Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 48 of 48

Thread: Genshin Impact

  1. #41

    Default

    βλεποντας εδω https://genshin-impact.fandom.com/wiki/Characters εχει 35 χαρακτηρες τωρα !!!!!!! και αλλους 10 να ερχονται !!!! ειναι υπερβολικο αυτο,επισεις οταν επαιζα δεν υπηρχαν χαρακτηρες απο ενα συμβολο,το οποιο βλεπω οτι αναφερεται ως dendro και ακομα δεν εχουν βαλει τιποτα,μελλοντικο update λογικα θα προσθεσει και εκει καμια 10αρια χαρακτηρες ????!!!! ενταξει ειπαμε ειναι free to play και ζουν με τις αγορες αλλα υπαρχει καποιο οριο και καποιο μετρο γιατι χανετε η ουσια.

  2. The Following User Says Thank You to alan sirer For This Useful Post:

    Christos33 (03-08-2021)

  3. #42
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by alan sirer View Post
    βλεποντας εδω https://genshin-impact.fandom.com/wiki/Characters εχει 35 χαρακτηρες τωρα !!!!!!! και αλλους 10 να ερχονται !!!! ειναι υπερβολικο αυτο,επισεις οταν επαιζα δεν υπηρχαν χαρακτηρες απο ενα συμβολο,το οποιο βλεπω οτι αναφερεται ως dendro και ακομα δεν εχουν βαλει τιποτα,μελλοντικο update λογικα θα προσθεσει και εκει καμια 10αρια χαρακτηρες ????!!!! ενταξει ειπαμε ειναι free to play και ζουν με τις αγορες αλλα υπαρχει καποιο οριο και καποιο μετρο γιατι χανετε η ουσια.
    Κάτσε δεν είχε στην αρχή; Τα βάζουν ενα ένα, δεν ξέρω, εφτά βασιλιά δεν είναι με το καθένα την δύναμη του, νομίζω είναι 7 σύμβολα /δύναμης.
    Εγώ τώρα το άρχισα που έβαλαν τον καινούργιο χάρτη,μπορείς να πάρεις με τον βασικό χαρακτήρα electro στον καινούργιο map (βέβαια δεν με συγκίνησε).

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  4. #43
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Αν είναι αυτό το μέλλον του SP gaming, κλάφτα Χαράλαμπε! Χίλιες φορές να δώσω €50 ακατέβατα στην Nintendo να παίξω BoTW (όταν έρθει η ώρα του Switch Pro)!

    Περί χαρακτήρων και F2P μοντέλου που λέτε, αν μπορείς να τους ξεκλειδώνεις παίζοντας φυσιολογικά, έχει καλώς. Ως χαρακτήρες δεν εννοώ skins/cosmetics (vanity tax που «καίει» κυρίως τα πιτσιρίκια), αλλά νέα classes με νέα perks.

    Ας πούμε στο Apex έχω ξεκλειδώσει χαρακτήρες παίζοντας νορμάλ και τα cosmetics να πάνε να γ@...... φράγκο δεν έχω δώσει για MTX (ας είναι καλά οι σπόνσορες/whales).

  5. #44
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Όπως είπα και πιο πάνω επιλέγεις τι σου λειπει απο τις ομάδες σου και παίρνεις τους αναλογους χαρακτήρες. Καλά κάνουν και βγάζουν νέους για να υπάρχει ποικιλία στα combo αλλά μετά από κάποια φάση (εδώ που έχω φτάσει εγώ δλδ) φτάνεις σε σημείο να παίρνεις είτε χαρακτήρες που σου αρέσουν οπτικά (animation, design) είτε αν έρθει κάποιος που έχει μεγάλες αλλαγές στο gameplay meta.

    Εγώ πχ έχω να τραβήξω για χαρακτήρα από τον Απρίλιο. Έχω καμία 20αρια με τους οποίους κάνω ο,τι συνδυασμό θέλω και όταν με το καλό έρθει χαρακτήρας που θέλω θα τραβήξω πάλι.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. #45
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Αν είναι αυτό το μέλλον του SP gaming, κλάφτα Χαράλαμπε! Χίλιες φορές να δώσω €50 ακατέβατα στην Nintendo να παίξω BoTW (όταν έρθει η ώρα του Switch Pro)!

    Περί χαρακτήρων και F2P μοντέλου που λέτε, αν μπορείς να τους ξεκλειδώνεις παίζοντας φυσιολογικά, έχει καλώς. Ως χαρακτήρες δεν εννοώ skins/cosmetics (vanity tax που «καίει» κυρίως τα πιτσιρίκια), αλλά νέα classes με νέα perks.

    Ας πούμε στο Apex έχω ξεκλειδώσει χαρακτήρες παίζοντας νορμάλ και τα cosmetics να πάνε να γ@...... φράγκο δεν έχω δώσει για MTX (ας είναι καλά οι σπόνσορες/whales).
    Καλά αν είναι να δώσουμε λεφτά δεν θα παίζαμε αυτό .
    Μπορείς κ χωρίς λεφτά κ δεν χρειάζεται να πάρεις τους τοπ χαρακτήρες αμέσως κάποια στιγμή θα σου κάτσουν κ δωρεάν .

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  7. #46
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    1η Σεπτεμβρίου βγαίνει η 2.1 με 2 νέες περιοχές, την νέα archon και την Aloy.





    Και το επικό promo για την Raiden Shogun (Baal)








    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  8. #47
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Παιδιά έχει κανένας πρόβλημα στην σύνδεση? Δεν κάνει log in και γράφει κάτι για third party account not registered. Τι παίζεται?

  9. #48
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Παιδιά έχει κανένας πρόβλημα στην σύνδεση? Δεν κάνει log in και γράφει κάτι για third party account not registered. Τι παίζεται?
    Ναι είναι πρόβλημα της Sony και περιμένουμε να το φτιάξουν.

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •