Page 2 of 12 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 21 to 40 of 224

Thread: God of War Ragnarok

  1. #21
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Κροσς-τζεν = μηδέν χρήματα από έμενα κυρά Σονυ.



    Αν το «χαρίσεις» το 2023-4 στο πς πλας (πλατς) ίσως να ασχοληθώ.

  2. #22
    Advanced Member nikosarg's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    393
    PSN ID
    k-r-o-n-o-s666
    Name
    Νικος

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Κροσς-τζεν = μηδέν χρήματα από έμενα κυρά Σονυ.

    Αν το «χαρίσεις» το 2023-4 στο πς πλας (πλατς) ίσως να ασχοληθώ.
    Συμφωνω και επαυξανω. Αν εξαιρεσω το Valhalla που το πηρα shared με τον ανηψιο μου, δεν εχω αγορασει αλλο παιχνιδι μεχρι πριν 3 εβδομαδες που πηρα το Immortals Fenyx rising στο 50% της τιμης κυκλοφοριας οταν ετρεχε προσφορα. Cross Gen full price δεν πρεπει να πληρωνει κανεις, και ουτε ποτε θα το κανω. God of War και Horizon forbidden west θα αγοραστουν μετα απο 6 μηνες τουλαχιστον με maximum στο 50% της original τιμης. Το μονο παιχνιδι που θα αγοραστει φετος ειναι το BF6 και αυτο επειδη θα βγει μονο για next gen.

  3. #23
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Εδώ το Ράτσετ 'εν Κλανκ που είναι ΚΑΙ next-gen αυστηρότατα ΚΑΙ είναι είδος που μου αρέσει.........και πάλι κυρά Σονυ 80άρα ΔΕΝ σου πληρώνω.

    Κι εδώ που τα λέμε, σε κανέναν δεν θα πληρώσω 80άρα.

    Θέτε 80άρες;
    Τότε μην ΤΟΛΜΗΣΕΤΕ να ξεστομίζετε DLC, season pass, battle pass και άλλες τέτοιες 'ομορφιές".

    Για το BF6, αν αποδειχτεί καλό (κρατώ μεγάλες επιφυλάξεις για το high-tech warfare και κατά πόσο διασκεδαστικό μπορεί να γίνει), θα το τιμήσω ΜΟΝΟ όταν πέσει η τιμή (για τους παραπάνω λόγους).

  4. #24
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by nikosarg View Post
    Συμφωνω και επαυξανω. Αν εξαιρεσω το Valhalla που το πηρα shared με τον ανηψιο μου, δεν εχω αγορασει αλλο παιχνιδι μεχρι πριν 3 εβδομαδες που πηρα το Immortals Fenyx rising στο 50% της τιμης κυκλοφοριας οταν ετρεχε προσφορα. Cross Gen full price δεν πρεπει να πληρωνει κανεις, και ουτε ποτε θα το κανω. God of War και Horizon forbidden west θα αγοραστουν μετα απο 6 μηνες τουλαχιστον με maximum στο 50% της original τιμης. Το μονο παιχνιδι που θα αγοραστει φετος ειναι το BF6 και αυτο επειδη θα βγει μονο για next gen.
    Βεβαια... να διευκρινησουμε και κατι ετσι...

    Το θεμα δεν θα πρεπει να ειναι απλα "cross gen" , "next gen" ταμπελα ετσι?

    Γιατι οκ κι εγω ξερω "next gen" only games που δεν πιανουν και δεν θα πιανουν μια σε μερικα "cross gen" games, μην πω last gen games του PS4...

    Εγω δεν διαφωνω με αυτο που λετε, μαζι σας, αλλα να μην ειναι απλα η ταμπελα και μονο. Καλυτερα να κρινουν τα ματια, αυτο εννοω.

    Βαζω και στοιχημα οτι το BF6 δεν υπαρχει περιπτωση ουτε μια στο εκατομμυριο να ειναι πιο εντυπωσιακο απο cross gen Horizon και GOW (αν ειναι cross gen το τελευταιο). Σιγα που θα εκεμταλλευται το BF6 το PS5 καλυτερα απο τα ανωθι games... ποτε ομως.

  5. The Following 4 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Brazhlias (21-04-2021),Lefteris_X (21-04-2021),mihalis13 (21-04-2021),panos74gr (21-04-2021)

  6. #25
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Κ το 21 δεν θα βγει Κ cross gen θα είναι. Όπως Κ το horizon. Γιατί απλά δεν θέλουν να χάσουν φράγκα από τους κατόχους ps4 που δεν θα έχουν ps5. 10 εκ κονσόλες. Οι μισοί να το πάρουν day 1 είναι 300 εκ...
    .

    Spoiler!

  7. #26
    Advanced Member nikosarg's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    393
    PSN ID
    k-r-o-n-o-s666
    Name
    Νικος

    Default

    Παω με την λογικη οτι ενα cross gen game οσο καλο ειναι, απο τη στιγμη που ειναι cross gen χανει ενα 50% (τουλαχιστον) απο τι θα μπορουσε να ειναι αν ηταν μονο για ps5. Οσο καλο και αν ειναι το Gow η το Horizon στο ps5, θα ηταν κατα πολυ ανωτερα αν δεν επαιρναν στο σχεδιασμο τους υποψην και την παλιοτερη γενια. Για παραδειγμα, το Killzone2 θα μπορουσε να παιξει ποτε σε ps2? Ουτε κατα διανοια. Επ ουδενι δεν λεω οτι καθε next gen only παιχνιδι ειναι καλυτερο απο cross gen.
    Οσον αφορα το BF6 σιγουρα σε multi (γιατι εκει ειναι το κυριως μερος του) απο τη στιγμη που δεν θα εχει περιορισμους απο τις παλιες κονσολες σιγουρα θα ειναι οτι καλυτερο εχουμε δει σε multiplayer shooter (εξαιρω το gameplay, γιατι για αυτο μονο αν το δουμε θα ξερουμε)

  8. #27
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Δεν διαφωνώ σε αυτο που λες. Απλά όταν παίζει το κέρδος στη μέση, όλα τα αλλά χάνονται. Ποιότητα, game play, γραφικά κλπ. Κ ειδικά σε τίτλους που όπως κ να έχει, μόνο κ μόνο λόγο ονόματος (God of war, horizon) θα πουλήσουν.

    Spoiler!

  9. #28
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Το horizon 2 και το gow Ragnarok (αν επιβεβαιωθει οτι ειναι cross gen) θα ειναι πανεμορφα στο ps5? Θα ειναι. Θα ειναι καλυτερα παιχνιδια απο πολλα next gen only projects? Σαφεστατα.
    Το θεμα ομως δεν ειναι εκει, ουτε κολλαω στην ταμπελα του cross gen. Ενα cross gen παιχνιδι μπορει να ειναι υπεροχο, το ειδαμε και στην προηγουμενη μεταβαση οτι ορισμενα cross gen games εκαναν τη διαφορα σε ποιοτικο επιπεδο.
    Απο εκει και περα σαφεστατα δεν θα απορρίψω ενα παιχνιδι επειδη ειναι cross gen αλλα εχω το δικαιωμα να κρινω την Sony πολυ πιο αυστηρα γι αυτες τις αποφασεις σε σχεση με αλλους publishers. Δεν ηρθε ουτε η Ubisoft ουτε η Rockstar να μου πουλησει καινουρια κονσολα,η Sony ηρθε. Και απο τη στιγμη που σου ζηταει να επενδυσεις τα χρηματα σου σε καινουριο hardware θα πρεπει η ιδια (και κανενας third party) απο την πρωτη μερα να σου δωσει τους λογους για να κανεις τη μεταβαση και να υποστηριξει τους καταναλωτες που εκαναν αυτη την επενδυση. Οφειλει να το κανει, εγω τουλαχιστον ετσι το βλεπω. Ακομα και να αποδειχθει οτι το forbidden west θα ειναι το καλυτερο open world game που βγηκε ποτε δεν αλλαζει κατι. Δεν ειναι θεμα ταμπελας αλλα ουσιας, να απαιτεις δλδ την καλυτερη υποστηριξη στο προιον απο αυτον που σου το πουλησε. Δεν μιλαω για υπερβλες στυλ να σταματήσουν τα cross gen games γενικα, αυτο δεν μπορει να γινει και δεν ειναι υποχρεωμενη καμια third party εταιρεια να καταστραφει οικονομικα για να υποστηριξει το (καθε) ps5.
    Για την Sony ομως για μενα τουλαχιστον δεν υπαρχει καμια δικαιολογια.
    Αν αποδειχθει και το Ragnarok cross gen το κραξιμο θα ειναι ανελεητο και πληρως δικαιολογημενο ανεξαρτητως ποιοτητας.


  10. The Following 2 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    Leon_DiZ (21-04-2021),PDS (21-04-2021)

  11. #29
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by nikosarg View Post
    Παω με την λογικη οτι ενα cross gen game οσο καλο ειναι, απο τη στιγμη που ειναι cross gen χανει ενα 50% (τουλαχιστον) απο τι θα μπορουσε να ειναι αν ηταν μονο για ps5. Οσο καλο και αν ειναι το Gow η το Horizon στο ps5, θα ηταν κατα πολυ ανωτερα αν δεν επαιρναν στο σχεδιασμο τους υποψην και την παλιοτερη γενια. Για παραδειγμα, το Killzone2 θα μπορουσε να παιξει ποτε σε ps2? Ουτε κατα διανοια. Επ ουδενι δεν λεω οτι καθε next gen only παιχνιδι ειναι καλυτερο απο cross gen.
    Οσον αφορα το BF6 σιγουρα σε multi (γιατι εκει ειναι το κυριως μερος του) απο τη στιγμη που δεν θα εχει περιορισμους απο τις παλιες κονσολες σιγουρα θα ειναι οτι καλυτερο εχουμε δει σε multiplayer shooter (εξαιρω το gameplay, γιατι για αυτο μονο αν το δουμε θα ξερουμε)
    Συμφωνω σε ολα οσα λες εκτος απο την τελευταια προταση, και θα εξηγησω το γιατι!

    Το ΒF6 δεν κυκλοφορει μονο σε κονσολες. Κυκλοφορει και σε PC. Δες τα Minimum και τα recommended requirements, ουτε SSD ουτε τιποτα... τα recommended ειναι για PC 5αετιας...

    Το παιχνιδι δεν θα εχει τιποτα το next gen στο σχεδιασμο του. Μπορει να μην το περιοριζουν οι νεες κονσολες αλλα τα PC σιγουρα το περιοριζουν. Και γενικα οτιδηποτε multiplatform κυκλοφορει σε PC ευθης εξαρχης δεν μπορει να ειναι πραγματικα next gen designed και αυτο γιατι σιγα μην βγει minimum requirement στο PC να εχει SSD... ειναι πολυ νωρις ακομα. Δεν υπαρχει δηλαδη περιπτωση να ειναι ενα παιχνιδι που θα πεις "δεν μπορει να δουλεψει με χειροτερα γραφικα σε PS4".

    @Hakoo

    Δεν λεω κατι διαφορετικο επι της ουσιας. Ναι η απαιτηση θα πρεπει να ειναι να ειναι exclusively designed με το PS5 in mind. Απλα λεω οτι δεν αρκει να λεει το παιχνιδι στο εξωφυλλο του "exclusive to ps5" για να μου πει εμενα οτι ειναι πραγματικα next gen game. Για τα δε Horizon / GOW συμφωνω με το παραπανω εννοειται, αλλα το προιον και το αν θα αξιζει τελικα την αγορα του θα το εκτιμησω την ωρα που θα βγει και θα κυκλοφορησει. Η ρετσινια του cross gen θα μεινει οτι και να γινει, δεν το συζηταμε, αλλα δεν θα αποτελεσει αφοριστικο παραγοντα (σε εμενα προσωπικα) οσον αφορα την αγορα του, αν αυτο που δω μου ριξει το σαγονι με τον Α ή τον Β τροπο στο πατωμα.

  12. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    mihalis13 (21-04-2021)

  13. #30
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Σορρυ για την άσχετη ερώτηση: έχουν ανακοινωθεί τα minimum, medium και maximum PC specs για το BF6;

  14. #31

    Default

    Δηλαδή το morales με rt στα 30 έχει σχέση οπτικά με την έκδοση του ps4 pro στα 30?
    Η τα παιχνίδια που τρέχουν 30 στο pro και 60 στο 5 με καλύτερα εφέ έχουν καμία σχέση
    Εάν νομίζεται ότι σας εξαπάτησε η σονυ με το 5, που κυριολεκτικά είναι next Gen κονσόλα, μπορείτε κάλλιστα να το πουλήσετε το 5 κ σε καλύτερη τιμή από ότι το αγοράσατε
    Η από την άλλη εάν δεν μπορούσατε να πάρετε το 5 λόγο τρομερής έλλειψης /ζήτησης και ήσασταν ένας από τους 100+ μύρια που έχουν ακόμα το 4, πως θα σας φαινόταν να μην μπορούσατε να παίξετε horizon/ragnaroc και τα υπόλοιπα;

    Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  15. #32
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Σορρυ για την άσχετη ερώτηση: έχουν ανακοινωθεί τα minimum, medium και maximum PC specs για το BF6;
    https://www.game-debate.com/games/in...attlefield%206

  16. #33
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    @KKritikos

    Στην πρώτη ερώτηση: αν αναφέρεσαι (και) σε εμένα, πιστεύω ότι δεν χρειάζεται να αποδείξω το πόσο τάσσομαι υπέρ της Σονυ εδώ και 27 χρόνια.
    Επειδή όμως τάσσομαι υπέρ και επί τόσες δεκαετίες, "οφείλω" να είμαι ο σκληρότερος στην κριτική.
    Αντίστοιχα νιώθουν και άλλοι χρήστες που υποστηρίζουν την Σονυ επί 27 χρόνια.

    Στην δεύτερη ερώτηση: όχι δεν θα με πείραζε αν δεν είχα τα παιχνίδια στο ΠΣ4, γιατί ΑΥΤΟ ακριβώς είναι το νόημα των γενεών στις κονσόλες, όχι τώρα αλλά ανέκαθεν. ΑΝΕΚΑΘΕΝ!

    Δεν έχω τη νέα κονσόλα; Δεν θα έχω τα πραγματικά νέα παιχνίδια. Τι θα έχω όμως; Μια πλειάάάάάάάάάααδα από παιχνίδια στο ΠΣ4 και επίσης θα ξέρω ότι τα επόμενα χρόνια θα συνεχίσουν να βγαίνουν 3rd παρτυ παιχνίδια για το ΠΣ4. Δεν θα βγαίνουν ΠΣ4 1στ παρτυ και είναι απόλυτα λογικό, διότι κι εγώ ως καταναλωτής θα βλέπω τα 1στ παρτυ ΠΣ5 παιχνίδια και έτσι θα "πείθομαι" να αγοράσω το ΠΣ5, όταν και όποτε το βρω.

    Αυτό γίνεται σε κάθε νέα γενιά κονσολών από τότε που εμφανίστηκαν στον πλανήτη.
    Τα ίδια ίσχυαν οικονομικώς ανέκαθεν.
    Όλα τα παραπάνω που λέει ο Ilias78 ίσχυαν από το 1978-79 έως σήμερα, κατά την μετάβαση γενεών.

    Άρα;

    Ζούμε εντελώς "εκμεταλλευτικές" εποχές.

    - - - Updated - - -


    (θενξ Δημήτρη!)

    Χάϊντε χάϊντε τότε!

    Λε παπαρέν νεξτ τζεν θα είναι το ΒΦ6 με αυτά τα base specs.
    Γραφικούλια (δηλαδή eye candy) ώστε να δικαιολογηθεί ο αριθμός "6" και.........άντε βρε, επειδή είμαστε καλά παιδιά (εμείς στην ΕΑ) θα σας κάνουμε μικρότερο το χρόνο loading στο PS5.
    Εντάξει είμαστε;
    Ναι, εντάξει είμαστε.
    80 ευρώ παρακαλώ.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    jk_blue_tiger (21-04-2021),Leon_DiZ (21-04-2021)

  18. #34

    Default

    Ήταν γενικό κ όχι προσωπικό το ποστ μου
    Έχω και μία ερώτηση ακόμα γενική
    Ποιο νομίζεται ότι θα τρέχει και θα εκμεταλλευεται το 5αρι καλύτερα, τα cross Gen exclusive της σονυ ή τα next Gen multiplatform?


    Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  19. #35
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^Eγω την εδωσα την απαντηση αυτη πιο πανω και αν μπορουσα θα στοιχηματιζα κιολας. Απο την αλλη οπως η ειπα, η ρετσινια του "what if" μενει οπως και να το κανεις.

  20. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    mihalis13 (21-04-2021)

  21. #36
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Εννοείς να επιλέξουμε το μη χείρον βέλτιστον;

    Σορρυ αλλά δεν πρέπει να έχεις αυτόν τον τρόπο σκέψης.

    Καταλαβαίνω τι θες να πεις, αλλά αρνούμαι κατηγορηματικά να μπω σε αυτή τη διαδικασία σκέψης που μας "ωθούν" οι publishers.

    Όχι στο ένα, όχι και στο άλλο. (και ναι, δεν είμαι βλαξ, φυσικά θα είναι καλύτερο το Σονυ κροςς-τζεν / αλλά αυτό ακριβώς είναι το μη χείρον βέλτιστον)

    Ναι σε πραγματικό και αποκλειστικό 1στ παρτυ νεξτ-τζεν.

    ΥΓ: Και επίσης κατηγορηματικά ΟΧΙ στην προσπάθεια εξαπάτησες από μεριάς Ράϊαν όταν έδειξαν το Horizon 2 πέρυσι το καλοκαίρι στην παρουσίαση ΠΣ5 και δεν είπαν "κιχ" ότι είναι κροςς-τζεν. Όταν μετά από 2-3 μήνες ξεμπροστιάστηκαν "αναγκάστηκαν" να το παραδεχτούν.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    jk_blue_tiger (21-04-2021),Leon_DiZ (21-04-2021)

  23. #37
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Ποιο νομίζεται ότι θα τρέχει και θα εκμεταλλευεται το 5αρι καλύτερα, τα cross Gen exclusive της σονυ ή τα next Gen multiplatform?
    next-gen multiplatform (για το bold)

    Νext gen exclusive>Next gen multiplatform>cross gen exclusive>cross gen multiplatform
    οσον αφορα την εκμεταλευση του ps5
    .

  24. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Leon_DiZ (21-04-2021)

  25. #38

    Default

    Προσωπικά θα κράξω τη σονυ όταν η κονσόλα θα αρχίσει να υπάρχει στα ράφια και θα μπορεί να την αγοράσει ο οποιοσδήποτε, εάν και τότε συνεχίζει να βγάζει cross gen
    @ Pds λες ότι το bf6 θα τρέχει/εκμεταλλευεται καλύτερα το 5 από ότι τα επόμενα horizon/Gow?
    Προσωπικά δεν το νομίζω

    Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  26. #39
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Προσωπικά θα κράξω τη σονυ όταν η κονσόλα θα αρχίσει να υπάρχει στα ράφια και θα μπορεί να την αγοράσει ο οποιοσδήποτε, εάν και τότε συνεχίζει να βγάζει cross gen
    @ Pds λες ότι το bf6 θα τρέχει/εκμεταλλευεται καλύτερα το 5 από ότι τα επόμενα horizon/Gow?
    Προσωπικά δεν το νομίζω

    Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Η ερωτηση αυτη εξαρταται σε μεγαλο βαθμο στο χρονικο διαστημα το οποιο θα θεσουμε σαν παραμετρο. Γιατι ας πουμε αν μου πεις κι εμενα πιο θα δειχνει καλυτερο το cross gen Horizon 2 του 2022 ή το Final Fantasy 17 ξερω'γω του 2025, ε ναι θα αλλαξει το πραγμα.

    Αλλα στην περιοδο που θα κυκλοφορησουν εκαστοτε τα Horizon & GOW θεωρω σχεδον δεδομενο οτι θα ειναι απο τα πιο ομορφα (αν και εγω θεωρω δεδομενο οτι θα ειναι κυριολεκτικα τα πιο ομορφα) παιχνιδια εκει εξω. Απο εκει και μετα ναι οσο τα μηχανηματα μεγαλωνουν και η τεχνολογια προχωραει και ολο και περισσοτεροι ssd κουμπωσουν στα PC, θα δουμε και καλυτερα πραγματα.

    Σχετικα με την Sony ειναι καλο που κραξαμε το σκηνικο με το Horizon και ισως βαλει φρενο κατι τοις στις οποιες αρχικες βλεψεις ειχε η Σονυ για να τρεναρει το cross gen thing και να μην κρατησει για πολυ καιρο. Η πιεση απο την μερια της MS επισης βοηθαει στο να θελει η Sony γρηγορα να δικαιολογησει το ολο tech value του PS5 και να παραμεινουν τα exclusives της το αδιαφιλονικητο benchmark της βιομηχανιας.

  27. The Following 3 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Brazhlias (27-04-2021),mihalis13 (21-04-2021)

  28. #40
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    @ Pds λες ότι το bf6 θα τρέχει/εκμεταλλευεται καλύτερα το 5 από ότι τα επόμενα horizon/Gow?
    Προσωπικά δεν το νομίζω
    Aν το BF6 βγει μονο στις next gen και τα horizon/gow* στο ps4 ναι.
    Αν το GOW βγει μονο PS5 τοτε θα εκμεταλευεται καλυτερα το hardware του 5 απο το BF6.

    *Σκεψου οτι οταν βγαζουν παιχνιδια και στο ps4 πρεπει ολο το design του παιχνιδιου να λαβει υποψη του και το ps4.
    .

Page 2 of 12 FirstFirst 123456 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •