Page 12 of 12 FirstFirst ... 289101112
Results 221 to 224 of 224

Thread: God of War Ragnarok

  1. #221
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Εχει παρει διθυραμβικα σχολια αυτο το update η αληθεια ειναι. Το θεμα μου παντως ρε παιδια (και δεν ξερω αν ειμαι ο μονος) με τετοιου ειδους updates ειναι οτι τα βγαζουν τοσο καιρο μετα και ειναι λιγο δυσκολο να ξαναμπεις. Δλδ τωρα το συγκεκριμενο που ειναι roguelike challenge στην ουσια απαιτει να θυμασαι καλα το combat system. Αυτα τα modes ειναι ταμαμ σαν extra αφου εχεις ασχοληθει με το παιχνιδι εκτενως και το εχεις φρεσκο.


  2. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    WolfRathmA (09-02-2024)

  3. #222

    Default

    και εγω δυσκολευτηκα, αλλα επειδη ακριβως ειναι rogue like και να χασεις δεν τρεχει κατι. ε χανεις μερικες επιπλεον φορες στο ξεκινημα μεχρι να ξαναμπεις στο κλιμα. μετα απο λιγο μπαινεις στο κλιμα.

  4. #223
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,257
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εγω αυτο που κανω, ειδικα στην περιπτωση του GOW ειναη να παω στην αρενα και να βαλω το πρωτο επιπεδο που ειναι πανευκολοι οι εχθροι και απλα να παιζω εκει (ειναι infinite respawn) μεχρι να κπβ στο κλιμα. Σε 1 τεταρτακι το muscle memory θα αρχισει να δουλευει.

  5. #224
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Πάντως μπράβο βρε παιδιά που αντέχετε αυτό το στυλ gaming με τα συνεχόμενα κύματα εχθρών.

    Προσωπικά ούτε καν τις αρένες με τους μπερζερκερς (ή πως στο καλό τους λέει το παιχνίδι) δεν άντεξα. Βρήκα ανόητη (για την ηλικία μου Λολ) να προσπαθώ ξανά και ξανά να σκοτώσω έναν εχθρό (στο τέρμα easy κιόλας).



    Από μια άποψη όμως σας ευχαριστώ γιατί είχα περιέργεια να δω τι είναι το βαλχαλλα, τώρα που σας είδα να το συζητάτε με πείσατε ότι δεν πρέπει να ασχοληθώ!

Page 12 of 12 FirstFirst ... 289101112

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •