Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 41 to 60 of 89

Thread: DiRT 5

  1. #41
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Τα textures δεν είναι σωστά σίγουρα στο Xbox. Αυτό που θα μένει να δούμε είναι όταν θα το πατσαρουν αν το framerate φάει κιαλλο πλήγμα. Εκεί θα φανεί. Παρολαυτα το παιχνίδι δεν το λες όμορφο ούτε στο ps5. Ένα πολύ flat/generic racer. Καμία σχέση με αυτό που έχει δείξει η codemasters στην προηγούμενη γενιά όπου ήταν όμορφα όλα τα παιχνίδια της κατεμε...
    Satan has left his killing floor
    PS4

  2. The Following 2 Users Say Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    PDS (21-11-2020)

  3. #42
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Προφανως και καποιο bug παιζει στα 120 hz. Αλλα δεν ειναι να πεις οτι εκει μονο ειναι η διαφορα τους. Τεσπα. Για το θεμα του VRR Βαγγελη το τραβηξανε απο τα μαλλια. Δε λεω να μην το αναφερει ο αλλος (οχι ο linnemann) αλλα ξανα και ξανα, μονο για μπαλωμα μπορει να το κανει... εχουμε λαβει απαντηση επισημη πλεον οποτε δεν υπαρχει καν λογος συζητησης περα απο μια απλη αναφορα. Εν τω μεταξυ σου κεει ο linnemann οτι ειναι καρφωμενο στα 120 καρε στο 90% των περιπτωσεων και μονο σε συγκεκριμενα σημεια σε συγκεκριμενες πιστες πεφτει...

  4. #43
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Τα textures δεν είναι σωστά σίγουρα στο Xbox. Αυτό που θα μένει να δούμε είναι όταν θα το πατσαρουν αν το framerate φάει κιαλλο πλήγμα. Εκεί θα φανεί. Παρολαυτα το παιχνίδι δεν το λες όμορφο ούτε στο ps5. Ένα πολύ flat/generic racer. Καμία σχέση με αυτό που έχει δείξει η codemasters στην προηγούμενη γενιά όπου ήταν όμορφα όλα τα παιχνίδια της κατεμε...
    Σκεψου οτι αυτη η ομαδα ειναι ουσιαστικα η πρωην evolution σε μεγαλο βαθμο. Το κανει ακομα χειροτερο.
    .

  5. #44
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Το vrr το ανέφεραν τουλάχιστον 3 φορές όπως επίσης ότι αυτά που βλέπουν ότι μάλλον είναι bug και τέλος ότι καταλαβαίνουν τους developer γιατί φτιάχνουν για πολλές πλατφόρμες. Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι... Γιατί να παίζει καλύτερα σε ps5;! Μήπως το xbox έχει bottleneck ; επίσης είδα πλέον τι σημαίνει η διαφήμιση που κάνανε πριν λίγο καιρό ότι το dirt 5 είναι optimized for series x... Α ρε γέλιο που έχει να πέσει

  6. #45
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Τα textures δεν είναι σωστά σίγουρα στο Xbox. Αυτό που θα μένει να δούμε είναι όταν θα το πατσαρουν αν το framerate φάει κιαλλο πλήγμα. Εκεί θα φανεί. Παρολαυτα το παιχνίδι δεν το λες όμορφο ούτε στο ps5. Ένα πολύ flat/generic racer. Καμία σχέση με αυτό που έχει δείξει η codemasters στην προηγούμενη γενιά όπου ήταν όμορφα όλα τα παιχνίδια της κατεμε...
    Μπορει να είναι αρκετά διαφορετικό από τα παιχνίδια της σειράς Dirt και αυτό να ξενίζει/απογοητεύει ως προς τις προσδοκίες. Αλλά παιχνίδι flat generic από την ομάδα που στο παρελθόν παρέδωσε τα Motorstorm, Driveclub και On Rush θεωρώ πως δε μπορεί να είναι. Απλά έχει διαφορετικό target group ως αποδέκτες. Όσοι θέλουν πιο arcade super fan κατάσταση σίγουρα θα το εκτιμήσουν για αυτό που είναι.
    Last edited by Error Flynn; 21-11-2020 at 23:49.

  7. #46
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Δεν μου φανηκε οτι το εκανε επιτηδες λογο καποιου bias. Η διαφορα ηταν μεγαλη για τα δεδομενα των multiplatform(ειχε αληθεια το ps4 τετοιες διαφορες απο το one?) και αν επεμενε σε αυτο θα τον εκραζε η αλλη πλευρα(αδικαιολογητα αλλα οκ). Θα φαινοταν καπως μονοπλευροι ενω δεν ειναι. Σε πολλες φασεις μου φανηκαν και οι δυο να ειναι τυπου οκ, τι να πω τωρα, αυτο βλεπουμε αυτο λεμε.
    Θα το ξαναδω, αλλα έχω την αίσθηση ότι ενώ διακαιολόγησαν σαν "bug" το γεγονός ότι το XSX στα 120 το τρέχει με την μισή λεπτομέρεια απο το PS5, και ενω εδειξαν ενα σημείο που το PS5 δεν ήταν σταθερο στα 120, side by side στα 120 δεν ειδαμε.

  8. #47
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Ακόμα και το πιο πιστό σκυλί σήκωσε λευκή σημαία μετα το συγκριτικό του Dirt 5.


  9. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    psx3 (24-11-2020)

  10. #48
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  11. #49
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Ωραια ολα αυτα τα videos με τις αναλυσεις, ομως μόνο η ενασχόληση με εναν τίτλο μας οδηγεί σε ασφαλή συμπεράσματα. Ασχολούμαστε με το performance και χάνουμε την ουσία, που είναι ειναι το παιχνίδι στο σύνολο του.

    Εγώ μεταπήδησα από το base ps4 στην νέα γενιά και χαίρομαι γι αυτό καθώς ότι βλέπω οπτικά σε αυτή τη γενιά, εμένα με εντυπωσιάζει. Μη ξεχνάμε ότι και η Insomniac δήλωσε ότι με το Miles Morales καταπιαστήκανε επιδερμικά με την κονσόλα, οπότε θα πρέπει να είμαστε πεπεισμένοι ότι στη συνέχεια θα δούμε εντυπωσιακά πράγματα. Ακούω καποιους να κάνουν ήδη λόγο για τα επόμενα middle gen συστήματα, τα οποία κατα εμέ ¨χαλάνε την πιατσα" καθώς θεωρρώ πως χάνεται η ουσία του gaming στον βωμό του performance. Και να μην βλέπαμε όμορφα πράγματα στο λανσάρισμα, θα το καταλάβαινα, όμως είμαστε ακόμα στην αρχή της γενιάς και τα πρώτα δείγματα πιστεύω πως είναι θετικά.

    Όσον αφορά το Dirt 5 τώρα. Πραγματικα είμαι ενθουσιασμένος με τον τίτλο, το θεωρρώ υποκατάστατο του Driveclub στο PS5. Αν οπτικά δεν φαίρνει την επανάσταση στα racing games όπως το driveclub, παρόλα αυτά έχει και το Dirt 5 τις next gen στιγμές του (ειδικά στο performance mode). Μπορεί τα weather effects να μην πλησιάζουν στο ελάχιστο το αποτέλεσμα του Driveclub, ομως ο φωτισμός πραγματικά είναι αλλού και θα με θυμηθείτε αν παίξετε κάποιες πίστες όπως για παράδειγμα με χίονι, την φωτισμένη πίστα με τα βεγαλλικά στην Νέα Υόρκη και το βόρειο σέλας το οποίο χάζευα συνέχεια κατα την διάρκεια του αγώνα. Επίσης, ούτε τα μοντέλα των αυτοκινήτων δεν δείχνουν τέλεια όπως στο Driveclub, το αντίθετο θα έλεγα, όμως πιθανολογώ ότι η ομάδα δεν είχε τον χρόνο, όπως ούτε και χρόνο για χάσιμο έτσι ώστε να επικεντρωθεί και στα μοντέλα των αυτοκινήτων για να προλάβει να παραδώσει έτοιμο στο λανσάρισμα τον τίτλο. Προσωπικά, στη παρούσα φάση δεν με χαλάει αυτό.

    Πρόκειται για ένα καθαρά arcade racing, τόσο arcade όπως για παράδειγμα το Dirt 3 και το Sega Rally το οποίο προσωπικά το βρίσκω αρκετά fun to play και το ευχαριστιέμαι. Επίσης υποστηρίζει dualsence το οποίο λειτουργεί ασταμάτητα, άλλοτε άσκοπα, άλλοτε όμως συμβάλει αρκετά στο immersion, φαντάζομαι ότι στο μέλλον θα το αξιοποιήσουν καλύτερα στα racing games. Πάντως, με απενεργοποιημένο το dualsense είναι σαν να κρατάς ένα άψυχο πράγμα και το gameplay χάνει πολύ χώρις αυτή την ιδιότητα. Κοινώς, δύσκολα θα μπορέσω να παίξω πλέον κάποιο racing παιχνίδι, που να μην αξιοποιεί το dualsense. Συνυπολογίστε ότι το παιχνίδι υποστηρίζει και 3d ήχο, για μένα γενικά είναι μια ελκυστική next gen πρόταση.

    Το Dirt 5 είναι και μια τεράστια ευκαιρία να στηρίξουμε αυτό το άτυχο studio, το οποίο θεωρώ ότι με το Dirt 5 ενδέχεται να παίζει το τελευταίο της χαρτί για την εδρέωση της στην βιομηχανία των racing games. Το παιχνίδι είναι ένα συνοθήλευμα των dirt 3, driveclub ακόμη και Motostorm πράγμα που για το τελευταίο το μαρτυράνε στο παιχνίδι ορισμένα landscapes. Έχω διαβάσει κάποια reviews που όλοι παπαγαλίζουν το ίδιο πράγμα, ότι το dirt 5 θυμίζει driveclub & motorstom χωρίς να φαίνεται ότι έχουν ασχοληθεί ιδιαίτερα με του εν λόγω τίτλους. Βασικά το Dirt 5, προσφέρει vibes από το Pacific Rift συγκεκριμένα και οχι από την σειρά Motorstorm καθώς και από το Driveclub που ορισμένες πίστες και η career φιλοσοφία του, μας το θυμίζουν έντονα. Επίσης, έχω διαβάσει για την άκρως επιθετική AI, αν ασχοληθείτε εν τέλει κάποιοι και με το Dirt 5, αυτό μαρτυρά πως δεν έχουν ξεχάσει την επιθετική ΑΙ του Motostorm και ειδικά εκείνη του Driveclub προτού αρχίσει η Evolution να την πατσάρει για να καταφέρει στη συνέχεια να την καλμάρει κάπως.

    Είναι μια χαρά arcade τίτλος, μην περιμένετε αυτόν τον τίτλο για να αναδείξετε τα driving skills και να περάσετε απ ευθείας στην κορύφωση της next gen εποχής, χαρείτε και ένα arcade racing μέχρι να έρθουν τα επόμενα GT/Forza, γιατι το arcade αργοπεθαίνει και χωρίς την ομάδα και το όραμα της Evolution, δύσκολα θα καταφέρει στο τέλος να επιβιώσει το συγκεκριμένο genre. Ειδικά οι συνομήλικοι μου στο forum που μεγάλωσαν με arcade racings, ενδέχεται να εκτιμήσουν την προσπάθεια που έκανε η ομάδα με το Dirt 5.

  12. The Following 6 Users Say Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    jk_blue_tiger (22-11-2020),Nek_Food (29-11-2020),obione (06-12-2020),PDS (22-11-2020),psx3 (24-11-2020),Valkyre (22-11-2020)

  13. #50
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Πολύ έξυπνη κίνηση η απουσία ενός demo στο PS Store. (not)

  14. #51
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Όντως, δεν καταλαβαίνουν ότι ένα demo μπορεί να προσελκύσει περισσότερο κοινό?Όχι free trial & timed trial, ένα demo απλό, δύο αυτοκίνητα και δύο πίστες, τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο.

  15. #52
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Ακριβώς επειδή αυτή σκέψη πέρασε από το μυαλό μου, μαζί με "αν μου άρεσε το demo θα το αγόραζα αν βγει σε προσφορά λόγω B. Friday"..........θεωρώ ηλίθια την απουσία ενός demo.

    Τι στο καλό;

    Δεν είναι πυρηνική φυσική ρε γμτι μου, ένα ΤΟΣΟ απλό demo (όπως το περιέγραψες Βασίλη).

    Χαζοί είναι;

    Δεν θέλουν τα χρήματά μας;

  16. #53
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Kαι το dirt 5 καλυτερο ρε παιδια?Τι γινεται?
    Πιο πλούσια γεωμετρία βλέπω στις εικόνες και χωρίς να έχει αξιοποιηθεί ακόμα (ή κάνω λάθος?) η Geometry Engine του PS5... δεν θέλω να φαντάζομαι τι θα δούμε στα exclusives!

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Και καλύτερη ποιοτητα εικόνα ΚΑΙ καλύτερο performance. Γελάω με τα bot-akia που αντιμετώπιζαν το θέμα οτι το παιχνίδι δεν δειχνει next gen με φράσεις του τύπου "Στο PS5 θα δείχνει χειρότερα". Απανωτές σφαλιάρες λέμε, ανελέητο φατούρο.
    Έκλαψα με το bold! Πόσα χρόνια είχα να ακούσω αυτή την λέξη.

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Τα textures δεν είναι σωστά σίγουρα στο Xbox.
    8GB γρήγορης μνήμης το XSS και μόλις 10GB το XSX. 16GB unified το PS5.

    Όλα παίζουν τον ρόλο τους.

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Σκεψου οτι αυτη η ομαδα ειναι ουσιαστικα η πρωην evolution σε μεγαλο βαθμο. Το κανει ακομα χειροτερο.
    Ή αλλιώς δικαιώνει εμάς τους τρελούς του χωριού που εμμένουμε σε exclusive φιλοσοφία, κάτι που ποτέ δεν θα καταλάβουν κάποιοι (PCMR, Xbots).

    Φανταστείτε ένα next-gen Motorstorm ως PS5 exclusive...


  17. #54
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default


    Στο digital foundry έκαναν αβαβα αρκετά πράγματα, δείτε ξανά αυτό το βίντεο να δείτε τις διαφορές

  18. The Following 2 Users Say Thank You to djpar For This Useful Post:

    psx3 (06-12-2020),Valkyre (06-12-2020)

  19. #55
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Δυστυχώς το παιχνίδι μιας και δε μπορούσα να το βρω σε δισκάκι δεν αντιστάθηκα καθώς ήθελα ¨διακαώς" ένα παιχνίδι για το PS5 και το αγόρασα ψηφιακά.

    Είναι η πρώτη μου φορά ever που αγοράζω φουλ priced τίτλο digital και θα είναι και η τελευταία...

    Το παιχνίδι σαν παιχνίδι δεν είναι κακό, δεν είναι και καλό όμως.

    Μετά από τόσες φορές που έχω πει πόσο πολύ μου άρεσαν τα Motorstorm, Driveclub και OnRush ήταν θέμα χρόνου να επενδύσω σε αυτόν τον τίτλο που από πίσω σαν ομάδα ανάπτυξης είναι σχεδόν αυτούσια η πρώην Evolution Studios.

    Δεν είχα παίξει ποτέ Dirt παιχνίδια, δεν είναι του στυλ μου γενικά αυτού του είδους με ραλί αυτοκίνητα κλπ.

    Εδώ υποπτεύομαι πως υπάρχει μια προσπάθεια να γίνει ένα πάντρεμα ανάμεσα σε αυτό που θα ήθελε η Codemasters σε σχέση με την παράδοση που έχει το Dirt σαν σειρά και αυτό που θα ήθελε η ομάδα ανάπτυξης.

    Το αποτέλεσμα είναι κάτι μπάσταρδο που προσπαθεί να γεφυρώσει καταστάσεις. Δεν είναι κακό σαν αποτέλεσμα αλλά σίγουρα του λείπει η ταυτότητα που έκανε όλα τα παιχνίδια της Evolution να ξεχωρίζουν ακόμη και σήμερα από τα υπόλοιπα.

    Αυτό πάνω κάτω τα συνοψίζει όλα. Μέχρι και σήμερα το πρωί είχα παίξει αρκετά και είχα προχωρήσει σχεδόν έως το τέλος της καριέρας.

    Να πω εδώ πως πάνω από 15 (!) φορές το παιχνίδι κράσαρε μετά το τέλος κάποιου αγώνα και με πετούσε πίσω στο UI του PS5.

    Μετά την επανεκκίνηση συνέχισα κανονικά από εκεί που είχα μείνει. Είδες τι ωραίο να έχεις ssd ? Ξεκινάς το παιχνίδι σχεδόν ακαριαία

    Σήμερα λοιπόν είχα τρία κρασαρίσματα. Στο δεύτερο με το που ξεκίνησα ξανά μου είπε κάτι σχετικό με το save μου και διαπίστωσα πως η μισή μου πρόοδος περίπου είχε χαθεί.

    ΟΚ, λέω κάπως τη σκαπουλάραμε ... στη στροφή με περίμενε το τρίτο και οριστικό αφού μετά την επανεκκίνηση του παιχνιδιού με ενημέρωσε ωραιότατα που δε βλέπει save και αυτομάτως

    το παιχνίδι λειτούργησε σα να το παίζω για πρώτη φορά . . . Από την αρχή όλα . . . !

    Δε με κέρδισε ποτέ και το έπαιζα πιο πολύ όχι γιατί είναι κακό ή μέτριο παιχνίδι (ίσα ίσα που έχει ωραία στοιχεία απλά είναι generic ως πρός τον χαρακτήρα του) απλά για να μη το αφήσω στη μέση.

    Τι κρίμα που έκανα τη βλακεία και το πήρα Digital πραγματικά. Δεν έχω καμία όρεξη να το ξεκινήσω από την αρχή. Δε μπορώ και να το ανταλλάξω ή να το χαρίσω σε κάποιον φίλο, γιατί για να ασχοληθώ ξανά το βρίσκω σχεδόν απίθανο.

    Delete.

  20. The Following 7 Users Say Thank You to Error Flynn For This Useful Post:

    gtakis (12-12-2020),jk_blue_tiger (12-12-2020),Lefteris_X (12-12-2020),PDS (12-12-2020),psx3 (12-12-2020),Snk (12-12-2020),Valkyre (12-12-2020)

  21. #56
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Γνωρίζει κάποιος ποιος είναι ο τρόπος να ζητήσω refund ?

  22. #57
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Κι εγώ refund θα σου πρότεινα (ελπίζω να μην έπαιξες πολλές ώρες).

    Μίλα με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών:
    customersupport.el@eu.sony.com

    80044121496

  23. #58
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Κι εγώ refund θα σου πρότεινα (ελπίζω να μην έπαιξες πολλές ώρες).

    Μίλα με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών:
    σε ευχαριστώ.

    ε, είχα παίξει καμία 10αριά ώρες σίγουρα.

    edit: στη σελίδα όταν πατάς στο σύνδεσμο που αφορά επιστροφές χρημάτων για παιχνίδι σε πετάει σε σελίδα που σου λέει σφάλμα η σελίδα αυτή δεν υπάρχει... θα έχει ενδιαφέρον το θέμα.

    edit2: και το τηλ το ιδιο. Δεν οδηγεί πουθενά εκτός και αν φταίει το ότι είναι Σάββατο.
    Last edited by Error Flynn; 12-12-2020 at 16:04.

  24. #59
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Δοκίμασε και αυτά τα τηλέφωνα, από όσο θυμάμαι είναι 24/7/365 το call center:

    2106782000
    2111988791
    Εναλλακτικά τους στέλνεις email.

    ΥΓ: Για 10 ώρες κομματάκι χλωμό σε κόβω να πω την αλήθεια...

  25. #60
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Δοκίμασε και αυτά τα τηλέφωνα, από όσο θυμάμαι είναι 24/7/365 το call center:



    Εναλλακτικά τους στέλνεις email.

    ΥΓ: Για 10 ώρες κομματάκι χλωμό σε κόβω να πω την αλήθεια...
    δευτερα με Παρασκευή και τα τηλ που μου έδωσες.

    σε ευχαριστώ για τα νούμερα επίσης.

    Τώρα όσο για τις ώρες που λες ... υπάρχει error log στο PS5 που πάει πολλές μέρες πισω όταν ξεκίνησαν τα φριζαρισματα.

    Τι θα έπρεπε να κάνω ; Να ζητήσω refund επειδή το παιχνίδι με πέταγε στο UI? Δε το είχα σκεφτεί καν.

    Σημερα που έφτασε στο σημείο που έφτασε το σκέφτηκα.

    Καταλαβαίνω πως το λες αλλά δε θα το αφήσω έτσι γιατί απλά δεν έχει λογική.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •