Page 8 of 69 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast
Results 141 to 160 of 1368

Thread: PC Hardware / Gaming Thread

  1. #141

    Default PC Hardware / Gaming Thread

    Διλήμματα.
    https://www.techspot.com/article/195...-of-pc-gaming/

    While Steam and Epic are flinging crap at each other like caged monkeys, the Xbox Game Pass was the real winner this year.

    My GTX 980 is started to feel a bit dated (thanks RDR2) so I'm holding out to see what AMD/NVIDIA have planned next year. I may just get a PS5 instead of a $500 card if it looks like another slow year.

    Ένα κλικ καλύτεροι οι PCMR του εξωτερικού. Χαρίζουν γέλιο και ουσία

    https://www.techpowerup.com/forums/t....260991/page-4


    "Yep, it's a pure "golden toilet" product for the modern brainless "gamers" who buy $500 RGB mobos and $2k Kingpin GPUs thinking they're getting "teh best" to help them win in Overwatch. I'd call them "PC peasants""

    Regular folks see gaming cpu and that price tag and think that anything less than spending $500 on a processor will make their games suffer which is why they buy a cheap dependable console.

    Αυτό μόνο.


    Last edited by DJTaurus; 12-12-2019 at 18:01.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    spartan (12-12-2019)

  3. #142
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Α θα ήθελα και γω να παίξω zelda στο pc αν δεν θέλει βέβαια να είναι τούμπανο γιατί το δικό μου είναι πολύ basic!

    Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  4. #143

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Α θα ήθελα και γω να παίξω zelda στο pc αν δεν θέλει βέβαια να είναι τούμπανο γιατί το δικό μου είναι πολύ basic!

    Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Καλο cpu θελει με υψηλη συχνοτητα καρτα οποιαδηποτε nvidia σε opengl θα κανει τη δουλεια της μια χαρα. Ετοιμαζεται και vulkan εδω και μηνες γιατι οι AMD καρτες ειναι αρκετα πισω στο opengl.

  5. The Following User Says Thank You to king2009 For This Useful Post:

    chronohill (13-12-2019)

  6. #144

    Default

    Στο βιλαμπαχο ακόμα σεταρουν το RDR2




    https://forums.guru3d.com/threads/po...-issue.429840/

  7. #145
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    https://twitter.com/slarouche/status...03720406667264

    Παει και η υποτιθεμενη φημη, για κυκλοφορια του horizon σε pc( απο τον ρωσο insider απο τα Lidl)
    lol
    Last edited by spartan; 13-12-2019 at 03:50.

  8. The Following User Says Thank You to spartan For This Useful Post:

    DJTaurus (13-12-2019)

  9. #146

    Default

    Για παμε 2 βιντεακια δικα μου απο Rage 2 και Breakpoint Ultrawide 75FPS.



  10. #147

    Default

    RAGE 2[TerrorMania DLC]




    https://store.steampowered.com/app/548570/RAGE_2/


    Το δευτερο DLC του Rage 2 μας μεταφερει σε εναν παραλληλο κοσμο στον οποιο επικρατουν σκελετοι καθε λογης με ροπαλα ασπιδες σπαθια οπλα μπαζουκα μαζι με τους giants σκελετους σαν mini bosses. Στη διαρκεια θα παρουμε και ενα νεο οπλο-σπαθι στα προτυπα του DLC. Η ατμοσφαιρα θυμιζει halloween και η Bethesda το εβγαλε ακριβως πανω στην γιορτη. Θα προτεινα να το παιξετε μονο εφοσον εχετε τερματισει το βασικο παιχνιδι μαζι με το Rise of the ghosts και εχετε τον παικτη στο φουλ. Προσφερει ενα challenge αν και οχι τοσο δυσκολο οσο θα περιμενε κανεις. Γρηγορο gameplay pure fun πιστολιδι σε ενα 90λεπτο DLC. Ελπιζω στο επομενο DLC να δωσουν και λιγη βαση στην ιστορια. 7/10


    Βγηκαν 89 φωτογραφιες στο παρον DLC να παρετε μια ιδεα
    https://postimg.cc/gallery/1b2hf0pyc/

  11. #148

    Default

    Το τέλος του mid range PC gamer. Όταν τους τα λεμε εδώ και 3ις μήνες αντιμετωπίζουμε ειρωνεία και χλευασμό. Από insider:


    52 active CUs at 2.0Ghz ~ 13.3TFlops PS5

    52 active at 1.82Ghz ~ 12.1TFlops XseX

    RTX2080Ti FP32 (float) performance 13.45 TFlops

    Κονσόλα με την ωμή δύναμη μιας 2080TI..... χωρίς να συνυπολογίσουμε το console optimization όπου στη νέα γενιά θα προστεθεί και ο παράγοντας που λέγεται NVMe SSD (ingame εκμετάλλευση όχι στο φόρτωμα παιχνιδιών). Γλέντια!

  12. The Following User Says Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    PDS (15-12-2019)

  13. #149

    Default

    3-4 χρονια πισω απο οτι φαινεται θα ειναι και οι νεες γενιες κονσολων που θα βγουν τελος του 2020 σε συγκριση με τον υπολογιστη. Κριμα αλλα πως αλλιως θα μπορουσαν να κρατησουν τις τιμες σε λογικα επιπεδα. Παντα ετσι γινοταν και δυσκολα θα αλλαξει αυτο. 30FPS master race και checkboard μαζι με μπολικο motion blur και low γραφικα μπας και μπορεσουν να τρεξουν τα τελευταια παιχνιδια.

  14. #150

    Default

    Quote Originally Posted by king2009 View Post
    3-4 χρονια πισω απο οτι φαινεται θα ειναι και οι νεες γενιες κονσολων που θα βγουν τελος του 2020 σε συγκριση με τον υπολογιστη. Κριμα αλλα πως αλλιως θα μπορουσαν να κρατησουν τις τιμες σε λογικα επιπεδα. Παντα ετσι γινοταν και δυσκολα θα αλλαξει αυτο. 30FPS master race και checkboard μαζι με μπολικο motion blur και low γραφικα μπας και μπορεσουν να τρεξουν τα τελευταια παιχνιδια.
    Πρώτα απ όλα θα πρέπει να ζητήσετε συγνώμη για τον χλευασμό όταν με επιχειρήματα μιλούσαμε για 2080 (ούτε καν TI) level of power στα next gen twins. Ειδικά τώρα που επιβεβαιωνόμαστε.

    Έχεις RX 5700 (RDNA1) χωρίς VRS και χωρίς HW RT support και μιλάς για hardware 3-4 ετών στις κονσόλες του 2020; Το πετσωμα που θα πέσει με RDNA2 θα είναι ανεπανάληπτο. VRS, HW RT, 12-13TF, 384-bit bus. Αυτά θα έχουν οι κονσόλες στα 500 ευρώ με 100 χασούρα.

  15. #151
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by king2009 View Post
    3-4 χρονια πισω απο οτι φαινεται θα ειναι και οι νεες γενιες κονσολων που θα βγουν τελος του 2020 σε συγκριση με τον υπολογιστη. Κριμα αλλα πως αλλιως θα μπορουσαν να κρατησουν τις τιμες σε λογικα επιπεδα. Παντα ετσι γινοταν και δυσκολα θα αλλαξει αυτο. 30FPS master race και checkboard μαζι με μπολικο motion blur και low γραφικα μπας και μπορεσουν να τρεξουν τα τελευταια παιχνιδια.
    Tα ΑΑΑ παιχνιδια βγαινουν με βαση τις κονσολες και κυριως για τις κονσολες, ετσι πρωτα θα εξασφαλιστει το πως τρεχουν εκει. Οποτε το ''μπας και μπορεσουν να τρεξουν'' δεν εχει νοημα.

    Eπισης δεν μετραει τοσο το ιδιο το hardware οσο αυτο στις κονσολες, για αυτο και θα δεις αυτα τα γραφικα σε 1.8TF του base PS4. Και ηδη εχεις δει γραφικαρες απο τα PS4 exclusives παρολο που αυτη η γενια φτανει στο τελος της.

    Aν βαλεις και στην εξισωση οτι θα πωλουνται και με χασουρα, τοτε μαλλον οντως θα ειναι master race οι next gen κονσολες(εκτος απο το frame rate που σε αυτο δεν δινουν ποτε προτεραιοτητα, αλλα ισως αυτο αλλαξει).
    .

  16. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    DJTaurus (15-12-2019)

  17. #152

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Πρώτα απ όλα θα πρέπει να ζητήσετε συγνώμη για τον χλευασμό όταν με επιχειρήματα μιλούσαμε για 2080 (ούτε καν TI) level of power στα next gen twins. Ειδικά τώρα που επιβεβαιωνόμαστε.

    Έχεις RX 5700 (RDNA1) χωρίς VRS και χωρίς HW RT support και μιλάς για hardware 3-4 ετών στις κονσόλες του 2020; Το πετσωμα που θα πέσει με RDNA2 θα είναι ανεπανάληπτο. VRS, HW RT, 12-13TF, 384-bit bus. Αυτά θα έχουν οι κονσόλες στα 500 ευρώ με 100 χασούρα.
    Εγώ δεν έγραψα τίποτα εγώ χαίρομαι το τούμπανο pc που έχω με την 5700xt με 6 7 φορές καλύτερο σύστημα απο το ps4 pro. Μέχρι να βγουν οι νέες κονσόλες πολύ πιθανό να έχουμε κάρτα με 20tflops στον υπολογιστή. Είπαμε 30fps checkboard με low γραφικά. Nvme έχουμε εδώ και αρκετά χρόνια με 5 δευτερόλεπτα loading από τα 1 2 λεπτα των κονσολών.

    Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  18. #153

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Tα παιχνιδια βγαινουν με βαση τις κονσολες, ετσι πρωτα θα εξασφαλιστει το πως τρεχουν εκει. Οποτε το ''μπας και μπορεσουν να τρεξουν'' δεν εχει νοημα.

    Eπισης δεν μετραει τοσο το ιδιο το hardware οσο αυτο στις κονσολες, για αυτο και θα δεις αυτα τα γραφικα σε 1.8TF του base PS4. Και ηδη εχεις δει γραφικαρες απο τα exclusives παρολο που αυτη η γενια φτανει στο τελος της.

    Aν βαλεις και στην εξισωση οτι θα πωλουνται και με χασουρα, τοτε μαλλον οντως θα ειναι master race οι next gen κονσολες(εκτος απο το frame rate που σε αυτο δεν δινουν ποτε προτεραιοτητα, αλλα ισως αυτο αλλαξει).
    Μακάρι αλλά δεν περιμένω πολλά σε κάθε γενιά αυτά ακούμε. Εγώ παίζω σε ultrawide 75fps ultra με reshade και τεράστιο fov μαζί με ποντίκι πληκτρολόγιο. Θα μπορέσει να μου τα δώσει αυτά μια κονσόλα? Μάλλον ποτέ.

    Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  19. #154
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by king2009 View Post
    Μακάρι αλλά δεν περιμένω πολλά σε κάθε γενιά αυτά ακούμε. Εγώ παίζω σε ultrawide 75fps ultra με reshade και τεράστιο fov μαζί με ποντίκι πληκτρολόγιο. Θα μπορέσει να μου τα δώσει αυτά μια κονσόλα? Μάλλον ποτέ.
    Τα 75 frames οχι δεν θα στα δωσει το PS4(το αν μπορει ειναι αλλη κουβεντα), αλλα κατ'εμε στα γραφικα τα PS4 exclusives ειναι ανωτερα απο τα γραφικα που εχεις στο 6-7 φορες δυνατοτερο συστημα σου. Τωρα τελευταια θα εβαζα μονο 2-3 παιχνιδια για pc που συγκρινονται με ps4 exclusives, αλλα φτασαμε 2020 για να γινει αυτο.

    Quote Originally Posted by king2009 View Post
    Nvme έχουμε εδώ και αρκετά χρόνια με 5 δευτερόλεπτα loading από τα 1 2 λεπτα των κονσολών.
    Δεν ειναι θεμα γρηγορου Loading οι SSD στις νεες κονσολες. Φυσικα θα βελτιωσουν και αυτο. Αλλα αυτο που θα συμβει ειναι οτι τα παιχνιδια θα γινονται με βαση τον SSD. Κατι που δεν συμβαινει στα PC games παρ'ολο που που ειχες την δυνατοτητα να εχεις SSD. Μονο για το Loading τον εχεις.
    .

  20. #155

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Τα 75 frames οχι δεν θα στα δωσει το PS4(το αν μπορει ειναι αλλη κουβεντα), αλλα κατ'εμε στα γραφικα τα PS4 exclusives ειναι ανωτερα απο τα γραφικα που εχεις στο 6-7 φορες δυνατοτερο συστημα σου σε συγκριση με το PRO.



    Δεν ειναι θεμα γρηγορου Loading οι SSD στις νεες κονσολες. Φυσικα θα βελτιωσουν και αυτο. Αλλα αυτο που θα συμβει ειναι οτι τα παιχνιδια θα γινονται με βαση τον SSD. Κατι που δεν συμβαινει στα PC games παρ'ολο που που ειχες την δυνατοτητα να εχεις SSD. Μονο για το Loading τον εχεις.
    Αυτό με τον ssd δεν το κατάλαβα. Loading textures loading είναι άμεσα στους ssd σε ότι παιχνίδι έχω βάλει. Για το πρώτο έχω ασχοληθεί με god of War horizon zero dawn και όχι τα γραφικά δεν είναι σε καμία περίπτωση καλύτερα από του υπολογιστή στα ΑΑΑ παιχνίδια. Έχουν πολύ όμορφο art design αλλά μέχρι εκεί. Τα 75fps είναι must για μερικούς ακόμα παραπάνω στα 30 στις κονσόλες δεν μπορώ να παίξω πια. Κάποτε στο Ps3 πως έπαιζα δεν ξέρω. Όπως και να έχει πάντα οι κονσόλες θα είναι κατώτερες γιατί είναι φθηνές. Μια καλη gpu υπολογιστή έχει 400 500 ευρώ όταν όλη η κονσόλα εχει τόσο. Επίσης επειδή σε κάθε γενιά ακούμε πολλά και τελικά είμαστε στα 30fps με checkboard και low γραφικά κρατάτε μικρό καλάθι. Πολύ μικρό καλάθι. Εκτός αν τις βγάλουν στα 700 800 ευρώ.

    Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  21. #156
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by king2009 View Post
    Για το πρώτο έχω ασχοληθεί με god of War horizon zero dawn και όχι τα γραφικά δεν είναι σε καμία περίπτωση καλύτερα από του υπολογιστή στα ΑΑΑ παιχνίδια.
    Διαφωνω, εκτος απο τα frames. Δεν μπορω να σκεφτω καποιο pc game που δειχνει καλυτερα(και σιγουρα οχι 6-7 φορες καλυτερα). Δεν μιλαω για τα frames/αναλυση που σιγουρα προσθετουν στην εικονα. Eιδικα τα τελευταια ps4 exclusives ξεφευγουν(TLOU2 και GOT) σε detail.

    Οσον αφορα τον SSD, υπαρχει καποιο παιχνιδι εκτος την beta του Star Citizen που δεν μπορει να τρεξει χωρις SSD? Αν δεν κανω λαθος μονο αυτο το παιχνιδι δημιουργειται με βαση SDD. Τωρα οποιο παιχνιδι και να παιξεις στο PC μπορει να παιξει με απλο hard drive. Αυτο δεν θα μπορει να συμβει στις νεες κονσολες.



    Το εγραψε και στο πρωτο ποστ ο Taurus
    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Κονσόλα με την ωμή δύναμη μιας 2080TI..... χωρίς να συνυπολογίσουμε το console optimization όπου στη νέα γενιά θα προστεθεί και ο παράγοντας που λέγεται NVMe SSD (ingame εκμετάλλευση όχι στο φόρτωμα παιχνιδιών). Γλέντια!
    .

  22. #157

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Διαφωνω, εκτος απο τα frames. Δεν μπορω να σκεφτω καποιο pc game που δειχνει καλυτερα. Δεν μιλαω για τα frames/αναλυση που σιγουρα προσθετουν στην εικονα.

    Οσον αφορα τον SSD, υπαρχει καποιο παιχνιδι εκτος την beta του Star Citizen που δεν μπορει να τρεξει χωρις SSD? Αν δεν κανω λαθος μονο αυτο το παιχνιδι δημιουργειται με βαση SDD. Τωρα οποιο παιχνιδι και να παιξεις στο PC μπορει να παιξει με απλο hard drive. Αυτο δεν θα μπορει να συμβει στις νεες κονσολες.
    Θα έχει ενδιαφέρον αυτό να δουμε πως θα αξιοποιηθεί ο ssd στις κονσόλες γιατί δεν ξεκαθαρίζουν τι εννοούν με το in game εκμετάλλευση. Είναι must πάντως με hdd έχω χρόνια να παίξω με τα τεράστια loading. Για τα γραφικά στον υπολογιστή είναι πολύ πιο αληθινά σε real life. Τα exclusives της sony έχουν πανέμορφο art design αλλά είναι αρκετά πίσω σε texures φωτισμό σκιές. Το Last of us 2 στο ps4 ίσως πιάσει τα σημερινά παιχνίδια στον υπολογιστή. Έχω φάει και εγώ τις κονσόλες με το κουτάλι 20 χρονια και γράφω τις σημαντικές διαφορές που υπάρχουν.

    Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  23. #158
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by king2009 View Post
    Αυτό με τον ssd δεν το κατάλαβα. Loading textures loading είναι άμεσα στους ssd σε ότι παιχνίδι έχω βάλει. Για το πρώτο έχω ασχοληθεί με god of War horizon zero dawn και όχι τα γραφικά δεν είναι σε καμία περίπτωση καλύτερα από του υπολογιστή στα ΑΑΑ παιχνίδια. Έχουν πολύ όμορφο art design αλλά μέχρι εκεί. Τα 75fps είναι must για μερικούς ακόμα παραπάνω στα 30 στις κονσόλες δεν μπορώ να παίξω πια. Κάποτε στο Ps3 πως έπαιζα δεν ξέρω. Όπως και να έχει πάντα οι κονσόλες θα είναι κατώτερες γιατί είναι φθηνές. Μια καλη gpu υπολογιστή έχει 400 500 ευρώ όταν όλη η κονσόλα εχει τόσο. Επίσης επειδή σε κάθε γενιά ακούμε πολλά και τελικά είμαστε στα 30fps με checkboard και low γραφικά κρατάτε μικρό καλάθι. Πολύ μικρό καλάθι. Εκτός αν τις βγάλουν στα 700 800 ευρώ.

    Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Η διαφορα ειναι οτι και με σαπιες cpu οι τωρινες κονσολες
    Κανανε παπαδες στον οπτικο τομεα
    Οταν θα δουμε το πραγματικο perfomance με τους καινουργιους επεξεργαστες νεας γενιας ,θα δουμε εντυπωσιακα πραγματα( πιστευω.)
    Κακα τα ψεμματα η καινουργια γενια ξεκιναει παντα με τον ερχομο των νεων κονσολων.
    Απλα το perfomance σε ενα τουμπανο πισι παντα θα ειναι καλυτερο Αλλα το οπτικο κομματι παραμενει σχεδον το ιδιο(εκτος απο περιπτωσεις μοντς οπου εκει πραγματικα κανουν καποιους τιτλους να φαινονται next gen)
    Ο υπολογιστης ειναι ενα πολυεργαλειο(και κανεις δεν μπορει να το αμφισβητησει αυτο)Αλλα!!!
    Ποτε δεν θα παρεις το 100%100 οπου μπορει να σου δωσει μια κονσολα.
    Last edited by spartan; 15-12-2019 at 17:32.

  24. The Following User Says Thank You to spartan For This Useful Post:

    king2009 (15-12-2019)

  25. #159
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by king2009 View Post
    Θα έχει ενδιαφέρον αυτό να δουμε πως θα αξιοποιηθεί ο ssd στις κονσόλες γιατί δεν ξεκαθαρίζουν τι εννοούν με το in game εκμετάλλευση. Είναι must πάντως με hdd έχω χρόνια να παίξω με τα τεράστια loading. Για τα γραφικά στον υπολογιστή είναι πολύ πιο αληθινά σε real life. Τα exclusives της sony έχουν πανέμορφο art design αλλά είναι αρκετά πίσω σε texures φωτισμό σκιές. Το Last of us 2 στο ps4 ίσως πιάσει τα σημερινά παιχνίδια στον υπολογιστή. Έχω φάει και εγώ τις κονσόλες με το κουτάλι 20 χρονια και γράφω τις σημαντικές διαφορές που υπάρχουν.
    Σιγουρα χανουν σε καποια συγκεκριμενα πραγματα by default οπως πχ σωστα λες στις σκιες. O παλιος ορος ''καλογυαλισμενα'' ταιριαζει πολυ καλα για το πως δειχνουν τα multiplatform στο PC. Βαλε και το frame rate και εχεις μια ωραια εικονα στο ματι.

    Αυτο που συμβαινει με τα exclusives ειναι οτι εκμεταλλευονται στο μεγιστο την κονσολα(τουλαχιστον το PS4 το απλο) και μαζι με το μεγαλο μπατζετ βγαινει ενα σουπερ αποτελεσμα σε details. Aλλα θα χανει σε frames, αναλυση, σκιες. Οποτε ειναι σχετικο το τι θεωρουμε ομορφο και τι οχι. Τουλαχιστον στην συγκριση με exclusives. Σε multiplatform επιπεδο τα παιχνιδια ειναι τα ιδια οποτε θα δειχνουν πιο ομορφα στο PC.

    Μακαρι ναι με τον SSD θα δειξει.

    Παντως οταν η Sony κανει την πρωτη παρουσιαση παιχνιδιων για PS5 θα σου προτεινα να το παρακολουθησεις. Θα εκπλαγεις με το πως θα δειχνουν σε συγκριση με τι υπαρχει σημερα ακομα και σε δυνατοτερο hardware. Ειδικα στα πρωτα Exclusives θα ξεφυγει το πραγμα.
    .

  26. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    king2009 (15-12-2019)

  27. #160

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Η διαφορα ειναι οτι και με σαπιες cpu οι τωρινες κονσολες
    Κανανε παπαδες στον οπτικο τομεα
    Οταν θα δουμε το πραγματικο perfomance με τους καινουργιους επεξεργαστες νεας γενιας ,θα δουμε εντυπωσιακα πραγματα( πιστευω.)
    Κακα τα ψεμματα η καινουργια γενια ξεκιναει παντα με τον ερχομο των νεων κονσολων.
    Απλα το perfomance σε ενα τουμπανο πισι παντα θα ειναι καλυτερο Αλλα το οπτικο κομματι παραμενει σχεδον το ιδιο(εκτος απο περιπτωσεις μοντς οπου εκει πραγματικα κανουν καποιους τιτλους να φαινονται next gen)
    Ο υπολογιστης ειναι ενα πολυεργαλειο(και κανεις δεν μπορει να το αμφισβητησει αυτο)Αλλα!!!
    Ποτε δεν θα παρεις το 100%100 οπου μπορει να δωσει μια κονσολα.
    Μαζί σου σε όλα. Για αυτό αξιοποιώ στο έπακρο τις δυνατότητες του υπολογιστή στα παιχνίδια με πράγματα που δεν μπορεί να μου δώσουν οι κονσόλες. Μακάρι να δούμε όντως μεγάλα πράγματα όλοι gamers είμαστε και εκει πρεπει να σταθούμε. Ποτέ δεν κατάλαβα την κόντρα που pc κονσόλα που προσπαθεί να δημιουργήσει ο djtaurus. Ως gamers θέλουμε τα ίδια πράγματα.

    Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Page 8 of 69 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •