Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 23 of 23

Thread: Bugsnax

  1. #21
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Εγώ πάντως το ευχαριστήθηκα πολύ αυτό το παιχνίδι. Μου άρεσε οτι έπρεπε να βρεις διάφορους τρόπους για να παγιδεύσεις τα πλασματακια μια γενικά και σαν ιστορία σε κρατούσε.
    Για frames κλπ δεν είμαι ειδικός μιας και το μάτι μου δεν τα πιάνει καθόλου
    Πάντως ωραίο παιχνίδι και δεν νομίζω να το περίμενε κανείς μας

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  2. #22
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    H δεύτερη μου πλατίνα στο PS5 μετά το καταπληκτικό Astro's Playroom,
    κάποιες φορές που λέει ο Val όντως πέφτουν τα καρέ αλλά όχι κάτι το σοβαρό που να μην παίζεται.

    Ολη η μαγεία στο παιχνίδι είναι τα 100 διαφορετικά είδη και πως θα τα πιάσεις,
    άλλες φορές τα βάζεις και μαλώνουν μεταξύ τους, άλλες θα χρειαστεί να τα δελεάσεις με σοκολάτες, κέτσαπ κλπ,
    άλλα είναι παγωμένα, άλλα φλεγόμενα, θα πρέπει να βρεις τον τρόπο να τα φέρεις σε κανονική θερμοκρασία για να τα πιάσεις,
    άλλα βγαίνουν μόνο στη βροχή, άλλα είναι μονίμως κρυμμένα και πρέπει να τα ξετρυπώσεις,
    όσο προχωράς ξεκλειδώνεις όλο και περισσότερα γκατζετάκια που θα σου κάνουν τη ζωή ευκολότερη,
    μέχρι και μπασκετάκι παίζεις.

  3. #23
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Τέλος και από εμένα, όντως ενδιαφέρον και τρελιαρικο σαν concept. Το πιο δυνατό του χαρακτηριστικό είναι imo οι χαρακτήρες του, το γράψιμο και το πώς χτίζεις σιγά σιγά τις σχέσεις τους μέσα στην πόλη.

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •