View Poll Results: Ποιά έκδοση για το PS5 θα προτιμήσετε?

Voters
64. You may not vote on this poll
  • PS5 Digital (φθηνότερη έκδοση)

    5 7.81%
  • PS5 Digital (μικρή διαφορά με την Physical)

    0 0%
  • PS5 Physical σε λογική τιμή (μικρή διαφορά με την Digital)

    12 18.75%
  • PS5 Physical όσο και να κοστίζει

    44 68.75%
  • Δεν έχω αποφασίσει ακόμη

    3 4.69%
Page 4 of 30 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 61 to 80 of 591

Thread: PlayStation 5 Hardware Design Reveal

  1. #61
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Πριν απο περιπου 1.5 χρόνο που πηρα τηλεόραση ο λόγος που δεν προτίμησα Sony (εκτος απο την σημαντικα υψηλοτερη τιμη) ήταν και το γεγονός οτι πιστευα οτι θα έχω προβλημα με το stream ταινιων απο το τοπικο δυκτιο. Τώρα με την Samsung παιζω 4Κ H.265 10-bit dolby atmos με υποτιτλους νεράκι, και μέσα απο wi-fi παρακαλω (οκ το ρουτερ ειναι κυριολεκτικα διπλα στην ΤV)

  2. #62
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Συγνώμη φίλε Ezio που θα σου απαντήσω επί προσωπικού, αλλά εάν δεν έχεις τουλάχιστον smart τηλεόραση, τότε κάτι κάνεις λάθος με την κατοχή του PS4 και την επικείμενη αγορά του PS5. Εκτός φυσικά και εάν παίζεις σε ποιοτικό PC monitor, οπότε δεν μπορεί, κάπου εκεί γύρω θα κυκλοφορεί και ένα PC για να κάνεις όλα αυτά που θέλεις και πολύ περισσότερα. Η Sony περιορίζει μετά πλήρης γνώση το PS σε κάποια θέματα για συγκεκριμένο λόγο, η MS που δεν έχει τους ίδιους προβληματισμούς και ενδεχομένως επιθυμεί να κάνει και ζημιά στον ανταγωνισμό, προφανώς μπορεί να δίνει περισσότερες επιλογές σε τέτοια θέματα. Από την άλλη, αν είναι πραγματικά να βελτιώσει κάτι ψιλοάσχετο με το gaming στις κονσόλες της, ας φτιάξει αυτόν τον καταραμένο browser που αν κάνεις το λάθος και τον ανοίξεις (ψάχνοντας πχ για κάποιο hint σε ένα παιχνίδι), γονατίζει το λειτουργικό και επιβαρύνει το σύστημα χωρίς λόγο, μερικές - σπάνιες ευτυχώς - φορές σε τέτοιο βαθμό ώστε να κρασάρει και η κονσόλα.

  3. #63
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Συγνώμη φίλε Ezio που θα σου απαντήσω επί προσωπικού, αλλά εάν δεν έχεις τουλάχιστον smart τηλεόραση, τότε κάτι κάνεις λάθος με την κατοχή του PS4 και την επικείμενη αγορά του PS5. Εκτός φυσικά και εάν παίζεις σε ποιοτικό PC monitor, οπότε δεν μπορεί, κάπου εκεί γύρω θα κυκλοφορεί και ένα PC για να κάνεις όλα αυτά που θέλεις και πολύ περισσότερα. Η Sony περιορίζει μετά πλήρης γνώση το PS σε κάποια θέματα για συγκεκριμένο λόγο, η MS που δεν έχει τους ίδιους προβληματισμούς και ενδεχομένως επιθυμεί να κάνει και ζημιά στον ανταγωνισμό, προφανώς μπορεί να δίνει περισσότερες επιλογές σε τέτοια θέματα. Από την άλλη, αν είναι πραγματικά να βελτιώσει κάτι ψιλοάσχετο με το gaming στις κονσόλες της, ας φτιάξει αυτόν τον καταραμένο browser που αν κάνεις το λάθος και τον ανοίξεις (ψάχνοντας πχ για κάποιο hint σε ένα παιχνίδι), γονατίζει το λειτουργικό και επιβαρύνει το σύστημα χωρίς λόγο, μερικές - σπάνιες ευτυχώς - φορές σε τέτοιο βαθμό ώστε να κρασάρει και η κονσόλα.
    Για το PS4 χρησιμοποιώ μια 42αρα samsung led τηλεόραση, προς το παρόν με καλύπτει, για ps5, ναι, εκεί θα ήθελα να πάω σε 4k με hdr, ιδανικά και oled, αλλά αυτό είναι δύσκολο λόγω τιμής. Μπορώ να παίξω ταινίες από το laptop μου, και θα μπορούσα να το συνδέσω και με την τηλεόραση, αλλά από την στιγμή που έχω το ps4, θα μπορούσα πιο άνετα να βλέπω ταινίες από εκεί. Για τον browser συμφωνώ και πιστεύω τα ίδια με το media player.

  4. #64
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    My bad then. Θεωρούσα αυτονόητο ότι αν πάρεις μία καλή τηλεόραση για το PS θα ήταν smart ή/και θα έχει media player (τα τελευταία πόσα χρόνια). Προφανώς ακόμη και σήμερα κάποιες δεν τηρούν τα για πολλούς αυτονόητα (οπότε αναρωτιέμαι και για την οπτική τους δυνατότητα και ποιότητα). Εντάξει έτσι καταλαβαίνω την ανάγκη σου στο να μπορείς να δεις κάτι από την κονσόλα, έχω όμως ήδη πει ότι η Sony έχει πολλούς λόγους να μην το επιτρέπει πλήρως αυτό (το επιτρέπει έως ένα βαθμό). Βρίσκω περισσότερο ως λάθος επιλογή την αγορά της συγκεκριμένης τηλεόρασης, παρά την αδυναμία της κονσόλας για την αναπαραγωγή όλων των media αρχείων.

    Μιας και είμαστε στο θέμα του PS5 λοιπόν, το ίδιο ακριβώς αναμένω από την επόμενη γενιά και δεν θα με ξάφνιαζε καθόλου μία τέτοια προσέγγιση στο θέμα αυτό από την Sony. Οπότε καλό θα ήταν όσοι καίγεστε για τέτοια θέματα από την κονσόλα σας, να δείτε τι θα προσφέρει η Sony επί αυτού και τι η MS και να αποφασίσετε ποια κονσόλα θα αγοράσετε και για ποια χρήση.

  5. #65
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Εννοειται με blue ray player.
    1ον, διοτι θα αξιοποιησω το backwards compatibility σε παλιοτερους τιτλους.
    2ον Διοτι αμα εχεις τοσο δυνατο εργαλειο και παραλληλα μια oled....θα αξιοποιησω οπωσδηποτε το μηχανημα για θεαση ULTRA 4K ταινιων κλπ
    3) Διοτι οπως ειπωθηκε, θα μπορω να αγοραζω μεταχειρισμενα/ανταλλασω/μεταπωλω τιτλους



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  6. #66
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Αρχιζει και με ανησυχει το γεγονος οτι μεχρι στιγμης δεν εχουν αναφερει τιποτα για μαυρο PS5... ο Jim Ryan μαλιστα ειπε σε μια συνεντευξη στο Cnet οτι η κονσολα θα κυκλοφορησει στο μαυρο/ασπρο συνδυασμο που εδειξαν αρχικα.

    Παροτι ειναι πιο ομορφη σε ασπρο/μαυρο, δεν ταιριαζει καθολου με το χωρο μου και αναλογιζομενος οτι οι περισσοτερες συσκευες σαλονιου ειναι μαυρες, φανταζομαι οτι δεν ειμαι ο μονος και πραγματικα απορρω πως η Sony δεν ανακοινωνει και μια all black version να ησυχασουμε...

  7. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    panos74gr (17-06-2020)

  8. #67
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Αρχιζει και με ανησυχει το γεγονος οτι μεχρι στιγμης δεν εχουν αναφερει τιποτα για μαυρο PS5... ο Jim Ryan μαλιστα ειπε σε μια συνεντευξη στο Cnet οτι η κονσολα θα κυκλοφορησει στο μαυρο/ασπρο συνδυασμο που εδειξαν αρχικα.

    Παροτι ειναι πιο ομορφη σε ασπρο/μαυρο, δεν ταιριαζει καθολου με το χωρο μου και αναλογιζομενος οτι οι περισσοτερες συσκευες σαλονιου ειναι μαυρες, φανταζομαι οτι δεν ειμαι ο μονος και πραγματικα απορρω πως η Sony δεν ανακοινωνει και μια all black version να ησυχασουμε...
    Μην περιμένεις άμεσα μαύρο.

    Είπαν κάτι πάντως ότι θα ειναι "customizable με τρόπο που δεν ήταν οι προηγούμενες". Λέτε να βγαίνουν τα πλαϊνά;
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  9. #68
    Elite dspug7's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Κερατεα
    Posts
    929
    PSN ID
    dspug7
    Name
    Διαμαντης

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Πριν απο περιπου 1.5 χρόνο που πηρα τηλεόραση ο λόγος που δεν προτίμησα Sony (εκτος απο την σημαντικα υψηλοτερη τιμη) ήταν και το γεγονός οτι πιστευα οτι θα έχω προβλημα με το stream ταινιων απο το τοπικο δυκτιο. Τώρα με την Samsung παιζω 4Κ H.265 10-bit dolby atmos με υποτιτλους νεράκι, και μέσα απο wi-fi παρακαλω (οκ το ρουτερ ειναι κυριολεκτικα διπλα στην ΤV)
    πως το εχεις κανει με τους υποτιτλους, δεν το εχω καταφερει οσο κι αν προσπαθησα

  10. #69
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Μην περιμένεις άμεσα μαύρο.

    Είπαν κάτι πάντως ότι θα ειναι "customizable με τρόπο που δεν ήταν οι προηγούμενες". Λέτε να βγαίνουν τα πλαϊνά;
    Αν ειναι customizable τοτε ναι θα βγαινουν τα πλαινα. Δεν νομιζω οτι κατι αλλο μπορει να αφαιρεθει απο αυτο το design. Μακαρι. Δεν θα με χαλαγε να μπορω να το γυρισω σε μαυρο/ασπρο οποτε θελω. Νοτ bad.

  11. #70
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by dspug7 View Post
    πως το εχεις κανει με τους υποτιτλους, δεν το εχω καταφερει οσο κι αν προσπαθησα
    Παίζω τις ταινίες με τον plex client, ο server τρέχει σε nas.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    dspug7 (16-06-2020)

  13. #71

    Default

    Αν και "εχθρός" του λευκού, σε όλα και όχι μόνο στην κονσόλα, πιστεύω ότι σε συγκεκριμένες περιπτώσεις το λευκό πηγαίνει (όπως πχ σε κάποια συγκεκριμένα αυτοκίνητα). Έχω την εντύπωση (γιατί έχουμε δει και φωτος με το πώς θα είναι η κονσόλα και μαύρη ή και σε άλλες παραλλαγές χρωματικές) ότι το συγκεκριμένο design (κάτι σαν περίεργο όστρακο) μόνο με τη συγκεκριμένη διχρωμία και το λευκό κυρίαρχο βγάζει αυτό που θέλει να "πει". Εντελώς υποκειμενική άποψη βέβαια. Δηλαδή ολόμαυρο ή όλο σκούρο, είναι ωραίο μεν, αλλά κάτι εντελώς διαφορετικό και για εμένα χάνει την ορίτζιναλ αίσθηση που αποπνέει. Εννοείται ότι εάν καποιος....ξερνάει η του ρχεται ίλιγγος με το λευκό, θα έχει και πάλι μία ωραία σκούρα κονσόλα στο χώρο του. Επομένως, αν και η αισθητική μου ταιριάζει με το design του Ps4 ή του καινούριου Xbox, στη συγκεκριμένη περίπτωση θα πάω στο ορίτζιναλ λευκό. Επίσης, πιστεύω ότι η κονσόλα live στο χώρο μας και αυστηρά όρθια (όπως σωστά αναφέρθηκε ήδη), θα είναι πιο όμορφη από ότι δείχνει τώρα στις φώτος. Κατανοητή και η πρόθεση της Σόνυ να κάνει μία αλλαγή και να ξεφύγει από τα κλασικά.
    Το χειριστήριο όμως το θέλω αυστηρά μαύρο ή σκούρο. Επειδή δεν μου αρέσει ως design, ε ας είναι μαύρο να μην μου χτυπάει τόσο (πιστεύω όμως ότι θα είναι πολύ καλό σε πιασίμο και χειρισμό).

  14. #72
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Αρχιζει και με ανησυχει το γεγονος οτι μεχρι στιγμης δεν εχουν αναφερει τιποτα για μαυρο PS5... ο Jim Ryan μαλιστα ειπε σε μια συνεντευξη στο Cnet οτι η κονσολα θα κυκλοφορησει στο μαυρο/ασπρο συνδυασμο που εδειξαν αρχικα.

    Παροτι ειναι πιο ομορφη σε ασπρο/μαυρο, δεν ταιριαζει καθολου με το χωρο μου και αναλογιζομενος οτι οι περισσοτερες συσκευες σαλονιου ειναι μαυρες, φανταζομαι οτι δεν ειμαι ο μονος και πραγματικα απορρω πως η Sony δεν ανακοινωνει και μια all black version να ησυχασουμε...
    Δεν νομίζω στο launch να βγάλουν άλλο χρώμα.. Θέλουν να κάνουν παγκόσμιο release και ήδη έχουν 2 διαφορετικές κονσόλες (bluray και digital) αν βάλουμε και άλλο ένα χρώμα πάμε ουσιαστικά σε 4 κονσόλες...
    Νομίζω μετά θα πιεστεί πολύ η γραμμή παραγωγής...

    Πάντως και εγώ που είμαι φαν του μαύρου και πάντα όλες οι συσκευές μου είναι ολομαύρες προτιμώ την διχρωμία. Είδα και κάποια fanmade μαύρα ή τελείως άσπρα και δεν μου άρεσαν...
    Λογικά μετά θα βγει και σε άλλα χρώματα πάντως...

    Και εγώ διάβασα τα πλαϊνά πως θα βγαίνουν.
    Spoiler!

  15. #73

    Default

    Αναμένουμε και νεο VR headset απο την Sony απο τη στιγμη που αναφέρθηκε συμβατότητα με το μοντέλο του ps4?

  16. #74
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by vadergr View Post
    Αναμένουμε και νεο VR headset απο την Sony απο τη στιγμη που αναφέρθηκε συμβατότητα με το μοντέλο του ps4?
    ναι

    21-22 λογικα. Υπαρχει thread.
    http://www.ps4forums.gr/vb/showthrea...-hints-news%29
    .

  17. #75
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Είμαι βέβαιος ότι το εχετε δει ήδη αλλα το ποστάρω γιατί έχει πλακα

    Click image for larger version. 

Name:	d3bb167d46aae0422785dd67d5687ba3ef08b42c.jpeg.jpg 
Views:	74 
Size:	34.8 KB 
ID:	12193

  18. The Following User Says Thank You to kostasb13 For This Useful Post:

    Leon_DiZ (16-06-2020)

  19. #76
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Αναφέρθηκαν σχόλια ότι θα είναι customizable, πιθανόν να μην υπάρχει ανάγκη για μαύρη έκδοση της κονσόλας. Ο "εξωτικός" σχεδιασμός όπως πολλάκις έχει αναφερθεί είναι για να ψύχει αποδοτικά τον μικρό "υπερυπολογιστή" που "φοράει" η κονσόλα. Τιμή αναμένεται λέει στα 499$ στο Αμέρικα. Γενικά πάντως η παρουσίαση έχει προκαλέσει τεράστιο ενδιαφέρον και πάμπολες συζητήσεις γύρω από την κονσόλα, τους τίτλους της, κλπ όμορφα. Η Sony όσο και να την κατηγορούσε ο κόσμος για τις καθυστερήσεις σε παρουσιάσεις, την έλλειψη πληροφόρησης εν μέσω πανδημίας όταν το αντίπαλο στρατόπεδο έβγαζε ένα σκασμό νέα, τελικά έχει αυτομάτως ανακτήσει το έδαφος και ο κόσμος ασχολείται με αυτήν σε βαθμό ψύχωσης, δείχνοντας ότι είναι μάλλον η leading platform του χώρου (θυμάστε το παλιό επί PS3, "αν δεν μιλήσουμε εμείς, δεν ξεκινάει η επόμενη γενιά;").

    https://www.notebookcheck.net/PS5-ne....476563.0.html

    Εάν θέλετε να δείτε μία τρισδιάστατη "καλλιτεχνική" απεικόνιση της κονσόλας για να έχετε μία κάπως καλύτερη εικόνα, θα βρείτε μία στο παρακάτω Link. Δεν είναι προφανώς από επίσημη πηγή και λείπουν πολλά ακόμη πράγματα από αυτή όπως οι πίσω εισόδοι/εξόδοι, απλά είναι υποθέτω μία όμορφη εκτίμηση as close as it gets βάσει όλων όσων έχουμε δει μέχρι τώρα (υπάρχουν και άλλα μοντέλα από άλλους χρήστες στην ιστοσελίδα αυτή).

    https://sketchfab.com/3d-models/play...f44a8b06ec937b

    https://sketchfab.com/3d-models/prop...0852544975f474

  20. #77
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Και τα δυο μοντέλα ειναι λαθος, υποθέτουν ότι η κονσόλα "ανοιγει" μονο απο την μια μερία, όμως εαν την δεις ξαπλωτη ειναι προφανες οτι αυτο δεν ισχύει. Οπως ειναι σηκωμένη η μπροστα δεξια μερία ειναι το ίδιο και η πισω αριστερα.


  21. #78
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς. Το digital 3D μοντέλο συμφωνώ δεν είναι τόσο καλό όσο το πρώτο με το drive, που όσο το συγκρίνω είναι πολύ κοντά σε αυτό που έχουμε δει, πλην του γεγονότος ότι για κάποιο λόγο έχει επεκτείνει την βάση πέραν του στρόγγυλου τμήματος με πρόσθετα ευθύγραμμα τμήματα που δεν υπάρχουν στα renders της Sony (και τα vents που αντί να σταματάνε στο ύψος του drive συνεχίζουν σε όλο το μήκος). Πιθανόν να μιλάς για αυτά, λογικό από τρίτους να έχουν κάποια σφάλματα στην εκτίμηση τους (αν και κάπως αδικαιολόγητα αυτά που αναφέρω). Πάντως είναι αξιοπρεπή renders και δίνουν νομίζω μία εικόνα του τι έχουμε δει μέχρι τώρα, κυρίως του όγκου που βοηθάει ώστε η εντύπωση για την έκδοση με το drive φαίνεται λιγότερο άσχημη από την αρχική μου εντύπωση. Δεν είμαι καν σίγουρος ότι και της Sony τα renders (γιατί περί τέτοιων πρόκειται) ότι απαραίτητα ανταποκρίνονται 100% στο τελικό προϊόν.


  22. #79
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Προσωπικά η κονσόλα μ'αρέσει απίστευτα. Αυτή η διχρωμια τα σπάει κ χαίρομαι που είναι τα εξωτερικά τμήματα άσπρα Κ όχι μαύρα.
    Το μόνο που με τρομάζει είναι το μέγεθος της κ θα πρέπει να γίνουν αλλαγές στον τρόπο της τοποθέτησης της τηλεόρασης.

    Spoiler!

  23. #80
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς. Το digital 3D μοντέλο συμφωνώ δεν είναι τόσο καλό όσο το πρώτο με το drive, που όσο το συγκρίνω είναι πολύ κοντά σε αυτό που έχουμε δει, πλην του γεγονότος ότι για κάποιο λόγο έχει επεκτείνει την βάση πέραν του στρόγγυλου τμήματος με πρόσθετα ευθύγραμμα τμήματα που δεν υπάρχουν στα renders της Sony (και τα vents που αντί να σταματάνε στο ύψος του drive συνεχίζουν σε όλο το μήκος). Πιθανόν να μιλάς για αυτά, λογικό από τρίτους να έχουν κάποια σφάλματα στην εκτίμηση τους (αν και κάπως αδικαιολόγητα αυτά που αναφέρω). Πάντως είναι αξιοπρεπή renders και δίνουν νομίζω μία εικόνα του τι έχουμε δει μέχρι τώρα, κυρίως του όγκου που βοηθάει ώστε η εντύπωση για την έκδοση με το drive φαίνεται λιγότερο άσχημη από την αρχική μου εντύπωση. Δεν είμαι καν σίγουρος ότι και της Sony τα renders (γιατί περί τέτοιων πρόκειται) ότι απαραίτητα ανταποκρίνονται 100% στο τελικό προϊόν.
    Αυτο που λεω, ειναι οτι εγω βλέπω μια καμπυλωτή συμμετρία με σημείο τομής το κέντρο της κονσόλας. Η μπροστα αριστερη μερία και η πίσω δεξια "κλείνουν" το κενό, ενω αντίστροφα η μπροστά δεξιά και πίσω αριστερή το "ανοίγουν" και αυτό ειναι ορατό μόνο στην φωτο που ειναι ξαπλωτή η κονσόλα. Τωρα και τα δύο renders δειχνουν την αριστερή μεριά να είναι κλειστη, και στην δεξιά την μπροστά ανοικτή και την πίσω κλειστή, δίνοντας έτσι ένα ασύμετρο design (βγαλε έξω το drive)

    Click image for larger version. 

Name:	ps5.jpg 
Views:	43 
Size:	55.2 KB 
ID:	12196

Page 4 of 30 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •