Page 4 of 16 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 61 to 80 of 320

Thread: PlayStation 5 Technology & Graphics Discussion Thread

  1. #61
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Δεν εξέφρασα ούτε άποψη ούτε τίποτα. Είπα απλά ότι αν βγει παιχνίδι που δεν θα τρέχει στο pc μου για τα επόμενη 5-6-7 χρόνια, η όσο τέλος πάντων κρατήσει η γενια είμαι διατεθειμένος να το χαρίσω σε κάποιον.

    Επισης είπα ότι τα ίδια ακριβώς άκουγα και για τις προηγούμενες γενιές και είδαμε ότι επί του πρακτέου δεν ισχύει. Δεν χρειάζομαι απολυτως καμία γνώση για να κάνω την εν λογω διαπίστωση, βλέπω απλά ότι το death stranding τρέχει σε pc κοντά 10ετιας. Η επίθεση στις γνώσεις μου δεν αλλαζει την εν λόγω διαπίστωση.

  2. #62
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Δεν είναι επίθεση.
    Είναι γεγονός.

    Δεν είναι δηλαδή η δική μου, κατά το δοκούν, άποψη ότι είσαι αδιάβαστος. Όντως είσαι αδιάβαστος, όπως άλλωστε ο ίδιος το έχεις παραδεχτεί (πχ. δεν είχες/και ακόμα δεν έχεις καταλάβει-μάθει τι κάνει ο κάστομ κοντρόλλερ / ένα απλό, απλούστατο, παράδειγμα).
    Ένα το κρατούμενο, που παρερμήνευσες.

    Το τι θα κάνεις με το PC είναι δικό σου θέμα, δεν έχω καν άποψη επί τούτου (δεν επιτρέπω στον εαυτό μου να έχει άποψη, δεν μου πέφτει λόγος τι θα κάνεις με τα δικά σου χρήματα).
    Δεύτερο κρατούμενο, που δεν έχει κανέναν χώρο στο παρόν φόρουμ (το τι θα κάνεις με το περιουσιακό σου απόκτημα).

    Το τι προσφέρεις εδώ, στο φόρουμ, δηλαδή τίποτα.......χώρια ότι μόνο προκαλείς αρνητικά και σε αυτό λαμβάνεις επιείκεια από τους mods/admin, είναι τεράστιο πέναλτυ.
    Τρίτο κρατούμενο λοιπόν.

    Και κυριότερα: δεν μας ενδιαφέρει, ΚΑΝΕΝΑΝ όμως εδώ μέσα, τι είπες στις προηγούμενες γενιές σε άλλα φόρουμ, δεν μας ενδιαφέρουν οι διαπιστώσεις σου περί PC vs consoles, γιατί πολύ απλά οι διαπιστώσεις σου/εκτιμήσεις σου, δεν έχουν πρακτικά ΚΑΜΙΑ σημασία για εμάς. Εμάς = οι κονσολάδες.
    Δεν είσαι ούτε κήρυκας των PC (εδώ είμαστε μεγάλοι άνθρωποι με δεκαετίες στην τεχνολογία = είμαστε κατασταλαγμένοι στις προτιμήσεις μας), ούτε "κλήθηκες" από κανέναν να "βάλεις τα πράγματα στην θέση τους". Δεν υπάρχει "θέση" και ούτε απαιτεί "διόρθωση" τίποτα.

    Again: δεν υπάρχει απολύτως κανένας λόγος που βρίσκεσαι εδώ. Δικαίωμά σου να είσαι, ΔΕΝ μπορώ να σε διώξω (δεν είναι αρμοδιότητά μου), αλλά αν έχεις στοιχειώδη ίχνη αξιοπρέπειας και περηφάνιας, θα αποχωρήσεις. Αν δεν έχεις, θα παραμείνεις και θα κοντράρεσαι (ΑΝΕΥ ΟΥΣΙΑΣ) μόνο με τον PDS.

    ΥΓ: Μην προσπερνάς ποιο είναι το σωστό άρθρο για μια CPU! (χωρίς ειρωνεία)

  3. The Following 3 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    mihalis13 (04-08-2020),psx3 (04-08-2020)

  4. #63
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Λερναία Υδρα

  5. The Following 4 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    Lefteris_X (04-08-2020),mihalis13 (04-08-2020),obione (04-08-2020),psx3 (04-08-2020)

  6. #64
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Δεν είναι επίθεση.
    Είναι γεγονός.

    Δεν είναι δηλαδή η δική μου, κατά το δοκούν, άποψη ότι είσαι αδιάβαστος. Όντως είσαι αδιάβαστος, όπως άλλωστε ο ίδιος το έχεις παραδεχτεί (πχ. δεν είχες/και ακόμα δεν έχεις καταλάβει-μάθει τι κάνει ο κάστομ κοντρόλλερ / ένα απλό, απλούστατο, παράδειγμα).
    Ένα το κρατούμενο, που παρερμήνευσες.

    Το τι θα κάνεις με το PC είναι δικό σου θέμα, δεν έχω καν άποψη επί τούτου (δεν επιτρέπω στον εαυτό μου να έχει άποψη, δεν μου πέφτει λόγος τι θα κάνεις με τα δικά σου χρήματα).
    Δεύτερο κρατούμενο, που δεν έχει κανέναν χώρο στο παρόν φόρουμ (το τι θα κάνεις με το περιουσιακό σου απόκτημα).

    Το τι προσφέρεις εδώ, στο φόρουμ, δηλαδή τίποτα.......χώρια ότι μόνο προκαλείς αρνητικά και σε αυτό λαμβάνεις επιείκεια από τους mods/admin, είναι τεράστιο πέναλτυ.
    Τρίτο κρατούμενο λοιπόν.

    Και κυριότερα: δεν μας ενδιαφέρει, ΚΑΝΕΝΑΝ όμως εδώ μέσα, τι είπες στις προηγούμενες γενιές σε άλλα φόρουμ, δεν μας ενδιαφέρουν οι διαπιστώσεις σου περί PC vs consoles, γιατί πολύ απλά οι διαπιστώσεις σου/εκτιμήσεις σου, δεν έχουν πρακτικά ΚΑΜΙΑ σημασία για εμάς. Εμάς = οι κονσολάδες.
    Δεν είσαι ούτε κήρυκας των PC (εδώ είμαστε μεγάλοι άνθρωποι με δεκαετίες στην τεχνολογία = είμαστε κατασταλαγμένοι στις προτιμήσεις μας), ούτε "κλήθηκες" από κανέναν να "βάλεις τα πράγματα στην θέση τους". Δεν υπάρχει "θέση" και ούτε απαιτεί "διόρθωση" τίποτα.

    Again: δεν υπάρχει απολύτως κανένας λόγος που βρίσκεσαι εδώ. Δικαίωμά σου να είσαι, ΔΕΝ μπορώ να σε διώξω (δεν είναι αρμοδιότητά μου), αλλά αν έχεις στοιχειώδη ίχνη αξιοπρέπειας και περηφάνιας, θα αποχωρήσεις. Αν δεν έχεις, θα παραμείνεις και θα κοντράρεσαι (ΑΝΕΥ ΟΥΣΙΑΣ) μόνο με τον PDS.

    ΥΓ: Μην προσπερνάς ποιο είναι το σωστό άρθρο για μια CPU! (χωρίς ειρωνεία)
    Δεν είναι επίθεση, είναι ad hominem. Συζητάμε για κάτι που αφορά το PS5, δηλαδή το αν θα δούμε πράματα που δεν θα μπορούν να τρέχουν σε άλλες πλατφορμες, και συ μου μιλάς για τις γνώσεις μου και για το τι κάνω στο forum.

    Απαντάω λοιπόν ότι δεν νομίζω να συμβεί κάτι τέτοιο, μιας και τα ίδια γραφόταν για κάθε γενιά κονσόλας, και τρανό παράδειγμα το ps4, δεν ίσχυσε, και εσύ αντί να απαντήσεις σε αυτό που γράφω, απαντάς στο ποιος είμαι και τι κάνω στο forum...

    Εσυ είσαι που το κάνεις vs γιστι επικεντρώνεσαι στο ποιος το γράφει και όχι στο τι γράφει.

    Εδώ βάζω τέλος στο παρε δώσε, δεν έχει νόημα. Αν θες να απαντήσεις απαντά σε αυτό που σου γράφω και όχι στο ποιος είμαι..

    Υγ1. Και ο πιο βαμμένος οπαδός της Sony να ήμουνα το ίδιο θα σου έλεγα. Απτην στιγμή που zero dawn και death stranding τρέχουν σε pc από τα lidl τι συζητάμε ακόμα για brute force και 2tb μνήμης και παιχνίδια που δεν θα τρέχουν πουθενά αλλού...
    Last edited by Ryzenlake; 04-08-2020 at 16:17.

  7. #65
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Ryzenlake View Post
    βλέπω απλά ότι το death stranding τρέχει σε pc κοντά 10ετιας.
    Υπαρχει PC στα 1.8TF, τεχνολογιας 2012, που το 2013 κοστιζαν τα αντιστοιχα parts του 300 ευρω(βγαζω το dualshock και τις εργατοωρες για το design του κουτιου και του hardware γενικοτερα και μενω μονο στα parts, δλδ CPU, GPU, σκληρος, RAM) που τρεχει καλυτερα απο το ps4 vanilla το death stranding?

    YΓ. Το 2Χ ισχυει για το PS4 απλο οχι για το PRO.
    .

  8. #66
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Βαγγέλη ΣΤΑΜΑΤΑ σε παρακαλώ.

    Please stop.

    Μην δίνεις "βήμα".

    STOP.

    Δεν μπορώ να βρω άλλες λέξεις για να στο δώσω να το καταλάβεις.

    Αν δεν μιλήσεις από τούδε και στο εξής, απλώς θα μιλάει μόνος του, θα μονολογεί δηλαδή.

    ΥΓ: Εμφανώς ο Ryzenlake επέλεξε το "δεν έχω αξιοπρέπεια και περηφάνια" παραμένοντας στο φόρουμ και μονολογώντας.
    Last edited by Lefteris_X; 04-08-2020 at 16:38.

  9. #67
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Υπαρχει PC στα 1.8TF, τεχνολογιας 2012, που το 2013 κοστιζαν τα αντιστοιχα parts του 300 ευρω(βγαζω το dualshock και τις εργατοωρες για το design του κουτιου και του hardware γενικοτερα και μενω μονο στα parts, δλδ CPU, GPU και σκληρος) που τρεχει καλυτερα απο το ps4 vanilla το death stranding?

    YΓ. Το 2Χ ισχυει για το PS4 απλο οχι για το PRO.
    Έχεις δίκιο. Δεν υπάρχει.

  10. #68
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Πραγματικά ρε παιδιά δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει με τους PCαδες. Σε όποια κουβέντα αναφέρεται η τεχνολογία του PS5 βγαίνουν και την συγκρίνουν με το PC. Ενώ για το SeriesX τίποτα. Τελικά η Sony από τι φαίνεται τους έκανε να τρίβουν τα μάτια τους. Όπως λέγεται κοινός : ΜΕ ΚΡΑΖΕΙΣ? ΜΕ ΘΑΥΜΑΖΕΙΣ.
    Ας δώσουν ενα ψοφο ευρώ να στησουν PC τούμπανο με διπλές κάρτες και ένα κάρο RAM και να το χαίρονται. Πραγματικά τα πέρασα και τα ξέρω. Το αποτέλεσμα? Να κατεβάζει Torrent. Κονσόλα και πάλι κονσόλα. Καιρός να αποδεχτουνε και κάποια άλλα πράγματα.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to cocous For This Useful Post:

    Lefteris_X (04-08-2020),mihalis13 (04-08-2020),psx3 (04-08-2020)

  12. #69
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Σβηστηκε και εγινε edit οτι πηγαινει σε προσωπικο επιπεδο στα 2 τελευταια ποστ μεταξυ lef και ryzen.

    Ας συνεχισουμε στα του PS5.

    Aν εχεις να πεις κατι για το PS5 καλοδεχουμενο, αν οχι δεν βρισκω λογο να συμμετεχεις. Το φορουμ αφορα τα playstation και αφορα μελη που εχουν επιλεξει καποιο playstation. Oποιαδηποτε αναφορα μας σε αλλες πλατφορμες φιλτραρεται μεσα απο αυτη την συνειδητη επιλογη.
    .

  13. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Lefteris_X (04-08-2020)

  14. #70
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Υπαρχει PC στα 1.8TF, τεχνολογιας 2012, που το 2013 κοστιζαν τα αντιστοιχα parts του 300 ευρω(βγαζω το dualshock και τις εργατοωρες για το design του κουτιου και του hardware γενικοτερα και μενω μονο στα parts, δλδ CPU, GPU και σκληρος) που τρεχει καλυτερα απο το ps4 vanilla το death stranding?

    YΓ. Το 2Χ ισχυει για το PS4 απλο οχι για το PRO.
    Δεν μπορούν να το καταλάβουν ρε συ, έχουν συνηθίσει να τους αρμέγει η nVidia και η κάθε nVidia.

    Ένα απλό παράδειγμα:



    https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-gtx-770.c1856


    Μετρήστε τεραφλόπια, δολάρια και ημερομηνία κυκλοφορίας σε αντιπαραβολή με το PS4... ποιός έχει το VFM εδώ; Δεν αναφέρω καν το γεγονός ότι σκέτη GPU δεν παίζει από μόνη της.

    Να δούμε λίγο και το θέμα της CPU τώρα:



    Τι λέγαμε για dedicated co-processors σε άλλο νήμα;

    Πως ακριβώς θα κάνει brute force η PCMR;

    Έχουμε και λέμε λοιπόν: 7 CPU cores για το παιχνίδι + 1 core για το OS + 5 cores για I/O. Πόσο βγαίνει η σούμα;

    Αυτό το αναφέρω για τα 3rd party/multiplatform που αναγκαστικά θα είναι προγραμματισμένα με βάση τον ελάχιστο κοινό παρονομαστή.

    Το PS5 θέτει τον πήχη ακόμα πιο ψηλά σε I/O και εκεί θα κλάψουν μανούλες ΑΝ (μεγάλο ΑΝ) η Sony αποφασίσει να φέρει κανά HZD2/Ratchet σε PC.

    Πηγή: https://www.anandtech.com/show/15848...ra-of-gaming/2

    Τώρα αν ο Ryzenlake επιθυμεί να ενημερώνεται από πηγές τύπου Linus για σοβαρή τεχνική ανάλυση, τι να πω.

    ΥΓ1: Σχετικό-άσχετο, αλλά λάβετε υπόψιν και το γεγονός ότι έρχεται μεγάλη οικονομική κρίση με τον corona και το PCMR hobby θα γίνει ακόμα πιο niche από ότι είναι ήδη.

    Οι κονσόλες μόνο ωφελημένες (σε επίπεδο εσόδων) θα βγουν αν φύγει κόσμος από το PC gaming και πάρει VFM κονσόλα. Το είδαμε και στην προηγούμενη κρίση του 2008, φτιάξανε όσοι φτιάξανε PC για Crysis (2007) και μετά μπήκαν τα κεφάλια μέσα.

    ΥΓ2: @cocous

    Ανασφάλεια είναι, τι δεν καταλαβαίνεις; Δώσανε ένα σκασμό λεφτά για gaming PC και κάπως πρέπει να το δικαιολογήσουν... και να πεις ότι βγάζουν και λεφτά από αυτό; Μπααααα (εξαιρούνται οι επαγγελματίες streamers).

    Δεν θα δεις ποτέ κονσολάδες να μπουκάρουν για preaching (όπως οι PCάδες που έχουν γίνει οι "Ιεχωβάδες" του gaming) σε PCMR fora. Γιατί άραγε; Ακόμα και port begging petitions κατά βάση από PCάδες θα δεις. "Ναι, έχουμε τεράστια gaming βιβλιοθήκη, αλλά λιμπιζόμαστε και τα παιχνίδια των κονσολάδων".

    Αν ο Ryzen έχει σκοπό να μάθει τίποτα της προκοπής και να αποτάξει την στείρα PCίλα που κουβαλάει (δεν είναι ο μόνος), έχει καλώς. Με CPU-centric/e-penis mindset δεν νομίζω ότι μπορεί να γίνει σοβαρή κουβέντα.

  15. The Following 3 Users Say Thank You to psx3 For This Useful Post:

    cocous (04-08-2020),PDS (04-08-2020),spartan (05-08-2020)

  16. #71
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Οκ παιδια λοιπον εδω μπαινει μια τελεια. Νομιζω ειναι αρκετο.

    Δεν υπαρχει λογος περαιτερω αναπτυξης, αλλωστε το θεμα ειναι για το PS5 και οποιαδηποτε συγκριση με το PC πλακα εχει για να γινει ενα "υγιες" οφφτοπικ, ομως -ως συνηθως- δεν ειναι υγιες οποτε το ληγουμε εδω.

    Αλλωστε δεν προκειται να αλλαξει και κατι περα απο το να εκνευριστει κοσμος, να χαθει η ψυχραιμια και να αναγκαστουμε να προβουμε σε ποινες.

    Πισω στο PS5 και την συζητηση γυρω απο την τεχνολογια ΤΟΥ. Συγκεκριμενα.

  17. The Following 4 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    cocous (04-08-2020),Lefteris_X (04-08-2020),psx3 (04-08-2020),Ryzenlake (04-08-2020)

  18. #72
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  19. The Following 3 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    psx3 (06-08-2020),spartan (06-08-2020)

  20. #73
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    .

  21. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Leon_DiZ (06-08-2020)

  22. #74
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    .

  23. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Leon_DiZ (12-08-2020)

  24. #75
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Nα πω οτι τα λεγα?

    30αρια θα εχουμε φυσικα και στην νεα γενια κατα κυριο λογο.

    και στο playstation 6. Για να το κλεισουμε απο τωρα ;p
    Δυστυχώς είναι protected tweets και δεν ανοίγουν σε όλους.



    Μήπως να μπει κάποιο screenshot;

  25. #76
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Δυστυχώς είναι protected tweets και δεν ανοίγουν σε όλους.

    Μήπως να μπει κάποιο screenshot;
    Nαι δυστυχως μαλλον αλλαξε την κατασταση ο ιδιος. Ηταν καποιος dev που ουσιαστικα επιβεβαιωνε οτι τα 30fps βλεπει να συνεχιζουν κανονικα στην νεα γενια και εξηγουσε γιατι.




    btw επιτελους καποιος το λεει
    .

  26. #77
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Nαι δυστυχως μαλλον αλλαξε την κατασταση ο ιδιος. Ηταν καποιος dev που ουσιαστικα επιβεβαιωνε οτι τα 30fps βλεπει να συνεχιζουν κανονικα στην νεα γενια και εξηγουσε γιατι.




    btw επιτελους καποιος το λεει
    Είναι από τα πιο ενοχλητικα (και ηλίθια) παραμυθια που μας έφερε η νέα γενιά.

    Φαντάσου να αγοραζες νέο αμάξι μετα από 10 χρόνια και να σου έλεγε "νέα συστήματα ασφαλείας, τρομερή επιτάχυνση, CarPlay κτλ κτλ. Πλήρωσε το μου τώρα και θα στα ενεργοποιήσω σε 2 χρόνια". "Consumer friendly"

    Λες και δεν ξέρουμε ότι οι κονσόλες έχουν fixed ζωή για να υπολογίσεις το πότε θα πάρεις και τι θα πάρεις. Πιο πολύ "idiot friendly" μου κανει για να μην γκρινιάζει ο καθένας..
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  27. The Following 3 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    hakoo (13-08-2020),PDS (13-08-2020),psx3 (13-08-2020)

  28. #78
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    btw επιτελους καποιος το λεει
    Ρε συ όσοι προλάβαμε τις παλιές εποχές του PC gaming (προ Steam εννοώ) θυμόμαστε πολύ καλά ότι και τα PC είχαν αποκλειστικά παιχνίδια μια φορά κι έναν καιρό...

    Άντε να τα εξηγήσεις αυτά στην νεότερη γενιά που έχει γαλουχηθεί με άλλα standards.

  29. #79
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Για μενα ειναι μακραν το πιο ενοχλητικο.
    Μετατρεπει (εστω στιγμιαια) στα ματια μου την απεναντι πλευρα απο απλως αδιαφορη, σε μισητη. Γιατι ολο αυτο γινεται επικινδυνο για την εξελιξη του χομπι μου. Ειδικα αν κρινω το ποσος κοσμος το εχει φαει αμασητο και το παπαγαλιζει.

    Θα παρεις next gen κονσολα για να παιζεις next gen games? Που ακουστηκε? ''αντι consumer''.
    Θα παρεις next gen κονσολα για να παιζεις last-gen games? Perfection! consumer-friendly''.

    Ζησαμε να το ακουσουμε και αυτο.


    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Ρε συ όσοι προλάβαμε τις παλιές εποχές του PC gaming (προ Steam εννοώ) θυμόμαστε πολύ καλά ότι και τα PC είχαν αποκλειστικά παιχνίδια μια φορά κι έναν καιρό...

    Άντε να τα εξηγήσεις αυτά στην νεότερη γενιά που έχει γαλουχηθεί με άλλα standards.
    Ακριβως. Μεχρι το 2005-6 περιπου το pc gaming ειχε καποιο νοημα.
    .

  30. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    psx3 (13-08-2020)

  31. #80
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Nαι δυστυχως μαλλον αλλαξε την κατασταση ο ιδιος. Ηταν καποιος dev που ουσιαστικα επιβεβαιωνε οτι τα 30fps βλεπει να συνεχιζουν κανονικα στην νεα γενια και εξηγουσε γιατι.




    btw επιτελους καποιος το λεει
    Εσυ εχεις γενικως ενα κολλημα με τα 30 φρειμς στην επομενη γενια ε?
    Δηλαδη το καινουργο spiderman που θα τρεχει στα 60
    Η μηπως το godfall που θα τρεχει και αυτο εξισου στα 60 ειναι αμελητεα νεα για εσενα προσωπικα?

Page 4 of 16 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •