Page 20 of 46 FirstFirst ... 1016171819202122232430 ... LastLast
Results 381 to 400 of 901

Thread: PlayStation VR2 - Virtual Reality Headset

  1. #381
    Elite drifterx's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    638
    Name
    Μάνος

    Default

    Πάντως όσο πλησιάζει το launch, όλο και περισσότερο μου μυρίζει μια περίπτωση επανάληψης της αποτυχίας του vita..

    Πραγματικά ελπίζω να βγω λάθος, γιατί η τεχνολογία που κουβαλάει ειναι από άλλο πλανήτη.

    Αντε λίγες μέρες ακόμη έμειναν!


  2. #382
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Τα γνωστά που ήδη ξέρουμε.

    To συγκεκριμένο βίντεο πάντως έχει λίγα δευτερόλεπτα με νέο υλικό από παιχνίδια. Λίγο GT7, λίγο firewall (grenade με eye tracking), crossfire κ.α

    Quote Originally Posted by drifterx View Post
    Πάντως όσο πλησιάζει το launch, όλο και περισσότερο μου μυρίζει μια περίπτωση επανάληψης της αποτυχίας του vita..

    Πραγματικά ελπίζω να βγω λάθος, γιατί η τεχνολογία που κουβαλάει ειναι από άλλο πλανήτη.

    Αντε λίγες μέρες ακόμη έμειναν!
    Aυτο που με προβληματιζει ειναι οτι δεν φαινεται να το σπρωχνει και ιδιαιτερα. Λιγα YT video και καποια blog posts....
    Δεν ξερω.
    .

  3. #383
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Κλασικά τα γνωστά τρολάκια προσπαθούν να βγάλουν άχρηστο το PSVR2 πριν ακόμα κυκλοφορήσει,
    ο ένας (αμερικάνος μάλιστα) λέει για την τιμή, ρε φίλε έλεος 549 δολλάρια κάνει όταν το original PSVR έκανε μεν 399 αλλά τελικά κόστιζε παραπάνω από 549 με την υποχρεωτική κάμερα και τα move χειριστήρια,
    ο άλλος λέει θέλει και ακουστικά, μάλλον δεν γνωρίζει ότι περιλαμβάνει ακουστικά ψείρες που κουμπώνουν στο πίσω-κάτω μέρος του headset,
    ένας άλλος βρίσκει αρνητικό το ότι δεν υπάρχει θύρα USB στο headset κι επειδή δεν βγαίνει το καλώδιο θα χαλάσει ολόκληρο το headset,
    μάλλον βλέπει τους χαζούς στο YouTube που τρέχουν με το VR στο κεφάλι και κουτουλάνε στους τοίχους και στις τηλεοράσεις, παρεμπιπτόντως η τηλεόραση είναι πιο ακριβή από το VR headset.



    Αλλος βρίσκει στα αρνητικά ότι δεν υπάρχει συμβατότητα με PC!
    Aλλος λέει αγοράστε το Quest 2 που κοστίζει 399.
    Η διαφορά Quest 2 με PSVR2 είναι τεράστια, δεν μπορεί να γίνει καν σύγκριση.


  4. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    PDS (09-02-2023)

  5. #384
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Τελικά εγώ ακύρωσα για τους εξής λόγους που ανέφερα πιο πάνω σε παλιότερο ποστ. Να μου πεις οκ το παίρνεις για VR χρήση και όχι τόσο για cinema mode. Το δέχομαι ναι. Αλλά το προηγούμενο VR το χρησιμοποίησα για 5-6 παιχνίδια και το cinema mode που μπορούσες ας πούμε να το δουλέψεις ως εναλλακτική τηλεόραση ήταν άθλιο. Άσε την ιστορία με το HDR που δεν περνούσε και στο τέλος βγάλανε νέο version. Οπότε θα περιμένω λιγάκι να δω τα κουσούρια του και ίσως το πάρω αργότερα. Αλλά για μένα σημαντικός λόγος αγοράς θα ηταν το 4Κ σε cinema mode. Εκεί δεν θα το συζητούσα καν. Διότι το εκμεταλεύεσαι πλήρως σε κάθε περίσταση.

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. #385
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Αν παρατηρήσεις λεπτομερώς τα σπεκς των mini-panel, θα είχες καταλάβει ότι τεχνικά θα ήταν αδύνατο για το PSVR2 να παρέχει 4Κ cinema mode. Πολύ απλά δεν επαρκούν τα pixel (δεν είναι 4Κ τα panel σε έκαστο μάτι)!!!

    Οπότε δεν υπάρχει "μαγικός" τρόπος γι' αυτό που επιθυμείς. Ούτε σε νεότερη έκδοση.

    Μόνο αν βάλουν υψηλότερης ανάλυσης panel.........που θα σημαίνει ότι θα πρέπει να φτιαχτούν όοοοοοολα τα παιχνίδια εξ αρχής, κάτι επίσης ανώφελο/αδύνατο (αφής στιγμής θα μιλάμε για PSVR3!).

  7. #386
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Αν παρατηρήσεις λεπτομερώς τα σπεκς των mini-panel, θα είχες καταλάβει ότι τεχνικά θα ήταν αδύνατο για το PSVR2 να παρέχει 4Κ cinema mode. Πολύ απλά δεν επαρκούν τα pixel (δεν είναι 4Κ τα panel σε έκαστο μάτι)!!!

    Οπότε δεν υπάρχει "μαγικός" τρόπος γι' αυτό που επιθυμείς. Ούτε σε νεότερη έκδοση.

    Μόνο αν βάλουν υψηλότερης ανάλυσης panel.........που θα σημαίνει ότι θα πρέπει να φτιαχτούν όοοοοοολα τα παιχνίδια εξ αρχής, κάτι επίσης ανώφελο/αδύνατο (αφής στιγμής θα μιλάμε για PSVR3!).
    Έχεις δίκιο Λευτέρη. Απλά είναι κάτι που πραγματικά θα ήθελα σαν τρελός. Πάντως όπως και να έχει θα δω πως θα πάει και ίσως το πάρω. Δεν νομίζω να μην μπορέσω να το βρω στα ράφια?

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. #387
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Για την διαθεσιμότητα στην Ελλάδα δεν γνωρίζω. Ακόμη και αν ήξερα/ξέρω, όπως καταλαβαίνεις, δεν μπορώ να μιλήσω.

    Να θέλεις, πχ σε 2-3 μήνες, διακαώς να το αγοράσεις και να μην το βρίσκεις, δε νομίζω να συμβεί κάτι τέτοιο.

    Πίστεψέ με: μπορεί στην φαντασία μας να είναι απίστευτα ελκυστικό/επιθυμητό να βλέπουμε 4Κ ταινίες μέσω VR, δηλαδή σα να είσαι σε σκοτεινή αίθουσα με μια μεγάλη (100 ιντσών) οθόνη.......όμως η εμπειρία θέασης ταινιών σε πραγματικά μεγάλη τηλεόραση είναι καλύτερη, για πολλούς λόγους. Δεν είναι του παρόντος θρεντ να τους αναλύσουμε.

    Μπορείς όμως να αρκεστείς σε αυτό: έχουν γίνει internal (δλδ, εντός εταιρείας και εμπιστευτικά) πολλές έρευνες σχετικά με την "προβολή flat ταινιών μέσω VR" και τα αποτελέσματα ήταν αποθαρρυντικά. Ο περισσότερος κόσμος, μετά από 45-60 λεπτά δεν αντέχει να βλέπει ταινία: είτε θες να ανάψεις τσιγάρο, είτε θες να κάτσεις στην πολυθρόνα/καναπέ σε άλλη στάση, είτε θες να αλλάξεις πλευρό (πχ. είσαι στο κρεββάτι σου), είτε θες να πιεις μια γουλιά νερό/αναψυκτικό/ποτό, είτε θες να φας μια μπουκιά σνακς/φαγητό/γλυκό/παγωτό, είτε θες να έχεις δίπλα σου παρέα ατόμου/ατόμων (αυτό κάνει τον άνθρωπο να νιώθει ότι όλοι μαζί βλέπουμε = άρα και βιώνουμε μια ταινία = άρα το συναίσθημα των θεατών "καθοδηγείται" ταυτόχρονα με ταινία).

    Αλλά όπως είπα δεν είναι το κατάλληλο θρεντ (υπάρχουν περαιτέρω λόγοι).
    Σορρυ για το ημι-οφφτοπικ.

  9. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    cocous (09-02-2023)

  10. #388
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Package review (τι άλλο θα δούμε)

    Retail PlayStation VR2 packaging unveiled by Unwire.HK on loan from Sony.

    The package is mixed imo. I think they are using too many angle folds, it will make it a bit difficult for the customer to open without a tool, knife, or scissors.

    Considering the stuff inside is going to be packed in something, maybe Spyrochrome or whatever material they use, there's no need for such tough to rip angle folds.

    But color contrast is pretty good, there isn't much art but the CG photos of the headset and controllers are well blended with the white background except on the back part of the box, where they are a bit blurry and off-tone, but generally good.

    The bottom of the box has one inconsistent diagonal tear line across it as seen in pic 6, and it's got a preview mirror on the top right for the bar code. because of the closeness this will probably be the best and least messy way to open the package, instead of the top. A bit strange, however, it gets the job done.

    The 'PS5 required' message is only easy to see from the front, which may make it difficult to remind consumers if they pick up the box incorrectly, which is unsafe. In fact, if the unsuspecting person is shopping, or a parent that doesn't keep track of tech information like this, the box may be on a shelf or in a pile not facing frontways. Usually people who walk to the register already have the mind to buy and don't inspect when they are in the middle of the transaction, and this goes double if they are buying for someone else. If an old lady, or football mom, or collared-shirt business dad, picks up the box from the sides or back, they will not have the knowledge a PS5 is required, and if they or the person they are buying for does not have a PS5 already, this becomes a Fatal mistake.

    I was going to give this box a 8, but after that major last negative this is clearly a 4/10. Sony you are better than this.






  11. #389
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Τι εκπληκτικά μαγικές και παράλληλα τραγικά ανόητες εποχές ζούμε.

    Δε μπορώ να το συνοψίσω διαφορετικά.

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Error Flynn For This Useful Post:

    Dragonpaul (10-02-2023),panos74gr (10-02-2023),PDS (10-02-2023)

  13. #390
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    War Thunder: VR Flights in the PlayStation VR2



    Share your opinion, would you like to have the War Thunder spin-off compatible with this platform? We are inviting you to take our survey.

    It is important to note, that due to the technical reasons full compatibility with PSVR2 is hardly possible in the nearest future.
    Since War Thunder naval and ground vehicle battles are more GPU demanding, it is unlikely for these modes to have decent performance in VR without significant tradeoffs in graphics.
    Furthermore, the PSVR2 support might also require a redesign of the game interface in accordance to its standards and requirements.

  14. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    PDS (10-02-2023)

  15. #391
    Elite drifterx's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    638
    Name
    Μάνος

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Package review (τι άλλο θα δούμε)

    I was going to give this box a 8, but after that major last negative this is clearly a 4/10. Sony you are better than this.
    Έ ρε κάτι ακυρώσεις που έχουν να πέσουν!!

  16. The Following User Says Thank You to drifterx For This Useful Post:

    PDS (10-02-2023)

  17. #392
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    GHOSTBUSTERS: RISE OF THE GHOST WORLD

    https://www.ghostbusters.com/vr/


    και παρόλο που στο βίντεο δεν αναφέρει το PSVR2 πλέον το παιχνίδι είναι επίσημο και υπάρχει ήδη στο store.

    δε ξέρω αν σαν τίτλος θα λέει κάτι αλλά είμαι Ghostbusters sucker οπότε…





    https://youtu.be/wryY5ckILc0

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Error Flynn For This Useful Post:

    PDS (10-02-2023)

  19. #393
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Μέχρι της 15.00 ήταν το εμπάργκο για unboxing.







    .

  20. The Following 4 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    drifterx (10-02-2023),Error Flynn (10-02-2023),panos74gr (10-02-2023)

  21. #394
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default



    Kαι απο ελληνικο μέσο


    -------------------------------------------------------------------------------------

    .

  22. The Following 3 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    drifterx (10-02-2023),Error Flynn (10-02-2023),panos74gr (10-02-2023)

  23. #395
    Elite drifterx's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    638
    Name
    Μάνος

    Default

    H παραπάνω φώτο με τα καλώδια είναι έπος.

    Πωπω τι κάναμε ρε φίλε??

  24. The Following User Says Thank You to drifterx For This Useful Post:

    PDS (10-02-2023)

  25. #396
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    H αληθεια ειναι οτι αν τα συνδεσεις ολα αυτα (βρεις τον χώρο και τον τροπο και εχεις και την V2 camera για να κουμπωσει κτλ κτλ), ειναι ενα καλωδιο και παλι όπως το psvr2. Η πρώτη σύνδεση ήταν ο μπελάς.


    Αλλα για αυτους που ειχαμε το PSVR version 1, επαψε να ειναι ενα καλωδιο οταν πηραμε HDR TV. Επρεπε συνεχεια να βαζουμε και να βγαζουμε καλωδια γιατι δεν περναγε το HDR απο το psvr version 1!


    Οπως και να χει ενα καλωδιο ειναι σουπερ! Ανοιγεις το βαζεις και τελος. Πω...can't wait

    12 και σημερα!
    .

  26. #397
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Σήμερα διάβασα λεπτομερώς ολόκληρο το gtplanet σχετικά με το PSVR2. Όχι μόνο τα άρθρα αλλά και τα μυριάδες σχόλια, αρκετά από αυτά με τεράστιο ενδιαφέρον καθώς υπάρχουν άτομα εκεί μέσα που ήταν πρώην αγωνιζόμενοι επί δεκαετίες, άλλοι είναι επιστήμονες στον κλάδο τεχνολογίας κλπ, μεταφράσεις από το περιοδικό Famitsu (που ούτε καν αναφέρονται στα ευρωπαϊκά/αμερικάνικα site) κλπ.

    Ένας λοιπόν, από τους πρώην αγωνιζόμενους (έχει ήδη βιώσει PSVR2 + GT7), είπε ότι την τάδε πίστα την έχω ζήσει πάμπολλες φορές σε αγώνες. Την ξέρω πολύ καλά. Κυριολεκτικά έμεινα άφωνος με την εμπειρία μου στο PSVR2 "ήμουν όντως εκεί, εντός πίστας", "τα σημάδια για στρίψιμο, γκάζι, φρένα που είχα στους κανονικούς αγώνες, με εντελώς φυσικό και αβίαστο τρόπο μου επανήλθαν μετά από λίγα δευτερόλεπτα φορώντας το PSVR2", "πραγματικά αισθάνεσαι, όπως στην πραγματικότητα, το μέγεθος/διαστάσεις του αυτοκινήτου, την απόσταση από τα όρια της πίστας και το εσωτερικό των στροφών, όπως και τις αποστάσεις από τα άλλα οχήματα. Το αποτέλεσμα είναι ότι μπορείς να οδηγείς πολύ κοντά στο προπορευόμενο όχημα προφυλακτήρα-προφυλακτήρα, κάτι που δεν γίνεται με ΤΙΠΟΤΑ στην flat έκδοση".

    Ένας άλλος, επιστήμων από κάποιο μεγάλο/γνωστό πανεπιστήμιο και ο οποίος εργάζεται σε προτζεκ για sim VR στρατιωτικού επιπέδου, είχε πάει ως καλεσμένος στην Polyphony Digital και φίλος του Καζουνόρι, για να του δείξουν το PSVR2. Έμεινε έκπληκτος με την απόδοση, αναλογιζόμενος το πενιχρότατο κόστος PS5 και PSVR2 σε σχέση με των εκατομμυρίων δολαρίων προτζεκτ που εργάζεται.

    Τέλος, από την μετάφραση του Famitsu, ο Καζουνόρι δήλωσε "μόλις ολοκληρώσαμε την ανάπτυξη του GT Sport, ξεκινήσαμε την ανάπτυξη του GT7. Η έκδοση του PS5 εξαρχής φτιαχνόταν το engine ώστε να αποδίδει ότι βλέπει ο χρήστης στην flat έκδοση, ακριβώς τα ίδια να βλέπει στην PSVR2 έκδοση", προσθέτοντας "πιο συγκεκριμένα, από την αρχή της σχεδίασης του PSVR2 hardware είχα συμμετοχή και συμβούλευα τους μηχανικούς πως να το φτιάξουν" και επίσης "το PSVR2 είναι ο απόλυτα φυσικός τρόπος για να παίξει κάποιος το GT7".

    Οι πιστοί του GT7 μπορούν άνετα να λιποθυμήσουν!
    Last edited by Lefteris_X; 10-02-2023 at 17:58.

  27. The Following 3 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    cocous (10-02-2023),Dragonpaul (10-02-2023),PDS (10-02-2023)

  28. #398
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Σήμερα διάβασα λεπτομερώς ολόκληρο το gtplanet σχετικά με το PSVR2. Όχι μόνο τα άρθρα αλλά και τα μυριάδες σχόλια, αρκετά από αυτά με τεράστιο ενδιαφέρον καθώς υπάρχουν άτομα εκεί μέσα που ήταν πρώην αγωνιζόμενοι επί δεκαετίες, άλλοι είναι επιστήμονες στον κλάδο τεχνολογίας κλπ, μεταφράσεις από το περιοδικό Famitsu (που ούτε καν αναφέρονται στα ευρωπαϊκά/αμερικάνικα site) κλπ.

    Ένας λοιπόν, από τους πρώην αγωνιζόμενους (έχει ήδη βιώσει PSVR2 + GT7), είπε ότι την τάδε πίστα την έχω ζήσει πάμπολλες φορές σε αγώνες. Την ξέρω πολύ καλά. Κυριολεκτικά έμεινα άφωνος με την εμπειρία μου στο PSVR2 "ήμουν όντως εκεί, εντός πίστας", "τα σημάδια για στρίψιμο, γκάζι, φρένα που είχα στους κανονικούς αγώνες, με εντελώς φυσικό και αβίαστο τρόπο μου επανήλθαν μετά από λίγα δευτερόλεπτα φορώντας το PSVR2", "πραγματικά αισθάνεσαι, όπως στην πραγματικότητα, το μέγεθος/διαστάσεις του αυτοκινήτου, την απόσταση από τα όρια της πίστας και το εσωτερικό των στροφών, όπως και τις αποστάσεις από τα άλλα οχήματα. Το αποτέλεσμα είναι ότι μπορείς να οδηγείς πολύ κοντά στο προπορευόμενο όχημα προφυλακτήρα-προφυλακτήρα, κάτι που δεν γίνεται με ΤΙΠΟΤΑ στην flat έκδοση".

    Ένας άλλος, επιστήμων από κάποιο μεγάλο/γνωστό πανεπιστήμιο και ο οποίος εργάζεται σε προτζεκ για sim VR στρατιωτικού επιπέδου, είχε πάει ως καλεσμένος στην Polyphony Digital και φίλος του Καζουνόρι, για να του δείξουν το PSVR2. Έμεινε έκπληκτος με την απόδοση, αναλογιζόμενος το πενιχρότατο κόστος PS5 και PSVR2 σε σχέση με των εκατομμυρίων δολαρίων προτζεκτ που εργάζεται.

    Τέλος, από την μετάφραση του Famitsu, ο Καζουνόρι δήλωσε "μόλις ολοκληρώσαμε την ανάπτυξη του GT Sport, ξεκινήσαμε την ανάπτυξη του GT7. Η έκδοση του PS5 εξαρχής φτιαχνόταν το engine ώστε να αποδίδει ότι βλέπει ο χρήστης στην flat έκδοση, ακριβώς τα ίδια να βλέπει στην PSVR2 έκδοση", προσθέτοντας "πιο συγκεκριμένα, από την αρχή της σχεδίασης του PSVR2 hardware είχα συμμετοχή και συμβούλευα τους μηχανικούς πως να το φτιάξουν" και επίσης "το PSVR2 είναι ο απόλυτα φυσικός τρόπος για να παίξει κάποιος το GT7".

    Οι πιστοί του GT7 μπορούν άνετα να λιποθυμήσουν!
    Αχ ρε Λευτέρη τι ωραία που τα λες. Με βλέπω μέχρι αύριο να τα ξανα κάνω προ παραγγελία. Είμαι λιγάκι μπερδεμένος γι αυτό και ακύρωσα την ήδη παραγγελία που είχα. Αλλά βλέποντας πάλι τα unboxing κτλ αρχίζω και αλλάζω πάλι. Δεν θα το γλιτώσω το 700αρι. Θέλω και το Horizon και την βάση.

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to cocous For This Useful Post:

    Lefteris_X (10-02-2023)

  30. #399
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Άσε την βάση για αρχή και πάρε Horizon, RESI 8, GT7 και Kayak. Ιδιαίτερα για το τελευταίο θα με θυμηθείς (τα άλλα δεν χρειάζονται λόγια, είναι ΑΑΑ από μόνα τους).

    Μην το πολυ-ψειρίζεις, αφού θα τα σκάσεις εν τέλει τα λεφτά. Πάρε βαθιά ανάσα (γιατί είναι πολλά και τσούζουν) και χώσε χέρι στην τσέπη. ΔΕΝ θα το μετανιώσεις. Πίστεψέ με.
    Μια ζωή την έχουμε, και αν μπορεί κάποιος οικονομικά, ας κάνει αυτό το "δώρο" στον εαυτό του. Είναι μια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ next gen εμπειρία.

    Ωραία και καλά τα γραφικά/ήχος/μικροί έως καθόλου χρόνοι loading στα παιχνίδια του PS5, αλλά όταν λέμε "πάμε το gaming ως εμπειρία πιο μπροστά"..ουσιαστικά εννοούμε τον τρόπο χειρισμού και βιώματος ενός παιχνιδιού: δηλαδή το PSVR2 + haptic controllers (και μια τιμονιέρα για μάξιμουμ λιποθυμία) είναι το πραγματικό ΑΛΜΑ μπροστά.

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    cocous (10-02-2023),PDS (10-02-2023)

  32. #400
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Μόλις έκανα πάλι την παραγγελία. Κοίτα το Horizon είναι στο κουτί. Το Village το έχω.Θα πάρω και το καγιάκ και θα αφήσω μάλλον γι' αργότερα το GT διότι έσκασα και για το Hogwarts Lecacy ένα 80αρι και έχω και στο πρόγραμμα τον άλλον μήνα το RE5

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •