Page 42 of 69 FirstFirst ... 3238394041424344454652 ... LastLast
Results 821 to 840 of 1368

Thread: PC Hardware / Gaming Thread

  1. #821
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Νομίζω ότι υποδειγματική θα ήταν αν υποστήριζε τριπλές οθόνες για ultra-wide μεγαλεία, λόγο οθόνης 21:9 (και παραπάνω).......ξέρεις πράματα για τα οποία καυχιόνται οι PC gamers. (και καλά κάνουν εδώ που τα λέμε)

    Ως έχει (κατά τα λεγόμενα των PC gamer ανά καιρούς), λέγεται: "αρκετά καλό" port.

    Ούτε καν "πολύ καλό" (καθώς έχει fixed αναλύσεις 720, 1080p, 1440p, 4K).

    Από το review που διάβασα, γιατί βίντεο σπάνια βλέπω με αναλύσεις (τα σκυλοβαριέμαι).

  2. #822
    Elite BigBOSS's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    711
    PSN ID
    BigBOSS_Gr

    Default

    Δεν με ενδιαφέρουν καθολου προσωπικα οι τριπλές οθόνες κτλ ουτε καν κοιταξα για κατι τέτοιο.

    Σχεδον το μονο που με ενδιαφέρει ειναι που τρέχει πολύ καλά σε μια ευρεια γκάμα καρτών γραφικών.

  3. #823
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Μωρέ, μαζί σου - συμφωνώ!

    Εντούτοις οι PCMR gamer, αυτά δεν θεωρούν "άριστα στοιχεία"; Που δεν μπορούν ΠΟΤΕ να έχουν οι κονσόλες (και έχουν δίκιο) ;

    Οπότε το προηγούμενο ποστ μου, σαφώς και δεν σχολίαζε το δικό σου γούστο, αλλά αυτό των PCMR: δηλαδή για αυτούς είναι ένα "σκέτα καλό port".

    Yes?

  4. #824
    Elite BigBOSS's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    711
    PSN ID
    BigBOSS_Gr

    Default

    Πάντως ultra wide πρέπει να υποστηριζει, νομιζω το διαφημιζαν σε σχετικο βιντεο

  5. #825
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Από όσο διάβασα στο review όχι.

    Οι αναλύσεις που ανέφερα στο παραπάνω ποστ μου είναι αυστηρά για 16:9.
    Αν τις βάλεις σε ultra-wide (21:9 και παραπάνω), στρετσάρονται.

  6. #826
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Από ότι βλέπω έχει Ultrawide κ παίζει 4k 60fps

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  7. #827

    Default

    Ultrawide εννοειται οτι υποστηριζει,δεν ξερω μονο τωρα day one αν υπαρχει θεμα με αυτες τις αναλυσεις που θα διορθωθει με patch.

    Και στο προσεχες του αλλου μηνα Horizon πρωτο πρωτο(στο 0:20)ειναι η ultrawide υποστηριξη




  8. #828
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    και μονο 4 χρονια καθυστερημενα!

    Meanwhile εδω το εχουμε χορτασει και περιμενουμε την συνεχεια του!
    Ποτέ δε το κατάλαβα αυτό το σκεπτικό να σου πω την αλήθεια. Δηλαδή και οι εσείς περιμένετε 4 χρόνια την συνέχεια του. Ε ok, και τι γίνεται.

  9. #829
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Ryzenlake View Post
    Ποτέ δε το κατάλαβα αυτό το σκεπτικό να σου πω την αλήθεια. Δηλαδή και οι εσείς περιμένετε 4 χρόνια την συνέχεια του. Ε ok, και τι γίνεται.
    Εγω παλι απορρω να ειμαι ειλικρινεις τι δεν καταλαβαινεις. 4 χρονια καθυστερηση ειναι 4 χρονια καθυστερηση. Εγω περιμενω 4 χρονια την συνεχεια οπως πολυ σωστα ειπες. Κατι που ειναι αναγκαιο κακο κατα μια εννοια μιας και δεν εχω τον τροπο να παιξω αλλιως... Ο αλλος θα περιμενει 8 χρονια με την λογικη αυτη για να παιξει το 2ο μερος...

    Θελω να πω οτι εαν κυκλοφορησει το Χ υπερπαιχνιδι και θελω να το παιξω, δεν προκειται να κατσω να περιμενω 4 χρονια μπας και γινει αυτο. Αν εχω την επιλογη να το παιξω αμεσα και θελω να το παιξω, θα το κανω.

  10. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Slay (15-07-2020)

  11. #830
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Εγω παλι απορρω να ειμαι ειλικρινεις τι δεν καταλαβαινεις. 4 χρονια καθυστερηση ειναι 4 χρονια καθυστερηση. Εγω περιμενω 4 χρονια την συνεχεια οπως πολυ σωστα ειπες. Κατι που ειναι αναγκαιο κακο κατα μια εννοια μιας και δεν εχω τον τροπο να παιξω αλλιως... Ο αλλος θα περιμενει 8 χρονια με την λογικη αυτη για να παιξει το 2ο μερος...

    Θελω να πω οτι εαν κυκλοφορησει το Χ υπερπαιχνιδι και θελω να το παιξω, δεν προκειται να κατσω να περιμενω 4 χρονια μπας και γινει αυτο. Αν εχω την επιλογη να το παιξω αμεσα και θελω να το παιξω, θα το κανω.
    Kαι οι υπόλοιποι αν έχουν την επιλόγη και θέλουν να το παίξουν άμεσα δεν θα το κάνουν πιστεύεις? Προφανώς δεν τους ενδιαφέρει να το παίξουν άμεσα, αλλά σε ultrawide / high fps / ultra quality. Φαντάζομαι δηλαδή.

    Και γώ λογικά θα το τιμήσω το zero dawn, αλλά δεν νοιώθω οτι περίμενα κάτι. Αμα βγεί βγήκε, αμα δεν βγεί δεν πειράζει. Εγώ στεναχωρήθηκα που βγαίνει τώρα γιατί έχω ενα backlog αρκετά μεγάλο που θέλω να τελειώσω πριν ξεκινήσω άλλο παιχνίδι σκέψου. Το μοναδικό παιχνίδι που περίεμνα να βγεί όπως το εννοείς εσύ είναι το gta v.

    Eιδικά το zero dawn δεν μπορεί να το περίεμνε κάποιος 4 χρόνια, γιατί απλά δεν ήταν καν να βγεί πριν 4 χρόνια.

    Αμά πάς στο pc θέμα στο άλλο forum θα δείς κονσολάκιδες, που συμετέχουν ενεργότατα στα των κονσόλων, να ευχαριστούν τον θεό που θα βγεί το zero dawn και το stranding σε PC. Παρα το οτι είτε το έοχυν ήδη παίξει είτε μπορούσαν να το παίξουν.
    Last edited by Ryzenlake; 15-07-2020 at 11:32.

  12. #831
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Ryzenlake View Post
    Kαι οι υπόλοιποι αν έχουν την επιλόγη και θέλουν να το παίξουν άμεσα δεν θα το κάνουν πιστεύεις? Προφανώς δεν τους ενδιαφέρει να το παίξουν άμεσα, αλλά σε ultrawide / high fps / ultra quality. Φαντάζομαι δηλαδή.

    Και γώ λογικά θα το τιμήσω το zero dawn, αλλά δεν νοιώθω οτι περίμενα κάτι. Αμα βγεί βγήκε, αμα δεν βγεί δεν πειράζει. Εγώ στεναχωρήθηκα που βγαίνει τώρα γιατί έχω ενα backlog αρκετά μεγάλο που θέλω να τελειώσω πριν ξεκινήσω άλλο παιχνίδι σκέψου. Το μοναδικό παιχνίδι που περίεμνα να βγεί όπως το εννοείς εσύ είναι το gta v.

    Eιδικά το zero dawn δεν μπορεί να το περίεμνε κάποιος 4 χρόνια, γιατί απλά δεν ήταν καν να βγεί πριν 4 χρόνια.
    Για εμενα μιλουσα. Σου φανηκε παραξενο και εξηγησα για ποιο λογο εγω δεν θελω να περιμενω 4 χρονια για πραγματα οπως ultrawide, 60fps κλπ. Δεν με αγγιζει να περιμενω για τεχνικες προδιαγραφες. Επισης κατι που συνεχιζεις να προσπερνας... κανεις δεν σου εγγυηθηκε ποτε οτι το παιχνιδι αυτο θα κυκλοφορουσε στο PC ουτε και κανενας σου εγγυαται οτι θα γινει το ιδιο και με το δευτερο μερος. Οποτε να περιμενω με την ελπιδα οτι καποια στιγμη ισως ερθει στο PC και ολα αυτα για 60 fps και ultrawide , αστο... βγαινει εντελως εκτος απο την δικη μου φιλοσοφια gaming μιας και αυτο δεν μου θυμιζει σκεπτικο gamer αλλα σκεπτικο purist. 3 χρονια ηταν στα αγραφα για την PCMR το παιχνιδι και το μονο που εκαναν ηταν να βγαινουν και να λενε "κλαην σιγα το παιχνιδι κλπ" και τωρα πολυ απο αυτους cant fucking wait...

    Επισης παιζει και λιγους μηνες μετα την κυκλοφορια στο PC το παιχνιδι που εχω ηδη στο PS4 να λαβει μερος των αναβαθμισεων για το PS5 ... οχι οτι προκειται να το παιξω ακομα και αν γινει αυτο, μιας και το παιχνιδι αυτη τη στιγμη ειναι "old news" για μενα. Τη συνεχεια σκεφτομαι.

    Τελος, το ποστ μου εγινε μετα απο πειραγμα του Big Boss σε φαση "οριστε ρε να τη η καλυτερη εκδοση", οποτε αποτελει πειραγμα πανω στο πειραγμα...ασχετα αν αυτα που ειπα πιο πανω ισχυουν 100% για μενα.

  13. The Following 4 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    BillyFlo81 (15-07-2020),mihalis13 (15-07-2020),PDS (15-07-2020),Slay (15-07-2020)

  14. #832
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Για εμενα μιλουσα. Σου φανηκε παραξενο και εξηγησα για ποιο λογο εγω δεν θελω να περιμενω 4 χρονια για πραγματα οπως ultrawide, 60fps κλπ. Δεν με αγγιζει να περιμενω για τεχνικες προδιαγραφες. Επισης κατι που συνεχιζεις να προσπερνας... κανεις δεν σου εγγυηθηκε ποτε οτι το παιχνιδι αυτο θα κυκλοφορουσε στο PC ουτε και κανενας σου εγγυαται οτι θα γινει το ιδιο και με το δευτερο μερος. Οποτε να περιμενω με την ελπιδα οτι καποια στιγμη ισως ερθει στο PC και ολα αυτα για 60 fps και ultrawide , αστο... βγαινει εντελως εκτος απο την δικη μου φιλοσοφια gaming μιας και αυτο δεν μου θυμιζει σκεπτικο gamer αλλα σκεπτικο purist. 3 χρονια ηταν στα αγραφα για την PCMR το παιχνιδι και το μονο που εκαναν ηταν να βγαινουν και να λενε "κλαην σιγα το παιχνιδι κλπ" και τωρα πολυ απο αυτους cant fucking wait...

    Επισης παιζει και λιγους μηνες μετα την κυκλοφορια στο PC το παιχνιδι που εχω ηδη στο PS4 να λαβει μερος των αναβαθμισεων για το PS5 ... οχι οτι προκειται να το παιξω ακομα και αν γινει αυτο, μιας και το παιχνιδι αυτη τη στιγμη ειναι "old news" για μενα. Τη συνεχεια σκεφτομαι.

    Τελος, το ποστ μου εγινε μετα απο πειραγμα του Big Boss σε φαση "οριστε ρε να τη η καλυτερη εκδοση", οποτε αποτελει πειραγμα πανω στο πειραγμα...ασχετα αν αυτα που ειπα πιο πανω ισχυουν 100% για μενα.
    Μα συμφωνώ με αυτά που λες, γιαυτό σου λέω ότι δεν υπάρχει περίπτωση άτομο να ήθελε να παίξει το παιχνίδι διακαώς και να μη αγόρασε ήδη ps4 να το παίξει.

    Όσοι το πάρουν τώρα στο pc σαν και μένα καλή ώρα ήταν σε φάση άμα βγει καλώς, άμα δεν βγει ακόμα καλύτερα γιατί έχω ήδη τεράστιο backlog. Τωρα ας πουμε παίζω το dishonored 2,του 2016. Δεν αισθάνομαι ότι περίμενα 4 χρόνια να παίξω dishonored 2 πάντως, παρόλο που κυκλοφόρησε Day one στο pc.

    Ακομα δεν έχω πιασει rdr2, metro exodus, ac odyssey. Μέχρι να τα πιασω και αυτά 4 ετιας θα είναι. Οπότε το "περιμένατε 4 χρόνια" δεν το θεωρώ επιχείρημα για πείραγμα κατά την άποψή μου. Ολοι το κάνουμε ακόμα και σε παιχνίδια που ήδη υπάρχουν στην πλατφόρμα μας.

  15. #833
    Elite BigBOSS's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    711
    PSN ID
    BigBOSS_Gr

    Default

    Παιζεις και συ Dishonored 2; Και εγώ το παιζω αυτες τις ημέρες, το αγορασα κατά τα steam summer sales μαζι με Βlack Mesa, Halo 2 και 3, Sherlock Holmes A devil's daugher, Ryse Son of Rome και Μetro Last Light (το οποιο τερμάτισα). Δηλαδη εχω να παιξω, για αυτο αν και θελω να παιξω και το Death Stranding το σκέφτομαι να το αγοράσω τώρα, μη δώσω 50-60 ευρώ και το έχω να κάθεται χωρίς να παιξω καθολου, αυτός ειναι και ο λόγος που δεν το τσιμπησα ακόμη.

  16. The Following User Says Thank You to BigBOSS For This Useful Post:

    Ryzenlake (15-07-2020)

  17. #834
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Ryzenlake View Post
    Μα συμφωνώ με αυτά που λες, γιαυτό σου λέω ότι δεν υπάρχει περίπτωση άτομο να ήθελε να παίξει το παιχνίδι διακαώς και να μη αγόρασε ήδη ps4 να το παίξει.
    Γιαυτο σας λέμε ότι ειναι τυράκι για τους υπόλοιπους. Γιατί όταν πλέον θα ξέρεις τι επιπέδου παιχνίδι είναι, δεν θα προσπεράσεις το ίδιο εύκολα την συνέχεια του στο PS5.

  18. #835
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Ryzenlake View Post
    Μα συμφωνώ με αυτά που λες, γιαυτό σου λέω ότι δεν υπάρχει περίπτωση άτομο να ήθελε να παίξει το παιχνίδι διακαώς και να μη αγόρασε ήδη ps4 να το παίξει.

    Όσοι το πάρουν τώρα στο pc σαν και μένα καλή ώρα ήταν σε φάση άμα βγει καλώς, άμα δεν βγει ακόμα καλύτερα γιατί έχω ήδη τεράστιο backlog. Τωρα ας πουμε παίζω το dishonored 2,του 2016. Δεν αισθάνομαι ότι περίμενα 4 χρόνια να παίξω dishonored 2 πάντως, παρόλο που κυκλοφόρησε Day one στο pc.

    Ακομα δεν έχω πιασει rdr2, metro exodus, ac odyssey. Μέχρι να τα πιασω και αυτά 4 ετιας θα είναι. Οπότε το "περιμένατε 4 χρόνια" δεν το θεωρώ επιχείρημα για πείραγμα κατά την άποψή μου. Ολοι το κάνουμε ακόμα και σε παιχνίδια που ήδη υπάρχουν στην πλατφόρμα μας.
    Oκ εγω απλα σου λεω οτι μεγαλες κυκλοφοριες και παιχνιδια που βλεπω οτι ειναι GOTY material δεν ειμαι διατεθιμενος να τα αφησω 4 χρονια με την ελπιδα οτι μπορει να τα παιξω καποια στιγμη προς χαρην καποιων τεχνικων βελτιωσεων. Δηλαδη θεση στο backlog μου δεν προκειται να εχει ενα God of War ενα Horizon ενα Last of Us ή ενα RDR2... το backlog ειναι για δευτεροτριτοκλασατα παιχνιδια στυλ Metro κλπ.

    Το πειραγμα δεν χρειαζεται επιχειρημα... ημαρτον. Εν πασει περιπτωση ο μονος που δεν το θεωρει οτι το θεωρει εισαι εσυ. Ο Big Boss και οι υπολοιποι δεν ειδα να απορουν ή να το βρισκουν αξιο αναλυσεως εστω.

  19. #836

    Default

    Οσο δεν υπαρχουν στο forum ατομα με παραπανω απο μια πλατφορμες,τοσο οι κουβεντες αυτες θα ειναι τερμα ανουσιες.

    Ειχε ξαναγραφτει και παλιοτερα αυτο,αλλα ορισμενοι δεν λενε να το καταλαβουν,συμπεριλαμβανομενων και των εδω moderator δυστηχως.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    3 χρονια ηταν στα αγραφα για την PCMR το παιχνιδι και το μονο που εκαναν ηταν να βγαινουν και να λενε "κλαην σιγα το παιχνιδι κλπ" και τωρα πολυ απο αυτους cant fucking wait...
    Λογικο και αναμενομενο,οταν εχεις τους playstation master race να ζαλιζουν στο internet το κεφαλι των υπολοιπων(ειδικα σε αυτη την γενια σε xbox μερια με τα exclusive τους που επαιρναν χαμηλοτερες βαθμολογιες) σε φαση''εμεις εχουμε αυτο,εσεις οχι,αρα σκαστε απο την ζηλια σας''.
    Το ιδιο επισης ισχυει γενικα σε timed exclusive τιτλο οταν κυκλοφορει σε μια πλατφορμα και μετα απο το πουθενα ανακοινωνεται και σε αλλη. Ειναι για τον αλλον αδιαφορο το παιχνιδι εαν δεν γνωριζει αν θα κυκλοφορησει στην πλατφορμα/ες του.

    Και επισης θες να σου θυμισω(μιας και στο εδω forum εχετε ορισμενοι παντα μανια μονο με τα pc fanboys/pcmr,τα σχολια των playstation fanboys οταν ανακοινωθηκε και το Death Stranding για pc και ειδικα το horizon?
    Η να αναφερω και τα αλλα μπουμπουκια σε xbox/nintendo master race μερια?

    Ετσι για να εχουμε μια καλυτερη εικονα του ποια παιχνιδια ειναι στα αγραφα ποιων και τι βγαινουν και γραφουν στο internet και τι οχι.
    Last edited by Fulgore; 15-07-2020 at 14:36.

  20. #837
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Οσο δεν υπαρχουν στο forum ατομα με παραπανω απο μια πλατφορμες,τοσο οι κουβεντες αυτες θα ειναι τερμα ανουσιες.

    Ειχε ξαναγραφτει και παλιοτερα αυτο,αλλα ορισμενοι δεν λενε να το καταλαβουν,συμπεριλαμβανομενων και των εδω moderator δυστηχως.

    - - - Updated - - -



    Λογικο και αναμενομενο,οταν εχεις τους playstation master race να ζαλιζουν στο internet το κεφαλι των υπολοιπων(ειδικα σε αυτη την γενια σε xbox μερια με τα exclusive τους που επαιρναν χαμηλοτερες βαθμολογιες) σε φαση''εμεις εχουμε αυτο,εσεις οχι,αρα σκαστε απο την ζηλια σας''.
    Το ιδιο επισης ισχυει γενικα σε timed exclusive τιτλο οταν κυκλοφορει σε μια πλατφορμα και μετα απο το πουθενα ανακοινωνεται και σε αλλη. Ειναι για τον αλλον αδιαφορο το παιχνιδι εαν δεν γνωριζει αν θα κυκλοφορησει ή οχι στην πλατφορμα/ες του.
    Ρε συ Fulgore δεν καταλαβαινω τη σταση σου αληθεια ουτε και το υφος σου. Πρωτα απο ολα ειχα πολλαπλες πλατφορμες για πολλα χρονια, οποτε σε παρακαλω πολυ ξερω πολυ καλα πως ειναι και η λογικη μου ηταν πρακτικα η ιδια. Δεν θα αφηνα το μεγαλο exclusive 4 χρονια να περασει ουτε θα το εβαζα backlog. Γουσταρω να ειμαι up to date με ΑΑΑ games που με ενδιαφερουν. Δεν θελω να φαω σποιλερς, να χασω την εμπειρια του να το βιωσω day 1 κλπ. Ετσι επαιζα παντα. Ειτε ειχα PC ειτε ΧΒΟΧ ειτε PS. Το οτι πλεον δεν εχω τον αναλογο χρονο για gaming και αρα πρεπει να επιλεξω μια πλατφορμα δεν εχει καμμια σχεση με την λογικη με την οποια εγω επιλεγω να παιξω τις σημαντικες κυκλοφοριες.

    Επισης το σκισατε το θεμα και μετα κανετε και παραπονα. Εκανε ενα αστειο και "μας την ειπε" ο Big Boss, του την ειπαμε κι εμεις αναλογως και τωρα καθομαστε και συζηταμε για το "επιχειρημα του πειραγματος" και την master race του playstation και οτι δεν καταλαβαινει ο Valkyre αλλα καταλαβαινει ο Fulgore κλπ κλπ...

    Δηλαδη ελεος...πατε να κανετε θεμα απο το τιποτα.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Lefteris_X (15-07-2020),mihalis13 (15-07-2020)

  22. #838
    Elite BigBOSS's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    711
    PSN ID
    BigBOSS_Gr

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    το backlog ειναι για δευτεροτριτοκλασατα παιχνιδια στυλ Metro κλπ.
    Καλά εδώ κάνεις λάθος, τα Metro μονο αυτο που περιγράφεις δεν ειναι.

    Ειναι απο τα καλύτερα story driven single player shooters με γραφικά καταπληκτικά για την εποχή τους, που στέκονται πολύ καλά και τώρα (αναφέρομαι στα δύο πρώτα). Και εγώ τα σνομπαρα για κάποιο απροσδιόριστο λόγο μέχρι που ασχοληθηκα και άλλαξε άρδην η γνωμη μου. Απομένει να παιξω και το τριτο και σκέφτομαι να διαβάσω και τα βιβλία.

  23. #839
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Μπορει, αλλα επειδη εχω παιξει τα προηγουμενα δεν ειχα ενθουσιαστει δεν το εχω σε τοσο μεγαλη υποληψη. Καλο ηταν αλλα οχι κατι που μου εμεινε. Συν αυτα που ακουσα οτι το Redux εχει θεματα bugs κλπ και το αφησα στην απεξω. (φανταζομαι τωρα ειναι κομπλε)

  24. #840

    Default

    Ακυρο.
    Last edited by Fulgore; 15-07-2020 at 18:46.

  25. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    Lefteris_X (15-07-2020)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •