Page 7 of 7 FirstFirst ... 34567
Results 121 to 132 of 132

Thread: FIFA 21

  1. #121
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Ρε γμτ ο Pulisic και ο Grealish μου έχουν βγει πολύ καλά... βέβαια ο Grealish κουράζεται και βάζω αλλαγή τον Sterling (Gold). Συν What If Diata και MOTM Orsic συνήθως οι αλλαγές μου, άντε ενίοτε και ο Neves που ξεκουράζει την παιχτάρα τον Curtis Jones

    Θα το σκεφτώ τώρα που έχω λίγα λεφτάκια (πούλησα και VVD μιας και σιγά σιγά τον είχα αποσύρει).

    Από την άλλη με Raphinha δεν τρελαίνομαι, κρατιέμαι να μην δοκιμάσω και γω Salah.

    Και με Kante έχω βαρεθεί λιγάκι την επιθετική του ανικανότητα αλλά δεν βρίσκω και άλλον έτσι για την αλλαγή που να μην είναι και αργός βέβαια


  2. #122

    Default

    Παίζω εδώ και ένα 3μηνο περίπου μόνο seasons (είχα να παίξω από το fifa15) έφτασα μέχρι division 1 μια φορά, αυτό που παρατηρώ ότι το κάνει παρά πολλές φορές αν όχι συνέχεια, είναι όταν «καίγεσαι» για νίκη ή ισοπαλία στο τελευταίο παιχνίδι της season, ακόμη και να κερδίζεις, θα συμβούν τα πάντα μέχρι να χάσεις, είτε κάποιο αστείο πέναλτι είτε κουτουλανε οι αμυντικοί.. ή δε σκοραρεις με τίποτα.. καταντάει πολύ εκνευριστικό. Το έκανε και παλιά αλλά πιο σπάνια, έλεος με αυτό το πράγμα, ηλπιζα ότι θα είχε διορθωθεί! Συμβαίνει σε κανέναν άλλο; Η εγώ είμαι πλέον προκατειλημμένος ;

  3. #123
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Scripting λεγεται αυτο και ναι υπαρχει απο παντα στα φιφα. Ειδικα στο fut υπαρχει σε υπερβολικό βαθμο

  4. #124
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Φημολογείται ότι η EA επίτηδες κάνει τέτοιες φουστίτσες, για να σε ωθήσει στην αγορά MTX... φυσικά επειδή δεν είναι open-source, κανείς δεν μπορεί να το αποδείξει.

  5. #125
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Το mode είναι τόσο εθιστικό, που ενώ θέλεις να σπάσεις οθόνες κονσόλες χειριστήριο, βρίσκεσαι την επόμενη μέρα να ασχολείσαι και πάλι μαζί του.

    Και αυτό δεν είναι το gameplay που συναρπάζει, αλλά η όλη διαδικασία που έχει στηθεί το mode και θες να συμμετέχεις.

    Σαν gameplay παίζει να είναι το χειρότερο της 20ετιας.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Kapa For This Useful Post:

    mihalis13 (29-03-2021),tonybsg (30-03-2021)

  7. #126
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Μου έτυχαν κάποιοι TOTW που δεν ήθελα και τους πούλησα οπότε καταφερα και το έκανα το μεγάλο έξοδο για τον THEO
    https://www.ea.com/fifa/ultimate-tea...nWC3o:FFA21PS5

    Τώρα περιμένω την Πέμπτη να δω τι θα ανοίξω (θα πάω για untradeable) για να κάνω και το sbc του Palacio.
    Επόμενος στόχος είναι o SbC zambrota από τον οποίο μόνο μου λείπει να κάνω την 86 team.

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  8. #127
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Ωραίος! Για να δούμε πώς θα είναι in game o Theo

    Ανέβασαν και μπόλικα objectives, αν δεν έχεις κάνει Icon Swaps κάποια είναι σχετικά απλά να γίνουν (χθες έκανα τα One League PL πχ πολύ γρήγορα)


  9. #128
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Ναι ειδα έχει αρκετά. Θα κοιτάξω και τους silver παίκτες που πάντα τα κυνηγάω τα objectives τους.
    Είδα έβαλαν και τον Vidal στα sbc, αλλά δεν έχω παίκτες για να τον πάρω.
    Πάλι θα καούμε

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by mihalis13; 30-03-2021 at 13:15.
    Spoiler!

  10. #129

    Default

    ερώτηση: παρατήρησα ότι σε μερικά ματσάκια στο seasons (σπάνια μπορώ να πω) οι παίχτες μου κουράζονται απο το πρώτο κιόλας ημίχρονο, είναι κάποιο cheat αυτο? ή κάποια ρύθμιση τακτικής του αντιπάλου?

  11. #130
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Αν η μπάρα των παιχτών είναι περίπου στη μέση, τότε έχεις βάλει constant pressure.

  12. #131

    Default

    Quote Originally Posted by Kapa View Post
    Αν Ξ· μπάρα των Ο€Ξ±ΞΉΟ‡Ο„ΟŽΞ½ Ρίναι πΡρίπου στη ΞΌΞ*ση, Ο„ΟŒΟ„Ξ΅ Ξ*χΡις βάλΡι constant pressure.
    ΟŒΟ‡ΞΉ, κατΡβαίνΡι ακόμα πιο κάτω Ξ±Ο€ΟŒ τη ΞΌΞ*ση, χωρίς Ξ½Ξ± Ξ*χω constant pressure

  13. #132

    Default

    Quote Originally Posted by Kapa View Post
    Αν η μπάρα των παιχτών είναι περίπου στη μέση, τότε έχεις βάλει constant pressure.
    οχι δε το ειχα στο constant pressure, και η μπαρα κατεβαινε και πιο κατω απο τη μεση, σχεδον στα κοκκινα


Page 7 of 7 FirstFirst ... 34567

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •