Results 1 to 14 of 14

Thread: WRC 8

  1. #1
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default WRC 8



    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  2. #2
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Ok σαν λάτρης των Racing παιχνιδιών θέλω να πω γιατί συνεχίζουν και το βγάζουν το WRC η Bigben/KT? Καθώς ασχολούμαι και με τα trophy το WRC 6 δεν πούλησε καθώς ήταν πολύ χρονοβόρο για το platinum χωρίς λόγο.Και το WRC 7 πιστεύω πούλησε χειρότερα από το 6.Το WRC 8 βλέπω βγαίνει το Σεπτέμβριο αλλά δεν ξέρουμε ακόμα μήπως τότε υπάρξει κάποιος άλλος Racing τίτλος καθώς το Dirt Rally 2 βγαίνει το Φεβρουάριο δεν θα υπάρχει αντίπαλος.Τώρα το WRC 6 που έπαιξα και το έβγαλα platinum ήταν οκ παιχνίδι όχι τπτ τρομερό το 7 δεν το έπαιξα καν καθώς ήταν μια λίγο βελτιωμένη έκδοση του 6 με ακριβώς τα ίδια trophy.Το WRC 8 από το βίντεο μου φάνηκε ενδιαφέρον αλλά θα περιμένω πρώτα. Το έχω ξαναπει μακάρι να είχε τα δικαιώματα η Codemaster αλλά....
    Ενδιαφέρον παιχνίδι που έπαιξα από την ίδια εταιρεία ήταν το V Rally 4(για το platinum καλή τύχη).


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  3. #3
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Μετά και το τελευταίο patch, το παιχνίδι τα σπάει... Σαφώς ανώτερο του Dirt 2.0

  4. #4
    Advanced Member FurionMike's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    431
    PSN ID
    furionmike

    Default

    Quote Originally Posted by klark71 View Post
    Μετά και το τελευταίο patch, το παιχνίδι τα σπάει... Σαφώς ανώτερο του Dirt 2.0
    :O σαφώς? που ακριβως? Γιατι ειχα παιξει και τα δυο και μου ειχε φανει ανωτερο και σε γραφικα και σε gameplay to Dirt 2.

  5. #5
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Εγώ δεν το έχω παίξει ακόμα αλλά κανένα μέχρι και σήμερα rally δεν θα πάρει το θρόνο από το Dirt.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  6. #6
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Παίζω με τιμόνι κατ' αρχάς. Τα γραφικά είναι το ίδιο. Οι πίστες όμως πολύ πιο όμορφες, περισσότερες και διαφορετικές. Το Dirt, μία πίστα εχει κομμένη σε κομμάτια. Άσε που οι μισές τουλάχιστον είναι από το προηγούμενο (απατεώνες). Το FFB, μακράν καλύτερο. Αυτοκίνητα έχει τα WRC. Catrer επίσης πολύ καλύτερη. Το ίδιο και οι κάμερες. Μόνο ο ήχος υπερέχει στο Dirt. Ευτυχώς υπάρχει πια ανταγωνισμός διότι το Dirt είχε καταντήσει NBA2K.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to klark71 For This Useful Post:

    FurionMike (12-10-2019)

  8. #7
    Advanced Member manga1024's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
    Posts
    356
    PSN ID
    manos-karteros
    Name
    ΜΑΝΟΣ

    Default

    Μια βοηθεια παρακαλω γιατι θα τρελλαθω!Το πηρα εβαλα την καριερα εκανα τα δοκιμαστικα διαλεξα συνεταιρους και με παει να διαλεξω το πρωτο επισημο αγωνα (Σουηδια) και μετα δεν με αφηνει να παω σε κανενα αλλο στο μενου ουτε στο start race που ειναι απο πανω!Τι γινεται?Το κατεβασα δεν ειναι απο δισκακι να πω οτι ειναι προβληματικο!!

  9. #8
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Δεν έχω ιδέα καθώς δεν το έχω παίξει. Ασχολούμαι με το 7 για να βγάλω το platinum και μετά μπορεί να ασχοληθώ.Πάντως τσέκαρε μια στο internet μήπως έχουν και άλλοι κάποιο παρόμοιο πρόβλημα.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  10. #9
    Advanced Member manga1024's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
    Posts
    356
    PSN ID
    manos-karteros
    Name
    ΜΑΝΟΣ

    Default

    το τσεκαρα πριν απο δω αλλα δεν βρηκα τιποτα...το διεγραψα και τοξαναβαζω μηπως κατι εγινε....δεν ξερω χαλαστηκα μια μερα ρεπο ειχα...

  11. #10
    Advanced Member manga1024's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
    Posts
    356
    PSN ID
    manos-karteros
    Name
    ΜΑΝΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by manga1024 View Post
    το τσεκαρα πριν απο δω αλλα δεν βρηκα τιποτα...το διεγραψα και τοξαναβαζω μηπως κατι εγινε....δεν ξερω χαλαστηκα μια μερα ρεπο ειχα...
    Τελικα το εκανα ετσι και εφτιαξε...τωρα τι εγινε δεν μπορω να καταλαβω ενω εγινε η ιδια διαδικασια...

  12. #11
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Ίσως κάτι δεν κατέβηκε σωστά. Αφού έφτιαξε είσαι κομπλέ.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  13. #12
    Advanced Member manga1024's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
    Posts
    356
    PSN ID
    manos-karteros
    Name
    ΜΑΝΟΣ

    Default

    βρε παιδια οσοι παιζεται καριερα μεχρι που παει το level σας?Εμενα εχει φτασει στο level 50 και δεν αναβαινει αλλο!Αυτο ηταν?Και δεν εχω παρει ολα τα skills δεν φτανουν!

  14. #13
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Λοιπόν αφού το έπαιξα και ολοκλήρωσα κ WRC Champ μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο WRC παιχνίδι της σειράς μέχρι σήμερα.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  15. #14
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    Εβαλα χθες το παιχνιδι να το ξεκινησω μιας και εχω παιξει ολα τα wrc μεχρι και το 6.
    Ερωτηση σε οποιον εχει ασχοληθει.
    Υπαρχει career mode που να ασχολεισαι αποκλειστικα και μονο με οδηγηση και οχι με calendar,mail,crew και οτιδηποτε αλλο?Οπως δηλαδη ηταν τα παλαιοτερα χωρις να ξεφευγει το θεμα απο οδηγηση?
    Και για οποιον το χει παιξει, τα παραπανω ειναι κατι που πρεπει να ασχολεισαι μεταξυ των αγωνων η δεν παιζει ιδιαιτερο ρολο αν δεν ασχοληθεις?
    Γιατι προς το παρον απ οσο ειδα δεν το ψησα να ασχοληθω με αυτα.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •