Page 29 of 46 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast
Results 561 to 580 of 901

Thread: PlayStation VR2 - Virtual Reality Headset

  1. #561
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Το παρέλαβα και εγώ. Εχω βάλει χειριστήρια να φορτίζουν

    Νομιζω οτι ηταν:
    1. Το πιο ευκολο unboxing gaming συσκευής ever 2. Η πιο εύκολη σύνδεση gaming συσκευής ever.
    Οντως, μόνο τα ακουστικά χρειάζεται να κουμπώσεις στο headset, ακόμη και εντελώς άσχετος να είναι κάποιος δεν θα χρειαστεί πάνω από 10 δευτερόλεπτα.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    PDS (22-02-2023)

  3. #562
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Παιδιά υπάρχουν αρκετά demo στο store. Ρίξτε μια ματιά.
    .

  4. #563
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Αν έχεις βρει κανένα παραπάνω πες μας, μην ψάχνουμε όλοι μαζί.

    Quote Originally Posted by captainjacko View Post
    Μέσα στο store έχω βρει μέχρι στιγμής

    Horizon Trial

    Star Wars Demo

    Resident Evil Vilage Demo

    Song in the Smoke Demo

    Cosmonious High Demo

    Μιας και δεν υπάρχει πλέον Demo Disk όπως στο Psvr1 είναι ένα πολύ καλό ξεκίνημα για δοκιμές

  5. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    PDS (22-02-2023)

  6. #564
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Αν έχεις βρει κανένα παραπάνω πες μας, μην ψάχνουμε όλοι μαζί.
    + το puzzling places που έχει trial.
    .

  7. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    odytsak (22-02-2023)

  8. #565
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Μου ήρθε tracking number από τα ΕΛΤΑ.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  9. The Following 3 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    Lefteris_X (23-02-2023),odytsak (22-02-2023),PDS (22-02-2023)

  10. #566
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Ps store logic.

    Χρειάζεσεστε 13 GB για να κατεβάσετε το star wars demo, αλλα έχετε 17GB διαθεσιμα. Δεν μπορείτε.
    .

  11. #567
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Δυστυχώς είμαι ένας από τους άτυχους. Στο αριστερό controller δεν λειτουργεί η δόνηση καθόλου. Με μια αναζήτηση που έκανα έχουν αρκετοί θέμα με το αριστερό τους controller. Κυρίως δεν τους δουλεύουν τα κουμπιά μέσα στο παιχνίδι, στο menu του ps5 τους λειτουργεί κανονικά. Για το θέμα της δόνησης όπως το δικό μου για την ώρα δεν είδα να το έχει αναφέρει κανείς. Έχω κάνει reset στο controller πολλές φορές αλλά δεν αλλάζει τιποτα. Σε κάποιους με reset έστρωσε, σε άλλους πάλι όχι. Έχω ξενερώσει απίστευτα και δεν ξέρω τι να κάνω.

    EDIT: Το έφτιαξα, απενεργοποιησα τις δονήσεις και τις άνοιξα ξανά και λειτουργεί κανονικά τώρα.
    Last edited by isildur83; 22-02-2023 at 23:45.

  12. The Following 5 Users Say Thank You to isildur83 For This Useful Post:

    captainjacko (23-02-2023),Lefteris_X (23-02-2023),odytsak (22-02-2023),PDS (23-02-2023),Valkyre (23-02-2023)

  13. #568
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Ωχ τέτοια λέγε και τα έχω σηκώσει τώρα, έβαλα για πέντε λεπτά το Kayak στο τέλος γιατί έπαιζα GT7 με το κανονικό χειριστήριο όλο το απόγευμα και κάτι δεν μ'άρεσε,
    δεν είχε δόνηση? δεν δουλεύαν τα κουμπιά? σαν κάτι να είχε αλλά ήμουν κουρασμένος και δεν έδωσα σημασία, αύριο θα το τσεκάρω με κανένα κανονικό παιχνίδι γιατί το Kayak είναι μια παπαριά και μισή.

    edit: ωραία, μια χαρά αφού έφτιαξε.

  14. #569
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Λοιπόν έβαλα GT Sport στο PS4 Pro/PSVR και GT7 στο PS5/PSVR2,
    στο παραδοσιακό gaming στην τηλεόραση δεν υπάρχει και καμμία τρελή διαφορά μεταξύ τους, το GT Sport (ίσως και λόγω PS4 Pro enhanced) στέκεται αξιοπρεπέστατα εν έτει 2023,
    όταν όμως τα βάλεις σε VR είναι η νύχτα με τη μέρα, το PSVR2 είναι δύο γενιές μπροστά.
    Attachment 13077
    Μια ιδέα από τις δοκιμές μου το απόγευμα.



  15. The Following 3 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    captainjacko (23-02-2023),isildur83 (23-02-2023),PDS (23-02-2023)

  16. #570
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Δοκίμασα αρκετά παιχνίδια και εγώ.

    Καταρχάς να πω οτι είναι ένα κλικ πιο άνετο στο κεφάλι από το psvr1, αλλά στην αρχή μου φάνηκε χειρότερο γιατί καθόταν κάπως διαφορετικά στο κεφάλι μου. Στο σκανάρισμα του χώρου ένιωσα λίγο terminator . Mου άρεσε η διαδικασία, όσο και το ότι βλέπεις 3σδιάστατα τον χώρο ανά πάσα στιγμή γύρω σου πατώντας απλά ένα κουμπί. Τα χειριστήρια τα βρίσκεις για πλάκα γιατί με AR τεχνική στα ''μαρκάρει''. Γενικά με εντυπωσίασε αρκετά όλη αυτή η εισαγωγή.

    Aυτο που με χάλασε λίγο είναι οτι χρειαζόταν προσπάθεια να βρώ το sweet spot (στην τοποθέτηση του headset στο κεφάλι μου) για να ειναι πιο καθαρη η εικόνα.

    H δόνηση στο headset ειναι ήπιο αλλα δίνει ένα extra layer στο immersion. Στο horizon μου άρεσε και χαίρομαι που εβαλαν δόνηση στο headset. Θα ήθελα να το δώ και σε άλλα παιχνίδια.

    Σε γενικές γραμμές το image quality ήταν όπως το περίμενα. Δεν είναι 4K η αίσθηση άλλα είναι καθαρή εικόνα. Για μένα υπεραρκετή. Εχω την εντύπωση οτι στα περισσότερα παιχνίδια το eye tracking δινει super sampling, γιατι η εικόνα είναι καθαρή απο aliasing.

    Το horizon ειναι πανεμορφο, όμως εξακολουθεί να μη με τραβάει ώς game. Εδω να πω οτι περίμενα να παίξει λίγο περισσότερο το ρολο του astro playroom, δλδ να μας δείξει περισσότερο τα haptics και κάθε νεα τεχνολογία του psvr2. Tα haptics όσο έπαιξα ήταν οκ αλλα όχι εντυπωσιακα. Μάλιστα είχαν και ένα delay που δεν το είδα στα άλλα παιχνίδια. Tα οποία θα έλεγα οτι εκμεταλλεύτηκαν περισσότερο τα sense controllers απο οτι το horizon.
    Το eye tracking όταν επιλέγεις στο μενού γίνεται τόσο φυσικά που άργησα να το εμπιστευτώ γιατί είναι κάτι που δεν είχα ξαναδεί. Δουλεύει τέλεια και μπορώ να φανταστώ πχ να επιλέγεις διαλόγους με αυτόν τον τρόπο σε κάποιο rpg κ.α. Το climbing απίστευτα βαρετό. Οχι οτι δεν το περίμενα. Για μένα χάθηκε μια ευκαιρία να τους δώσουν απλα το νέο hardware και να κάνουν ότι θέλουν (οτι ιδέα του βγαίνει) οι της firesprite (γιατί είναι ικανό στούντιο), αλλα δυστυχώς έπρεπε να βγάλουν το παιχνίδι-όνομα. Έχω παίξει λίγο όμως οπότε θα επανέλθω με περισσότερες εντυπώσεις.

    To Star wars (demo) ήταν αρκετά όμορφο, δεν περιμένω να είναι σουπερ παιχνίδι αλλα τα haptics μαμησαν εδω. Kάθε όπλο το νιώθεις διαφορετικό. Επίσης, αυτό το παιχνίδι με έκανε να καταλάβω γιατί η sony έβαλε το R1 σε αυτό το σημείο. Για να πατήσεις το R1 αναγκάζεσαι να αγκαλιάζεις τον κορμό του sense controller. Και αυτό οι άτιμοι το έκαναν για να νιώθεις όπως οταν πιάνεις αντικείμενα και το χέρι σου τα αγκαλιάζει. Σίγουρα χρειάζεται λίγο χρόνο για να γίνεις ''ένα'' με αυτή την ιδέα, αλλά τη βρήκα πάρα πολύ καλή. Ο δείκτης από την άλλη θα βρει αντίσταση στο R2 αν πιάσεις ένα αντικείμενο ή απλά θα χρησιμοποιηθεί για σκανδάλη αν κρατάς το όπλο με το R1 (αγκαλιάζοντας τον κορμό του sense-οπλου). Οπότε ο σχεδιασμός του sense βγάζει νόημα γενικότερα.

    Έπαιξα επίσης λίγο το job simulator. Έχουνε επανασχεδιάσει τον χώρο στα jobs γιατί μπορείς έυκολα να γυρίσεις ανάποδα πλέον (δεν θα κρυφτούν τα moves απο κάποια κάμερα αν το κάνεις). H εικόνα ήταν ήδη καθαρή στο psvr1, τώρα ειναι ακόμα πιο crisp. Δεν έχει haptics εδω καθόλου. αλλα ψήθηκα να το ξαναπαίξω απο την αρχή γιατί τα moves τα έκαναν σαλάτα σε αυτό το παιχνίδι. Και επίσης μπορείς να φτιάξεις ένα χώρο στο σαλόνι σου που είναι ακρίβως όσο ο χώρος που παίζεις στο παιχνίδι και αυτό δίνει μια ωραία ελευθερία.



    Το puzzling places συμπαθητικο, δεν έχω να σχολιάσω κάτι περισσότερο


    Το no mans sky, δεν με εντυπωσιάσε. Ενιωσα οτι παίζω την PSVR version. Bέβαια υπάρχουν βελτιώσεις αντικειμενικά, οπότε ίσως έτυχε να παίξω σε ''φτωχό'' σημείο ενός πλανήτη.

    Το Kayak ήταν wow. Η πιο immersive εμπειρία και πραγματικά πανέμορφο. Έβλεπα το βάθος της θάλασσας και απλά χανόμουν.Όταν το έβαλα νύχτα κατάλαβα γιατί το HDR και η OLED είναι απαραίτητα σε VR. Ηταν νύχτα. The end.
    Δεν το μετάνιωσα που το αγόρασα άλλα θα ήθελα πολύ να έκαναν ένα κανονικό παιχνίδι πάνω σε αυτό. Εδω εφτιαξαν παιχνίδι με bats(what the bat), γιατί όχι με ένα kayak.

    Θα δοκιμάσω και τα υπόλοιπα και θα γράψω εντυπώσεις.
    .

  17. #571
    Elite drifterx's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    638
    Name
    Μάνος

    Default

    Εν τω μεταξύ διαβάζω συνέχεια για τις οθόνες που κάνουν τη διαφορά που είναι OLED κτλ.

    Οι οθόνες στο πρώτο vr και αυτές OLED δεν ήταν?? ή μήπως χάνω κάτι??

  18. #572
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Με πήραν από τα ΕΛΤΑ να με ρωτήσουν τη διεύθυνση γιατί ο Γερμανός δεν είχε βάλει αριθμό και δεν δεν είχε βάλει και επώνυμο.

    Το στελνανε απλά στο "Λεωνίδα" σε ένα δρομο της Αθήνας . Καραγκιοζηδες
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    drifterx (23-02-2023),Lefteris_X (23-02-2023)

  20. #573
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Bear with me και τις απορριες μου, το κοιταω κι εγω για πρωτη φορα λογο του οτι πλεον η τεχνολογια ειναι πιο κοντα σε κατι που -για εμενα παντα- αποκτα πραγματικα νοημα.

    Δεν καταλαβαινω κατι με το υποτιθεμενο "ghosting". Προφανως υπαρχει τεχνικος λογος απλα θελω να καταλαβω.

    Απο αυτα που διαβασα λοιπον το PSVR2 ειναι στημενο για 90-120 hz, τουτεστην παιχνιδια τα οποια ειναι φτιαγμενα για 90-120 hz δεν θα εχουν το φαινομενο του ghosting. Ομως, παιχνιδια τα οποια ειναι φτιαγμενα στα 60 hz απο οτι καταλαβαινω γινονται reprojected ωστε να διπλασιαστει το framerate και εκει ειναι που εμφανιζεται το ghosting.

    Η ερωτηση μου ειναι: Γιατι η Sony επελεξε το PSVR2 να εχει ευρος 90-120 hz και οχι 60-120 hz ωστε να μην υπαρχει το φαινομενο ghosting σε 60hz games. Και το ρωταω αυτο διοτι αν δεν κανω καποιο τραγικο λαθος ΑΑΑ γραφικα τυπου Horizon δεν θα τα δεις στα 90-120 hz γιατι πολυ απλα ζηταει πολυ δυναμη απο το μηχανημα. Τα 60 hz φανταζομαι ειναι που θα επιλεξουν ολοι οι κατασκευαστες που στοχευουν σε πλουσιο graphical fidelity. Οποτε ποιος ο λογος να μην το υποστηριζει natively αυτο το PSVR2?

    Καποιος λογος υπαρχει ειμαι σιγουρος. αλλα ποιος ειναι αυτος.

  21. #574
    Elite drifterx's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    638
    Name
    Μάνος

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Με πήραν από τα ΕΛΤΑ να με ρωτήσουν τη διεύθυνση γιατί ο Γερμανός δεν είχε βάλει αριθμό και δεν δεν είχε βάλει και επώνυμο.

    Το στελνανε απλά στο "Λεωνίδα" σε ένα δρομο της Αθήνας . Καραγκιοζηδες
    Δεν καταλαβαίνω γιατί μπερδευτηκαν τα ΕΛΤΑ.

    Ήταν ξεκαθαρος ο deutscher.

  22. #575
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by drifterx View Post
    Εν τω μεταξύ διαβάζω συνέχεια για τις οθόνες που κάνουν τη διαφορά που είναι OLED κτλ.

    Οι οθόνες στο πρώτο vr και αυτές OLED δεν ήταν?? ή μήπως χάνω κάτι??
    Σύμφωνα με τα reviews(με τα οποια συμφωνω νομίζω) για κάποιο λόγο δεν δούλευε τοσο σωστα η oled του psvr1. Εδώ υπάρχει διαφορά, αλλα δεν γνωρίζω τεχνικά γιατί συμβαίνει αυτό.
    .

  23. #576
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Bear with me και τις απορριες μου, το κοιταω κι εγω για πρωτη φορα λογο του οτι πλεον η τεχνολογια ειναι πιο κοντα σε κατι που -για εμενα παντα- αποκτα πραγματικα νοημα.

    Δεν καταλαβαινω κατι με το υποτιθεμενο "ghosting". Προφανως υπαρχει τεχνικος λογος απλα θελω να καταλαβω.

    Απο αυτα που διαβασα λοιπον το PSVR2 ειναι στημενο για 90-120 hz, τουτεστην παιχνιδια τα οποια ειναι φτιαγμενα για 90-120 hz δεν θα εχουν το φαινομενο του ghosting. Ομως, παιχνιδια τα οποια ειναι φτιαγμενα στα 60 hz απο οτι καταλαβαινω γινονται reprojected ωστε να διπλασιαστει το framerate και εκει ειναι που εμφανιζεται το ghosting.

    Η ερωτηση μου ειναι: Γιατι η Sony επελεξε το PSVR2 να εχει ευρος 90-120 hz και οχι 60-120 hz ωστε να μην υπαρχει το φαινομενο ghosting σε 60hz games. Και το ρωταω αυτο διοτι αν δεν κανω καποιο τραγικο λαθος ΑΑΑ γραφικα τυπου Horizon δεν θα τα δεις στα 90-120 hz γιατι πολυ απλα ζηταει πολυ δυναμη απο το μηχανημα. Τα 60 hz φανταζομαι ειναι που θα επιλεξουν ολοι οι κατασκευαστες που στοχευουν σε πλουσιο graphical fidelity. Οποτε ποιος ο λογος να μην το υποστηριζει natively αυτο το PSVR2?

    Καποιος λογος υπαρχει ειμαι σιγουρος. αλλα ποιος ειναι αυτος.
    Νομίζω οτι υποστηρίζει 60-120. Το ghosting υπήρχε και στο psvr1 όταν τα παιχνίδια πανε απο 60 σε 120. btw το παρατηρώ κυρίως στο Horizon και αυτό στην smooth κινηση της κάμερας. Προσωπικά παντα προτιμώ snap turning. Οπότε δεν έχω τέτοιο θέμα.

    Το πρόβλημα με το VR είναι οτι επειδή είσαι κοντά στην οθόνη αυτό φαίνεται κάποιες φορές εντονότερα. Προσωπικά δεν με ενοχλεί.

    Πάντως το Kayak τρέχει 90fps και αναρωτιεμαι πως το κατάφεραν. Γιατί για μένα είναι μάλλον το πιο όμορφο game του psvr2.
    .

  24. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Valkyre (23-02-2023)

  25. #577
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Aν υποστηριζει 60 τοτε γιατι να το κανει reproject? Δε γινεται να το αφησει εκει στα 60 ωστε να μην υπαρχει το ghosting. Κι εγω για το Horizon ακουω οτι το εχει σε "εντονο" βαθμο.

    Ρε σεις το snap turning οκ καταλαβαινω βοηθαει στο να μην ζαλιζεσαι, να το κανει πιο ξεκουραστο κλπ αλλα δεν ειναι immersion breaking να στριβεις με τετοιο τροπο? Δλδ ο σκοπος με το VR ειναι "να πας αλλου" και να νιωθεις οτι εισαι εκει, το snap δε σε βγαζει εκτος ας πουμε?

    Εγω οτι δοκιμασα στο PSVR1 ηταν smooth.

  26. #578
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post


    Aυτο που με χάλασε λίγο είναι οτι χρειαζόταν προσπάθεια να βρώ το sweet spot (στην τοποθέτηση του headset στο κεφάλι μου) για να ειναι πιο καθαρη η εικόνα.
    Το κατάφερες? Εγώ όσο και αν προσπάθησα δεν εξάλειψα τελείως την θολούρα. Επίσης στο cinema mode είναι εμφανή ιδιαίτερα στις άκρες της οθόνης. Πχ εαν θέλεις να παίξεις παιχνίδια τύπου call of duty σε flat mode τότε είναι κάπως. Τους παίχτες που βγαίνουν πολύ μακριά δεν τους αντιλαμβάνεσαι άμεσα.


    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by cocous; 23-02-2023 at 14:11.

  27. #579
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Aν υποστηριζει 60 τοτε γιατι να το κανει reproject? Δε γινεται να το αφησει εκει στα 60 ωστε να μην υπαρχει το ghosting. Κι εγω για το Horizon ακουω οτι το εχει σε "εντονο" βαθμο.

    Ρε σεις το snap turning οκ καταλαβαινω βοηθαει στο να μην ζαλιζεσαι, να το κανει πιο ξεκουραστο κλπ αλλα δεν ειναι immersion breaking να στριβεις με τετοιο τροπο? Δλδ ο σκοπος με το VR ειναι "να πας αλλου" και να νιωθεις οτι εισαι εκει, το snap δε σε βγαζει εκτος ας πουμε?

    Εγω οτι δοκιμασα στο PSVR1 ηταν smooth.
    Νομίζω οτι το reprojection βοηθά πολύ στο headset movement. Δλδ οταν κουνάς το κεφάλι σου για να στριψεις, το σώμα σου δλδ και οχι όταν κουνάς την κάμερα με τον μοχλό (εκέι κάπου το χάνει).

    Για κάποιο λογο το snap turning το βρίσκω προσωπικά περισσότερο immersive (μαλλον είμαι η εξαιρεση). Γιατί το να στριβεις το σώμα σου με τον μοχλο smooth είναι αυτό που μου χαλάει λίγο την αίσθηση.

    Μάλιστα θα τολμήσω να πώ οτι τα moves δουλευαν καλύτερα στο snap turning γιατί με ένα κουμπι σε κάθε move γίνοταν snap αριστερα η δεξιά. Με ένα πάτημα εστριβα 30-40 μοιρες. Τώρα πρέπει να το κάνω με το μοχλουδάκι αυτό και το χάνω για την ώρα μεχρι να το συνηθίσω.
    Δεν το κάνω συνεχόμενα το snap turning. Aλλα πατάω πολλές φορές δεξιά η ατιστερα τον μοχλό. Αν το κάνεις συνεχόμενα θα ειναι σαν να τρέχει με 3 fps το game τουλάχιστον στο turning.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Το κατάφερες? Εγώ όσο και αν προσπάθησα δεν εξάλειψα τελείως την θολούρα. Επίσης στο cinema mode είναι εμφανή ιδιαίτερα στις άκρες της οθόνης. Πχ εαν θέλεις να παίξεις παιχνίδια τύπου call of duty σε flat mode τότε είναι κάπως. Τους παίχτες που βγαίνουν πολύ μακριά δεν τους αντιλαμβάνεσαι άμεσα.
    Ναι το καταφερα τελικά. Θελει να σταθεροποιήσεις λίγο το headset και με την πίσω ρύθμιση για να μην το χάνεις.
    .

  28. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    cocous (23-02-2023)

  29. #580
    Cool Member extacy's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Xylokastro
    Posts
    241
    PSN ID
    Extacy156

    Default

    Γυρνώντας σπίτι μπήκα σε ένα τοπικό noname κατάστημα μπας και...

    Click image for larger version. 

Name:	IMG20230223143623.jpg 
Views:	39 
Size:	713.2 KB 
ID:	13092

  30. The Following 6 Users Say Thank You to extacy For This Useful Post:

    captainjacko (23-02-2023),isildur83 (23-02-2023),odytsak (23-02-2023),PDS (23-02-2023),toninio (02-03-2023),Valkyre (23-02-2023)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •