Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 81 to 100 of 192

Thread: Resident Evil 4 Remake [+VR]

  1. #81
    Elite drifterx's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    648
    Name
    Μάνος

    Default

    Εγώ πάλι ανέκαθεν θεωρούσα ότι το RE4 ήταν η αρχή του τέλους για την πολυαγαπημένη μου σειρά.

    Και φυσικά αυτό που ακολούθησε μετά το 4 ήταν για γέλια, μέχρι την αναγέννηση της με το RE7.

    Δεν ήταν ότι δε μου άρεσε το παιχνίδι, αλλά ένιωθα ότι έπαιζα κάτι διαφορετικό και ότι είχε χάσει την πάλαι ποτέ αίγλη του.

    Μετά από τόσα χρόνια λοιπόν, παίζοντας το remake (ίσως και να φταίει που γέρασα!) νιώθω ότι έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά και ότι πάει να αποτινάξει αυτή τη ρετσινιά που είχε το πρωτότυπο.

    Είμαι ακόμη κεφάλαιο 11 αλλά μέχρι στιγμής δεν το χορταίνω.

  2. The Following User Says Thank You to drifterx For This Useful Post:

    obione (08-04-2023)

  3. #82

    Default Resident Evil 4 Remake [+VR content]

    Quote Originally Posted by drifterx View Post
    Εγώ πάλι ανέκαθεν θεωρούσα ότι το RE4 ήταν η αρχή του τέλους για την πολυαγαπημένη μου σειρά.

    Και φυσικά αυτό που ακολούθησε μετά το 4 ήταν για γέλια, μέχρι την αναγέννηση της με το RE7.

    Δεν ήταν ότι δε μου άρεσε το παιχνίδι, αλλά ένιωθα ότι έπαιζα κάτι διαφορετικό και ότι είχε χάσει την πάλαι ποτέ αίγλη του.

    Μετά από τόσα χρόνια λοιπόν, παίζοντας το remake (ίσως και να φταίει που γέρασα!) νιώθω ότι έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά και ότι πάει να αποτινάξει αυτή τη ρετσινιά που είχε το πρωτότυπο.

    Είμαι ακόμη κεφάλαιο 11 αλλά μέχρι στιγμής δεν το χορταίνω.
    Δεν νομίζω ότι είχε καμμία ρετσινιά το 4 .
    Ειναι κοινώς αποδεκτό ότι πρόκειται για το κορυφαίο της σειράς .
    Το ότι από κει και μετά έκαναν το Resident Evil call of duty είναι άλλο θέμα.
    Μην ξεχνάς ότι πριν το 4 είχαμε παιχνίδια με fixed camera angles κάτι που ξεκάθαρα ήθελε ανανέωση στην PS2 ERA.
    Νομίζω ήταν το πρώτο παιχνίδι που είχε over the shoulder κάμερα κάτι που φυσικά ακολούθησαν αμέτρητοι άλλοι devs , και εξελιξε το franchise ολοκληρωτικά και το gaming συνολικά.
    Όποτε είναι απολύτως λογικό να έπαιζες κάτι διαφορετικό.
    Τα μεγάλα παράπονα και οι μουρμούρες άρχισαν από το 5 και μετά αλλά αν δεις τα παιχνίδια μόνο σε κάμερα και χειρισμό ήταν ίδια με το 4.
    Καθαρά shooters καμμία επαφή με τον προκάτοχο..
    Για μένα είναι μακράν το κορυφαίο όλων και τότε και τώρα .


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Giannis1979; 05-04-2023 at 10:04.

  4. #83
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Χωρις εξελιξη παιδια κανενα Franchise δεν παει μπροστα.

    Τα παραδειγματα ειναι αμετρητα, αλλα δεν μπορει για πχ το Resident Evil 10 να εχει το στυλ και το game design του Resident Evil 1. Αυτο που εκανε το Resi 4 τοτε που το εκανε, ηταν τεραστιο βημα μπροστα ως προς το μελλον της σειρας, εδωσε αλλο αερα στο franchise και την ευκαιρια να φερει ακομα περισσοτερο κοινο.

    Δειτε το Resi 2 remake. Σε τι χανει απο το Resi 2 original? Σε τιποτα. Κερδιζει στα παντα κυριολεκτικα. Στον χειρισμο, στον τρομο ακομη, σε ολα.

    Το Resident 4 ανεξαρτητα της over the shoulder 3rd person camera, οντως δεν ειναι τοσο horror οσο το Resi2. Ειναι περισσοτερο action. Αυτο για εμενα δεν ειναι κακο. Kαι δεν ειναι κακο, διοτι διατηρει ωραιες ισορροπιες. Το gameplay ειναι πολυ περισσοτερο involving, με μεγαλυτερη ποικιλια και με μπολικα setpieces που σε ενα Resident 2 δεν θα λειτουργουσαν.

    Τωρα παιζω Resident Evil 2 remake ξανα. Τρομερο παιχνιδι, ανεπαναληπτο βασικα στο ειδος. Survival horror με τη βουλα. Αλλα καπου καπου το να αποφευγεις συνεχεια εχθρους και το να τρεχεις να ξεφυγεις με χαλαει. Θα γουσταρα πολυ να "καθαρισω" τα ζομπι.

    Τωρα το Resident 5 ακολουθησε αλλη πορεια λογω του co-op. Παρολαυτα, μην ξεχνατε οτι το Resident Evil 5 ειναι βαση πωλησεων το καλυτερο σε ολοκληρη τη σειρα... ω ναι. Και νομιζω με διαφορα. Ουτε εγω ειμαι φαν του που πηγε η φαση με το 5 και ιδιως το 6, ομως η σειρα με νεα αναγεννηση μεσα απο το 7 και το first person ειναι θεωρω παλι σε καλο μονοπατι. Ελπιζω ομως οτι με την μεγαλη επιτυχια που φαινεται να εχουν τα 2/3/4 remakes οτι θα γυρισουν παλι σε 3rd person καποια στιγμη.

    Επισης ending spoiler για το 4:

    Spoiler!

  5. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Giannis1979 (05-04-2023)

  6. #84

    Default Resident Evil 4 Remake [+VR content]

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Χωρις εξελιξη παιδια κανενα Franchise δεν παει μπροστα.

    Τα παραδειγματα ειναι αμετρητα, αλλα δεν μπορει για πχ το Resident Evil 10 να εχει το στυλ και το game design του Resident Evil 1. Αυτο που εκανε το Resi 4 τοτε που το εκανε, ηταν τεραστιο βημα μπροστα ως προς το μελλον της σειρας, εδωσε αλλο αερα στο franchise και την ευκαιρια να φερει ακομα περισσοτερο κοινο.

    Δειτε το Resi 2 remake. Σε τι χανει απο το Resi 2 original? Σε τιποτα. Κερδιζει στα παντα κυριολεκτικα. Στον χειρισμο, στον τρομο ακομη, σε ολα.

    Το Resident 4 ανεξαρτητα της over the shoulder 3rd person camera, οντως δεν ειναι τοσο horror οσο το Resi2. Ειναι περισσοτερο action. Αυτο για εμενα δεν ειναι κακο. Kαι δεν ειναι κακο, διοτι διατηρει ωραιες ισορροπιες. Το gameplay ειναι πολυ περισσοτερο involving, με μεγαλυτερη ποικιλια και με μπολικα setpieces που σε ενα Resident 2 δεν θα λειτουργουσαν.

    Τωρα παιζω Resident Evil 2 remake ξανα. Τρομερο παιχνιδι, ανεπαναληπτο βασικα στο ειδος. Survival horror με τη βουλα. Αλλα καπου καπου το να αποφευγεις συνεχεια εχθρους και το να τρεχεις να ξεφυγεις με χαλαει. Θα γουσταρα πολυ να "καθαρισω" τα ζομπι.

    Τωρα το Resident 5 ακολουθησε αλλη πορεια λογω του co-op. Παρολαυτα, μην ξεχνατε οτι το Resident Evil 5 ειναι βαση πωλησεων το καλυτερο σε ολοκληρη τη σειρα... ω ναι. Και νομιζω με διαφορα. Ουτε εγω ειμαι φαν του που πηγε η φαση με το 5 και ιδιως το 6, ομως η σειρα με νεα αναγεννηση μεσα απο το 7 και το first person ειναι θεωρω παλι σε καλο μονοπατι. Ελπιζω ομως οτι με την μεγαλη επιτυχια που φαινεται να εχουν τα 2/3/4 remakes οτι θα γυρισουν παλι σε 3rd person καποια στιγμη.

    Επισης ending spoiler για το 4:

    Spoiler!
    Τα είπες όλα
    Προσωπικά το συγκεκριμένο franchise είναι το αγαπημένο μου τα έχω παίξει όλα αμέτρητες φορές (εκτός το 6 που το έπαιξα μια κ αυτή με κόπο) .
    Σε ότι αφορά τώρα τα remakes και ειδικά του 2 , αυτό που δεν μου άρεσε είναι το να τρέχεις συνέχεια να ξεφύγεις από κάποιον που μόνιμα σε κυνηγάει.
    Στο original δεν ήταν το ίδιο μόνο στο δεύτερο σενάριο συνέβαινε και πάλι ήταν αρκετά πιο ήπιο.
    Και στο 3 μόνο σε συγκεκριμένα σημεία .
    Το 4 έχει το seeet spot σε όλα .
    Και horror κομμάτια και action και ΠΟΛΥ μεγαλύτερη διάρκεια άρα απόλυτα χορταστικό.
    Ειλικρινά δεν έχω ιδέα στα ποσά playthrough θα σταματήσω



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Giannis1979; 05-04-2023 at 11:07.

  7. #85
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Παντως τα ρημαδια τα resident evil εχουν ολα ΑΘΛΙΕΣ πλατινες για καποιον που μπορει να το σκεφτεται να το κανει. Αυτο το "κανε 5 playthrough" και ετσι και αλλιως ειναι σκετη αηδια...

  8. #86
    Elite drifterx's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    648
    Name
    Μάνος

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Δεν νομίζω ότι είχε καμμία ρετσινιά το 4 .
    Ειναι κοινώς αποδεκτό ότι πρόκειται για το κορυφαίο της σειράς .
    Το ότι από κει και μετά έκαναν το Resident Evil call of duty είναι άλλο θέμα.
    Μην ξεχνάς ότι πριν το 4 είχαμε παιχνίδια με fixed camera angles κάτι που ξεκάθαρα ήθελε ανανέωση στην PS2 ERA.
    Νομίζω ήταν το πρώτο παιχνίδι που είχε over the shoulder κάμερα κάτι που φυσικά ακολούθησαν αμέτρητοι άλλοι devs , και εξελιξε το franchise ολοκληρωτικά και το gaming συνολικά.
    Όποτε είναι απολύτως λογικό να έπαιζες κάτι διαφορετικό.
    Τα μεγάλα παράπονα και οι μουρμούρες άρχισαν από το 5 και μετά αλλά αν δεις τα παιχνίδια μόνο σε κάμερα και χειρισμό ήταν ίδια με το 4.
    Καθαρά shooters καμμία επαφή με τον προκάτοχο..
    Για μένα είναι μακράν το κορυφαίο όλων και τότε και τώρα .


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ρετσινιά εννοώ στο μυαλό μου, για εμένα προσωπικά!

    Αυτό που με χάλασε δεν ήταν η αλλαγή της κάμερας και του gameplay, που θα συμφωνήσω είναι μία εξέλιξη που "έπρεπε" να γίνει.

    Περισσότερο με χάλασε η αλλαγή της ατμόσφαιρας, το πιο ανάλαφρο θέμα του και οι διάλογοί του και φυσικά ότι δεν ένιωθα ρε παιδί μου άβολα!

    Ακόμη δε θα ξεχάσω τις εισαγωγικές σκηνές που ήταν τόσο φωτεινές, που έλεγα μέσα μου τι παίζω τώρα??

    Και γνωρίζω βέβαια αρκετούς ρομαντικούς σαν κι εμένα, που το 4 τους άφησε μία πολύ γλυκόπικρη γεύση.. Παιχνίδαρος ναι το απολαύσαμε, αλλά ξενέρωτο resident.

    Για κάποιο λόγο στο remake όμως ξαναλέω ότι νιώθω πως η ατμόσφαιρα έχει πάρει πολλά συν! Και το πάει πολύ καλά για να μπει στα δικά μου καλύτερα της σειράς!
    Last edited by drifterx; 05-04-2023 at 12:11.

  9. #87
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Και για μενα το 4 δεν ηταν απο τα RE που μου εμεινε. Οσο και αν αντικειμενικα πηγε το ειδος μπροστα σε χειρισμο. Σιγουρα θα δοκιμασω το remake βεβαια να δω αν θα αλλαξω αποψη.
    .

  10. #88
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by drifterx View Post
    Ρετσινιά εννοώ στο μυαλό μου, για εμένα προσωπικά!

    Αυτό που με χάλασε δεν ήταν η αλλαγή της κάμερας και του gameplay, που θα συμφωνήσω είναι μία εξέλιξη που "έπρεπε" να γίνει.

    Περισσότερο με χάλασε η αλλαγή της ατμόσφαιρας, το πιο ανάλαφρο θέμα του και οι διάλογοί του και φυσικά ότι δεν ένιωθα ρε παιδί μου άβολα!

    Ακόμη δε θα ξεχάσω τις εισαγωγικές σκηνές που ήταν τόσο φωτεινές, που έλεγα μέσα μου τι παίζω τώρα??

    Και γνωρίζω βέβαια αρκετούς ρομαντικούς σαν κι εμένα, που το 4 τους άφησε μία πολύ γλυκόπικρη γεύση.. Παιχνίδαρος ναι το απολαύσαμε, αλλά ξενέρωτο resident.

    Για κάποιο λόγο στο remake όμως ξαναλέω ότι νιώθω πως η ατμόσφαιρα έχει πάρει πολλά συν! Και το πάει πολύ καλά για να μπει στα δικά μου καλύτερα της σειράς!
    Επειδη βλεπω τωρα playthrough του original για να δω πως ηταν, σιγουρα το remake εχει κανει τεραστιες βελτιωσεις. Πρωτα απο ολα ειναι πολυ πιο σοβαροι οι διαλογοι. Δλδ οι χαρακτηρες δεν ειναι τιγκα στα κλισε και τις χαζομαρες και γενικα υπαρχει μια Α σοβαροτητα.

    Τωρα τα γραφικα κλπ σιγουρα δινουν μια πολυ πιο creepy ατμοσφαιρα και οσο προχωρα το παιχνιδι ολο και περισσοτερο αυτο γινεται εμφανες.

  11. #89
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Λοιπον ειδα ολοκληρο speedrun playthrough του original και μπορω πλεον να καταλαβω λιγο καλυτερα το ποστ του φιλου drifterx.

    Απο το παιχνιδι εχει φυγει πολυ παλαβομαρα που υπηρχε και ηταν εκτος πραγματικοτητας και λογικης.

    Πχ:
    Spoiler!


    Και διαφορα αλλα τετοια που οντως το παρατραβουσαν.

    Επισης ενα αλλο πολυ θετικο του remake ειναι που εβγαλε τα QTEs απο τα cutscenes... πραγματικα αυτο μου φανηκε μεγαλη χαζομαρα στο original. Τωρα πια μπορεις να απολαυσεις τα cutscenes χωρις να φοβασαι οτι θα σου πεταχτει κανα QTE και να σου ερθει gameover.

  12. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    obione (08-04-2023)

  13. #90
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Βγηκε patch που διορθωνει το προβλημα με το deadzone στο ΧΒΟΧ. Γιαννη τσεκαρε το.

  14. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    obione (08-04-2023)

  15. #91

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Βγηκε patch που διορθωνει το προβλημα με το deadzone στο ΧΒΟΧ. Γιαννη τσεκαρε το.
    Μακάρι .
    Αυτή η μάστιγα πάντως να βγαίνουν παιχνίδια με προβλήματα και να φτιάχνονται στην πορεία δε λέει να τελειώσει.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #92
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,011
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Quote Originally Posted by drifterx View Post
    Εγώ πάλι ανέκαθεν θεωρούσα ότι το RE4 ήταν η αρχή του τέλους για την πολυαγαπημένη μου σειρά.

    Και φυσικά αυτό που ακολούθησε μετά το 4 ήταν για γέλια, μέχρι την αναγέννηση της με το RE7.

    Δεν ήταν ότι δε μου άρεσε το παιχνίδι, αλλά ένιωθα ότι έπαιζα κάτι διαφορετικό και ότι είχε χάσει την πάλαι ποτέ αίγλη του.

    Μετά από τόσα χρόνια λοιπόν, παίζοντας το remake (ίσως και να φταίει που γέρασα!) νιώθω ότι έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά και ότι πάει να αποτινάξει αυτή τη ρετσινιά που είχε το πρωτότυπο.

    Είμαι ακόμη κεφάλαιο 11 αλλά μέχρι στιγμής δεν το χορταίνω.

    Εννοειτε ηταν η αρχη του τέλους χαχαχα!!


    Γενικα η σειρα πειραματίστηκε παρα πολυ μετα το Nemesis RE3, απο shooter με light gun spin off εώς online multiplayer games ( outbreaks etc ) εώς να φτάσει το 4 στην αγορά .


    Προηγήθηκε also και το Resident evil dead aim που η εξέλιξη της κάμερας στο 4 ειναι απο αυτον τον τίτλο .


    Σαν horror survival genre ομως πηγε τον τίτλο στα τάρταρα και ας ειχε τα 9ρια και 10αρια βροχή στις βαθμολογίες .
    Δεν θυμάμαι ειλικρινά ουτε 1 σκηνή να εχω ουδεμία αγωνία στο παιχνίδι η φόβο .
    Κατα τα αλλά τεχνικά κτλ ηταν πολυ καλο .


    Φυσικά μετα ακολούθησε το 5 και 6 και τα revelations στο ενδιάμεσο και κάπου χάθηκε η μπαλα με τα RE .


    ώσπου βγήκε το 7 και πήρε τα πάνω του .
    Το village ειχε 2-3 στιγμές αλλά εως εκει .
    Προσωπικά το original με το δεύτερο μέρος παραμένουν τα κορυφαία για εμένα με το 7 να ακολουθεί !
    Εννοείται θα το δοκιμάσω αργότερα διοτι οπως και ναναι η τεχνολογία εχει κανει άλματα και θα διόρθωσαν πολλά .


    Αλήθεια ποιο είναι το αγαπημένο σας horror παιχνίδι ; Εμένα είναι το Phantasmagoria: A Puzzle of Flesh .
    Ρε τι ξενύχτια κάναμε για ενα point and click adventure!

  17. #93
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εγω γενικα ενω εχω παιξει παρα πολλα horror games, γενικα δεν ειμαι φαν των cheap scares και γενικα της υπερβολικης και ακαταπαυστης προσπαθειας να τρομαξεις. Δηλαδη μετα απο καποιο σημειο παυει να ειναι διασκεδαστικο στην περιπτωση μου παντα και κατανταει ενοχλητικο. Μου αρεσει ενας τιτλος να εχει στοιχεια τρομου, αγωνιας αλλα οχι και χωρις σταματημο. Να διατηρει τις ισορροπιες οχι να ειμαι ολο στη τσιτα.

    Απεχθανομαι ιδιαιτερως παιχνιδια τρομου που χωρις καμμια λογικη περιοριζουν τον παικτη στα ορια του παραλογου, πχ το Outlast.. ενα παιχνιδι που ο πρωταγωνιστης αποφασιζει οτι ο καλυτερος τροπος να κινηθει στο σκοταδι ειναι μια καμερα νυχτερινης ορασης και θεωρει οτι ενα μαχαιρι που βλεπει μπροστα του, του ειναι παντελως αχρηστο για να αμυνθει.. απο εμενα τετοια παιχνιδια τρωνε ακυρο κατευθειαν.

    Το resi 4 μου αρεσε γιατι τα ειχε ολα. Τωρα παιζω το ρεζι 2 και σιγουρα ειναι πολυ πιο horror χωρις ομως να κατανταει ενοχλητικο. Παντως ακομα και σε αυτο εγω θα επιθυμουσα λιγο λιγοτερο «τρεχα να αποφυγεις», δε μου αρεσει, δεν ειναι καν challenging. Παιρνεις 2-3 herbs και απλα τρεχεις περα δωθε ακομα και να σε χτυπησουν, κλαην.

    Ενιγουεη γουστα ειναι αυτα απλα περιγραφω τα δικα μου thats all!

    Επισης πραγματικα πιστευω οτι το remake του 5 θα ειναι τελειως αλλο παιχνιδι.

  18. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    obione (08-04-2023)

  19. #94
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,011
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Δεν διαφωνώ καθολου σε οτι γράφεις και εννοείται θα δοκιμάσω το 4 αργότερα .Επίσης πολυ θετικο μου ακούγεται οτι το 5 θα ειναι τελείως αλλο παιχνιδι .

    Το outlast που αναφέρεις πχ ειναι απο τα παιχνίδια που δίνουν παράδειγμα στο jump scare και την λογική το κατέβασα στο pc έπαιξα ειχε πλακα που τρόμαξα τα 3 πρωτα λεπτα και μετα delete .

    Το resi 4 το περιμένα πως και πως I mean .. ειναι μεγάλος τίτλος .Οποτε και οι απαιτήσεις μεγάλες .
    Εμενα προσωπικά με άφησε παντελως αδιάφορο αλλα μιλαω για το original 4 .Ειχε εννοείτε φρέσκιες ιδέες αλλα δεν ειχε αγωνία , τρόμο ένταση και γενικα ειχε αλλο ύφος . Αυτο .
    Ειμαι σίγουρος οτι θα ειναι εντελως διαφορετικο τωρα .

    Προσωπικα θελω να εχει ατμόσφαιρα και αγωνια . Οπως ειπες το να εχει απλα jumps scare moments και να ειναι σεναριακά ηλιθιο Ε τι να το κανω αυτο ειναι βαρετό .( outlast πχ)

    Το last of us part 2 πχ εχει 1 συγκεκριμένο επίπεδο που ειναι ακριβως αυτο που μου αρεσει σε horror games .( Μιλαω για το κόκκινο επίπεδο κατω στα χαλάσματα με την Abby και τον Lev .

    Εννοειτε βρε λεμε την γνώμη μας βασισμένη στο τι μας αρεσει εμας .
    Το παιχνιδι ειχε και τοτε σαρώσει στις κριτικές !

  20. The Following User Says Thank You to obione For This Useful Post:

    Valkyre (08-04-2023)

  21. #95
    Advanced Member bozo's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Εδεσσα
    Posts
    530
    Name
    Γιαννης

    Default

    αξιζει απο οτι θυμαμαι απο τα πιο κακα της σειρας .καπιος που το εχει?
    Last edited by bozo; 08-04-2023 at 20:58.

  22. #96
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ ολοι σχεδον οσοι γραφουν σε αυτο το νημα;

  23. #97

    Default

    Όντως το deadzone διορθώθηκε .
    But the way αγόρασα αυτό το καλούδι και έχει πολλή πλάκα


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #98
    Advanced Member bozo's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Εδεσσα
    Posts
    530
    Name
    Γιαννης

    Default

    για αγορα το κοβω απιθανο δεν μου αρεσε το στορυ.ποσο το πηρες 70?

    βλεπω εχεις απειρα ρουκετα.ωραια

    Last edited by bozo; 08-04-2023 at 22:46.

  25. #99

    Default

    Quote Originally Posted by bozo View Post
    για αγορα το κοβω απιθανο δεν μου αρεσε το στορυ.ποσο το πηρες 70?

    βλεπω εχεις απειρα ρουκετα.ωραια
    Πρέπει να βγάλεις το παιχνίδι τουλάχιστον 2 φορές για να μπορείς να το αγοράσεις αυτό .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #100
    Advanced Member bozo's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Εδεσσα
    Posts
    530
    Name
    Γιαννης

    Default

    2 φορες το τερματισες για να το παρεις το οπλο αυτο.
    Last edited by bozo; 08-04-2023 at 23:20.

Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •