Page 6 of 19 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 101 to 120 of 361

Thread: Ratchet & Clank: Rift Apart

  1. #101
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Μόνο σε εμένα την έδωσε το γεγονός ότι το νέο Ratchet είναι στα 80€ ενώ το καταπληκτικό Ratchet remake είχε βγει στο ps4 στα 40€ αρχική τιμή;

  2. The Following User Says Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    cocous (12-02-2021)

  3. #102
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by panos74gr View Post
    Μόνο σε εμένα την έδωσε το γεγονός ότι το νέο Ratchet είναι στα 80€ ενώ το καταπληκτικό Ratchet remake είχε βγει στο ps4 στα 40€ αρχική τιμή;
    Ακριβώς το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ.
    Για να δούμε τουλάχιστον διάρκεια και επιλογές όπως Ελληνική γλώσσα κτλ.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to cocous For This Useful Post:

    panos74gr (12-02-2021)

  5. #103
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    80αρα;

    Σόρρυ κυρία Σονυ, αλλά 80 ευρώ για ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ παιχνίδι δεν πληρώνω.

    Ούτε για GT7, ούτε για RnC, ούτε για κανένα.

    Στα 40-45 ευρώ και ΠΟΛΛΑ είναι για RnC.

    Και στα 50-55-60 ευρώ (όποτε βγει και πέσει η τιμή) το GT7.

    Again: και ΠΟΛΛΑ σου είναι.


    ΥΓ: Δεν είναι στραγάλια τα χρήματα, κάπως πρέπει να το καταλάβουν αυτό.

  6. The Following 4 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Brazhlias (17-02-2021),ilias78 (12-02-2021),psx3 (12-02-2021),Stefanos (12-02-2021)

  7. #104
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Παιδια το οτι ειναι Ratchet δεν παει να πει αυτοματως οτι πρεπει να τιμολογηθει σε κατωτερη τιμη. Προσοχη αυτη τη στιγμη δεν υποστηριζω το "τα παιχνιδια καλα κανουν και κοστιζουν 80 ευρω", οσο το "ενα fully fledged AAA Ratchet παιχνιδι πρεπει να τιμολογηθει ισαξια με τα υπολοιπα παιχνιδια".

    Το Racthet Remake εκανε 40 ευρω ακριβως γιατι ηταν remake.

    Απο εκει και περα αν το καινουργιο παιχνιδι προσφερει απλετο content και με τα production values που εχουμε ηδη δει με τα ματια μας, ειλικρινα δεν βρισκω λογο γιατι πρεπει να εχει χαμηλοτερη τιμη... ΙΣΑ ΙΣΑ που θεωρητικα ειναι το πρωτο πραγματικο next gen αποκλειστικο του PS5...!

  8. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    mihalis13 (12-02-2021)

  9. #105
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Όντως αν το Ratchet είναι καλό παιχνίδι, με χορταστικό περιεχόμενο έχει τα production values που περιμένουμε από ένα ΑΑΑ Sony παιχνίδι και είναι και τεχνικά καλό (που από την Insomniac δεν περιμένουμε κάτι λιγότερο) δεν έχω κανένα πρόβλημα να στοιχίζει όσο και τα άλλα.

    Το θέμα μου είναι το 80άρι και κατά πόσο η Sony θα προσπαθήσει να το πάρει για ΟΛΑ τα first party ανεξαρτήτως τι παιχνίδια είναι και τι value προσφέρουν (βλέπε Returnal ποθ θα φανεί).

  10. #106
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Διαφωνώ κάθετα.

    Όχι για το αδιαμφισβήτητο γεγονός ότι το ρατσετ είναι το πρώτο πραγματικά παιχνίδι για πς5, ούτε για το γεγονός ότι είναι εντελώς νέο παιχνίδι και όχι ρημάστερ.

    Διαφωνώ κάθετα με την 80αρα, όπως διαφωνούσα με την 70αρα τιμή. (Δεν έχω αγοράσει ποτέ κου παιχνίδι πάνω από 50-55 ευρώ EVER στη ζωή μου και αυτό σπάνια).

    Είναι καθαρά θέμα νοοτροπίας.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Brazhlias (17-02-2021),ilias78 (12-02-2021)

  12. #107
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Γενικα το value ειναι μια μεγαλη συζητηση η οποια σε ενα πολυ μεγαλο βαθμο βασιζεται σε υποκειμενικα κριτηρια για τον καθενα μας. Ο αλλος μπορει να θεωρει value ενα παιχνιδι 200ωρων και να θεωρει οτι ειναι απαραδεκτο να πληρωσει την ιδια τιμη για ενα παιχνιδι 20 ωρων ακομα και αν ειναι πολυ καλυτερο απο το παιχνιδι των 200 ωρων. Η αληθεια ειναι καθε φορα και λιγο διαφορετικη και ειναι λογικο. Ουτε κι εγω θα πληρωνα 80 ευρω παρα για πολυ λιγα παιχνιδια.

    Παντως παιδια εγω μεχρι στιγμης πανω απο 60 ευρω για παιχνιδι του PS5 δεν εχω δωσει και εχω παρει 4 παιχνιδια... βασικα δεν βλεπω και μεγαλες διαφορες απο αυτα που πληρωνα για PS4. Σε γνωστα σκρουτζομαγαζα γινεται η δουλεια και αν ειναι καποιος διατεθιμενος να περιμενει 2-3 βδομαδες θα παρει τα παιχνιδια σε τιμες μακρια απο το 80αρι. Τωρα οσοι ειναι αποκλειστικα Digital, ναι εκει υπαρχει θεμα, αλλα ειναι κατι το οποιο οποιος εχει παει Digital φανταζομαι το εχει ηδη υπολογισει.

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Διαφωνώ κάθετα.

    Όχι για το αδιαμφισβήτητο γεγονός ότι το ρατσετ είναι το πρώτο πραγματικά παιχνίδι για πς5, ούτε για το γεγονός ότι είναι εντελώς νέο παιχνίδι και όχι ρημάστερ.

    Διαφωνώ κάθετα με την 80αρα, όπως διαφωνούσα με την 70αρα τιμή. (Δεν έχω αγοράσει ποτέ κου παιχνίδι πάνω από 50-55 ευρώ EVER στη ζωή μου και αυτό σπάνια).

    Είναι καθαρά θέμα νοοτροπίας.
    Ε αρα που διαφωνεις με αυτο που ειπα?

    Πιστευεις οτι το Spiderman πρεπει να τιμολογειται διαφορετικα απο το Ratchet (ασε στην ακρη το νουμερο 80 ξαναλεω)?

  13. #108
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Όχι δεν το τοποθετώ στην βάση διάρκεια ωρών = ύψος τιμής. (Θεωρώ βλακεία αυτό το σκεπτικό!)

    Διαφωνώ στην σπατάλη 70-80 ευρώ για βιντεοπαιχνίδια, όποια κι αν είναι αυτά (τέλεια παραγωγή, γραφικά, πολλές ώρες κλπ).

    Είναι εντελώς εκτός νοοτροπίας μου.

    (εννοείται ότι είμαι διατεθειμένος να περιμένω ώστε να πέσει η τιμή σε λογικά επίπεδα)

  14. #109
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ E αρα δεν διαφωνεις με αυτο που ειπα! Μη με καις!

    Eτσι οπως το εγραψες πριν ειναι σαν να απαντας πανω σε αυτο που εγραψα, οταν εσυ ανοιγεις λιγο διαφορετικη κουβεντα. Στην οποια δεν διαφωνω και εγω ιδιαιτερως με καποιες εξαιρεσεις.

  15. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Lefteris_X (12-02-2021)

  16. #110
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by panos74gr View Post
    Μόνο σε εμένα την έδωσε το γεγονός ότι το νέο Ratchet είναι στα 80€ ενώ το καταπληκτικό Ratchet remake είχε βγει στο ps4 στα 40€ αρχική τιμή;
    Πηγή; Εγώ γιατί θυμάμαι ότι έχει €70 MSRP;

  17. #111
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Πηγή; Εγώ γιατί θυμάμαι ότι έχει €70 MSRP;
    στο PSN Store 79,99 ευρώ το έχει και γενικά σε όλα τα first party ps5 games έτσι είναι η αναλογία (εκτός από το miles morales). $69.99 -> 79,99 ευρώ

  18. The Following User Says Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    psx3 (12-02-2021)

  19. #112
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Παντως παιδια εγω μεχρι στιγμης πανω απο 60 ευρω για παιχνιδι του PS5 δεν εχω δωσει και εχω παρει 4 παιχνιδια... βασικα δεν βλεπω και μεγαλες διαφορες απο αυτα που πληρωνα για PS4. Σε γνωστα σκρουτζομαγαζα γινεται η δουλεια και αν ειναι καποιος διατεθιμενος να περιμενει 2-3 βδομαδες θα παρει τα παιχνιδια σε τιμες μακρια απο το 80αρι.
    Αν επιτρέπεται, που ακριβώς βρήκες PS5 games στα €60;

    Ρωτάω γιατί θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι το Demon's Souls είχε €75 day 1 χαμηλότερη τιμή στο Skroutz και θυμάμαι το συζητούσαμε κιόλας (@@ έκπτωση είναι τα μείον 5 ευρώ από την MSRP). Και τώρα που κοιτάω, δεν το βλέπω κάτω από €66.

    Πάντως ούτε εγώ δίνω τόσα λεφτά για standard έκδοση. Max €50-55 έχω δώσει εποχές PS3-4. 80άρι μόνο για καμία Special.

    Να πω την αλήθεια, το θέμα μου δεν είναι οικονομικό, αλλά ότι δεν βρίσκω κάτι να με τραβάει μέχρι στιγμής να πω χαλάλι τα λεφτά... πρώτη φορά αγοράζω next gen κονσόλα χωρίς να αγοράσω next gen παιχνίδι (για το Astro's Playroom θα έδινα άνετα €20, αν δεν ήταν δωρεάν). Ακόμα κρατιέμαι και δεν έχω αγοράσει PS5 game.

    Αν υπήρχε Uncharted 5 day 1 launch game στα €80, δεν ξέρω τι θα έκανα. Θα λύγιζα ή θα περίμενα; Μπορεί και να έσκαγα άλλα €70 για δεύτερο controller.

    Λογικά σκεπτόμενος εντελώς ψυχρά (αφήνοντας εκτός το συναίσθημα/hype) είναι λογικό να ζητήσουν €80 αν έχει MP με microtransactions (κάτι που ισχύει από εποχής UC3 MP);

    Θέλω να πω υπάρχουν πολλοί τρόποι να βγουν τα σπασμένα των production values, οπότε δύσκολα μπορώ να το δικαιολογήσω στον εαυτό μου εντελώς ψυχρά σκεπτόμενος.

    Αν μιλάμε για παραγωγή που δεν έχει καν MP, τότε να καταλάβαινα και τα €90-100 (δεν το επικροτώ, ειδικά σε εποχές κρίσης, αλλά θα το καταλάβαινα).

    Από την στιγμή που μέχρι και η Rockstar βγάζει MP με τίγκα MTX και Battle Passes, δεν ξέρω γιατί το συζητάμε ακόμα...

    Μόνο για την Quantic Dream θα έβγαζε νόημα, αφού δεν μπορούν να βάλουν MP, αλλά αυτοί κόψανε την συνεργασία τους με την Sony για PS exclusives.

    Είμαι παράλογος όπως το σκέφτομαι;
    Last edited by psx3; 12-02-2021 at 13:02.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to psx3 For This Useful Post:

    Lefteris_X (12-02-2021),Valkyre (12-02-2021)

  21. #113
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εχεις δικιο για το demons Souls... το ειχα παρει κοντα στα 70ευρω αλλα το ειχα πληρωσει με επιστροφη (απο την τηλεοραση που αγορασα το καλοκαιρι)... οποτε ακυρο.

    Απο εκει και περα το Assassins creed το πηρα στα 48 ευρω το Fenyx μια απο τα ιδια και το Miles Morales καπου στα 55.

    Γενικα νομιζω οτι με μερικες βδομαδες υπομονη πολλα απο τα παιχνιδια θα τα βρισκεις σε καλες τιμες. Ισως στα πολυ δυνατα exclusives τυπου Last of Us, κλπ η τιμη να μενει σταθερη για αρκετο καιρο λογω πωλησεων...

    Εγω παντως ομολογω οτι στα πολυ δυνατα χαρτια, φαση να εβγαινε Naughty Dog παιχνιδι στο release, θα το επαιρνα.

  22. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    obione (13-02-2021)

  23. #114
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Παιδιά και Ελληνικό μενού και Υπότιτλους παρακαλώ. Όμορφα πράγματα.
    Δεν ξέρω αν κάνω λάθος που δίνω link.


    https://psaddict.gr/news/ratchet-cla...eek-subs-menu/

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to cocous For This Useful Post:

    obione (13-02-2021)

  25. #115
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Παιδιά και Ελληνικό μενού και Υπότιτλους παρακαλώ. Όμορφα πράγματα.
    Δεν ξέρω αν κάνω λάθος που δίνω link.

    https://psaddict.gr/news/ratchet-cla...eek-subs-menu/
    Μια χαρά ontopic είσαι.

    Νομίζω θα κόλλαγε και μεταγλώττιση στο συγκεκριμένο λόγω της cartoony φύσης του. Σαν CGI ταινία της Pixar!

    Παρ' όλ' αυτά δύσκολα το βλέπω να είναι day 1 αγορά για μένα, εκτός κι αν είναι τόσο αποθεωτικές οι κριτικές από όσους το παίξουν...

  26. The Following 2 Users Say Thank You to psx3 For This Useful Post:

    cocous (12-02-2021),obione (13-02-2021)

  27. #116

    Default

    Η τιμη του παιχνιδιου αναμενομενη. Να υπενθυμισω οτι η αρχικη τιμη του Crash 4 ηταν τα 70ευρω.

    Απο εκει και περα ας κυκλοφορησει με το καλο το παιχνιδι να δουμε τι λεει,και ας κρινει ο καθενας
    α)αν του αρεσει
    β)σε τι τιμη θα το αγορασει.

    Τα 80ευρα παιχνιδια ηρθαν για να μεινουν σε αυτη την γενια οπως φαινεται,και η τιμη αυτη θα πονεσει οταν μελλοντικα δουμε και προσθηκη dlc επανω σε αυτη την τιμη.

    Πολυ κριμα παντως που δεν υπαρχει backwards compatible με τις προηγουμενες κονσολες,να μπορει καποιος να παιξει και τα προηγουμενα παιχνιδια της σειρας(ειδικα τα Tools of Destruction και Crack In Time).
    Last edited by Fulgore; 12-02-2021 at 17:26.

  28. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    obione (13-02-2021)

  29. #117
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Η τιμη του παιχνιδιου αναμενομενη. Να υπενθυμισω οτι η αρχικη τιμη του Crash 4 ηταν τα 70ευρω.

    Απο εκει και περα ας κυκλοφορησει με το καλο το παιχνιδι να δουμε τι λεει,και ας κρινει ο καθενας
    α)αν του αρεσει
    β)σε τι τιμη θα το αγορασει.

    Τα 80ευρα παιχνιδια ηρθαν για να μεινουν σε αυτη την γενια οπως φαινεται,και η τιμη αυτη θα πονεσει οταν μελλοντικα δουμε και προσθηκη dlc επανω σε αυτη την τιμη.
    Δεν είναι αύξηση 70 -> 80, αλλά αύξηση 50-55 (PS3/4 era, με πανάκριβες AAA κυκλοφορίες στυλ UC4/RDR2/TLOU2) -> 75 (skroutz-ο-μάγαζα).

    Άμα κόβανε τα DLC/MTX να το συζητούσαμε, αλλά τώρα δεν υπάρχει πεδίο συζήτησης για μένα... τα παίρνουν από 50 μεριές -πλέον- οι εταιρίες.

    Πάνε οι εποχές που τα παίρνανε μόνο από το φυσικό μέσο (cartridge) και έβγαινε ένα τελειωμένο προϊόν. Δεν είναι τυχαίο πόσο κερδοφόρα πλατφόρμα είναι το PS4, κι ας έχει πουλήσει λιγότερες κονσόλες από το PS2 (δεν νομίζω να το φτάσει ποτέ, ούτε χρειάζεται κιόλας). Ούτε πειρατεία έχουμε πλέον.

    Ελπίζω να τα έχει υπολογίσει καλά η Sony πόσοι θα είναι οι ευχαριστημένοι vs δυσαρεστημένοι αυτής της νέας τιμολογιακής πολιτικής, για να μην κάνει backfire (αγορές από το bargain bin του Black Friday στα €20-30).

    Το lockdown υπενθυμίζω δεν θα κρατήσει για πάντα (ελπίζω δηλαδή). Μην την ψωνίσουν οι εταιρίες (όχι μόνο Sony, αλλά και Ubisoft που είδε κέρδη-ρεκόρ) από ένα τυχαίο γεγονός που συμβαίνει ίσως μια φορά στα 100 χρόνια (διάφορες πανδημίες).

  30. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    obione (13-02-2021)

  31. #118
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Στο ps4 παντως δεν ηταν μονο τα remakes που τα εδωσε σε χαμηλοτερη τιμη( SOTC, Crash, Medievil, Ratchet κτλ) αλλα και αλλα παιχνιδια που θεωρηθηκαν "μικροτερα" πχ Shadow of the Beast, Concrete Genie, ακομα και με το Uncharted Lost Legacy.
    Eκανε δλδ εναν ατυπο διαχωρισμο απο μονη της σε παιχνιδια που κοστισαν πολλα και σε παιχνιδια που δεν κοστισαν πολλα και τα πουλησε σχετικα τιμια θεωρω.
    Τωρα φαινεται οτι εχουν αλλαξει τιμολογιακη πολιτικη γενικα και οχι μονο για τα ΑΑΑ exclusives, δεν νομιζω οτι υπηρχε περιπτωση να πουλουσε το Miles Morales 60 ευρω στο ps4.
    Eιναι καραμπινατη περιπτωση Lost Legacy το παιχνιδι, ενα expansion που πηρε upgrade σε standalone παιχνιδι και πολυ καλα εκανε αλλα οχι για να το χρεωσεις full price σχεδον.
    Συμφωνω οτι ειναι υποκειμενικα αυτα τα πραγματα, παντως καλη τυχη της ευχομαι με τα 80αρια. Το εκανα 1 φορα με το Demon's souls, δεν θεωρω οτι θα το ξανακανω anytime soon, μονο με βαρβατο exclusive που θελω οπωσδηποτε day one.
    Ειναι πολλα τα 80 ευρω για ενα παιχνιδι, για ονομα δλδ.
    Καλα για τα 80 ευρω για να παρεις digitally την απλη εκδοση για ενα παιχνιδι δεν θα ηθελα να σχολιασω κατι, απλα με πιανει νευρικο γελιο καθε φορα που μπαινω στο store.


  32. The Following 5 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    BillyFlo81 (13-02-2021),Lefteris_X (13-02-2021),obione (13-02-2021),panos74gr (13-02-2021),psx3 (13-02-2021)

  33. #119
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Κι Εδω παντός στο usa amazon το εχει 69.99 $ για pre order .
    Οποτε έχουμε 10$ αύξηση. Τα καινούρια είχαν όλα 59.99$ στο ps4
    Δεν ξέρω αλλά νομίζω για έναν άνθρωπο που απλα αγοραζει δυνατά exclusive day one να είναι 2-3 το χρόνο?
    Και πάλι αν περιμένεις λίγο βρίσκεις καλύτερες τιμές.
    Εγώ θα υποστηρίξω όπως και να έχει τις δουλειές που όντως αξίζουν αυτα τα χρηματα..
    Εταιρίες που βγάζουν δηλαδη 1 -2 παιχνίδια κάθε 4-5 χρονια ..
    Όλα τα άλλα σε 1 μήνα πέφτουν. Οποτε βρίσκεις αργότερα καλύτερες τιμες..
    Δηλαδή το νέο φιφα πχ θα έχει 80ευρω? Οοοκ αγορα μετά τα Χριστούγεννα και βλέπουμε..
    Είναι υποκειμενικό για τον καθε ενα φυσικα που θα βαλει το χέρι στην τσέπη του αλλα αντικειμενικά το 80ειναι πολλά χρηματα στις εποχές που ζουμε


  34. #120
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by obione View Post
    Δηλαδή το νέο φιφα πχ θα έχει 80ευρω? Οοοκ αγορα μετά τα Χριστούγεννα και βλέπουμε..
    Όσο υψηλά production values και να έχει το FIFA (που δεν αμφιβάλλω καθόλου ότι έχει), έχει και την αγελάδα/money printer ονόματι FUT (MTX galore).

    Το αυτό και για NBA 2K που το έχουν καταντήσει σαν καζίνο με in-game κουλοχέρηδες...

    Εδώ σκέψου γνωρίζω 40άρηδες που λιώνουν στο FIFA (ακόμα και γείτονες, λολ) και έχει φάση να τους ακούς όταν ανοίγουν συζητήσεις περί FUT (μιλάμε για πόρωση, όχι αστεία!) και πόσο άδικο είναι αυτό το άρμεγμα.

  35. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    obione (13-02-2021)

Page 6 of 19 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •