Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 101 to 106 of 106

Thread: Call of Duty: Modern Warfare

  1. #101
    Elite Dinos's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Athens - kifisia
    Posts
    793
    PSN ID
    Dinos161079

    Default

    Δηλαδή αν έχεις το cd είναι ακριβώς το ίδιο με το παιχνίδι από το ps store (σε μέγεθος εννοώ)

  2. #102

    Default

    Φοβάμαι πως ναι. Κι εγώ σε δίσκο το έχω αλλά δεν έχω διαφορά με φίλο που το έχει από το store.

  3. #103
    Elite Dinos's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Athens - kifisia
    Posts
    793
    PSN ID
    Dinos161079

    Default

    Και ο αποθηκευτικός χώρος του cd τι περιλαμβάνει, δεν καταλαβαίνω

  4. #104
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Ειναι το παιχνίδι κανονικά απλά ο οπτικός δίσκος δουλεύει ως μέσο εύκολης και γρήγορης μεταφοράς στον σκληρό δίσκο της κονσόλας. Από εκεί και πέρα ο οπτικός δίσκος λειτουργεί μόνο σαν μέσο επιβεβαίωσης ότι σου ανήκει το παιχνίδι που βρίσκεται εγκατεστημένο στην κονσόλα σου, δεν τον χρησιμοποιεί πια για να διαβάζει δεδομένα του παιχνιδιού για να το παίξεις από αυτόν. Αν ωστόσο υπάρχουν πρόσθετα, αναβαθμίσεις, κλπ νέα πράγματα στο διαδικτυο και συνδεθείς θα σου ζητήσει να τα κατεβάσεις για να επικαιροποιηθεί το σύνολο του παιχνιδιού και να έχεις βελτιώσεις και πρόσβαση σε επιπλέον διαδικτυακές δυνατότητες του. Αν αρνηθείς έχεις μόνο την βασική έκδοση του οπτικού δίσκου που αγόρασες και σε αποκλείει από την όποια διαδικτυακή δυνατότητα έχει το παιχνίδι μέχρι να κάνεις την ενημέρωση.


  5. #105

    Default

    Διαπίστωσα χθες με χαρά ότι εκτός από το warzone (που δεν με ενδιέφερε ιδιαίτερα) έχει πάρει 120Hz support και το multiplayer του MW.
    Έμπαινα πολύ συχνά να παίξω γιατί μου αρέσει πολύ καλύτερα από το cold war (για γραφικά- φωτισμούς κλπ δεν το συζητάμε καν έτη φωτός μπροστά το MW) αλλά η άμεση μετάβαση από τα 120 στα 60 fps ήταν θέμα και μετά από κάνα δυο ματσάκια έβγαινα.
    Δεν ξέρω ποτε έγινε γιατί έγινε αθόρυβα και χωρίς ανακοινώσεις αλλά πραγματικά το χάρηκα πολύ γιατί ήταν το παιχνίδι που θα ήθελα να πάρει next gen upgrade από την πρώτη μέρα που πήρα την κονσόλα.
    Μπορεί να μην υπάρχει για την ώρα υποστήριξη SSD να υπάρχουν και πιο γρήγορα φόρτωματα για να χαρακτηριστεί και full next gen upgrade αλλά οκ .
    Λογικα θα υπάρξουν ανακοινώσεις όταν ετοιμαστούν και οι ps5 εκδόσεις που τις θεωρώ σιγουρες.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to Giannis1979 For This Useful Post:

    nikosarg (22-06-2021)

  7. #106

    Default

    Ήρθε και στο PS5 120ΗΖ mode για το warzone.
    Τσεκαρετε όσοι σας ενδιαφέρει.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to Giannis1979 For This Useful Post:

    nikosarg (22-06-2021)

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •