Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 61 to 80 of 106

Thread: Call of Duty: Modern Warfare

  1. #61
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Στις αρχικές playlist.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  2. #62

    Default

    Ναι. Πράγματι. Μετά από λίγο εμφανίστηκε.

    Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  3. #63

    Default

    Πολύ καλός ο battlenonsense αλλά καιρός να δούμε τι πραγματικά συμβαίνει με το Netcode από τα πλέον επίσημα χείλη. (καλά Αγγλικά)



  4. The Following User Says Thank You to Sgt_Greco For This Useful Post:

    Nikos326_GR (29-10-2019)

  5. #64
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Μιλάμε ότι τα άτομα έχουν κάνει τρελή δουλειά σε όλους τους τομείς.

    Πεντακάθαρα γραφικά. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ HDR, από τα καλύτερα που έχω δει μέχρι στιγμής. Και ο ήχος (Dolby Atmos, παίζω σε Xbox One X) απλά απίστευτος! Πρώτη φορά ακούω το ηχοσύστημα μου να παίζει ΤΟΣΟ καλά. Αναγκάζομαι να το χαμηλώσω γιατί σείεται το σπίτι!! Το παιχνίδι έχει πολλές πίστες που είναι βράδι (πίσσα σκοτάδι) και όσοι έχουν τηλεόραση που μπορεί να απόδοση πολύ καλά το μαύρο, θα το ευχαριστηθούν κάργα. Πόσο μάλιστα αυτοί που έχουν OLED όπως εγώ. Απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.

    Thumbs up από εμένα. Το online εξαιρετικό, χωρίς προβλήματα. Και αναμένετε όλο το χειμώνα να πέσει τρελό κάψιμο εκεί.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  6. The Following 6 Users Say Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    dimagic (28-10-2019),Dragonpaul (27-10-2019),johnnyman25 (27-10-2019),Nikos326_GR (29-10-2019),Nodens (27-10-2019),spartan (26-10-2019)

  7. #65
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Άντε ρε σεις. Πείτε τίποτα εντυπώσεις να αποφασίσουμε και μείς τι θα κάνουμε?. Αξίζει δεν αξίζει. Γιατί στα review δεν φαίνεται να τα πάει τόσο καλά όπως αναμενόταν.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. #66

    Default

    Υπαρχει in-game ping counter. Αρκει να πατε Options->Account κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου και να αφαιρεσετε ενα μηδενικο απο την τιμη που γραφει.
    Σε 'μενα δειχνει 800 (80ms) . Αν θελετε ριξτε κι εσεις μια ματια να μου πειτε ποσο σας δειχνει.

  9. #67
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Άντε ρε σεις. Πείτε τίποτα εντυπώσεις να αποφασίσουμε και μείς τι θα κάνουμε?. Αξίζει δεν αξίζει. Γιατί στα review δεν φαίνεται να τα πάει τόσο καλά όπως αναμενόταν.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Είναι μια χαρά το παιχνίδι. Οι βαθμολογίες στα reviews είναι έτσι επειδή το παιχνίδι βγαίνει σερί δεκαετίες. Έχει γίνει τρομερή δουλειά στον τομέα γραφικών και ήχου. Το gameplay βαδίζει στα μονοπάτια των πρώτων modern warfare και αυτή είναι η καλύτερη απόφαση για το setup.

    Στο online δεν έχω συναντήσει κανένα θέμα. Εξαιρετικό hit detection, το cross play παίζει μια χαρά, και υπάρχει ποικιλία στα modes. Παραμετροποίηση των όπλων και η διάρκεια στο να "τερματίσεις" ένα όπλο είναι σε πολύ καλό επίπεδο.

    Θα ήθελα περισσότερη ποικιλία στις πίστες. Σχεδόν όλες είναι close quarters και σχεδόν πανομοιότυπες σε διάταξη "H". Για να "ανοίξουν" πρέπει να παίξεις ground war.
    Ελπίζω στο πρώτο free dlc να βάλουν πίστες με πιο ανοιχτά σημεία.

    Αυτά προς το παρόν. Θεωρώ το παιχνίδι ότι είναι η καλύτερη επιλογή για αγορά αν θέλει κάποιος να παίξει FPS.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  10. The Following 4 Users Say Thank You to Kapa For This Useful Post:

    dimagic (28-10-2019),DJTaurus (27-10-2019),johnnyman25 (27-10-2019),WolfRathmA (31-10-2019)

  11. #68
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Kapa View Post
    Είναι μια χαρά το παιχνίδι. Οι βαθμολογίες στα reviews είναι έτσι επειδή το παιχνίδι βγαίνει σερί δεκαετίες. Έχει γίνει τρομερή δουλειά στον τομέα γραφικών και ήχου. Το gameplay βαδίζει στα μονοπάτια των πρώτων modern warfare και αυτή είναι η καλύτερη απόφαση για το setup.

    Στο online δεν έχω συναντήσει κανένα θέμα. Εξαιρετικό hit detection, το cross play παίζει μια χαρά, και υπάρχει ποικιλία στα modes. Παραμετροποίηση των όπλων και η διάρκεια στο να "τερματίσεις" ένα όπλο είναι σε πολύ καλό επίπεδο.

    Θα ήθελα περισσότερη ποικιλία στις πίστες. Σχεδόν όλες είναι close quarters και σχεδόν πανομοιότυπες σε διάταξη "H". Για να "ανοίξουν" πρέπει να παίξεις ground war.
    Ελπίζω στο πρώτο free dlc να βάλουν πίστες με πιο ανοιχτά σημεία.

    Αυτά προς το παρόν. Θεωρώ το παιχνίδι ότι είναι η καλύτερη επιλογή για αγορά αν θέλει κάποιος να παίξει FPS.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Μάλλον θα πάει για αγορά. Ευχαριστώ.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  12. #69

    Default

    Όποιος θέλει να παίζουμε κανένα ματσάκι με crossplay το Activision account μου είναι Giannis1979GR.
    Τό παιχνιδάκι είναι μακράν το καλύτερο cod από το Black ops 1 και μετά .
    Σπέρνει κ ας με έχουν περάσει πριονοκορδελα


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #70
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Όποιος θέλει να παίζουμε κανένα ματσάκι με crossplay το Activision account μου είναι Giannis1979GR.
    Τό παιχνιδάκι είναι μακράν το καλύτερο cod από το Black ops 1 και μετά .
    Σπέρνει κ ας με έχουν περάσει πριονοκορδελα


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Σε έχουν περάσει πριονοκορδελα γιατί οι πίστες είναι οι χειρότερες από call of duty 2 και μετά

    Κάθε στενό έχει από 10 παράθυρα και 20 περάσματα. Έχουν φάει τρελό κράξιμο γι'αυτό. Για το λόγο αυτό ετοιμάζουν τις παλιές πίστες και θα διορθώσουν τις ήδη υπάρχουσες.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Kapa For This Useful Post:

    Giannis1979 (03-11-2019),Nikos326_GR (04-11-2019)

  15. #71

    Default

    Quote Originally Posted by Kapa View Post
    Σε έχουν περάσει πριονοκορδελα γιατί οι πίστες είναι οι χειρότερες από call of duty 2 και μετά

    Κάθε στενό έχει από 10 παράθυρα και 20 περάσματα. Έχουν φάει τρελό κράξιμο γι'αυτό. Για το λόγο αυτό ετοιμάζουν τις παλιές πίστες και θα διορθώσουν τις ήδη υπάρχουσες.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Ναι ρε συ δε μπορώ να διαφωνήσω .
    Μακάρι να τις διορθώσουν .
    Κυρίως έχω ασχοληθεί με τo campaign μέχρι τώρα γιατί έχω χρόνο μόνο ΣΚ.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #72
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Το ότι οι πίστες ειναι πολύπλοκες δεν το βρίσκω αρνητικό. Όμως δεν μπορώ να φέρω άποψη διότι το εχω μεν αγοράσει αλλά ακόμα δεν το έχω παίξει καθόλου λόγω χρόνου. Και έχω να παίξω call of duty απο το ps3 που ειχα λιώσει στην κυριολεξία στο modern warfare 2 και μετά στο world at war. Απο εκεί και έπειτα δεν μου άρεσε κανένα και το γύρισα σε Battlefield 4 και Battlefield 1 τα οποία με κέρδισαν. Είπα φέτος αντι Battlefield V να γυρίσω στα παλιά. Το μονο που εχω να αναφέρω μέχρι τώρα είναι οτι έβαλα για κανα μισάωρο campaign για να δω πως φαίνεται στην τηλεόραση μου (65Q9FN) και μου πέσανε τα σαγόνια. Οπτικά το παιχνίδι ειναι χάρμα οφθαλμού.
    Το πιο όμορφο στο είδος του.
    Last edited by cocous; 03-11-2019 at 15:39.

  17. The Following User Says Thank You to cocous For This Useful Post:

    Giannis1979 (03-11-2019)

  18. #73
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Το ότι οι πίστες ειναι πολύπλοκες δεν το βρίσκω αρνητικό. Όμως δεν μπορώ να φέρω άποψη διότι το εχω μεν αγοράσει αλλά ακόμα δεν το έχω παίξει καθόλου λόγω χρόνου. Και έχω να παίξω call of duty απο το ps3 που ειχα λιώσει στην κυριολεξία στο modern warfare 2 και μετά στο world at war. Απο εκεί και έπειτα δεν μου άρεσε κανένα και το γύρισα σε Battlefield 4 και Battlefield 1 τα οποία με κέρδισαν. Είπα φέτος αντι Battlefield V να γυρίσω στα παλιά. Το μονο που εχω να αναφέρω μέχρι τώρα είναι οτι έβαλα για κανα μισάωρο campaign για να δω πως φαίνεται στην τηλεόραση μου (65Q9FN) και μου πέσανε τα σαγόνια. Οπτικά το παιχνίδι ειναι χάρμα οφθαλμού.
    Το πιο όμορφο στο είδος του.
    Όταν θα ξεκινήσεις να ασχολείσαι με το multi, θα καταλάβεις ότι η πολυπλοκότητα δεν κάνει καλό. Δεν είναι fun to play τις περισσότερες φορές.

    Οι επιτυχία των προηγούμενων επιτυχημένων cod ήταν στο γεγονός ότι οι πίστες "έπαιζαν" όμορφα μέσα στα modes. Και αυτό διότι δεν υπήρχαν 40 γωνίες για να κοιτάξεις.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to Kapa For This Useful Post:

    Nikos326_GR (04-11-2019)

  20. #74
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Kapa View Post
    Όταν θα ξεκινήσεις να ασχολείσαι με το multi, θα καταλάβεις ότι η πολυπλοκότητα δεν κάνει καλό. Δεν είναι fun to play τις περισσότερες φορές.

    Οι επιτυχία των προηγούμενων επιτυχημένων cod ήταν στο γεγονός ότι οι πίστες "έπαιζαν" όμορφα μέσα στα modes. Και αυτό διότι δεν υπήρχαν 40 γωνίες για να κοιτάξεις.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Όπως είπα δεν έχω άποψη ακόμα. Αλλά για να το λες εννοείται ότι θα ισχύει. Ελπίζω να συμμαζέψουν σύντομα τα οποια θεματάκια έχει διοτι το παιχνίδι είναι πανέμορφο και είναι κρίμα.

  21. #75
    Advanced Member nikosarg's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    393
    PSN ID
    k-r-o-n-o-s666
    Name
    Νικος

    Default

    Λοιπον, μετα από μια εβδομαδα απειρων ωρων (ειμαι ηδη rank 100 κατι) μια πληρης κριτικη για το multi σε bullets:


    Ξεκιναω απο τα αρνητικα μεγαλυτερα θεματα που πρεπει να διορθωθουν. Τα 5 πρωτα δουλευουν συνδυαστικα και για αυτο πρεπει να γινει αμεσα επεμβαση.


    1. Οι πιστες, αν εξειρεσεις την gun runner και τη hackney yard ειναι οι χειροτερες πιστες που εχουν βγει σε cod απο ghosts και μετα. Ειναι απιστευτα δαιδαλωδεις, με συνεχεις διακλαδωσεις παντου και πολυ verticality, δηλαδη απειρο παραθυρο, σκεπη και λοιπα. Δεν υπαρχει περιπτωση να μπορεις να δεις παντου αν ειναι καποιος και την εχει στησει.
    2. Ενω το 1 απο μονο του ειναι πολυ ασχημο, πολλαπλασιαζεται απο το γεγονος οτι τα βηματα σου ακουγονται απιστευτα δυνατα (πολυ πιο δυνατα απο ολα τα προηγουμενα cod), ακομα και αν σερνεσαι. Κατα συνεπεια, δεν υπαρχει περιπτωση να πλησιασεις τα καμπερια χωρις να σε ακουσουν.
    3. To 1,2 γινονται ακομα χειροτερα απο το γεγονος οτι στο minimap δεν φαινονται πλεον αυτοι που πυροβολανε. Αυτο γινεται μονο οταν βγαλεις ρανταρ πλεον. Αν ομως οι αλλοι εχουν το ghosts perk παλι δεν φαινονται.
    4. Ολα τα παραπανω θα μπορουσε καποιος να τα αντιμετωπισει αν υπηρχε το dead silence perk οπως σε ολα τα MW. Ελα ντε που δεν υπαρχει, υπαρχει πλεον μονο σαν ability που γεμιζει, το ενεργοποιεις και διαρκει για 15 δευτερα. Μολις τελειωσει, πρεπει να περιμενεις να γεμισει για να το ενεργοποιησεις παλι. Οποτε δεν υπαρχει flow
    5. Το ακομα καλυτερο ειναι οτι ακομα και αν πετυχεις και κανεις flank, μολις δει εχθρο ο χαρακτηρας σου φωναζει δυνατα (πχ contat! enemy at the buses!) και το callout ακουγεται και απο τους εχθρους!!!!! (πρωτη φορα το εχω δει αυτο) με συνεπεια ο αλλος να προειδοποιειται και απο τη φωνη του avatar σου!
    6. Τα spawns στο domination θελουν πολυ tuning


    Ο συνδυασμος των παραπανω εχει οδηγησει τους παιχτες να μην αποφασιζουν να κουνηθουνε, και το παιχνιδι στα 6v6 και 20v20 modes να υποφερει. Τα καλυτερα modes του παιχνιδιου με διαφορα ειναι το εξαιρετικο gunfight (που ακυρωνει σχεδον ολα τα μειονεκτηματα παραπανω) και ακουσον ακουσον το ground war (παρα πολυ καλο)


    Παμε στα καλα


    1. Το παιχνιδι εχει το καλυτερο gunplay σε fps που εχω δει στη ζωη μου. Ειναι τοσο εθιστικο και immersive, που παρολο το τσαταλιασμα νευρων παιζω ακομα. Aπιστευτο gunplay.
    2. Το gunsmith που φτιαχνεις τα οπλα ειναι φοβερο. Εχω ηδη φτιαξει απο το ak47 οπλα που δεν υπαρχουν στο παιχνιδι, το ak74u και το rpd. Ολα γινονται απο τους ατελειωτους συνδυασμους των attachments.
    3. Cross play, servers hit detection ειναι σε πολυ υψηλο επιπεδο και δουλευουν με συνεπεια.
    4. Πραγματικα ενδιαφεροντα modes οπως τo κορυφαιo gunfight, το ground war, night vision tdm που δινουν αερα στο παιχνιδι.


    Συμπερασμα:
    Το παιχνιδι εχει τη δυνατοτητα να γινει multi αναφορας στην ιστορια του cod. ΑΝ διορθωσουν τα θεματα του, και αυτο για την ωρα ειναι μεγαλο ΑΝ.

  22. The Following 4 Users Say Thank You to nikosarg For This Useful Post:

    Dragonpaul (04-11-2019),Nikos326_GR (04-11-2019),Sgt_Greco (05-11-2019),WolfRathmA (05-11-2019)

  23. #76
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Σε ολα τα παραπάνω που πολύ σωστά θέτεις, να προσθέσω οτι τα hardcore mode δεν έχουν ποικιλία στις πίστες. Κάνουν loop μολις 5 πίστες. Απαράδεκτο....

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk


  24. #77

    Default

    κανενας δεν λεει τιποτα για to campaign!!!! ειναι απο τα καλυτερα που εχω παιξει σε cod!!!!!σε συνεπαίρνει

  25. #78
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by nikosarg View Post
    Λοιπον, μετα από μια εβδομαδα απειρων ωρων (ειμαι ηδη rank 100 κατι) μια πληρης κριτικη για το multi σε bullets:


    Ξεκιναω απο τα αρνητικα μεγαλυτερα θεματα που πρεπει να διορθωθουν. Τα 5 πρωτα δουλευουν συνδυαστικα και για αυτο πρεπει να γινει αμεσα επεμβαση.


    1. Οι πιστες, αν εξειρεσεις την gun runner και τη hackney yard ειναι οι χειροτερες πιστες που εχουν βγει σε cod απο ghosts και μετα. Ειναι απιστευτα δαιδαλωδεις, με συνεχεις διακλαδωσεις παντου και πολυ verticality, δηλαδη απειρο παραθυρο, σκεπη και λοιπα. Δεν υπαρχει περιπτωση να μπορεις να δεις παντου αν ειναι καποιος και την εχει στησει.
    2. Ενω το 1 απο μονο του ειναι πολυ ασχημο, πολλαπλασιαζεται απο το γεγονος οτι τα βηματα σου ακουγονται απιστευτα δυνατα (πολυ πιο δυνατα απο ολα τα προηγουμενα cod), ακομα και αν σερνεσαι. Κατα συνεπεια, δεν υπαρχει περιπτωση να πλησιασεις τα καμπερια χωρις να σε ακουσουν.
    3. To 1,2 γινονται ακομα χειροτερα απο το γεγονος οτι στο minimap δεν φαινονται πλεον αυτοι που πυροβολανε. Αυτο γινεται μονο οταν βγαλεις ρανταρ πλεον. Αν ομως οι αλλοι εχουν το ghosts perk παλι δεν φαινονται.
    4. Ολα τα παραπανω θα μπορουσε καποιος να τα αντιμετωπισει αν υπηρχε το dead silence perk οπως σε ολα τα MW. Ελα ντε που δεν υπαρχει, υπαρχει πλεον μονο σαν ability που γεμιζει, το ενεργοποιεις και διαρκει για 15 δευτερα. Μολις τελειωσει, πρεπει να περιμενεις να γεμισει για να το ενεργοποιησεις παλι. Οποτε δεν υπαρχει flow
    5. Το ακομα καλυτερο ειναι οτι ακομα και αν πετυχεις και κανεις flank, μολις δει εχθρο ο χαρακτηρας σου φωναζει δυνατα (πχ contat! enemy at the buses!) και το callout ακουγεται και απο τους εχθρους!!!!! (πρωτη φορα το εχω δει αυτο) με συνεπεια ο αλλος να προειδοποιειται και απο τη φωνη του avatar σου!
    6. Τα spawns στο domination θελουν πολυ tuning


    Ο συνδυασμος των παραπανω εχει οδηγησει τους παιχτες να μην αποφασιζουν να κουνηθουνε, και το παιχνιδι στα 6v6 και 20v20 modes να υποφερει. Τα καλυτερα modes του παιχνιδιου με διαφορα ειναι το εξαιρετικο gunfight (που ακυρωνει σχεδον ολα τα μειονεκτηματα παραπανω) και ακουσον ακουσον το ground war (παρα πολυ καλο)


    Παμε στα καλα


    1. Το παιχνιδι εχει το καλυτερο gunplay σε fps που εχω δει στη ζωη μου. Ειναι τοσο εθιστικο και immersive, που παρολο το τσαταλιασμα νευρων παιζω ακομα. Aπιστευτο gunplay.
    2. Το gunsmith που φτιαχνεις τα οπλα ειναι φοβερο. Εχω ηδη φτιαξει απο το ak47 οπλα που δεν υπαρχουν στο παιχνιδι, το ak74u και το rpd. Ολα γινονται απο τους ατελειωτους συνδυασμους των attachments.
    3. Cross play, servers hit detection ειναι σε πολυ υψηλο επιπεδο και δουλευουν με συνεπεια.
    4. Πραγματικα ενδιαφεροντα modes οπως τo κορυφαιo gunfight, το ground war, night vision tdm που δινουν αερα στο παιχνιδι.


    Συμπερασμα:
    Το παιχνιδι εχει τη δυνατοτητα να γινει multi αναφορας στην ιστορια του cod. ΑΝ διορθωσουν τα θεματα του, και αυτο για την ωρα ειναι μεγαλο ΑΝ.
    Συμφωνώ σε όλα!!! Είναι ακριβώς τα πράγματα όπως τα είπες.

    Πιστεύω πως όλα αυτά θα διορθωθούν που αναφέρεις.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  26. #79

    Default

    Όντως αξιοπρεπές το campaign. Το τελείωσα χθες. Απαράδεκτη προπαγάνδα όμως.

    Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  27. #80
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Καλησπέρα παιδιά. Μία ερώτηση γρήγορη.
    Οι επιπλέον εκδόσεις που έχουν βγει έχουν κάτι παραπάνω που δεν μπορείς να ξεκλειδώσεις στην απλή?
    Αν γνωρίζει κάποιος ας απαντήσει.
    Ευχαριστώ πολύ.

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •