Page 84 of 84 FirstFirst ... 34748081828384
Results 1,661 to 1,662 of 1662

Thread: God of War III

  1. #1661
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    χαχαχαχ μπράβο σου! Το God Of War 3 είναι έπος, κάπου είχα διαβάσει ότι είχε κοστίσει ένα κάρο (από τα μεγάλα) δολάρια η παραγωγή του, φαίνεται και στις τηλεοράσεις μας αυτό

    Δε ξέρω σε ποιο σημείο είσαι, εγώ το έχω αφήσει στο σημείο με τον Άδη.. που χρόνος να το συνεχίσω, αλλά ένα ποστ σαν το δικό σου περίμενα να ξαναπορωθώ lol
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  2. #1662
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Ειχα παιξει το πρωτο στο ps2.Το 2 το ειχα αρχισει τοτε αλλα το αφησα δεν θυμαμαι για ποιο λογο και δεν το θυμαμαι καθολου.Και λεω ρε δε γα... θα παιξω το 3 αμεσως γιατι ειμαι αλανι (ο chronohill μου λεει παιξτο ειναι ωραιο).Ε, γ@μηθηκα...2 μερες τωρα το λιωνω.



    Πιασε και συ να παιξεις φιλε gazof γιατι δεν θα τα παμε καλα χαχα Ηταν αυτο που ηθελα τις τελευταιες μερες, ενα παιχνιδακι να με κρατησει να με ξε-ξυπνησει γιατι κοιμομουν ορθιος απο παιχνιδια.Μεγαλο αρνητικο ειναι οτι τελειωνει...τοχω προχωρησει αρκετα.Τροπαια δεν μενδιαφερουν για να το ξαναρχισω στο τερμα δυσκολο.Οποτε παει μετα στην ακρη.Και γιαυτο δεν γουσταρω να τελειωσει.Αλλα ειναι λιγα τα ψωμια του δυστυχως, ξαναλεω...
    Satan has left his killing floor
    PS4

Page 84 of 84 FirstFirst ... 34748081828384

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •