Page 43 of 69 FirstFirst ... 3339404142434445464753 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1368

Thread: PC Hardware / Gaming Thread

  1. #841
    Elite BigBOSS's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    711
    PSN ID
    BigBOSS_Gr

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Το θεμα απο την αρχη που ανοιξε ηταν ενα χαος. Σε αυτο εννοειται εχουν μεριδιο ευθυνης και οι bigboss
    Εγώ αν τα έκανα αυτά στο παρελθον (trolling, flaming κτλ) τα έχω σταματήσει στο συγκεκριμένο φορουμ εδώ και πολύ καιρό γιατι πραγματικά ολα αυτά ειναι χαζομάρες και κουραστικά απο ένα σημείο και μετά, βλέπεις και συ πως αν γινεται κοντρα στο συγκεκριμένο νήμα σε "οπαδικό" επιπεδο δεν συμμετέχω ούτε γράφω κατι το εριστικό για να προκαλέσω.
    Last edited by BigBOSS; 15-07-2020 at 15:41.

  2. #842
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,672
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    @Big-Boss

    Σόρρυ για το οφφτοπικ.

    Μην μου πεις ότι εσύ είσαι (με το ίδιο nickname) που σχολίασες στο άρθρο του eurogamer για την αύξηση από 6 εκ. PS5 παραγωγής στα 10 εκ. και έγραψες ότι είναι "overkill"!

  3. #843
    Elite BigBOSS's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    711
    PSN ID
    BigBOSS_Gr

    Default

    συνονοματος, εγώ δεν γραφω στο eurogamer

  4. The Following User Says Thank You to BigBOSS For This Useful Post:

    Lefteris_X (15-07-2020)

  5. #844
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Oκ εγω απλα σου λεω οτι μεγαλες κυκλοφοριες και παιχνιδια που βλεπω οτι ειναι GOTY material δεν ειμαι διατεθιμενος να τα αφησω 4 χρονια με την ελπιδα οτι μπορει να τα παιξω καποια στιγμη προς χαρην καποιων τεχνικων βελτιωσεων.
    Εδω δεν αφησαμε το the last of us 1 και 2 ρε συ, ενω ξεραμε 10000% οτι θα τα δουμε βελτιωμενα ενα χρονο μετα στα ps4-ps5. Ποσο μαλλον να περιμενω 4 χρονια μηπως και τυχει να βγει καποιο απο αυτα. Βγαινει το hοrizon ετσι? Mιλαμε για ενα sony game στα? 30-50(τυχαιο νουμερο) ips απο το ps1 και μετα?
    Μεγαλυτερη πιθανοτητα εχω να βγαλω λεφτα απο το καζινο.

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Και επισης θες να σου θυμισω(μιας και στο εδω forum εχετε ορισμενοι παντα μανια μονο με τα pc fanboys/pcmr,τα σχολια των playstation fanboys οταν ανακοινωθηκε και το Death Stranding για pc και ειδικα το horizon?
    Αυτο εχει ξεκινησει απο τον παραδοσιακο ελιτισμο των pc gamers. Τα πρωτα μου παιχνιδια που επαιξα ποτε ηταν και σε pc. Μαλιστα ο πρωτος 3D polygon τιτλος που τελειωσα ηταν σε PC το 1996. Απλα καποια στιγμη ολοι ειχαμε ενα φιλο, εναν γνωστο, αργοτερα γνωστους στα φορουμς(avatars) οι οποιοι μας ζαλιζαν 24 ωρες το 24ωρο για καποιο superiority λογο ανασφαλειων. Προσωπικα εμενα με εκανε να σιχαθω το PC gaming και την νοοτροπια που κουβαλαει, που ουτως η αλλως δεν με καλυπτε γιατι παντα ημουν οκ με τα λιγοτερα frames και τα καλυτερα γραφικα τα εβλεπα σε κονσολες στο συνολο τους. Οπως και μου προσφερουν πολυ ανωτερους ποιοτικα τιτλους.

    Για αυτο βλεπεις αυτην την εμπαθεια που πραγματι προσωπικα εχω. Και να γκρεμιστει σημερα ολο το οικοδομημα του pc gaming δεν θα στεναχωρηθω καθολου. Ισα ισα, περισσοτερα χρηματα στις κονσολες(αν αντλησουν αυτον τον κοσμο), μεγαλυτερο optimisation, μεγαλυτερες παραγωγες, πιεση για καλυτερο frame rate. Win-win.

    Απο την αλλη δεν θα μπω σε ενα pc forum να κραξω την επιλογη τους, ουτε για να διαφημισω την επιλογη μου. Δεν το εχω κανει ποτε και δεν βρισκω τον λογο να το κανω. Οταν ερχονται να ενοχλησουν την ηρεμια μου με την επαρση τους, τοτε μου ξανατσιγκλανε/θυμιζουν τους λογους για τους οποιους δεν παω καθολου το pc gaming(και οτι περιλαμβανει, νοοτροπιες κτλ).

    Ειναι απλο.

    Mπορει καποιος να μιλαει εδω για PC, αν και δεν καταλαβαινω γιατι θελει να το κανει σε ενα φορουμ για Playstation αν δεν ενδιαφερετε για το playstation, χωρις να προκαλει τους υπολοιπους και ολα θα πανε καλα.
    .

  6. The Following 2 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    Lefteris_X (15-07-2020),mihalis13 (15-07-2020)

  7. #845
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,672
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Όπως ακριβώς τα είπε ο PDS.

    Η εμπάθεια-εμμονή των PC gamer (όχι όλων, δεν τσουβαλιάζω τους πάντες), προκαλεί τον εμπαιγμό και κράξιμό τους εδώ μέσα από εμάς τους console gamer.

    Θα συμφωνήσω με τον PDS (άλλωστε το αναφέρω κατά καιρούς), περί βόμβας και της ακόλουθης μεγαλύτερης επένδυσης στο console gaming.

    Τέτοια εμπάθεια, ειλικρινά δεν έχω συναντήσει πουθενά αλλού. Ούτε σε μηχανάκια (street VS Motocross, δίχρονοι VS τετράχρονοι κινητήρες, αυτοκίνητα, μουσικά είδη). Μόνο στις καφρο-ποδοσφαιρικές ομάδες υπάρχει τέτοια εμπάθεια, που νταξ, είναι το ψωμί-βούτυρο όλου του "μαγαζιού" ώστε να έχει λόγο ύπαρξης και αυτο-συντήρησης.

    Τεσπα, μακριά από εμάς οι PC gamer τέτοιου mentality, δεν προσφέρουν τίποτα παρά μόνο μπάχαλο.

  8. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    PDS (15-07-2020)

  9. #846
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Και προφανως δεν ειναι ολοι ετσι(δεν θελω να τσουβαλιασω), ειναι καποιοι ηρεμοι ανθρωποι, θες η συνηθεια θες η προτιμηση, εχουν μεινει στο pc και δεν ενοχλουν κανεναν.
    .

  10. #847
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Δεν ειναι ολοι με ντουπερ ουαου μηχανηματα στην pc gaming σκηνη
    Οι περισσοτεροι απο αυτους λενε ψεματα και παιζουν ακομα σε 1080π μονιτορς,
    Απλα μερικα ατομα ειναι κομπλεξικα μεχρι αηδιας.Και το μονο σκοπο που εχουν ειναι να πικαρουν της κονσολες
    Ο ορισμος της υποκρισιας δηλαδη

  11. #848

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post

    Mπορει καποιος να μιλαει εδω για PC, αν και δεν καταλαβαινω γιατι θελει να το κανει σε ενα φορουμ για Playstation αν δεν ενδιαφερετε για το playstation,.
    Spoiler!

  12. #849
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Απαντας μονος με το τελευταιο που γραφεις. Αν σε ενδιαφερει το PS, τοτε το φορουμ ειναι για σενα. Aν οχι τοτε δεν ειναι.

    Τοξικοτητα εγω θεωρω να μην σε ενδιαφερει κατι που ενδιαφερει μια κοινοτητα και να προσπαθεις να επιβληθεις μεσα σε αυτην. Εσυ μπορει να λες οτι σiχαθηκες την PSMR(ισως γιατι αυτη ακουγεται δικαιολογημενα περισσοτερο με βαση την ποιοτικη βιβλιοθηκη), αλλα ειλικρινα σπανια εως ποτε εχω δει καποιον φαν μιας εταιριας εκτος PCMR να προσπαθει να επιβληθει σε συνειδητοποιημενους gamers που εχουν επιλεξει μια κονσολα.

    Παντα απο PCMR το βλεπεις αυτο. Παντου και διαχρονικα.
    .

  13. #850
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Δεν ειναι ολοι με ντουπερ ουαου μηχανηματα στην pc gaming σκηνη
    Οι περισσοτεροι απο αυτους λενε ψεματα και παιζουν ακομα σε 1080π μονιτορς,
    Απλα μερικα ατομα ειναι κομπλεξικα μεχρι αηδιας.Και το μονο σκοπο που εχουν ειναι να πικαρουν της κονσολες
    Ο ορισμος της υποκρισιας δηλαδη
    Aποκαλείς κόσμο ψεύτες αλλά αυτοί έχουν το κόμπλεξ ;p

    Πάντως το internet δεν γέμισε με κατάρες από τους κομπλεξικούς PCMR όταν δυνατά exclusive του PC πέρασαν και στις κονσόλες (divinity / witcher / disco elysium). Βασικά, ρουθούνι δεν άνοιξε. Σε αντίθεση με τους ακομπλεξάριστους playstationαδες που εύχονται καρκίνο 24/7 που τόλμησαν να βγάλουν το zero dawn στο PC



    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Παντα απο PCMR το βλεπεις αυτο. Παντου και διαχρονικα.
    Σε τι αναφέρεσαι? Θες να γίνεις πιο συγκεκριμένος? Εγώ βλέπω τον big boss να ανεβάζει κάτι που είναι κοινώς αποδεκτό ως fact, οτι δηλαδή η έκδοση του zero dawn στο PC είναι η καλύτερη όλων, και να του απαντάτε με "πειράγματα". Το αντίθετο δηλαδή από αυτό που περιγράφεις.

  14. #851
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Ryzenlake View Post
    Σε τι αναφέρεσαι? Θες να γίνεις πιο συγκεκριμένος?

    Σε σενα.
    Δεν σε εχω συναντησει καπου αλλου εκτος απο console forums και sections αποκλειστικα για κονσολες, ενω δεν εχεις κονσολα.
    Με εχεις δει εμενα ή καποιον απο αυτους που αναφερεσαι να κανει αντιστοιχα το ιδιο? Σε ενα pc section, να γραφτει στο pc gamer η δεν ξερω τι φορουμς εχετε.

    Και στον BB που η αληθεια ειναι οτι εχει ηρεμισει. Το εκανε πονηρα το trolling τους προηγουμενους μηνες. To σχολιο για το horizon ειχε και πλακιτσα μεσα, το δεχομαι. Για αυτο και την συνεχισα.
    .

  15. #852
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Σε σενα.
    Δεν σε εχω συναντησει καπου αλλου εκτος απο console forums και sections αποκλειστικα για κονσολες, ενω δεν εχεις κονσολα.
    Με εχεις δει εμενα ή καποιον απο αυτους που αναφερεσαι να κανει αντιστοιχα το ιδιο? Σε ενα pc section, να γραφτει στο pc gamer η δεν ξερω τι φορουμς εχετε.

    Και στον BB που η αληθεια ειναι οτι εχει ηρεμισει. Το εκανε πονηρα το trolling τους προηγουμενους μηνες. To σχολιο για το horizon ειχε και πλακιτσα μεσα, το δεχομαι. Για αυτο και την συνεχισα.
    Kαταρχάς έχω κονσόλα (λες). Κατα δεύτερον, σε πόσα forum κονσόλας με έχεις συναντήσει και δεν το ξέρω?

    Τέλος, για τοξικότητα έγραφες και άτομα που προσπαθούν να επιβληθούν. Είδες εμένα να κάνω κάτι τέτοιο? Το ακριβώς ανάποδο, ακόμα και σε αυτό το forum, απαντάω σε κονσολάκιδες που προσπαθούν να επιβληθούν. Άσχετα αν έχω δίκιο άδικο κλπα, δεν είναι αυτό το θέμα, γράφει ας πούμε ο dj taurus "κοίτα απαιτήσεις το deaethstranding θες πυρηνικό αντιδραστήρα για να τρέξει σε PC", και του απαντάω πως τα requirements έιναι PC 10ετίας. Αντίστοιχα και τα υπόλοιπα posts μου, απάντησεις είναι σε κονσολάκιδες που προσπαθούν να επιβλήθουν "σάπια τα PC, λόγω πειρατείας σας έχει γραμμένους ο developer" κλπα.

    Στην ανακοίνωση του death stranding στο PC, σελίδα 39, μπήκες εσύ και ο ταύρος να παρηγορήσετε ο ένας τον άλλον για τα κακά PC που κάνουν brute force (με hardware 10ετίας παρακαλώ) και τις καλές κονσόλες με την νεραιδοσκόνη και το optimization. Σε PC thread αυτά. Την παροιμία με την καμπούρα την ξέρεις ε?
    Last edited by Ryzenlake; 15-07-2020 at 21:06.

  16. #853
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Ryzenlake View Post
    Kαταρχάς έχω κονσόλα (λες). Κατα δεύτερον, σε πόσα forum κονσόλας με έχεις συναντήσει και δεν το ξέρω?

    Τέλος, για τοξικότητα έγραφες και άτομα που προσπαθούν να επιβληθούν. Είδες εμένα να κάνω κάτι τέτοιο?
    PS2?

    Σε οτι console forum/section εμπαινα σε εχω συναντησει να μιλας για pc και ποσο καλυτερο ειναι κτλ.

    Οταν μιλησα για τοξικοτητα μιλησα γενικα για το πως βιωνω εγω την σχεση μου με τους pc gamers απο μικρος. Παντα ομως θα εξακολουθει να μου φαινεται περιεργο να συμμετεχει καποιος σε ενα φορουμ για κονσολες κανοντας defence force για τα pcs. Γιατι πιστευεις οτι εχεις κοκκινο rep σηματακι?

    Tεσπα μακαρι να ηταν τοσο λαιτ οσο εισαι εσυ και ο BB, αυτοι που εχω στο μυαλο μου. Αν αυτο ρωτας στο τελος.


    Quote Originally Posted by Ryzenlake View Post
    Σε PC thread αυτά. Την παροιμία με την καμπούρα την ξέρεις ε?
    Nομιζω οτι πουλας τρελιτσα. Εισαι σε console forum και μαλιστα για μια εταιρια. Το PC thread του PS4forums εξυπηρετει αυτους που εχουν και PC.
    Για να σε βοηθησω λιγο http://www.ps4forums.gr/
    .

  17. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Lefteris_X (15-07-2020)

  18. #854
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    PS2?

    Σε οτι console forum εμπαινα σε εχω συναντησει να μιλας για pc και ποσο καλυτερο ειναι κτλ.

    Οταν μιλησα για τοξικοτητα μιλησα γενικα για το πως βιωνω εγω την σχεση μου με τους pc gamers απο μικρος. Παντα ομως θα εξακολουθει να μου φαινεται περιεργο να συμμετεχει καποιος σε ενα φορουμ για κονσολες κανοντας defence force για τα pcs. Γιατι πιστευεις οτι εχεις κοκκινο rep σηματακι?

    Tεσπα μακαρι να ηταν τοσο λαιτ οσο εισαι εσυ και ο BB, αυτοι που εχω στο μυαλο μου. Αν αυτο ρωτας στο τελος.
    Μάλλον με μπερδεύεις, αν και δεν νομίζω να χρησιμοποιούν άλλοι το nickname. Δεν γράφω σε κανένα άλλο forum πέρα από το γνωστό. Και έχω να γράψω στο console section μήνες.

    Έχω και ps2 (όλα τα ps πλήν του 4, και τα φορητά μαζί), αλλά αναφερομούν στο one x.

    Τέσπα, σελίδα 39, στο PC section, στην ανακοίνωση του death stranding στο PC, μπήκατε εσύ και ο ταύρος που δεν έχετε / παίζεται σε PC να κάνετε defence force για τις κονσόλες και το τρομερό optimization σε σχέση με το PC και το brute force του, αυτό δηλαδή που κατακρίνεις.

    Κόκκινο σηματάκι έχω γιατί όπως είχε περιγράψει ο lefteris νομίζω, μπήκα στο άντρο του Τσουκαλά να τους πώ οτι έχει και κανα δυο πέτσινα ο Ολυμπιακός

  19. #855
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Αυτα τα φορουμ λεω ναι.

    Στο τελος παραδεχεσαι αυτο που σου λεω ασχετα αν το καταλαβαινεις η οχι.
    Αν και ειναι προσβλητικο να χαρακτηριζεις ''Τσουκαλα'' το φορουμ.

    Δεν απαγορευεται να συμμετεχεις, απλα μια τετοια κινηση να γραφτεις σε ενα φορουμ για ενα αντικειμενο που δεν σε ενδιαφερει, στο μυαλο μου σε κανει 2-3 φορες πιο φανατικο απο το φανατικοτερο μελος του φορουμ.

    Αυτο λεω.
    Ειναι κατι που δεν θα μπορουσα να το κανω. Ο καθενας εχει τις συνειδητες προτιμησεις του, για πιο λογο να αντιπαρατεθω σε ενα Νιντεντο φορουμ για παραδειγμα? Ουτε στα 16 μου δεν θα το εκανα.
    .

  20. #856
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Nομιζω οτι πουλας τρελιτσα. Εισαι σε console forum και μαλιστα για μια εταιρια. Το PC thread του PS4forums εξυπηρετει αυτους που εχουν και PC.
    Για να σε βοηθησω λιγο http://www.ps4forums.gr/
    Oπότε εσύ που δεν έχεις / παίζεις / σε ενδιαφέρει να παίζεις σε PC τι σε εξυπηρετεί το συγκεκριμένο νήμα ένας θεός ξέρει. Α ναι, σελίδα 39, να μειώσεις την έλευση του death stranding στο PC. Ξέρεις, αυτο για το οποίο κατηγόρεις τους άλλους

    Και για να καταλήξουμε, αφού όπως λες ΔΕΝ μπαίνεις σε PC forums, πώς θα έβλεπες την ίδια τακτική από κονσολάδες? Δεν θα την έβλεπες, γιατί απλά δεν μπαίνεις. Αλλιώς θα καταλαβαίνεςι οτι αυτο που λες δεν ισχύει. Να, πέρνα μια βολτά από το PC section του άλλο forum να δείς πόσα νήματα έχει κλειδώσει ο djtaurus εκεί και πόσο συμμετέχει σε αυτά τα θέματα
    Last edited by Ryzenlake; 15-07-2020 at 21:27.

  21. #857
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    κουραζεις...
    Αν δεν εμπαινες εσυ και ο BB εδω μεσα η καποιος δηθεν ''κρυφοενδιαφερομαι για κονσολες, αλλα εχω γραφτει στο console forum ειτε για να τις μειωσω ειτε για να εξυπηρετησω την προωθηση της επιλογης μου'', δεν θα με εβλεπες πουθενα σε αυτο το θρεντ.

    Παρολο που το φορουμ ειναι για Playstation και θα μπορουσα να λιωσω το pc gaming στο θαψιμο, χωρις τον κινδυνο να μη σεβαστω την επιλογη καποιου, βλεπεις οτι αν δεν ποσταρεις εσυ η ο BB ποτε δεν ξεκιναω κατι απο μονος μου.

    Και επειδη βλεπω οτι προσπαθεις με κουτο τροπο να το αντιστρεψεις προς εμενα επειδη αρχιζεις να στριμωχνεσαι. Θα μπορουμε να συγκριθουμε μονο αν βρεις account μου σε φορουμ για pcs, οπου εκει εχω ποσταρισματα που υπερασπιζομαι τις κονσολες.
    .

  22. #858
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    κουραζεις...
    Αν δεν εμπαινες εσυ και ο BB εδω μεσα η καποιος δηθεν ''κρυφοενδιαφερομαι για κονσολες, αλλα εχω γραφτει στο console forum ειτε για να τις μειωσω ειτε για να εξυπηρετησω την προωθηση της επιλογης μου'', δεν θα με εβλεπες πουθενα σε αυτο το θρεντ.

    Παρολο που το φορουμ ειναι για Playstation και θα μπορουσα να λιωσω το pc gaming στο θαψιμο(οπως κανεις εσυ διακριτικα σε ασχετο φορουμ με τα ενδιαφεροντα σου), χωρις τον κινδυνο να μη σεβαστω την επιλογη καποιου, βλεπεις οτι αν δεν ποσταρεις εσυ η ο BB ποτε δεν ξεκιναω κατι απο μονος μου.
    Νομίζω το ανάποδο συμβαίνει αλλά ντάξει. Εγώ δεν ξεκινάω κάτι από μόνος μου αν δεν γράψει κάποιος κάτι που δεν ισχύει. Να σε ξαναπάω στη σελίδα 39 για παράδειγμα? Μόνος σου το ξεκίνησες (άντε, ίσως όχι εσύ, ο ταύρος, εσύ το συνέχισες). Στο thread που δεν σε ενδιαφέρει.

    Τώρα το ποιος σου είπε ότι είναι άσχετο το forum με τα ενδιαφέροντα μου δεν ξέρω. Πιθανόν να καταλήξω με PS5 πριν από σένα...το ότι θεωρώ μάπα τις τωρινές κονσόλες δεν σημαίνει οτι θεωρώ μάπα τις κονσόλες. Άλλωστε, όπως είπα και πρίν, έχω και μπόλικες.

  23. #859
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Ενταξει. Το εξαντλησαμε.
    .

  24. #860
    Banned Cool Member Ryzenlake's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Και επειδη βλεπω οτι προσπαθεις με κουτο τροπο να το αντιστρεψεις προς εμενα επειδη αρχιζεις να στριμωχνεσαι. Θα μπορουμε να συγκριθουμε μονο αν βρεις account μου σε φορουμ για pcs, οπου εκει εχω ποσταρισματα που υπερασπιζομαι τις κονσολες.
    Καταρχάς να τονίσω οτι ο συλλογισμός σου είναι λάθος. Λες εν ολίγοις οτι δεν έχει σημασία το ΤΙ γράφεις, αλλά το που το γράφεις. Διαφωνώ. Αλλά δεν έχει σημασία. Μπαίνεις στο PC section του εν λόγω forum που δεν σε ενδιαφέρει να μειώσεις τα PC χωρίς κάοιος να έχει γράψει το οτιδήποτε (ξανά, σελίδα 39 ας πούμε)

    Δεν θα κάτσω να ψάξω όλα τα pc forum του πλανήτη γη, οπότε θα δεχτώ οτι αυτό που λές ισχύει. Και? Λογικό είναι, αφού οπώς λές δεν έχεις / παίζεις / σε ενδιαφέρει να παίζεις σε PC. Εγώ και έχω current gen κονσόλα, και έχω κονσόλα όλων των gen από τότε που ήμουν 5, και θα απόκτησω και next gen.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •