Page 1 of 10 12345 ... LastLast
Results 1 to 20 of 192

Thread: Resident Evil 4 Remake [+VR]

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default Resident Evil 4 Remake [+VR]

    Ανακοινώθηκε επιτέλους επισημα!!








    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  2. #2
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Θα το πιστεψετε αν πω οτι δεν το εχω παιξει?

  3. #3
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Θα το πιστεψετε αν πω οτι δεν το εχω παιξει?
    Εγω το έπαιξα στην εποχή του στο Ps2, και δεν σκοπευω να δώσω λεφτά στην capcom για αυτό το παιχνίδι. Το έχουν ξεζουμίσει σε αηδιαστικό βαθμό, εντάξει κάπου έλεος δηλαδή.

  4. #4
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Εγώ το έπαιξα το 2020, οπότε θα σε πιστέψω

  5. #5
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Εγώ δεν έχω παίξει κανένα και έχω μερικά να περιμένουν
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. #6
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    To 4 ούτε γω το έχω παίξει για κάποιον λόγο

    Αλλά τα Remakes τα ξαναπιάσαμε με φίλο και τα παίζουμε, παράλληλα με τα καινούρια. Παίξαμε το 3 και θα βάλουμε στο πρόγραμμα το Village. Οπότε στάνταρ θα παίξουμε και αυτό


  7. #7
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Eγω τα εχω παιξει ΟΛΑ, εκτος απο αυτο!

  8. #8
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Eγω τα εχω παιξει ΟΛΑ, εκτος απο αυτο!
    Εχεις παιξει και το 6 ρε ηρωα?
    Το 4 ηταν για την εποχη του αρκετα καινοτομο, κατα τη γνωμη μου καηκε βεβαια στη συνεχεια με την διαχειριση που εκανε η Capcom. Μεχρι και σε τοστιερες εχει κυκλοφορησει.
    Για την εποχη η εκδοση του gamecube ειδικα ειχε απιθανα γραφικα ( η εκδοση του ps2 ομορφη αλλα downgraded) και καταφερε να ισορροπησει το action κομματι με το horror. Κοιτωντας το με τα δεδομενα του σημερα ειναι πολυ ευχαριστο αυτο που διαβαζω οτι δλδ θα κανουν πολλες αλλαγες. Ειναι πολυ silly για να σταθει οπως ηταν τοτε, το οτι το ανελαβε η ομαδα του RE2 remake ειναι ελπιδοφορο.
    Και στο 2 εκαναν αλλαγες σε ολα τα επιπεδα, εδω θα χρειαστει να κανουν ακομα περισσοτερες νομιζω.
    Ωραιο το trailer, βεβαια και σε αυτη τη περιπτωση μυρωδια απο κανονικο παιχνιδι δεν παιρνουμε οπως επισης και τα γραφικα δεν φαινονται κατι ιδιαιτερο. Υποτιθεται οτι ειναι next gen only, αν παραμεινει ετσι βεβαια και δεν γινει cross gen κι αυτο.


  9. #9
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Eγω τα εχω παιξει ΟΛΑ, εκτος απο αυτο!
    Μια από τα ίδια. Ήταν τότε η εποχή που το περίμενα να κυκλοφορήσει. Και εκεί που περίμενα να δω κάτι σαν τα κλασσικά RE, είδα την στροφή που έκανε και ξενέρωσα τη ζωή μου.

    Θα του δώσω μια ευκαιρία πάντως τώρα όταν βγει.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  10. #10
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Το 4 ειναι παιχνίδι σταθμός και ενα απο τα πιο αγαπημένα αν κανουν καλη δουλειά στο remake και επίσης δεν κοψουν υλικό γιατι είναι αρκετα μεγαλο για τα δεδομενα της σειράς θα ειναι αριστούργημα..

    Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  11. #11
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Some Details From the Unannounced Resident Evil 4 Remake

    Είναι από το Φεβρουάριο


    The title was originally being developed by M-Two, a studio of former-Capcom and mostly ex-PlatinumGames developers that were also working on Resident Evil 3 Remake. Capcom had apparently hoped by greenlighting the project that they could entice Shinji Mikami, the original director of the game now at Tango Gameworks, to work on the title alongside old friend Tatsuya Minami; this was actually part of the reasoning behind the name β€œM-Two” itself. Mikami was reportedly intrigued by the offer, but felt Tango would fall apart without him, and eventually declined. After some mixed response to Resident Evil 3 Remake, Capcom shifted the project internally and put Resident Evil 2 Remake‘s project leads on it. M-Two shifted to a support studio for the title, though their original work is still being used.
    From that foundation, Capcom is no longer looking for a strict scene-by-scene remake of Resident Evil 4, lauded though it may be. While the original title began with rookie cop turned secret service agent Leon S. Kennedy arriving in a European village at daytime, and slowly gunning his way all the way through the bad guys over the course of 24 hours, the remake adjusts that timeline. In Resident Evil 4 Remake, the famous village introduction set piece takes place at night. As does a decent portion of the rest of the game.
    The reason for this time change isn’t arbitrary. Capcom wants to adjust the tone of the remake into something spookier, taking direct inspiration from discarded Resident Evil 4 demos. That footage, which was used in early GameCube preview reels, featured Leon wandering a lonely castle, getting possessed by black smoke, and fighting off living dolls, as well as other ghostly manifestations. Some of this stuff made its way into the original game in other ways. Most of it, however, was left on the cutting room floor and direct comparisons are being made during development of the remake.

    Some changes to the story, such as giving side characters bigger roles and more screentime, are also planned.
    Να περιμένετε αρκετές αλλαγές και διεύρυνση του original. Περισσότερα στο link
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    chronohill (03-06-2022),hakoo (03-06-2022)

  13. #12
    Advanced Member FurionMike's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    431
    PSN ID
    furionmike

    Default

    To 4 ειναι απο τα πιο υπερεκτιμημενα resident, οσοι δεν το παιξατε καλα κανατε. Δεν γινετε στην σειρα που δημιουργησε το survival horror με re1,2,3 ξαφνικα να σου βγαζει παιχνιδι που οταν κανεις να πυροβολησεις ξαφνικα ο παιχτης σου πεταει αγκυρα κατω και δεν μπορεις να κουνηθεις , και σκοτωνεις ζομπι με τραγικο ΑΙ που πετανε και σφαιρες/loot. Aπο τοτε που βγηκε ως σημερα ακομα το κραζω αυτο το παιχνιδι τοσο πολυ με ειχε απογοητευσει απο τοτε , χαχα
    To μονο που σκεφτομουνα χθες οσο εβλεπα το τραιλερ ειναι οτι απο την μια ειναι το μονο RE που Οντως χρειαζεται Remake και απο την αλλη σκεφτομουνα αντε βγαλτε το να παμε παρακατω μπας και βγαλετε remake to Code Veronica!

  14. #13
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  15. #14
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    https://kotaku.com/re4-resident-evil...1849542146/amp

    Cross gen και αυτο
    Η πιο κοροιδια γενια ever.


  16. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    PDS (16-09-2022)

  17. #15
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    https://kotaku.com/re4-resident-evil...1849542146/amp

    Cross gen και αυτο
    Η πιο κοροιδια γενια ever.
    Για ποια κοροιδια μιλας?
    Μου φαινεται οτι ξεχνατε ευκολα το ποσο χτυπησε την gaming βιομηχανια και οχι μονο η πανδημια σε παγκοσμιο επιπεδο
    Οταν ακομα και τωρα σχεδον δυο χρονια μετα την ελευση τον νεων κονσολων, υπαρχει σημαντικοτερη ελειψη σε αποθεμα και αυτο τους αναγκαζει στο να βγαζουν τα παιχνιδια τους σε cross gen κυκλοφοριες.
    Θελετε δεν θελετε θα πρεπει να κανετε υπομονη για τα πρωτα αποκλειστικα next gen παιχνιδια που θα ερθουν
    Ευτυχως το 23 φαινεται ποιο αισιοδοξο προς το παρων και με την ελευση και των πρωτων δυνατων τιτλων με unreal engine 5 τα πραγματα θα πανε καλυτερα

  18. #16
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Το είχα πει και παλιότερα, με το PS5 Pro θα δούμε next gen παιχνίδια.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  19. #17
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Επιτρεψε μου να θεωρω τις ελλείψεις σε stock μια καλη δικαιολογια αλλα δικαιολογια.
    Το ps5 μεχρι τον Αυγουστο ειχε πουλησει περιπου 3 εκ. λιγοτερα απο οτι την αντιστοιχη περιοδο το ps4 ( σιγα την τεραστια διαφορα), τα δε Xbox series x/s τον Ιουλιο ειχε παρει το μάτι μου ειχαν πουλησει 5 εκ. παραπανω απ οτι το xbox one την αντιστοιχη περιοδο.
    Εσυ μπορεις να πιστευεις ο,τι θελεις, προσωπικα το θεωρω τεραστια κοροιδια στο πλαισιο του consumer friendly policy και respect στο platform ecosystem και λοιπες αηδιες που σκαρφιζονται για να μιλκαρουν τα υπαρχοντα συστηματα και τα κρατανε τα κοστη χαμηλά χρησιμοποιοντας τεχνολογιες και μηχανες γραφικων προηγουμενης γενιας.
    Το βρηκαν ολοι τωρα και παρουσιαζουν next gen παιχνιδια υποτίθεται και μετα απο μηνες στα μουλωχτα στο τελος ενος trailer τσουυυπ β€œalso coming to ps4/xbox one”. Πριν 2-3 μηνες που ανακοινωσαν το RE4 remake για το ps5 δεν ηξεραν οτι θα βγει για ps4? Προς τι ολη αυτη η γελοιοτητα?
    Μια απογοητευση ειναι η γενια στον τεχνικο τομεα μεχρι στιγμης, βασικος λογος ειναι οτι ακομα αναπτύσσουν παιχνιδια για συστηματα του 2013 (4k,60fps/hdr βεβαια, αλιμονο γιατι αυτά κανουν τη διαφορα).
    Πρωτη απ ολους στην κοροιδια φυσικα η Sony που οχι μονο συνεχιζει τα crossgen, υπαρχει και χειροτερο. Η μεγαλη κοροιδια ειναι οτι έριξε το τυρακι με Demon’s Souls στην αρχη και το Ratchet λιγο μετα με τις μεγαλες παραγωγες να ειναι crossgen και να τα ξεφουρνιζει στα μουλωχτα και παραπλανητικα.
    Δεν ξερω τι θα εκαναν αλλοι ( κουμαντο ο καθενας στην τσεπη του φυσικα), προσωπικα αν δεν ειχα φαει το δολωμα με το Demon’s souls θα ημουν ακομα με το ps4 μου. Δεν αισθανομαι οτι θα εχανα το παραμικρο, 1-2 παιχνιδια που θα τα επαιζα αργοτερα, σιγα τα αυγα.
    Μια χαρα παιχνιδια ειναι τα crossgen, θα προτιμουσα να ειχα επιλεξει μονος μου ομως ποτε θα παρω ps5 εχοντας τα δεδομενα.
    Next gen my ass μέχρι στιγμης 2(!) χρονια μετα.


  20. The Following 2 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    obione (20-09-2022),PDS (20-09-2022)

  21. #18
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Επιτρεψε μου να θεωρω τις ελλείψεις σε stock μια καλη δικαιολογια αλλα δικαιολογια.
    Το ps5 μεχρι τον Αυγουστο ειχε πουλησει περιπου 3 εκ. λιγοτερα απο οτι την αντιστοιχη περιοδο το ps4 ( σιγα την τεραστια διαφορα), τα δε Xbox series x/s τον Ιουλιο ειχε παρει το μάτι μου ειχαν πουλησει 5 εκ. παραπανω απ οτι το xbox one την αντιστοιχη περιοδο.
    Εσυ μπορεις να πιστευεις ο,τι θελεις, προσωπικα το θεωρω τεραστια κοροιδια στο πλαισιο του consumer friendly policy και respect στο platform ecosystem και λοιπες αηδιες που σκαρφιζονται για να μιλκαρουν τα υπαρχοντα συστηματα και τα κρατανε τα κοστη χαμηλά χρησιμοποιοντας τεχνολογιες και μηχανες γραφικων προηγουμενης γενιας.
    Το βρηκαν ολοι τωρα και παρουσιαζουν next gen παιχνιδια υποτίθεται και μετα απο μηνες στα μουλωχτα στο τελος ενος trailer τσουυυπ β€œalso coming to ps4/xbox one”. Πριν 2-3 μηνες που ανακοινωσαν το RE4 remake για το ps5 δεν ηξεραν οτι θα βγει για ps4? Προς τι ολη αυτη η γελοιοτητα?
    Μια απογοητευση ειναι η γενια στον τεχνικο τομεα μεχρι στιγμης, βασικος λογος ειναι οτι ακομα αναπτύσσουν παιχνιδια για συστηματα του 2013 (4k,60fps/hdr βεβαια, αλιμονο γιατι αυτά κανουν τη διαφορα).
    Πρωτη απ ολους στην κοροιδια φυσικα η Sony που οχι μονο συνεχιζει τα crossgen, υπαρχει και χειροτερο. Η μεγαλη κοροιδια ειναι οτι έριξε το τυρακι με Demon’s Souls στην αρχη και το Ratchet λιγο μετα με τις μεγαλες παραγωγες να ειναι crossgen και να τα ξεφουρνιζει στα μουλωχτα και παραπλανητικα.
    Δεν ξερω τι θα εκαναν αλλοι ( κουμαντο ο καθενας στην τσεπη του φυσικα), προσωπικα αν δεν ειχα φαει το δολωμα με το Demon’s souls θα ημουν ακομα με το ps4 μου. Δεν αισθανομαι οτι θα εχανα το παραμικρο, 1-2 παιχνιδια που θα τα επαιζα αργοτερα, σιγα τα αυγα.
    Μια χαρα παιχνιδια ειναι τα crossgen, θα προτιμουσα να ειχα επιλεξει μονος μου ομως ποτε θα παρω ps5 εχοντας τα δεδομενα.
    Next gen my ass μέχρι στιγμης 2(!) χρονια μετα.
    Καλα αυτο το next gen my ass τα λεγανε και για το ps4
    Αλλα με το που βγηκαν τα πρωτα καθαρα next gen only παιχνιδια βλεπε uncharted 4 batman arkham knight αρχισαν τα σαγονια να πεφτουν κατω,ακομα και με τους σαπιοτζαγκουαρ που κουβαλουσε πανω του
    Εγω παραμενω ακομα αισιοδοξος οτι τις πραγματικες δυνατοτητες σε who factor σε αυτη την γενια, δεν την εχουμε δει ακομα.
    Ο κοβιντ ακομα και τωρα εχει φερει τεραστιες επιπτωσεις σε παγκοσμιο επιπεδο τα τελευταια 2 χρονια. και αυτο ειναι ντε φακτο δυστυχως
    Last edited by spartan; 21-09-2022 at 02:28.

  22. #19
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Δεν ειναι μονο η πανδημια. Ειναι η γενικοτερη κατασταση στον κοσμο που επικραττει η οποια με μια λεξη χαρακτηριζεται απο αβεβαιοτητα απο ακρη σε ακρη. Η μια κριση ερχεται και πεφτει πανω στην αλλη. Η ευρωπη οδευει προς ολοταχως σε ενα υφεση. Κανενας επενδυτης δεν προκειται να παρει ρισκα, κανενας δεν προκειται να σκεφτει τους early adopters. Τα πολλα λεφτα (παραγωγη) τρομαζουν οταν δεν εχεις ουτε κονσολες να πουλησεις (system sellers) και οταν εισαι σε μια βιομηχανια που 2 μηνες μετα το προιον σου θα υπαρχει στα ραφια μισοτιμης. Ταυτοχρονα εχεις ερθει σε δυσκολη θεση ανταγωνιστικα και αντιμετωπιζεις ενα μαγαζι το οποιο σωριδον σκορπιζει λεφτα απο εδω και απο εκει και το οποιο ανεκαθεν ειχε τελειως διαφορετικη φιλοσοφια απο "next gen" και ξεζουμισματα μηχανηματων και απεχει παρα πολυ απο αυτο που εχεις στησει εσυ με τις ΑΑΑ παραγωγες. Οι οποιες ΑΑΑ παραγωγες δειχνουν να εχουν ημερομηνια ληξης πλεον και πανε για ειδος υπο εξαφανιση... δυστυχως.

    Δεν ειναι λοιπον μια δικαιολογια. Ειναι μια πληθωρα δικαιολογιων.

    Συμφωνω οτι το επικοινωνιακο κομματι ηταν εντελως λαθος, αλλα ειμαι και ταυτοχρονα σιγουρος οτι η μεταβαση στη νεα γενια θα ηταν πολυ γρηγοροτερη αν οι συνθηκες ηταν σε ενα βαθμο διαφορετικες. Γιατι να μην ηταν αλλωστε? Καλα κανουμε και γκρινιαζουμε για καποια πραγματα και απαιτουμε περισσοτερα, δεν λεω οχι, αλλα απο εδω και μπρος τουλαχιστον η κονσολα θα πρεπει να μπει στην ιδια κατηγορια με αλλα προιοντα που το early adoption θα πρεπει να το διπλο-τριπλοσκεφτει καποιος. Δυστυχως...

    Αυτα που συμβαινουν γυρω μας τα τελευταια χρονια ειναι συνταρακτικα και εχουν αλλαξει γενικα τον κοσμο μας και ολες τις πτυχες της οικονομιας και της κοινωνιας και δυστυχως ο κοσμος αυτος κυβερναται απο ατομα τα οποια παιρνουν αποφασεις χωρις να εχουν τα ιδια και οι οικογενειες τους σχεδον καμμια ουιαστικη επιπτωση απο αυτες. Αν ανησυχει η Φον Ντερ Λαην για την θερμανση της το χειμωνα να μου τρυπησετε τη μυτη... "καντε εσεις κουπι κι εγω, ηθικα ολοκληρωμενος/η, θα αγναντευω το τοπιο μου με την βενταλια" ενα πραγμα...

    Εγω εχω αποφασισει οτι πλεον οσο πιο γρηγορα παιρνεις αποφαση καποια πραγματα, τοσο λιγοτερο βασανιζεσαι. Αυτο δεν ερμηνευεται απαραιτητα σε "τρωω αμασητα το οτιδηποτε μου πασαρουν". Σημαινει διαλεγω με επιγνωση. Μπορει να σημαινει καλλιστα "δεν αγοραζω". Να καθομαι να βασνιζομαι στην ηλικια που ειμαι και να μαχομαι για ευτελη θεματα, ειλικρινα δεν αξιζει. Χωρις αυτο να σημαινει οτι οποιος ασχολειται με αυτα τα θεματα, τον θεωρω λαθος ή χαζο. Καμμια σχεση. Για εμενα μιλαω. Κατα μια εννοια το "παθος" μου για τα βιντεοπαιχνιδια εχει παρει τελειως αλλη μορφη πλεον.

  23. #20
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Αληθεια πιστευεις οτι μετα απο τοσα χρονια δεν ξερω πως λειτουργει η αναπτυξη ενος τιτλου και οτι δεν επιλεγεις σε ποια πλατφορμα θα κυκλοφορησει μερικους μηνες πριν την επισημη κυκλοφορια?

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    αλλα ειμαι και ταυτοχρονα σιγουρος οτι η μεταβαση στη νεα γενια θα ηταν πολυ γρηγοροτερη αν οι συνθηκες ηταν σε ενα βαθμο διαφορετικες.
    Εδω εστιαζει ολη η ουσια του ποστ μου. Αν πιστευετε οτι τα παντα θα ηταν ιδια και οτι αυτα που συμβαινουν γυρω μας, αλλα και στο πλαισιο που θετει ο ανταγωνισμος, δεν επηρεασαν σε τιποτα, σηκωνω χερια ψηλα. Προφανως πολλα παιχνιδια που αφηναν υπονοιες οτι θα ειναι exclusive ποτε δεν ηταν, αλλα ταυτοχρονα ειμαι βεβαιος οτι δεν θα συνεχιζαν να ανακοινωνουν cross gen παιχνιδια με τον ιδιο ρυθμο που το κανουν και θα συνεχισουν να το κανουν τωρα. Καλη ωρα το παιχνιδι του θρεντ αυτου.

    ΥΓ: Επισης μερικες φορες παιζει και ρολο για τι παιχνιδι μιλαμε ετσι? Μιλαμε για ενα remake τωρα ενος παιχνιδιου του PS2... Εκτος και αν το level design αλλαξει ΑΡΔΗΝ (που δεν το νομιζω) και πρακτικα γινει αλλο παιχνιδι, δεν μιλαμε για ενα προιον που υπαρχει λογος να μην το κυκλοφορησεις σε προηγουμενη γενια κονσολων. Θα πρεπει να προσπαθησεις υπερβολικα για να μην μπορεις να το φερεις σε ενα PS4.

Page 1 of 10 12345 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •