Originally Posted by STI_GR View Post
    ενταξει μη φοβασαι δε μαλωνω....(ασε μη δω ξαφνικα τον τριανταφυλλο και τις φαω)....
    σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rofl::rofl:

    :yay: keep on Folding :yay:

  18. #678

    Default

    TO OTI ΔΕΝ ΕΧΟ ΠΑΙΧΕΙ ΟΝ ΛΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΝΩ ΕΚΑΝΑ ΠΛΗΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ 3 ΚΑΙ ΤΟ ΒC KAI OXI TO 4 KAI TO 5 ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΟΥΤΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΣΤΟ ON LINE. ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ ΟΧΙ ΟΝ ΛΙΝΕ ΑΛΛΑ ΤΟ COD3 NOMIZΩ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΧ. ΠΙΣΤΑ LES ORMES ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΧΘΡΟ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ (ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ) ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΧΘΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙΕΣ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ (ΒΛΕΠΕ)COD4.

  19. #679
    Cool Member denni77's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Voula-Athens
    Posts
    237
    PSN ID
    denni420

    Default

    pedia to pira kego kai pezo cooperative kai hriazome mia voithia.eno to pehnidi lei pos kanis aftomata save pezoume gia poli ora,pername arketa missions kai meta pou to xanavazoume mas pai apo tin arhi.den vrisko ti boro na kano.xeri kanis?efharisto

  20. #680

    Default

    Quote Originally Posted by babisgreece300 View Post
    TO OTI ΔΕΝ ΕΧΟ ΠΑΙΧΕΙ ΟΝ ΛΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΝΩ ΕΚΑΝΑ ΠΛΗΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ 3 ΚΑΙ ΤΟ ΒC KAI OXI TO 4 KAI TO 5 ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΟΥΤΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΣΤΟ ON LINE. ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ ΟΧΙ ΟΝ ΛΙΝΕ ΑΛΛΑ ΤΟ COD3 NOMIZΩ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΧ. ΠΙΣΤΑ LES ORMES ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΧΘΡΟ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ (ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ) ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΧΘΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙΕΣ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ (ΒΛΕΠΕ)COD4.

    καλη η παρατηρηση σου αλλα γραψε με μικρα!

    (Caps Lock) click it once......

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •