Page 15 of 19 FirstFirst ... 5111213141516171819 LastLast
Results 281 to 300 of 361

Thread: Ratchet & Clank: Rift Apart

  1. #281
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Καλό, δεν το έχω ακόμα το συγκεκριμένο όπλο να το δοκιμάσω.


  2. The Following 2 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    psx3 (20-06-2021),Valkyre (20-06-2021)

  3. #282
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by fistikis View Post
    Τελειώνοντας το παιχνίδι, το οποίο πραγματικά είναι πολύ μπροστά απο οτι άλλο κυκλοφορεί εκεί έξω (τεχνικά πάντα), πραγματικά απορώ γιατί υπάρχει μια τάση να το μειώσουν διάφοροι.

    Τι οτι είναι 5 ώρες σε διάρκεια άκουσα, τι οτι δεν είναι σοβαρός λόγος για αγορά ps5, τι οτι δεν αξίζει τα 80€, μέχρι και οτι δεν βλέπεται από την πτώση της ανάλυσης στο performance rt...

    Αντί να παρακαλάμε, μάλλον να απαιτούμε να έχουν όλα τα παιχνίδια αυτήν την κατάσταση και μάλιστα day one βλέπουμε σχόλια τύπου "80€ για 5 ώρες... εγώ έδωσα 80€ για 3 χρόνια pass"
    Είναι οργανωμένη προσπάθεια αποδόμησης του PS5 από συγκεκριμένες (Discord) ομάδες.

    Την μια τους φταίει η RDNA"1.5", μετά τα "glorified" (sic) DLC και πάει λέγοντας... άτομα που δεν ζήσανε εποχές PS3, αλλά έχουν άποψη για όλα και για όλους. Μηδέν σεβασμός προς όσους έχουν ζήσει από πρώτο χέρι κάποια πράγματα.

    Quote Originally Posted by fistikis View Post
    Η τιμή είναι κάτι πολύ ρευστό για να την ακούμε τόσο πολύ ακόμα και σε reviews.

    Το παιχνίδι κυκλοφόρησε παρασκευή στα 80€ επίσημη, 75€ στο σκρουτζ και την τρίτη το βρήκα στα 55-60€ και σιγά σιγά θα πέσει και άλλο.

    Απολύτως δεκτό να μην θέλει κάποιος να πληρώσει 80, αλλά δεν νομίζω οτι πριν πλήρωνε 70 και τον πείραξαν τα +10€.

    Αλήθεια όταν τα παιχνίδια πήγαν από τα 60 στα 70 είχε γίνει ο ίδιος ντόρος;

    Προσωπικά ποτέ δεν θα πληρώσω 80 όπως δεν πλήρωσα ποτέ 70 ούτε καν 60 και μιλάω πάντα για day one αγορές. Τώρα έδωσα για πρώτη φορά 60€ για το R&C και το ME LE, το max ήταν νομίζω 58€ για το RDR2 day one.
    Προσωπικά δεν κολλάω στην τιμή per se. Και 80άρια έχω δώσει (για Special) και -σπανιότερα- 150άρια (για Collectors). Γιατί εκεί ξέρω ότι μιλάμε για κάτι συλλεκτικό που δεν χάνει αξία στον χρόνο.

    Δεν ξέρω πόσοι το έχουν προσέξει, αλλά η Sony στις αρχές της γενιάς δεν βγάζει συλλεκτικές για τα 1st party. Ε λίγο αυτό, λίγο η άνοδος τιμής στα skroutz-ο-μάγαζα, διστάζει ο κόσμος.

    Για Standard edition άντε να δώσω €50 max day 1. Ξέρω ότι θα χάσει αξία, αλλά τουλάχιστον να μην ξεκινάει πιο ψηλά.

    Η εντύπωση που έχω σχηματίσει μέχρι στιγμής είναι ότι η Sony θέλει να προσδώσει μια premium φιλοσοφία (α λα Apple/Nintendo) στα 1st party games:

    https://www.gamesradar.com/sony-ceo-...for-ps5-games/

    Και πάλι όμως, μέσα μου δυσκολεύομαι να δικαιολογήσω ίδια MSRP για Returnal & Ratchet. Σαφέστατα δεν έχουν τα ίδια κόστη παραγωγής. Και απέναντι έχουμε και το TLOU2 στα €30.

    Βλέποντας και κάνοντας από εδώ και πέρα. Μπορεί οι τιμές να πέσουν ή μπορεί και όχι. Ίδωμεν!

    ΥΓ: Τα παραπάνω που γράφω επουδενί δεν πρέπει να μειώσουν την διασκέδαση σε κάποιον που το πλήρωσε και το χάρηκε. Δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου. Είναι απλά κάποιες σκόρπιες σκέψεις και τίποτα παραπάνω.

    Περιττό να γράψω ότι καταλαβαίνω και τους μεν (όσους σκάνε τα 80άρια απέναντι στην λαίλαπα της Μικρομαλακής) και τους δε (όσους αντιδρούν στην νέα πολιτική της Sony).

    Γενικά είμαι άνθρωπος που ασχέτως αν ακολουθώ κάτι (την Sony εν προκειμένω) δεν θεωρώ ότι πρέπει απαραίτητα να συμφωνώ στα πάντα μαζί τους. Είμαι άνθρωπος με ελεύθερο μυαλό/πνεύμα και δεν χωράω σε «κουτάκια». Το ότι διαφωνώ σε κάποια πράγματα, δεν με κάνει «εχθρό» της Sony. Αυτό το λέω γιατί τελευταία παρατηρώ μια (εκ του πονηρού?) κολεκτιβοποίηση της κοινωνίας.

  4. The Following 4 Users Say Thank You to psx3 For This Useful Post:

    cocous (20-06-2021),Dragonpaul (20-06-2021),fistikis (20-06-2021),Valkyre (20-06-2021)

  5. #283
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Και εγώ απορώ που είδα πολλά reviews να βάζουν βαθμό σύμφωνα με την τιμή. Κάτι που προσωπικά το θεωρώ λάθος.
    Σαφώς να αναφέρουν την προσωπική τους άποψη μέσα στο κείμενο για το αν αξίζει τα 80€ ώστε να ξέρει και ο καταναλωτής, αλλά να λένε είναι 15-20 ώρες δεν αξίζει 80€, άρα θα του βάλω 6-7-8 το θεωρώ εντελώς λάθος.
    Δηλαδή όταν θα πέσει στα 40€ θα είναι παιχνίδι του 10;
    Πριν 10-15 χρόνια max που δίναμε 60€ για παιχνίδια 8 ωρών γιατί δεν γινόταν αυτός ο χαμός;
    Και βλέπω και τέτοια αντιμετώπιση και από φιλικά μέσα προς το Playstation. Γενικά από την μία τα μέσα κράζουν Ubisoft για τα generic games που δίνει από την άλλη ζητάνε τουλάχιστον 30 ώρες απο ένα παιχνίδι για να δικαιολογήσει την τιμή του. Ο,τι παιχνίδι να είναι και αυτό... Ας κάνεις το ίδιο πράγμα επί 100 ώρες. Αφού είναι 100 ώρες θα του βάλουμε ένα 8 γιατί αξίζει τα λεφτά του..
    Και ενώ είμαι λάτρης του να διαβάζω reviews, τελευταία δεν έχω καμία όρεξη.. Γιατί ελάχιστα reviews έχουν να πουν πραγματικά κάτι...
    Γενικά ποτέ δεν αγόρασα παιχνίδι και να έχω στο μυαλό μου την αντιστοιχία ώρα/ευρώ. Έχω δώσει 60€ (ή ακόμα και 100 για collectors) για παιχνίδια 6 ωρών και άξιζαν κάθε ευρώ και έχω δώσει 20€ για παιχνίδια 50 ωρών και τα μετάνιωσα. Και τα χρήματα και τον χρόνο που έφαγα.

    Προσωπικά να πω πως δεν είμαι φαν του Ρατσετ και δεν με τράβαγαν ποτέ. Αλλά αν ήμουν ευχαρίστως θα έδινα 80 και 90 ευρώ για μια special edition. Για απλές πάντα κοιτάω στα μτχ και να δώσω 50€ μαξ.
    Αλλά για παράδειγμα με το Returnal αν είχα δώσει 80€ (γιατι και αυτό μτχ το πήρα) δεν θα είχα μετανιώσει ούτε σεντ. Ακόμα και για την απλή έκδοση.
    Spoiler!

  6. The Following 5 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Brazhlias (22-06-2021),Dragonpaul (20-06-2021),panos74gr (20-06-2021),psx3 (20-06-2021),Valkyre (20-06-2021)

  7. #284
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Καλα υπηρχαν αστοιχειωτοι δημοσιογραφισκοι εκει εξω που εριξαν την βαθμολογια βαση τιμης; Αληθεια τωρα;

    Οκ αν το παιχνιδι καταφερε να βγαλει 89 meta με τετοιες πρακτικες, μιλαμε για κατορθωμα.

    Μισο λεπτο τωρα να παω να κανω amend τις κριτικες μου για καθε παιχνιδι βαση τιμης..

  8. #285
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Και εγώ απορώ που είδα πολλά reviews να βάζουν βαθμό σύμφωνα με την τιμή. Κάτι που προσωπικά το θεωρώ λάθος.
    Σαφώς να αναφέρουν την προσωπική τους άποψη μέσα στο κείμενο για το αν αξίζει τα 80€ ώστε να ξέρει και ο καταναλωτής, αλλά να λένε είναι 15-20 ώρες δεν αξίζει 80€, άρα θα του βάλω 6-7-8 το θεωρώ εντελώς λάθος.
    Δηλαδή όταν θα πέσει στα 40€ θα είναι παιχνίδι του 10;
    Πριν 10-15 χρόνια max που δίναμε 60€ για παιχνίδια 8 ωρών γιατί δεν γινόταν αυτός ο χαμός;
    Και βλέπω και τέτοια αντιμετώπιση και από φιλικά μέσα προς το Playstation. Γενικά από την μία τα μέσα κράζουν Ubisoft για τα generic games που δίνει από την άλλη ζητάνε τουλάχιστον 30 ώρες απο ένα παιχνίδι για να δικαιολογήσει την τιμή του. Ο,τι παιχνίδι να είναι και αυτό... Ας κάνεις το ίδιο πράγμα επί 100 ώρες. Αφού είναι 100 ώρες θα του βάλουμε ένα 8 γιατί αξίζει τα λεφτά του..
    Και ενώ είμαι λάτρης του να διαβάζω reviews, τελευταία δεν έχω καμία όρεξη.. Γιατί ελάχιστα reviews έχουν να πουν πραγματικά κάτι...
    Και που να ακούσεις podcast γνωστού ελληνικού gaming site (hint: αυτό που καθιέρωσε την ορολογία "map cleaning") να συζητάνε περί Ratchet και ένας να λέει «πολύ παιδικούλι είναι μωρέ, σαν τα παιχνίδια της Nintendo με τον Μάριο και την πριγκίπισσα, δεν έχουν εξελιχθεί καθόλου οι χαρακτήρες εδώ και 20 χρόνια στο Ratchet».

    Ώρες-ώρες νομίζω οι προσδοκίες είναι αλλού για αλλού... υπάρχουν και τα story-heavy games, υπάρχουν και τα «παιδικά». Έτερον εκάτερον!

    Σε λίγο θα ζητάνε μερικοί βαθυστόχαστο storytelling και σε racing games (εννοώ genre που -κακά τα ψέματα- δεν κολλάει να υπάρχει story)...

  9. #286
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Βαση τιμης.. κλαιω, σορρυ παιδια. Να κανεις συσταση δεν λεω. Να ενημερωσεις. Δωσε και μια συμβουλη γιατι οχι. Αλλα να κρινεις μια εμπειρια βαση τιμης ειναι αστειο εντελως.

    @ psx3

    ε ναι ρε συ επρεπε να το κανουν COD για να υπαρχει εξελιξη..

  10. #287
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    @ psx3

    ε ναι ρε συ επρεπε να το κανουν COD για να υπαρχει εξελιξη..
    Δεν ξέρω αν το λες ειρωνικά, αλλά όχι, σε καμία περίπτωση δεν υπενόησα ότι έπρεπε να του βάλουν MP.

    Το Ratchet είναι αυτό που είναι. Ούτε με TLOU2 θα το συγκρίνω (δεν λέω ότι το έκανες εσύ ή άλλος εδώ μέσα, μιλούσα για podcast άλλου site), ούτε κάτι άλλο.

    Και το TLOU2 πήγε μπροστά το μέσο στο δικό του είδος και το Ratchet πήγε μπροστά το μέσο από άλλη άποψη (Pixar-style production values που η Nintendo θα φτάσει σε 15-20 χρόνια από σήμερα με mobile SoC)...

    Δεκτό να μην αρέσουν σε όλους τα «παιδικά» (ξαναλέω προς αποφυγήν παρεξήγησης: δεν αναφέρομαι σε εσένα, αφού το παίζεις το παιχνίδι, όπως έπαιξες και το Astro's Playroom), απλά μου φάνηκε άστοχη κριτική.

  11. #288
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Οχι ρε ειρωνικος προς το podcast που ελεγε οτι δεν εχουν εξελιχθει οι χαρακτηρες και οτι ειναι παιδικουλι! Καθε παιχνιδι στο στοιχειο του. Δεν θα σταματησει το Ρατσετ να ειναι αυτο που ειναι επειδη σε καποιο του φαινεται «παιδικο».

  12. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    psx3 (20-06-2021)

  13. #289
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by fistikis View Post
    Η τιμή είναι κάτι πολύ ρευστό για να την ακούμε τόσο πολύ ακόμα και σε reviews.

    Το παιχνίδι κυκλοφόρησε παρασκευή στα 80€ επίσημη, 75€ στο σκρουτζ και την τρίτη το βρήκα στα 55-60€ και σιγά σιγά θα πέσει και άλλο.

    Απολύτως δεκτό να μην θέλει κάποιος να πληρώσει 80, αλλά δεν νομίζω οτι πριν πλήρωνε 70 και τον πείραξαν τα +10€.

    Αλήθεια όταν τα παιχνίδια πήγαν από τα 60 στα 70 είχε γίνει ο ίδιος ντόρος;

    Προσωπικά ποτέ δεν θα πληρώσω 80 όπως δεν πλήρωσα ποτέ 70 ούτε καν 60 και μιλάω πάντα για day one αγορές. Τώρα έδωσα για πρώτη φορά 60€ για το R&C και το ME LE, το max ήταν νομίζω 58€ για το RDR2 day one.
    Δεν ειναι οτι διαφωνω γενικα, υπαρχει μια ταση απο τοτε που η MS αποφασισε να γινει πολυ επιθετικη με το gamepass να βλεπουμε και περισσοτερα αρθρα περι τιμολογιακων πολιτικων, το value for money μπηκε στη γλωσσα των reviews πιο εντονα απο ποτε κτλ. Και ειναι και στοχευμενο προς τη Sony, για την Nintendo ποτε τιποτα. Μπορει να ειναι και τυχαιο, για οποιον πιστευει στη τυχη τουλαχιστον.
    Αλλα για να λεμε και την αληθεια τωρα αφενος τα 80 ευρω ειναι ΠΑΡΑ πολλα λεφτα για μια standard edition παιχνιδιου, αφετερου τα παιχνιδια ΔΕΝ πεφτουν. Παρακολουθω καιρο ολα τα first party, δεν πεφτουν με τιποτα.
    Κοιταζω το Returnal τις τελευταιες μερες γιατι θελω να το παρω, ακομα και στα σκρουτζομαγαζα ειναι στα 70+.
    Ειναι σαφες οτι η Sony εχει αλλαξει πολιτικη, δεν θυμαμαι ποτε στο παρελθον first party sony παιχνιδι να μην πεφτει ουτε μετα απο 6 μηνες.
    Τωρα αν θα τους βγει θα δειξει, 80αρι προσωπικα δεν δινω ευκολα οχι γιατι δεν το εχω αλλα γιατι το θεωρω υπερβολη για μια απλη εκδοση παιχνιδιου.
    Το εκανα μια φορα με το Demon’s souls γιατι ηταν ο λογος που πηρα την κονσολα, για να το ξανακάνω θα πρεπει να ειναι κατι πολυ δυνατο.


  14. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    psx3 (20-06-2021)

  15. #290
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Πάντως και τον πρώτο χρόνο του PS4 δεν έπεφταν πολύ τα παιχνίδια, ακόμα και τα Third party.
    Τώρα αρκετά third party είναι συνεχώς σε προσφορές.
    Πάντως και εγώ με τα exclusives δεν έχω θέμα. Πάντα σε απλές εκδόσεις πάω πως μεταχειρισμένα η αλήθεια είναι.

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  16. #291
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    @hakoo Γιατί να πουν για την Nintendo;
    @mihalis13 εννοείται πας μεταχειρισμένο γιατί η απλή έκδοση όπως τα έχει κάνει η Sony κ το xbox δεν έχει καμία μα καμία αξία σε ένα μήνα έχει χάσει τα μισά λεφτά του κ όλο πέφτει, Nintendo μπορεί να την βρίζουμε αλλά ότι αγοράζεις είναι σταθερό, παίρνεις ένα παιχνίδι τώρα κ σε δύο χρόνια η αξία του είναι ίδια.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  17. #292
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default Ratchet & Clank: Rift Apart

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    @hakoo Γιατί να πουν για την Nintendo;


    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Στην τιμολογιακή πολιτικη αναφερομαι.


  18. #293
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Στην τιμολογιακή πολιτικη αναφερομαι.
    Ναι το λέω ποιο κάτω στο Μιχάλη ότι η Nintendo κρατάει το προϊόν που αγόρασε να έχει μια αξία, βέβαια μιλάω εκτός Digital γιατί κακά τα ψέματα το Digital είναι σαν ενοικίαση κοπανιστός αέρας μόνο αν πουλήσεις όλο το account μπορεί να έχει αξία.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  19. #294
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Δεν ειπα οτι κανει ασχημα η Nintendo, η καθε εταιρεια εχει τη στρατηγικη της και καλα κανει αν της αποδιδει.
    Εγω μιλησα για το reception που αυτο αυζητουσαμε παραπανω, ειναι αστειο καποιος να κανει κριτικη στην Sony ( ειτε σε αρθρο, ειτε σε review) για τις υψηλες τιμες στο software αλλα οχι στην Nintendo. Καλα για το hardware δεν μιλαω καν.


  20. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    mihalis13 (21-06-2021)

  21. #295
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    'Ratchet & Clank: Rift Apart' takes the PS5 to new heights

    It takes full advantage of everything Sony's new console offers.



    https://www.engadget.com/ratchet-cla...151025038.html

  22. #296
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Παιχνιδάρα είναι, ότι αλλάζει διαστάσεις/πίστες σε κλάσματα δευτερολέπτου ούτε να το φανταστούμε δεν μπορούσαμε, βασικά μόνο στο PS5 γίνεται, στο PC ούτε καν,
    το μόνο που φοβάμαι είναι μην χαλάσει το R2, πραγματικά σαν κομπρεσέρ δουλεύει!

    edit: Εμένα πάντως δεν μου φαίνεται μικρό, είμαι στο 66% λέει το save και το profile στο PS5 λέει 13 ώρες.

  23. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    cocous (23-06-2021)

  24. #297
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Μία χαρά είναι η διάρκεια. Εγώ το τελείωσα στις 20 ώρες. Και εννοείται μόλις τελειώσω με το Metro που ξεκίνησα θα το πιάσω πάλι. Παιχνιδάρα με τα όλα της. Τεχνικά μοιάζει με Benchmark. Αυτό που βλέπεις δεν το χορταίνεις με τίποτα.

  25. The Following User Says Thank You to cocous For This Useful Post:

    Valkyre (24-06-2021)

  26. #298
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Τέλος και για μένα!

    Εξαιρετικό το παιχνίδι! Μια οπτική πανδαισία, τεχνικά απίστευτο με καταιγιστικό ρυθμό και gameplay που δεν θες να αφήνεις τον controller κάτω.

    Μου πήρε 19 ώρες, και έχω μαζέψει και σχεδόν όλα τα collectibles.

    Εννοείτε θα παιχτεί και στο challenge mode για να το βιώσω ξανα και να δω και τα τελευταία όπλα και να κάνω και οτι μου μένει για το platinum.

  27. The Following User Says Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    Valkyre (24-06-2021)

  28. #299
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    RATCHET & CLANK: RIFT APART HAS THE BEST DAMN MUSICAL SCORE THIS YEAR

    https://cogconnected.com/feature/rat...taru-hokoyama/

    Προσωπικα δεν ξερω αν θα το ελεγα το καλυτερο της χρονιας (αλλωστε ειναι νωρις ακομη), αλλα ναι ειναι ενα υπεροχο soundtrack που ανετα το ακους μεμονωμενα χωρις να χρειαζεσαι την εικονα του Ratchet ή των στιγμων του παιχνιδιου, για να το απολαυσεις. Εξαιρετη δουλεια!

  29. #300
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Master Chef meets Ratchet:

    https://www.instagram.com/p/CQPBUCwllgr/

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •