Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 61 to 80 of 101

Thread: E3 2019 | June 11 – 13

  1. #61

    Default

    Σιγουρα θα δουμε μεμονωμένα gameplay trailers για το Cyberpunk αργοτερα μιας και κυκλοφορει(αν δεν φαει delay)πριν την επομενη Ε3.

    Αυτο που με απογητευσε ειναι οτι δεν ειδαμε κανενα νεο για το dlc του Cuphead που θα βγει φετος.

    Ωραιο και το νεο Elite controller(microsoft παρουσιαση χωρις και ενα controller δεν γινεται..) αν και το Amazon βλεπω εχει αρχικη τιμη τα 180δολλαρια.

    Τελος για το νεο xbox για καποιο λογο αν και μιλησαν λιγο για τα specs,δεν ανακοινωσαν τιμη.

    Το leak που ειχε ανεβει παντως για το παιχνιδι της Ninja Theory επιβεβαιωθηκε.

  2. #62
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    3 σημεία από εμένα:

    3) Forza Lego? Έχεις όλη την Ε3 για πάρτη σου και δείχνεις αυτό; Αλήθεια;
    2) Λες για νέα κονσόλα για του χρόνου, νέα γενιά ξεκινάει και εσυ θές ssd για να παίξεις τι ακριβώς; 3,5 παιχνίδια;
    1) Ένα σκασμό παιχνίδια έδειξε αλλά...ναι...δεν...Μου θύμισε πάνελ με πολιτικούς που μιλάνε 2 ώρες λένε λένε λένε και τίποτα δεν λένε.

    και μια συνολική άποψη να πω μιας και ήταν η πρώτη φορά π είδα έκθεση της MS απτην αρχή ως το τέλος κυρίως για να δω cyberpunk και elden ring: καλή παρουσίαση, safe και με ποσότητα παιχνιδιών. Όχι όμως και ειδικό βάρος παιχνιδιών τουλάχιστον για τα δεδομένα τα δικά μου. Λέμε καλό είναι να υπάρχει ανταγωνισμός κλπ ναι συμφωνώ γενικά. Ειδικά τώρα, αν η Sony έβγαινε για τον τελευταίο χρόνο του ps4 με death stranding, the last of us, ανακοίνωση ps5 με horizon zero 2, God of war 2, ghost of Tsushima και τα ρέστα θα είχαμε μακελειό. Ακόμα και σκέτα trailers να έδειχνε.
    Εαν η σονυ τα κάνει θάλασσα όταν θα παρουσιάσει το ps5 να πάνε να βάλουν ssd ξέρουν που...
    Satan has left his killing floor
    PS4

  3. #63
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Καλή παρουσίαση είχε η Microsoft. Έδειξε αρκετά παιχνίδια, είδαμε πως τα νέα στούντιο που απέκτησε ετοιμάζουν παιχνίδια, είχαμε ανακοίνωση για νέα κονσόλα.
    Δεν νομίζω να άφησαν κάποιον απογοητευμένο.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  4. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Dragonpaul (10-06-2019)

  5. #64
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  6. #65

    Default E3 2019 | June 11 – 13

    Δλδ πέρα από το Ori και το Gears (το οποίο δεν είδαμε) σας άρεσε αυτό που είδατε χτες; ¶λλη μια παρουσίαση με πολλους λογους για να μην αγοράσει καποιος κονσόλα της MS. Πάει και η Ninja Theory την απορρόφησαν κ αυτήν. Η Moneysoft είναι πλέον services services services και δεν μου φαίνεται να θέλει να χτυπήσει τη Sony με τους όρους της δεύτερης. Αναμένω Game Pass Ultimate στο Ps5.... ο κοινός εχθρός πλέον είναι η Google

    https://twitter.com/andrew_reiner/st...33936682274816
    Last edited by DJTaurus; 10-06-2019 at 12:59.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    kostasb13 (10-06-2019),MajereMP44 (10-06-2019)

  8. #66
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Ούτε εμένα μου άρεσε. Πέρα από την φάση με το Cyberpunk και τον Reeves που βγήκε στη σκηνή (που είναι άσχετο από το κυρίως θέμα που συζητάμε, αλλά anyway).

    Περίμενα να δω το Gears 5. Δεν είδαμε τίποτα. Πιστεύω να δείξουν κάτι αργότερα στην έκθεση έστω.

    Αλλά δεν είδαμε ούτε ένα real gameplay. Να βγει έστω κάποιος στην σκηνή, κάτι να δείξει. Όλο trailer και trailer.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  9. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    DJTaurus (10-06-2019)

  10. #67
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Γνωρίζοντας ήδη ότι δεν θα δούμε Elder Scrolls 6 από Bethesda, αυτό που απομένει είναι το FFVII και μια πιθανή ανακοίνωση νέου switch μπας και δούμε κάτι στη φετινή Ε3.
    Όσον αφορά την έκθεση της MS, έδειξε πολλά παιχνίδια, αναμενόμενο αφού έπαιζε μόνη της. Όταν έχεις δημιουργήσει αυτό το hype όμως με τα 14 exclusives και βλέπουμε στο συνολο του, αυτό που είδαμε χθες, ε ναι μια απογοήτευση την έχεις....ουτε Gears5, ή Cuphead εστω. Όσον αφορά την Ninja Theory, την εταιρία που πριν λίγα χρόνια μου έδωσε μια από τις πιο ξεχωριστές, συγκλονιστικές gaming εμπειρίες με το Hellblade, αυτό που είδαμε χθες μόνο θλίψη προκαλεί. Ελπίζω ότι με τον καιρό θα δούμε από αυτήν κατι που πραγματικά ελπίζουμε και έχουμε μάθει να περιμένουμε.

    Υ.γ Παταγος με τον Keanu Reeves....χεστηκε η φοράδα στο αλώνι όπως λένε στο χωριό μου.

  11. #68
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Εγώ θεωρώ για τα δεδομένα της πως είχε καλή παρουσίαση παιδιά.
    Τις άλλες χρονιές ήταν φουλ απογοητευτική.
    Τώρα για το παιχνίδι της Ninja Theory ναι ήταν φουλ απογοητευτικό.
    Γενικά ήταν μια παρουσίαση που την έβλεπες ευχάριστα. Δεν είχε κάτι το οποίο να σε ενθουσιάσει αλλά όχι και βαρετή για μένα.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  12. #69
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Εγώ θεωρώ για τα δεδομένα της πως είχε καλή παρουσίαση παιδιά.
    Τις άλλες χρονιές ήταν φουλ απογοητευτική.
    Τώρα για το παιχνίδι της Ninja Theory ναι ήταν φουλ απογοητευτικό.
    Γενικά ήταν μια παρουσίαση που την έβλεπες ευχάριστα. Δεν είχε κάτι το οποίο να σε ενθουσιάσει αλλά όχι και βαρετή για μένα.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Δεν ειχε κακες παρουσιασεις τα προηγουμενα χρονια. Εδειχνε πολλα παιχνιδια, ειχε ροη η παρουσιαση, δεν νομιζω οτι ηταν απογοητευτικη. Αντιθετα, ειχαμε δει στη Sony να μιλουν ακαταπαυστα και για πράγματα που ελάχιστους ενδιέφεραν, ενω ο Spencer εδειχνε μονο παιχνιδια.
    Απλά φέτος που έπαιζε μόνη της και είχε δημιουργηθεί όλο αυτό το hype, περιμέναμε κάτι πολύ περισσότερο.
    Δεν ήταν κακη η παρουσίαση και χθες, αλλά δεν ήταν αρκετή, δεν πρόσφερε αυτά που περιμέναμε ή ελπίζαμε.

  13. #70
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Κώστα εγω hype δεν είχα καθόλου. Αντίθετα είχα στην Ε3 του 2017 και για μένα ήταν απογοήτευση.
    Πέρυσι αν εξαιρέσω ότι είδαμε στο τέλος το cyberpunk η παρουσίαση της MS ήταν φουλ βαρετή για εμένα.
    Φέτος είχα πολύ χαμηλά τον πήχη μιας και πάντα υπόσχεται και πάντα είναι κατώτερη των προσδοκιών μου, οπότε είδα μια παρουσιαση με αρκετά παιχνίδια που μου αρεσαν.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  14. #71

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Εγώ θεωρώ για τα δεδομένα της πως είχε καλή παρουσίαση παιδιά.
    Σορυ αλλά 8 στα 10 παιχνίδια ήταν multi και επειδή μόνο η MS είχε conference έδειξε και τα περισσότερα.


  15. #72
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Ούτε εμένα μου άρεσε. Πέρα από την φάση με το Cyberpunk και τον Reeves που βγήκε στη σκηνή (που είναι άσχετο από το κυρίως θέμα που συζητάμε, αλλά anyway).

    Περίμενα να δω το Gears 5. Δεν είδαμε τίποτα. Πιστεύω να δείξουν κάτι αργότερα στην έκθεση έστω.

    Αλλά δεν είδαμε ούτε ένα real gameplay. Να βγει έστω κάποιος στην σκηνή, κάτι να δείξει. Όλο trailer και trailer.


    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

  16. The Following User Says Thank You to Kapa For This Useful Post:

    WolfRathmA (10-06-2019)

  17. #73
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Σορυ αλλά 8 στα 10 παιχνίδια ήταν multi και επειδή μόνο η MS είχε conference έδειξε και τα περισσότερα.
    Δεν διαφωνώ σε αυτό.
    Δεν κρίνω ούτε τα exlusives ούτε τίποτα εξάλλου δεν περίμενα να δω και τίποτα exlusives μιας και την έχουμε μάθει την MS πλέον.
    Απλά σαν παρουσίαση πως την είδα και αν βαρέθηκα.
    Ξαναλέω για μένα καθαρά ήταν μια καλή παρουσίαση για τα δεδομένα της MS. Τελείως υποκειμενικα.
    ¶λλος μπορεί να είχε πολύ υψηλότερες απαιτήσεις και να απογοητεύτηκε ή να μην είδε κάτι ενδιαφέρον από τα παιχνίδια που παρουσιαστηκαν.


    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  18. #74
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μου κάνει πολύ εντύπωση που στο conf της ms δεν είχε κανένα ubisoft game.

    Λογικά ισχύει κάτι απο τα παρακάτω:
    1. Ήθελε να κρατήσει τις εκπλήξεις η ubisoft για το δικό της conf ώστε να κάνει περισσότερες "εκπλήξεις" (αν και στο παρελθόν δεν το έχει ξανακάνει αυτό).
    2. Έχει κάποια συμφωνία με Sony
    3. Είναι τόσο μπούρδες αυτά που έχει να δείξει που η ms της έριξε άκυρο.

    Το 3 θεωρώ οτι είναι το λιγότερο πιθανό tbh.

  19. #75

    Default

    μια χαρα ηταν η εκθεση της ms. fable δεν ειδα και ξενερωσα ομως αλλα δε πειραζει. το project scarlett εννοειται day one αγορα. περιμενω να δω και την κονσολα της sony που θα ειναι και αυτη τερας λογικα.
    η bethesda υπνος. θελω να δω τι εχει να δειξει και η ubisoft οπωσδηποτε.

  20. #76
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Μια παρουσιαση για να περασει ευχαριστα η ωρα και ως εκει, υποκειμενικα καποια πραγματα και τι αρεσει στον καθενα.
    Καθολου gameplay demos απο high profile παιχνιδια, πολυ cgi, πολλα cinematic trailers, πολλα game montages.
    Cyberpunk που περιμενε ολος ο κοσμος, ενα cg trailer και ενα bit με τον Keanu Reeves στη σκηνη που ηταν και αρκετα cringy. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εβαλαν τον ανθρωπο να πει τετοιες χαζομαρες, Jedi Fallen order, Dying Light και 1-2 ακομα high profile παιχνιδια την εβγαλαν με trailερακι του ενος λεπτου, τιποτα που δεν εχουμε δει ηδη. Τα exclusives της MS, εκει ειναι που ειλικρινα δεν τους καταλαβαινω. Περιμενε ολη η fan base να δει demo του Gears, nope, focus σε multiplayer modes. Στο Halo ενα αδιαφορο cinematic. Mια ωραια εκπληξη με το Phantasy Star, εννοειται multiplayer και αυτο. Νinja theory? Trailer, εννοειται multiplayer και αυτο. Battletoads, trailερακι του ενος λεπτου και αυτο. Το Elven Ring ωραιο, cg βεβαια και αυτο.
    Ακομα και στην αναφορα της next gen κονσολας, πολυυυυυ πολυ προσεκτικοι μην δειξουν και μην πουν κατι παραπανω απο αυτα που εχει πει η Sony μεχρι στιγμης.
    Τρελο push στο gamepass και καταιγισμος απο μικροτερα παιχνιδια, τα περισσοτερα εκ των οποιων περνουσαν τοσο γρηγορα μπροστα απο την οθονη που δεν προλαβαινες καν να δεις τι ειναι.
    Βομβαρδισμος απο πραγματα που για μενα προσωπικα δεν εχουν ιδιαιτερο ενδιαφερον, βεβαια γουστα ειναι αυτα. Θα προτιμουσα χορταστικα demos απο 1-2 high profile games απο trailers 100 χιλιαδων αδιαφορων πραγματων.
    Και πραγματικα (αυτο παει για ολους και οχι μονο για την MS), τους ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβουν οτι ο κοσμος και μονο με την αναφορα του streaming αισθανεται αμηχανια? Ας βρουν εναν αλλο τροπο να το σπρωξουν.
    Οπως ειπα και πριν για μενα ηταν απλα μια παρουσιαση να περασει ευχαριστα η ωρα, δεν ειδα κατι που να με ενθουσιασει.


  21. The Following 3 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    chronohill (10-06-2019),kostasb13 (10-06-2019),tsakali GR (10-06-2019)

  22. #77
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Μέτρια αλλα δεν πειράζει, πιστεύω ότι ετοιμάζει η MS θα το δείξει με την καινούργια κονσόλα τώρα το έχει χάσει το παιχνίδι.
    Τώρα Halo το μαζί με καινούργια κονσόλα θα γαμ****, από εκεί κ πέρα πιστεύω να βγάλει κ κάτι άλλο εκτός forza κ τα γνωστά θα έχει τον χρόνο μέχρι τότε (θέλω να πιστεύω δλδ)

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  23. #78

    Default

    γουστα ειναι αυτα και ο καθενας τα βλεπει απο τη δικια του οπτικη γωνια.

  24. #79

    Default

    Υποτιθεται οτι το dlc του cuphead κυκλοφορει φετος αλλα ουτε για αυτο ειδαμε τιποτα.

  25. #80
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Η χειροτερη παρουσιαση μεχρι στιγμης ηταν τις μπαγκεστας(μομπαιλ μομπαιλ μομπαιλ)και απο κατω τους υστερικους να ουρλιαζουν σε οτι εδειχναν στο κοινο τους.(το ταληρακι να ειναι καλα που πεφτει)

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •