Page 163 of 164 FirstFirst ... 63113153159160161162163164 LastLast
Results 3,241 to 3,260 of 3262

Thread: Xbox Series S | X

  1. #3241
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Χριστόφορε, δεν πολυ-ισχύει αυτό που λες γιατί και το PS2 είχε τσιπαριστεί σχεδόν αμέσως!
    Ξέρω είχα γενικά είχα αγοράσει όλα τα PlayStation ,στο ένα άργησα λίγο αλλά είχα κ θυμάμαι πως τα αγοράζαμε στο 2 ειδικά δεν χρειαζόταν καν να πάρεις αντίγραφο τα κατεβάζες από το Ίντερνετ .
    Νομίζω ότι το 2 ανέβασε κιαλλο τους χρήστες στο 3 άρχισαν τα ban γιατί απλά είχαν αυτό που ήθελαν μια τεράστια βάση από χρήστες .
    Τέλος πάντων μην σκαλίζουμε τα παλιά από ότι βλέπω σύμφωνα με τα τελευταία νέα ότι η νέες μεγάλες κυκλοφορίες στο ps5 πάνε για το 25 όποτε κλάφτα Χαράλαμπε μας κοροϊδεύουν κ εμείς τσακωνόμαστε αν παίζουν τα παιχνίδια στο PlayStation η θα τα έχει αποκλειστικότητα το Xbox .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  2. #3242
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Τι εννοεις μας κοροιδευουν ρε συ Χρηστο? Τους αρεσει δλδ να τα καθυστερουν ετσι για χαβαλε?

  3. #3243
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default Xbox Series S | X

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Τι εννοεις μας κοροιδευουν ρε συ Χρηστο? Τους αρεσει δλδ να τα καθυστερουν ετσι για χαβαλε?
    Ότι έχω βαρεθεί το remaster κ το remake αυτό εννοώ να βγάλουν κ κάτι καινούργιο.
    *edit*
    Καθυστερούν γιατί θέλουν μεγαλύτερο κέρδος όπως παντού βέβαια γίνεται πλέον ,μειώσει προσωπικού κ σε αυτούς που μένουν αντι μια δουλειά 2-3 μαζεμένες.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Christos33; 14-02-2024 at 17:04.

    xbox:Christoforo7s

  4. #3244
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Ποιο μεγαλύτερη PR μπούρδα δεν έχω ξαναδεί. Damage control του χειρότερου έιδους, γιατί λίγη ώρα αργότερα μάθαμε τα πραγματικά μαντάτα.
    4 παιχνίδια θα έρθουν στο PS5. Τα Hi-Fi Rush, Sea of thieves, Grounded και ενα ακόμα που δεν θυμάμαι αυτή την στιγμή. Ο Phil μας είπε να μην έχουμε δεδομένο ότι θα έρθουν και άλλα παιχνίδια στο PS5 (θα έρθουν). Ουτε καν τα 4 που είπα δεν ανέφερε , λέγοντας κάτι δικαιολογίες για μικρά παιδιά, όμως ρωτήθηκε εαν σε αυτά θα ειναι το Indiana Jones και το Starfield και είπε οχι (ακόμα). Και αυτό το λέω γιατί σε συνέντευξη που έδωσε στο Verge ρωτήθηκε εαν μπορει να αποκλείσει οτι αυτά τα συγκεκριμένα παιχνίδια δεν θα έρθουν στο PS5 Και απλά απάντησε ότι "γενικά δεν μπορουμε να αποκλείσουμε τίποτα", άρα θα έρθουν αργά η γρήγορα.

    Για τα υπόλοιπα είπαν ότι θα συνεχίσουν να έρχονται τα παιχνίδια day one στο Gamepass αλλά για τον ελέφαντα στο δωμάτιο (CoD) δεν είπαν ούτε μια λέξη (φημολογείται ότι δεν θα μπει στο gamepass) Είπαν όμως ότι έρχεται το Diablo IV , αλλά και πάλι αργότερα μάθαμε ότι δεν θα είναι στο core αλλά στο Ultimate. Μετά στην υπόλοιπη διάρκεια μας τα ζάλισαν με το crossplay και το cross progression, που για εμένα μεταφράζεται στο εξης:

    "Θα φέρουμε όλα τα παιχνίδια μας στο PS5, αλλά σας παρακαλώ μην πάτε στην Sony, πηγαίνετε στο PC και συνεχίστε να μας δίνετε εκει την συνδρομή"

    Τέλος έδωσαν και το νούμερο των συνδρομών που είναι σε όλα τα tiers 34M.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    Lefteris_X (16-02-2024),Valkyre (16-02-2024)

  6. #3245
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Τελικά το podcast (που δεν ήταν podcast per se αλλά ένα video roundtable χωρίς το...table) ήταν εντελώς corporate talk όσο δεν πάει.

    Τα Ίντερνετς έπεσαν όλα έξω ή μάλλον η MS αποφάσισε να δώσει μια "γενικώς και αόριστα μιλώντας" παράσταση γράφοντας στα @@ της όλες τις φήμες.

    Για εμένα ΠΟΛΥ ΚΑΛΩΣ έπραξε η MS, με το να μην δώσει περαιτέρω λάδι στην φωτιά που είχαν ανάψει "τα Ιντερνετς".

    Γενικώς και αορίστως λοιπόν, θα εμφανιστούν σε PS5/Switch 4 παιχνίδια μέχρι τώρα αποκλειστικά στο Xbox, δύο live service και δύο μικρότερα (ΑΑ).

    Επίσης ο Σπενσερ είπε "πιστεύουμε ακόμα στις γενιές hardware - η επόμενη κονσόλα μας θα είναι τεράστιο τεχνολογικό άλμα".

    Επί της ουσίας δηλαδή δεν είπε τίποτα, απλώς έκανε (πολύ σωστά κατ' εμέ) damage control ώστε οι υφιστάμενοι χρήστες να μην πετάξουν/πουλήσουν τα μηχανήματά τους και αφήνει υπόσχεση για ένα πολύ δυνατό Xbox στο μέλλον (αν από εκεί και πέρα αυτό βγει αληθινό ή όχι, μένει να το δούμε. Προσωπικά ελπίζω να είναι υπερ-δυνατό, ώστε να "πιέσει" αρκετά τη Σονυ με αποτέλεσμα κι αυτή να αναγκαστεί να βγάλει πολύ δυνατό μηχάνημα. Οι κακόμοιροι οι devs να δω όμως πως θα τα βγάλουν πέρα λολ)

    Όσο για το Gamepass, έδωσε ένα νούμερο "35 εκατομμύρια fully-paid πελάτες"..........μόνο που δεν διευκρίνισε (κι εγώ στην θέση του δεν θα διευκρίνιζα) αν αυτοί οι πελάτες έχουν 12μηνη ή 6μηνη ή 1 μήνα ή 2-3 ετών συνδρομή.

    Τέλος, είπε ότι Starfield και Indiana Jones θα παραμείνουν στο Xbox.


    Διάφορα site κάνουν λόγο (χωρίς αποδείξεις, απλώς υποθέσεις) ότι τα δύο live service θα είναι τα Grounded και Sea of Thieves, ενώ τα δύο AA θα είναι τα Pentinent (ή κάπως έτσι) και Hi-Fi Rush. (προσωπικά δεν είναι του στυλ μου κανένα από τα τέσσερα. Ίσως το Sea of Thieves, που δυστυχώς με χαλάει πολύ η 1στ person κάμερα, να το δοκιμάσω ΜΟΝΟ αν είναι Free 2 Play που δεν το νομίζω όμως / πιστεύω ότι θα προσφερθεί με κανονική τιμή.)

    Από εκεί και πέρα, ο καθένας μπορεί να ερμηνεύσει τα λεγόμενα του Σπενσερ όπως επιθυμεί: τον πιστεύει λέξη προς λέξη ή πιστεύει εν μέρει αυτά που είπε ή δεν τον πιστεύει καθόλου.


    ΥΓ: Slay χααχχαχαχα σχεδόν μαζί ποστάραμε, έχοντας πάνω κάτω την ίδια άποψη!

  7. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Valkyre (16-02-2024)

  8. #3246
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Απο τη στιγμη που ανοιγουν οι πορτες αργα ή γρηγορα θα περασουν ολοι...

    Ετσι εγινε και με τα exclusive της Sony στο PC... σιγα σιγα μας το ειπαν, τωρα το θεωρουμε δεδομενο και μας δεν μας κανει καμμια αισθηση. Το εχουμε χωνεψει. Ετσι θα γινει και με τα "exclusive" ΧΒΟΧ.

    Εχοντας πει αυτο, τα νεα αυτα για εμενα ειναι σχεδον αδιαφορα οπως ειπα σε προηγουμενο ποστ. Ευγενικη χορηγια gamepass δεν θα γινω. Μεταχειρισμενο ισως να παρω κατι, αλλα καθομαι και το σκεφτομαι και πραγματικα δεν υπαρχει κατι που να θελω επι του παροντος. Ουτε καν το Starfield το οποιο το ζαχαρωνα λιγακι αλλα μετα ειδα πως βγηκε και καταλαβα οτι η Bethesda δεν "διορθωνεται" πλεον.

    Η κινηση αυτη ισως κανει περισσοτερο κακο γενικα παρα καλο στην PS κοινοτητα. Αυτο που βλεπω ειναι οτι οσο παει ο ανταγωνισμος χανεται και η Σονυ παιζει μπαλα μονη. Οσο παιζει μπαλα μονη, εμεις θα ζημιωθουμε.

    Ευχη λοιπον να βγαλει δυνατο πραγματικα lineup η MS (που δεν θα ερθει στο PS), δυνατη κονσολα, δεν ξερω τι και να σφιξει το ζωναρι. ΟΜΩΣ!! Το gamepass προσωπικα θελω να αποτυχει. Οχι να μην υπαρχει. Απλα να μην γινει αυτο που επιθυμει η MS να γινει. Αυτη ειναι η μονη ενσταση μου.

  9. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    tomic20 (17-02-2024)

  10. #3247
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Ευχη λοιπον να βγαλει δυνατο πραγματικα lineup η MS (που δεν θα ερθει στο PS), δυνατη κονσολα, δεν ξερω τι και να σφιξει το ζωναρι. ΟΜΩΣ!! Το gamepass προσωπικα θελω να αποτυχει. Οχι να μην υπαρχει. Απλα να μην γινει αυτο που επιθυμει η MS να γινει. Αυτη ειναι η μονη ενσταση μου.
    Μην μπλέκουμε το τι λέει η MS με το τι επιθυμεί. Πιστεύεις ότι εαν κατάφερνε να εξαφανίσει τον ανταγωνισμό, θα τα έδινε ετσι όλα day one στο Gamepass? εγώ λεω όχι.

    Η πρόβλεψη μου που την είχα πει εδώ και χρόνια, είναι ότι η MS θα γίνει ένας μεγάλος (ίσως ο μεγαλύτερος) Game publisher και θα τα βγάζει όλα day one παντού. Το Gamepass θα συνεχίζει να υπάρχει αλλά θα μειωθεί αισθητά η αξία του, καθώς τις μεγάλες κυκλοφορίες θα τις έχει εκτός gamepass τουλάχιστον για 1 χρόνο. Hardware κάποια στιγμή θα σταματήσει να βγάζει, ίσως και νωρίτερα απο ότι πιστεύουν οι περισσότεροι.

  11. #3248
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Η MS θελει να εξαφανισει τον ανταγωνισμο με μεγαλο οπλο το gamepass ως προς αυτο. Αυτη ειναι η επιθυμια της. Δεν μπλεκω κατι. Προφανως και αν τα ισοπεδωσει ολα θα σε βαζει να πληρωσεις παραπανω με τον Α ή Β τροπο. Εμενα με ενδιαφερει να αποτυχει το βασικο οπλο της ως προς αυτον τον σκοπο, αρα το gamepass. Και οταν λεω να αποτυχει, εννοω να υπαρχει μεν, αλλα μην φτασει στην επιτυχια εκεινη που θα κανει την MS να στησει μια αυτοκρατορια γυρω απο αυτο και να αγορασει ολη τη βιομηχανια.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Lefteris_X (16-02-2024),Slay (16-02-2024)

  13. #3249
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Εγώ πιστεύω ότι τα 4 παιχνίδια είναι ένα τεστ τι μπορεί να πουλήσει κ ποσό χρήμα μπορεί να βγάλει από άλλου .
    Όπως κ στο PlayStation με την επιτυχία του helldivers 2 στο steam αρχίζει να βλέπει με άλλο μάτι την κυκλοφορία παιχνίδιων στο PC τουλάχιστον .
    Πάντως τα παιχνίδια που έδωσε το Xbox για το Xbox είναι παλιά το sea of thieves είναι 5 χρόνια τώρα ,το μόνο που είχα ασχοληθεί αρκετές ωρες κ αυτό το καιρό είναι πλήρης πιστεύω θα τα πάει καλά στο PlayStation ένα παιχνίδι που έχει φανατικό κοινό λόγω τις φύσης του αλλά δεν είναι για όλους μιας κ είναι χωρίς ιστορία (έχει κάτι μικρές μέσα στο παιχνίδι ) δεν υπάρχουν pve servers όποτε δύσκολο ένας παίχτης solo να την βγάλει καθαρή .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  14. #3250
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Ωπ! Δηλαδή είναι μόνο PvP; Τότε εντελώς άκυρο από εμένα.

  15. #3251
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Ωπ! Δηλαδή είναι μόνο PvP; Τότε εντελώς άκυρο από εμένα.
    Το συγκεκριμένο ειναι όλοι μαζί στους servers ,υπάρχει κ ένα που είναι κάτι σαν pve αλλά δεν είναι σαν το κανονικο δεν μπορεις να κανείς τα πάντα κ δεν σου δίνει πολλά όταν κανείς ,είναι γιαυτους που θέλουν να κάνουν Tall Tales .
    Γενικά είναι πολύ ωραίο παιχνίδι ειδικά αν έχεις παρέα παλιά έπαιζα πολύ είμαι κ στο discord με μια παρέα 200-300 άτομα είναι Έλληνες ,έχω παιξει πολλές ωρες κ solo πολλά άτομα δεν σε ενοχλούν όταν είσαι μέσα αλλά υπάρχουν κ πολλοί που μπαίνουν να παίξουν PvP.
    Εντωμεταξύ το έχω στο Xbox από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας κ στο steam γιατί μου το έδωσαν δωρεάν (νομίζω το έδωσε σε όλους τότε ),είμαι κ στο sea of thieves insider (είναι το παιχνίδι με τα μελόντικα update μέσα ) δινει καθε βδομάδα κάποια δωράκια αν μπεις για μια ώρα .
    Λογικά το παιχνίδι θα είναι cross play όποτε όσοι έπαιζαν pc κ Xbox θα έχουν όλα όσα είχαν χωρίς να ξεκινήσουν από την αρχή ,όχι ότι έχει σημασία μόνο skin κ τίτλοι είναι όλοι είναι ίση στο παιχνίδι δεν έχει κάτι να σε κάνει ποιο δυνατό .
    Όσο αφορά το cod που είπατε πριν δεν θα το βάλει στο Gamepass γιατί να μην το βάλει , παιρνεις μόνο την στάνταρ έκδοση ,όποτε θα βγει χρήμα με αγορά επιπλέον pack κ season κ εκεί είναι όλα τα λεφτά .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  16. #3252
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Δυστυχώς απεχθάνομαι θανάσιμα τα παιχνίδια PvP. Όχι τώρα, αλλά ανέκαθεν.

  17. #3253
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default Xbox Series S | X

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Δυστυχώς απεχθάνομαι θανάσιμα τα παιχνίδια PvP. Όχι τώρα, αλλά ανέκαθεν.
    Καλά να ήταν μόνο αυτό ,γενικά το παιχνίδι είναι για λίγους πρέπει να το αγαπάς το συγκεκριμένο για να παίξεις ,όλα όσα κανείς είναι χρονοβόρα κ δύσκολα αν δεν το μαθεις από να πάρεις ένα quest να βρεις το νησί να βρεις το θησαυρό ,να τον πας στο ship να πας να το πουλήσεις κ φαντάσου για να πεις ότι κανείς κάτι πρέπει να βρεις αρκετά ,βέβαια σε σχέση με το άδειο παιχνίδι που ήταν στην αρχή τώρα έχει παρά πολλά που μπορεις να κανείς κ να μαζέψεις θησαυρούς .
    Τέλος πάντων κάτσε να το βάλουν πρώτα ,με τρώει η περιέργεια ποσό κόσμο θα μαζέψει από PlayStation
    Edit
    Ο κόσμος που παίζει εδώ κ χρόνια σε αυτό το παιχνίδι δεν τον ενδιαφέρει καθόλου το loot τα event να κάνουν κ μερικούς τίτλους ,μπαίνουν μόνο να διασκεδάσουν.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Christos33; 16-02-2024 at 17:01.

    xbox:Christoforo7s

  18. #3254
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Να ρωτήσω κατι σε αυτούς που έχουν κονσόλα Xbox ,τα update τα κάνει μόνο του ακόμα κ κλειστεί να έχεις την κονσόλα ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  19. #3255

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Να ρωτήσω κατι σε αυτούς που έχουν κονσόλα Xbox ,τα update τα κάνει μόνο του ακόμα κ κλειστεί να έχεις την κονσόλα ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Αν θυμαμαι καλα στις ρυθμισεεις οριζεις εσυ αν θες να κανει update αυτοματα οταν ειναι κλειστη η κονσολα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to thanosa75 For This Useful Post:

    Christos33 (21-02-2024)

  21. #3256
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by thanosa75 View Post
    Αν θυμαμαι καλα στις ρυθμισεεις οριζεις εσυ αν θες να κανει update αυτοματα οταν ειναι κλειστη η κονσολα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Α οκ δλδ κ κλειστεί κονσόλα είναι σε αναμονή ,μάλλον θα το έχω βάλει γιατί δεν βλέπω ποτέ update ,κάπου με μπερδεύει το μενού του Xbox αν κ λειτουργεί πολύ καλύτερα από το PlayStation σε κάποια θέματα όπως για παράδειγμα το update.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  22. #3257
    Elite drifterx's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    648
    Name
    Μάνος

    Default

    Θα σου πω γιατί την εχω πατήσει και νευρίασα.

    Στα options έχεις 2 επιλογές:

    1) ENERGY SAVING (υποτίθεται ότι κλείνει η κονσόλα εντελώς)

    2) SLEEP (που υποτίθεται την αφήνει ενεργή να κατεβάζει updates κτλ, σαν το rest mode του ps5)

    Οι βλαμμένοι της ms μετά από ένα πρόσφατο update, έδωσαν τη δυνατότητα στην κονσόλα να κατεβάζει update ακόμη και με την πρώτη επιλογή (που παλιά ΔΕΝ ίσχυε)
    Το αποτέλεσμα ήταν για εμένα που σκεπάζω τις κονσόλες μετά τη χρήση τους, να υπερθερμανθεί αφού δούλευε κανονικά και μέσα στο σκέπασμα ανέβασε θερμοκρασία.

    Μετά από αυτό το συμβάν, όταν την κλείνω τη βγάζω και από τη πρίζα να είμαστε σίγουροι.

  23. The Following User Says Thank You to drifterx For This Useful Post:

    Christos33 (21-02-2024)

  24. #3258
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by drifterx View Post
    Θα σου πω γιατί την εχω πατήσει και νευρίασα.

    Στα options έχεις 2 επιλογές:

    1) ENERGY SAVING (υποτίθεται ότι κλείνει η κονσόλα εντελώς)

    2) SLEEP (που υποτίθεται την αφήνει ενεργή να κατεβάζει updates κτλ, σαν το rest mode του ps5)

    Οι βλαμμένοι της ms μετά από ένα πρόσφατο update, έδωσαν τη δυνατότητα στην κονσόλα να κατεβάζει update ακόμη και με την πρώτη επιλογή (που παλιά ΔΕΝ ίσχυε)
    Το αποτέλεσμα ήταν για εμένα που σκεπάζω τις κονσόλες μετά τη χρήση τους, να υπερθερμανθεί αφού δούλευε κανονικά και μέσα στο σκέπασμα ανέβασε θερμοκρασία.

    Μετά από αυτό το συμβάν, όταν την κλείνω τη βγάζω και από τη πρίζα να είμαστε σίγουροι.
    Κλαιω τώρα κατάλαβα την πρώτη επιλογή έχω γιαυτο κατεβάζει τα update
    Πήγα να κατεβασω τα το μεγάλο update 80 gb για το sea of thieves κ μπαίνει κανονικά στο παιχνίδι λέω πως γίνεται μετά κατάλαβα ότι κλειστό κατέβασε update γιαυτο ρώτησα πως λειτουργεί.
    Τελικά κ αυτοί τα ίδια κλείνεις την κονσόλα κ αυτή λειτουργεί κανονικά ,στο ps5 το βάζεις σε αναμονή δεν κατεβάζει τίποτα μια χαρά το πάνε .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  25. #3259
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Βγήκαν η ημερομηνίες που θα έρθουν τα Xbox παιχνίδια στο PlayStation .

    Pentiment - PS4, PS5, Switch on Feb 22

    Hi-Fi Rush - PS5 on Mar 19

    Grounded - PS4, PS5, Switch on April 16

    Sea of Thieves - PS5 on April 30


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  26. #3260
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Συνοπτικες διαδικασεις...



    Σε κανα τριμηνο θα ερθουν και τα επομενα...

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •