Page 3 of 12 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 41 to 60 of 224

Thread: God of War Ragnarok

  1. #41
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Δηλαδή το morales με rt στα 30 έχει σχέση οπτικά με την έκδοση του ps4 pro στα 30?
    Η τα παιχνίδια που τρέχουν 30 στο pro και 60 στο 5 με καλύτερα εφέ έχουν καμία σχέση
    Οπως το βλεπει ο καθενας, ναι για μενα εχει σχεση και μαλιστα μεγαλη σχεση, η εμπειρια σαφεστατα ειναι καλυτερη στο ps5 αλλα προκειται για το ιδιο παιχνιδι σε μεγαλο βαθμο οπτικα που τρεχει καλυτερα και εχει καποια bells and whistles. Αν ηθελα να παιζω τα ιδια παιχνιδια με καλυτερη αναλυση, εφε και framerate θα επαιρνα PC. Δεν λεω οτι με χαλαει (καλοδεχουμενα ειναι), απλα δεν ειναι αυτος ο λογος που πηρα νεα κονσολα.
    Περι ορεξεως βεβαια ειναι αυτα τα πραγματα, καποιος μπορει να θεωρει οτι το Miles Morales μιας και το ανεφερες ειναι μια τελειως διαφορετικη εμπειρια οπτικα στο ps5.

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Εάν νομίζεται ότι σας εξαπάτησε η σονυ με το 5, που κυριολεκτικά είναι next Gen κονσόλα, μπορείτε κάλλιστα να το πουλήσετε το 5 κ σε καλύτερη τιμή από ότι το αγοράσατε
    Φιλε μου με ολο το σεβασμο το παραπανω δεν προωθει τη συζητηση, ειναι ενα επιχειρημα "κοψτε γιατι κουρασατε". Παρολα αυτα θα σου απαντησω γιατι ειμαι κι εγω κατα τη γκρινιας χωρις λογο και νομιζω οτι αν μη τι αλλο οταν γκρινιαζω θεωρω οτι εχω επιχειρηματα.
    Οτι με εξαπατησε δεν θα το πω γιατι γενικα δεν μου αρεσει να υπερβαλλω (οποιος υπερβαλλει χανει αυτοματως το οποιο point μπορει να εχει) αλλα θα πω οτι ειναι μια αλλαγη στρατηγικης της Sony που ουτε την περιμενα, ουτε την εχω ξαναδει σε κονσολα Playstation, ουτε θελω να δημιουργούνται κακα προηγουμενα. Ναι, ειναι τεραστια αντιφαση να ευαγγελιζεσαι οτι πιστευεις στις γενιες (σε αντιθεση με τον βασικο σου ανταγωνιστη) και να στηνεις ολοκληρη την προωθηση σου πανω σε αυτο αλλα τα βαρια σου χαρτια να ειναι cross gen. Για το φιασκο με το Horizon 2 που απο next gen εγινε next gen που παιζει και στο ps4 δεν θελω να πω κατι, ειναι περιττο νομιζω.

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Η από την άλλη εάν δεν μπορούσατε να πάρετε το 5 λόγο τρομερής έλλειψης /ζήτησης και ήσασταν ένας από τους 100+ μύρια που έχουν ακόμα το 4, πως θα σας φαινόταν να μην μπορούσατε να παίξετε horizon/ragnaroc και τα υπόλοιπα;
    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Προσωπικά θα κράξω τη σονυ όταν η κονσόλα θα αρχίσει να υπάρχει στα ράφια και θα μπορεί να την αγοράσει ο οποιοσδήποτε, εάν και τότε συνεχίζει να βγάζει cross gen
    Οι αποφασεις για το αν ενα παιχνιδι θα ειναι cross gen παιρνονται πολυ καιρο πριν, προφανως πολυ πριν τον κορωνοιο τα shortages κτλ.
    Αυτο που περιγραφεις στα δικα μου τα ματια ειναι μεν πολυ βολικες δικαιολογιες, αλλα δικαιολογιες. Η αληθεια (για μενα παντα) ειναι οτι θελουν και την πιτα ολοκληρη (να πουλησουν next gen hardware) και τον σκυλο χορτατο (να milkαρουν την τεραστια εγκατεστημενη Ps4 βαση).
    Το να ειναι ενα launch game που ουτως η αλλως προοριζοταν για μεγαλο expansion του ps4 cross gen (miles morales) ειναι κατανοητο, το να βγαζεις ΑΑΑ παιχνιδια σχεδον ενα χρονο μετα (μπορει και παραπανω αν τελικα ειναι και το Ragnarok) cross gen ειναι απλα αδικαιολογητο για τα δεδομενα της Sony.
    Αν επελεγα PC και Series X θα το εβλεπα διαφορετικα προφανως.



  2. #42

    Default

    Το επομενο GoW δεν νομιζω πως θα ειναι cross-gen. Οταν βγει, πιθανον να εχουν πουληθει κοντα στις 20 εκατομμυρια κονσολες ps5, ενω θα υπαρχει και αρκετο αποθεμα στην αγορα. Με την κυκλοφορια του παιχνιδιου θα ειναι ευκαιρια για επιπλεον πωλησεις κονσολων.

    Σε εκεινη την χρονικη περιοδο δεν θα τους πολυενδιαφερι να πουλησουν σε κατοχους ps4. Οι περισσοτεροι "φανατικοι" οι οποιοι ειναι και αυτοι που τρεχουν να αγορασουν τα exclusives, θα εχουν παρει ηδη ps5.

    Στο wiki, το οποιο δεν ειναι και η πιο αξιοπιστη πηγη βεβαια, διαβαζω πως το προηγουμενο GoW πουλησε 12 εκατομμυρια. Μετα απο τρια χρονια και με τιμη να ακουμπαει προσφατα τα 10 ευρω. Περισσοτερα θα εχει να χασει η sony, αν το κανει cross-gen, παρα να κερδισει.

  3. #43

    Default

    Quote Originally Posted by Brazhlias View Post
    Το επομενο GoW δεν νομιζω πως θα ειναι cross-gen. Οταν βγει, πιθανον να εχουν πουληθει κοντα στις 20 εκατομμυρια κονσολες ps5, ενω θα υπαρχει και αρκετο αποθεμα στην αγορα. Με την κυκλοφορια του παιχνιδιου θα ειναι ευκαιρια για επιπλεον πωλησεις κονσολων.

    Σε εκεινη την χρονικη περιοδο δεν θα τους πολυενδιαφερι να πουλησουν σε κατοχους ps4. Οι περισσοτεροι "φανατικοι" οι οποιοι ειναι και αυτοι που τρεχουν να αγορασουν τα exclusives, θα εχουν παρει ηδη ps5.

    Στο wiki, το οποιο δεν ειναι και η πιο αξιοπιστη πηγη βεβαια, διαβαζω πως το προηγουμενο GoW πουλησε 12 εκατομμυρια. Μετα απο τρια χρονια και με τιμη να ακουμπαει προσφατα τα 10 ευρω. Περισσοτερα θα εχει να χασει η sony, αν το κανει cross-gen, παρα να κερδισει.
    είχα δει αρθρα που λέγαν οτι το god of war εχει περασει τα 20εκ πωλησεις, νουμερο που το θεωρω λογικο αν υπολογισεις οτι μονο το 1ο χρονο ειχαν ανακοινωσει πως ειχε περασει τα 10εκ...

  4. The Following User Says Thank You to tomic20 For This Useful Post:

    Brazhlias (27-04-2021)

  5. #44
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by tomic20 View Post
    είχα δει αρθρα που λέγαν οτι το god of war εχει περασει τα 20εκ πωλησεις, νουμερο που το θεωρω λογικο αν υπολογισεις οτι μονο το 1ο χρονο ειχαν ανακοινωσει πως ειχε περασει τα 10εκ...

    Αποκλείεται, μου φαίνεται τεράστιο νούμερα, άσε που σπανίζει να συνεχίζονται στον ίδιο ρυθμό οι πωλήσεις. Επίσης θα το είχαν ανακοινώσει αν είχε πιάσει τα 20 εκ.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. #45

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Αποκλείεται, μου φαίνεται τεράστιο νούμερα, άσε που σπανίζει να συνεχίζονται στον ίδιο ρυθμό οι πωλήσεις. Επίσης θα το είχαν ανακοινώσει αν είχε πιάσει τα 20 εκ.
    αυτο που ειχαν πει ειναι οτι πριν το ascension ολη η σειρα ηταν στα 20εκ και αυτη τη στιγμη εχει ξεπερασει τα 50εκ...Δε ξερω αν κυκλοφορησαν τιποτα αλλο στο μεσοδιαστημα...κατι remake θυμαμαι, αλλα τι πωλησεις να καναν αυτα...

    γενικα απο τη στιγμη που οι πωλησεις κατα 60-70% πλεον γινονται ψηφιακα, δεν υπαρχουν ακριβη νουμερα...

  7. #46
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    H αληθεια ειναι οτι νουμερα πια δεν υπαρχουν και αυτα που υπαρχουν δεν αντικατοπτριζουν τις πραγματικες πωλησεις λογω των digital sales οπως λες που η πηγη ειναι ο ιδιος ο publisher.
    To αρθρο/report που αναφερεσαι ειναι μαλλον αυτο
    https://segmentnext.com/2020/11/12/g...illion-copies/
    οπου με την αφαιρετικη μεθοδο βγαινει το νουμερο. Επισημα ξερουμε τα 10 εκ. που ειχε πει η Sony στον 1 χρονο κυκλοφοριας το οποιο ειναι ουτως η αλλως εξωπραγματικο νουμερο για exclusive αν ισχυει.
    Οπως εχουν γινει τα πραγματα νομιζω πως δεν υπαρχει καποιος εγκυρος και ασφαλης τροπος για να γνωριζουμε τα ακριβη νουμερα, ανακοινωνουν οι publishers κατα το δοκουν (γιατι δεν εχω δει τη Sony ουτε κανεναν αλλο να μιλαει για νουμερα οταν ενα παιχνιδι φλοπαρει) και αν θελουμε το πιστευουμε.
    Σιγουρα πηγε πολυ καλα, τα 20 εκ. τα θεωρω κι εγω υπερβολικο νουμερο οχι για το GOW αλλα για οποιοδηποτε exclusive game.


  8. #47
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Πάει για 2022 και επίσημα

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  9. #48
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Επίσης είναι cross gen
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  10. #49
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Επίσης είναι cross gen
    Αυτο δεν εκανε μπαμ, αλλα θα μπορουν πιο ευκολα να το βγαλουν και σε pc (σε μεγαλυτερο audience γιατι θα ειναι cross gen). Ολα καλα. Α ρε σονυ.
    .

  11. #50
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Αυτο δεν εκανε μπαμ, αλλα θα μπορουν πιο ευκολα να το βγαλουν και σε pc (σε μεγαλυτερο audience). Ολα καλα. Α ρε σονυ.
    Ελπίζω να μην έχουμε άλλα cross gen. Μη φτάσουμε στο PS5 Pro για να παίξουμε PS5 παιχνίδια.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  12. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    nikosarg (03-06-2021)

  13. #51
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Ελπίζω να μην έχουμε άλλα cross gen. Μη φτάσουμε στο PS5 Pro για να παίξουμε PS5 παιχνίδια.
    Σαφες πλεον νομιζω οτι τα cross gen ειναι στοχευμενα, εχουν επιλεγει ξεκαθαρα τα πιο εμπορικα παιχνιδια οποτε τα επιχειρηματα τυπου «να ειναι ομαλη η μεταβαση» και «δεν μπορεις να εχεις exclusive παιχνιδια σε ενα συστημα που δεν υπαρχει διαθεσιμο» πανε απευθειας στον καλαθο.
    Αν υπηρχε τετοια κατευθυνση/ πολιτικη δεν θα υπηρχαν demons souls, returnal και Ratchet.
    Ας βγαλουμε καποια exclusives στο ps5 για να τσιμπησουν οι loyals αλλα τα «καλα» προιοντα θα τα πουλησουμε σε ολους.
    Και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο.
    Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το ps5, το λεω για να ειμαι ξεκαθαρος. Αν ηξερα ομως απο πριν οτι θα λειτουργουσε η Sony με τη λογικη multiplat publisher δεν θα βιαζομουν τοσο για αγορα.
    Το θεωρω κοροιδια να φτασει 2022/23 για μπορεσω να παιξω οπως πρεπει τα παιχνιδια για τα οποια αγορασα την κονσολα.


  14. The Following 2 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    nikosarg (03-06-2021),PDS (03-06-2021)

  15. #52
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Αίσχος.
    Τίποτε άλλο.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    jk_blue_tiger (03-06-2021),nikosarg (03-06-2021),PDS (03-06-2021)

  17. #53
    Advanced Member nikosarg's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    393
    PSN ID
    k-r-o-n-o-s666
    Name
    Νικος

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Σαφες πλεον νομιζω οτι τα cross gen ειναι στοχευμενα, εχουν επιλεγει ξεκαθαρα τα πιο εμπορικα παιχνιδια οποτε τα επιχειρηματα τυπου «να ειναι ομαλη η μεταβαση» και «δεν μπορεις να εχεις exclusive παιχνιδια σε ενα συστημα που δεν υπαρχει διαθεσιμο» πανε απευθειας στον καλαθο.
    Αν υπηρχε τετοια κατευθυνση/ πολιτικη δεν θα υπηρχαν demons souls, returnal και Ratchet.
    Ας βγαλουμε καποια exclusives στο ps5 για να τσιμπησουν οι loyals αλλα τα «καλα» προιοντα θα τα πουλησουμε σε ολους.
    Και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο.
    Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το ps5, το λεω για να ειμαι ξεκαθαρος. Αν ηξερα ομως απο πριν οτι θα λειτουργουσε η Sony με τη λογικη multiplat publisher δεν θα βιαζομουν τοσο για αγορα.
    Το θεωρω κοροιδια να φτασει 2022/23 για μπορεσω να παιξω οπως πρεπει τα παιχνιδια για τα οποια αγορασα την κονσολα.
    Καλα κανεις και το θεωρεις γιατι ετσι ειναι. Αυτα ειναι τα "καλα" του backwards compatibility. Ειναι η ταφοπλακα του ρισκου, της καινοτομιας και της προοδου. Οπως ανεφερε και ενας αλλος φιλος πιο πανω, απο το 2023 θα ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ να βλεπουμε ps5 παιχνιδια, οποτε δεν εχει και νοημα η αγορα ενος "pro" αφου μολις τοτε θα αρχισει να δουλευεται η κονσολα πραγματικα, και το baseline target θα ειναι το ps5.

    Ε ρε apple και arm που σας χρειαζεται sony και ms να τρεχετε και να μην φτανετε. Ειναι πολυ κριμα που δεν ενδιαφερονται για αυτην την αγορα.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to nikosarg For This Useful Post:

    Lefteris_X (03-06-2021),Slay (04-06-2021)

  19. #54
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Αναμενόμενο και ότι θα κυκλοφορήσει 2022 και ότι θα είναι crossgen, νομίζω όλοι το ξέραμε, το είχαμε καταλάβει ότι θα πάει έτσι η δουλειά. Ακόμα και έτσι όμως, η απογοήτευση είναι δεδομένη και δικαιολογημενη.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to kostasb13 For This Useful Post:

    panos74gr (03-06-2021),PDS (03-06-2021)

  21. #55

    Default

    Σε αυτή τη γενιά θα πάμε ένα βήμα παραπέρα και θα έχουμε midgen χωρίς να έχει βγει ούτε ένα σοβαρό exclusive .

    Όχι μόνο exclusive ούτε καν multiplatform.

    Όλα έχουν ανακοινωθεί ως cross gen.
    Ευτυχώς που είχα χάσει επί 2 χρόνια όλα τα καλά αποκλειστικά τις sony και έχω υλικό να παίξω αλλιώς θα ένιωθα πολλαπλάσια απογοήτευση από αυτή που νιώθω ήδη.

    Με το δρόμο που τραβάει η sony αλλοιώνει τη δική της ταυτότητα και το δικό της ξεκάθαρα ανώτερο σημείο που την έχει φέρει και στην κορυφή (Την εκμετάλλευση της κονσόλας της από τα FistParty της) και
    μεταφέρει τη μπάλα σε ένα γήπεδο που ο αντίπαλος της είναι ξεκάθαρα καλύτερος .
    (BC, Multisystem Gaming) δίνοντας του τον χρόνο που διακαώς θέλει ώστε να αρχίσουν να παράγουν τα (πολλά και μεγάλα) studio που διαθέτει και αυτός πλέον και κατόπιν να μπορέσει να τη χτυπήσει και στο δυνατό της σημείο.

    Sorry αλλά εγώ αυτό βλέπω.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Giannis1979; 03-06-2021 at 15:09.

  22. #56
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Σε αυτή τη γενιά θα πάμε ένα βήμα παραπέρα και θα έχουμε midgen χωρίς να έχει βγει ούτε ένα σοβαρό exclusive .

    Όχι μόνο exclusive ούτε καν multiplatform.

    Όλα έχουν ανακοινωθεί ως cross gen.
    Ευτυχώς που είχα χάσει επί 2 χρόνια όλα τα καλά αποκλειστικά τις sony και έχω υλικό να παίξω αλλιώς θα ένιωθα πολλαπλάσια απογοήτευση από αυτή που νιώθω ήδη.

    Με το δρόμο που τραβάει η sony αλλοιώνει τη δική της ταυτότητα και το δικό της ξεκάθαρα ανώτερο σημείο που την έχει φέρει και στην κορυφή (Την εκμετάλλευση της κονσόλας της από τα FistParty της) και
    μεταφέρει τη μπάλα σε ένα γήπεδο που ο αντίπαλος της είναι ξεκάθαρα καλύτερος .
    (BC, Multisystem Gaming) δίνοντας του τον χρόνο που διακαώς θέλει ώστε να αρχίσουν να παράγουν τα (πολλά και μεγάλα) studio που διαθέτει και αυτός πλέον και κατόπιν να μπορέσει να τη χτυπήσει και στο δυνατό της σημείο.

    Sorry αλλά εγώ αυτό βλέπω.
    Νομίζω ότι η Sony βλέπει ότι πηγαίνει τρένο (2:1 η αναλογία πωλήσεων PS5/XBOX) και σου λέει αφού πουλάμε παραπάνω (παρά τον ανταγωνισμό της MS με Game Pass, BC κλπ), γιατί να μην κάνουμε τα ίδια στο θέμα των cross-gen (easy money)...

    Αν μπορούσαν να γυρίσουν τούμπα τα πράγματα (1:2 PS5/XBOX), τότε ναι, θα προβληματιζόταν η Sony. Δυστυχώς ή ευτυχώς οι χαρτογιακάδες/bean counters μόνο έτσι καταλαβαίνουν (ό,τι πουν τα Excel/PowerPoint charts).

    Τελευταία φορά που συνέβη αυτό ήταν στις αρχές του PS3 (το delay έπαιξε καθοριστικό ρόλο, ενώ τώρα δεν συνέβη κάτι ανάλογο). Μάλιστα πολλοί δυσαρεστημένοι με τα pre-orders ακριβώς αυτό πρότειναν (να γινόταν delay το PS5 κανά χρόνο ακόμα).

    Η αλήθεια είναι ότι η MS θα μπορούσε να κάνει παραπάνω πράγματα, αλλά δεν τα κάνει. Από συνεργασίες με retailers (π.χ. οι πωλητές να προτείνουν XBOX αντί για «μπλέηστεησο»), μέχρι δωρεάν online MP παντού (και στα buy2play, όχι μόνο F2P). Τώρα βασίζονται μόνο στο word of mouth των fora/social media (VPN Brazileiros κλπ.) και ό,τι πιάσουν.

  23. #57
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Παντως εγω καταλαβαινω οτι για μια ακομη φορα το "δηλητηριο" ηρθε παλι απο την μερια της MS... και τη Sony τσιμπησε.

    Το gamepass τα εκανε ολα γης μαδιαμ...

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    psx3 (04-06-2021),Slay (04-06-2021)

  25. #58
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Παντως εγω καταλαβαινω οτι για μια ακομη φορα το "δηλητηριο" ηρθε παλι απο την μερια της MS... και τη Sony τσιμπησε.

    Το gamepass τα εκανε ολα γης μαδιαμ...
    Βασικά δεν φταίει το gamepass, εγώ πιστεύω ποιο πολύ φταίει ότι παίζουν τα παιχνίδια του ps4 στο 5, κάτσε να μην έπαιζαν κ θα σου έλεγα εγώ αν αγόραζε κάνεις Ps5 αν δεν είχε αποκλειστικά παιχνίδια μόνο για το 5.
    Edit
    Βέβαια το βασικό είναι ότι δεν υπάρχουν κονσόλες να πουλήσει κ έτσι δεν μπορεί να το βγάλει μόνο Ps5 να πιέσει να παρει κάποιος τι; Αφού δεν υπάρχουν κονσόλες.
    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  26. #59
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ και αυτο εχει μια λογικη ναι. Αλλα και αυτο η MS το εσπρωξε με τα χιλια και ακολουθησε ο χαμος μετα.. ποιος ξερει ισως ειναι ιδιοφυιες και ειχαν συγκεκριμενο σχεδιο με στρατηγικες κινησεις ωστε να κανουν τη Sony να χορεψει στο δικο της ταψι.. εσκασε και η πανδημια και ηταν απλα το «perfect storm» ..

  27. #60

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Παντως εγω καταλαβαινω οτι για μια ακομη φορα το "δηλητηριο" ηρθε παλι απο την μερια της MS... και τη Sony τσιμπησε.

    Το gamepass τα εκανε ολα γης μαδιαμ...
    δε νομιζω οτι πρεπει να τα φορτωνουμε στην MS, ξέραν πολυ καλα απο τη sony τι κανανε και τι παιχνιδια ειχαν προς development οταν λεγαν πως πιστευουν σε γενιές κονσολων...Δε νομιζω οτι θα τους στοιχισει η διγλωσια, αλλα οπως και να χει, η αξιοπιστια τους κρινεται απο κατι τετοια...

  28. The Following User Says Thank You to tomic20 For This Useful Post:

    Giannis1979 (04-06-2021)

Page 3 of 12 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •