Page 70 of 165 FirstFirst ... 206066676869707172737480120 ... LastLast
Results 1,381 to 1,400 of 3294

Thread: Xbox Series S | X

  1. #1381
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    @psx3 συμφωνω με οσα λες με μια μικρη ισως διαφωνια στο USA που λες οτι ειναι ΧΒΟΧ land. Δεν νομιζω ρε συ. Οτι θα θελανε να ειναι θα θελανε. Οτι ηταν επι εποχης 360 ηταν. Αλλα τωρα, επι εποχης PS4 εχει αλλαξει το τροπαρι. θα συμφωνησω οτι εκει ειναι πιο πιθανο το swing vote αλλα ηδη το PS4 εχει στεριωσει σε μεγαλο βαθμο και εκει περα.

    Οπως και να εχει δεν ευχομαι να ειναι ακριβοτερο το PS5 ετσι, μην παρεξηγηθω, δεν ειμαι ηλιθιος. Απλα δεν θα μου ερθει ουρανοκατεβατο, that is all
    Δεν διαφωνώ για κονσόλες της Sony που πήγαν τρένο από την πρώτη μέρα (PS1/PS2/PS4), αλλά και πάλι η αναλογία XBOX vs PS είναι σαφέστατα μειωμένη συγκριτικά με την αντίστοιχη αναλογία της Ευρώπης.



    Είναι άλλη αγορά η Αμερική με άλλα γούστα (μέχρι και τα εξώφυλλα των παιχνιδιών τα κάνουν πιο «επιθετικά» για το αμερικάνικο -guns blazing- κοινό).

    Και στην Ιαπωνία σίγουρα έχουν πουληθεί αρκετά PS4, δεν είναι ότι το σνομπάρουν εντελώς α λα XBOX, αλλά κι αυτοί έχουν τις προτιμήσεις τους.

    ΥΓ: Με πρόλαβε ο Λεωνίδας. Προφανώς και το XB1 το τιμάει η Αμερική σε αναλογία 50:50 με το σενιάρισμα που έφαγε (αφαίρεση always online DRM/Kinect, price drops, BC, Game Pass), με την ίδια λογική που και η Ευρώπη τίμησε το (αποτυχημένο αρχικά) PS3 (ειδικά από τα μέσα της γενιάς και έπειτα με τις διορθωτικές κινήσεις της Sony).

  2. #1382
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,990
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Δεν θα είναι ακριβότερο, δεν μπορεί να είναι μετά από τόσο καιρό που δεν δίνει τιμή, το είχα πει ότι η κόντρα τους ίσως μας δώσουν χαμηλές τιμές κ δεν το έχω απίθανο να πάρουμε κονσόλα ποιο φτηνή, έστω κ 50 ευρώ (θα μας βγει το δεύτερο χειριστήριο).

    Το 300 του S, ίσως μας δώσει το digital PS5 σε τιμή κοντινή 350 ευρώ.
    @psx3 Δυστυχώς το only Digital έρχεται κ μάλιστα με γρήγορους ρυθμούς, αν αρχίσει σιγά σιγά να μπαίνουν κ υπηρεσίες όπως το xbox cloud (σίγουρα κάποια στιγμή θα βγάλει κ το δικό της η Sony) δεν θα χρειαστεί ούτε κονσόλα (πιστεύω αυτό να αργήσει).
    Edit
    Διαβάζω ότι το Xbox All Access 25 ευρώ για το S κ 35 ευρώ για το X θα έρθει σε πολλές χώρες αν όχι σε όλες, λέτε να το δούμε Ελλάδα;
    Βέβαια δεν ξέρω αν αυτές θα είναι η τιμές 100%, αλλά δεν είναι κ άσχημο ένα πάγιο να πάρεις κονσόλα αν δεν υπάρχουν φράγκα.
    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 08-09-2020 at 15:46.

    xbox:Christoforo7s

  3. #1383
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Το 300 του S, ίσως μας δώσει το digital PS5 σε τιμή κοντινή 350 ευρώ.
    @psx3 Δυστυχώς το only Digital έρχεται κ μάλιστα με γρήγορους ρυθμούς, αν αρχίσει σιγά σιγά να μπαίνουν κ υπηρεσίες όπως το xbox cloud (σίγουρα κάποια στιγμή θα βγάλει κ το δικό της η Sony) δεν θα χρειαστεί ούτε κονσόλα (πιστεύω αυτό να αργήσει).
    Ναι, εκεί πάει το πράγμα δυστυχώς. Όλα στο cloud με streaming και πλήρης κατάργηση της ιδιοκτησίας (σε hardware & software). Και εκεί την ίδια θέση έχω για το PS Now συγκριτικά με το xCloud, καμία διαφορά για μένα σαν concept.

    Προφανώς και δεν θα έχουν πειρατεία έτσι, αλλά δεν θεωρώ ότι η πειρατεία είναι μεγάλο πρόβλημα στις μέρες μας. Εποχές PS1/2 πήγαινε σύννεφο, στο PS3 ζόρισε αρκετά η φάση (4 χρόνια έμεινε άσπαστο) και σε αυτή την γενιά ακόμα πιο ζόρι με τα PS4/XB1/Switch.

    Μην ξεχνάμε ότι έτσι όπως τα έχουν κάνει τα παιχνίδια (patches, trophies, cloud saves) και πως κονομάνε (online/MTX) η πειρατεία πρακτικά αποθαρρύνεται για την συντριπτική πλειοψηφία εκεί έξω.

    Να νιώσω δηλαδή άσχημα αν πουλήσω π.χ. το GTA5 μεταχειρισμένο; Ενώ η Rockstar έχει πουλήσει 130 (!!!) μύρια κόπιες και της τυπώνει χρήμα δίχως αύριο το GTA online; Αυτοί να νιώσουν άσχημα, που δεν βγάλανε ποτέ PS4 Pro patch! Εμ τι ανάγκη έχουν, αφού σου λέει πάμε τρένο.

    Ψιλοχέστηκαν αν το πάρεις καινούριο ή μεταχειρισμένο, Shark cards θέλουν να αγοράζεις, τότε είσαι καλό πελατάκι για αυτούς. Δείτε την Nintendo που κρατάει τιμές στο 50άρικο σταθερά για χρόνια και ούτε που λέει τίποτα για μεταχειρισμένα.

    Το αίσχος δε για μένα είναι που κάποιοι (PCάδες κυρίως) εξισώνουν τα μεταχειρισμένα με την πειρατεία (Mental Gymnastics 101). Να ψοφήσει η (physical) κατσίκα του γείτονα, επειδή αυτοί δεν έχουν δικιά τους -πλέον-; Μην τσιμπάτε σε ενοχικά σύνδρομα.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to psx3 For This Useful Post:

    gRim (08-09-2020),Slay (08-09-2020)

  5. #1384
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Ενταξει τουλαχιστον ξερουμε οτι κατα 99%τα 100
    Η δυνατες κονσολες θα εχουν ενα 50αρικο διαφορα μεταξυ τους
    Η πανω η κατω

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    To οτι λεει 1440ρ 60 fps - 120 fps, μην το δενεις. Αυτες οι επιδοσεις ειναι κατω απο προυποθεσεις. 120 fps μπορουν να βγαλουν και το Pong στο PS2 αμα θελουν (λεω εγω τωρα μια βλακεια μη σταθειτε σε αυτο πληζ... ).
    Το series s παντως το χbox one x
    Το πεταει στα σκουπιδια απο υπολογιστικη δυναμη
    Μην γραφουμε οτι να ειναι
    Μπορει να μην εχει επιδοσεις series x
    Αλλα τα παιχνιδια σε χαμηλοτερη αναλυση, καλυτερα θα τα παιζει απο την προηγουμενη γενια.

  6. #1385
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,114
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Θα έλεγα να περιμένουμε μερικά συγκριτικά. Μπορεί να έχει καλύτερο feature set, αλλά δεν πιστεύω ότι θα πετάει στα σκουπίδια το 1Χ.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. #1386
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Θα έλεγα να περιμένουμε μερικά συγκριτικά. Μπορεί να έχει καλύτερο feature set, αλλά δεν πιστεύω ότι θα πετάει στα σκουπίδια το 1Χ.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τα τεχνικα του χαρακτηριστικα ειναι καλυτερα απο το χβοχ ονε x
    Απλα το χβοχ ονε χ το βαφτισανε τα αλανια της μικροσοφτ σαν τη δυνατοτερη κονσολα εκει εξω
    Αλλα ξεχασανε να μας που οτι και αυτο παρεμεινε με τους ιδιους αδυναμους jaquar επξεργαστες που μαστισαν για τα καλα την γενια που μας φευγει

    Αυτους φορουσε
    8-core Jaguar "Evolved" CPU at 2.3GHz

  8. #1387
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,273
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Ενταξει τουλαχιστον ξερουμε οτι κατα 99%τα 100
    Η δυνατες κονσολες θα εχουν ενα 50αρικο διαφορα μεταξυ τους
    Η πανω η κατω

    - - - Updated - - -



    Το series s παντως το χbox one x
    Το πεταει στα σκουπιδια απο υπολογιστικη δυναμη
    Μην γραφουμε οτι να ειναι
    Μπορει να μην εχει επιδοσεις series x
    Αλλα τα παιχνιδια σε χαμηλοτερη αναλυση, καλυτερα θα τα παιζει απο την προηγουμενη γενια.
    Τι εννοεις δεν καταλαβα? Τι εγραψα που ειναι "οτι ναναι"? Σε ποιο σημειο εκανα συγκριση S με Χ? Το μονο που εκανα ειναι να ρωτησω κατα ποσο ειναι καλυτερο. Πραγμα που ακομα δεν ξερουμε εφολης της υλης τουλαχιστον απο οτι καταλαβα. Επισης οσο θα εχει 4Κ 60 fps το PS5 και το Χ αλλο τοσο θα εχει 1440ρ και 60 fps το series S... τουτεστην και αν κρινω απο τα πρωτα δειγματα, μαλλον περισσοτερο 1440p και 30 καρε θα εχει και 1080ρ και 60 καρε. Βεβαια δεν ξερουμε ακριβως τα specs οποτε δεν λεω μεγαλη κουβεντα.

  9. #1388
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,990
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Νομίζω κ το S δεν είναι όλα καινούργια, αλλά έχει όλα τα καινούργια χαρακτηριστικά εκτός 4k ανάλυση.
    Βέβαια εδώ αρχίζει η απορία στα next game τις MS σε δύο χρόνια υπάρχει στο πλάνο το S η πας πάει κάθε δύο χρόνια σε άλλη κονσόλα, πάρτε τώρα το S κ σε δύο χρόνια πάτε κ στο X.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 08-09-2020 at 16:53.

    xbox:Christoforo7s

  10. #1389
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Τι εννοεις δεν καταλαβα? Τι εγραψα που ειναι "οτι ναναι"? Σε ποιο σημειο εκανα συγκριση S με Χ? Το μονο που εκανα ειναι να ρωτησω κατα ποσο ειναι καλυτερο. Πραγμα που ακομα δεν ξερουμε εφολης της υλης τουλαχιστον απο οτι καταλαβα. Επισης οσο θα εχει 4Κ 60 fps το PS5 και το Χ αλλο τοσο θα εχει 1440ρ και 60 fps το series S... τουτεστην και αν κρινω απο τα πρωτα δειγματα, μαλλον περισσοτερο 1440p και 30 καρε θα εχει και 1080ρ και 60 καρε. Βεβαια δεν ξερουμε ακριβως τα specs οποτε δεν λεω μεγαλη κουβεντα.
    Ας ειμαστε λιγο αντικειμενικοι παντως
    Μια χαρα τεχνικα χαρακτηριστικα εχει η κονσολα για τα λεφτα που τη δινουν
    Αν δεν εκανε τεραστια φαουλ στο παρελθον η μαικροσοφτ(και δυστυχως τα συνεχιζει)
    Μπορει να μιλαγαμε για διαφορετικες συνθηκες αυτη την στιγμη στον τομεα της gaming σκηνης
    Last edited by spartan; 08-09-2020 at 17:35.

  11. #1390
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    @spartan

    Μια GCN GPU των 6TF είναι και καλύτερη και χειρότερη από μια RDNA2 GPU των 4TF, ανάλογα τι θες να κάνεις. Δεν είναι φάση Jaguar vs Zen 2, όπου η Zen μικροαρχιτεκτονική υπερέχει στα πάντα και δεν έχει κανένα μειονέκτημα.

    Θα γράψω αναλυτικά τι και πως όταν έρθει η ώρα... δεν θέλω να γράψω τίποτα πάνω σε ημιτελή specs. Μια πρώτη εικόνα την έχω στο μυαλό μου πάντως.

  12. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    spartan (08-09-2020)

  13. #1391
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    @spartan

    Μια GCN GPU των 6TF είναι και καλύτερη και χειρότερη από μια RDNA2 GPU των 4TF, ανάλογα τι θες να κάνεις. Δεν είναι φάση Jaguar vs Zen 2, όπου η Zen μικροαρχιτεκτονική υπερέχει στα πάντα και δεν έχει κανένα μειονέκτημα.

    Θα γράψω αναλυτικά τι και πως όταν έρθει η ώρα... δεν θέλω να γράψω τίποτα πάνω σε ημιτελή specs. Μια πρώτη εικόνα την έχω στο μυαλό μου πάντως.
    Εγω παντως στο υποτιθεμενο δυνατοτερο xbox one x ειδα τα περισσοτερα παιχνιδια που τρεχανε σε κλειδωμενη αναλυση 4κ να τρεχουν χειροτερα σε σχεση με το ps4 pro
    Να γραψεις φιλε μου.Η γνωση μονο καλο κανει για ολους μας εδω μεσα

  14. The Following User Says Thank You to spartan For This Useful Post:

    psx3 (08-09-2020)

  15. #1392
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,990
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Λοιπόν από μια γύρα που έκανα στο Net η τιμή δελεάζει κόσμο, από την άλλη βλέπεις πόσο ενημερωμένος είναι ο κόσμος γιατί να πάρεις το S λέει αφού θα βγει το X κ μιλάει για το one S .
    Εδώ Ελλάδα το xbox τρώει καπέλο όπως το ps4 η θα το δούμε με τιμές Ευρώπης;

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  16. #1393
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Λοιπόν από μια γύρα που έκανα στο Net η τιμή δελεάζει κόσμο, από την άλλη βλέπεις πόσο ενημερωμένος είναι ο κόσμος γιατί να πάρεις το S λέει αφού θα βγει το X κ μιλάει για το one S .
    Εδώ Ελλάδα το xbox τρώει καπέλο όπως το ps4 η θα το δούμε με τιμές Ευρώπης;

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το one X είχε βγει κανονικά στα 499€ αλλά μετά από λίγο καιρό έφαγε καπέλο 20€ η 30€ δεν θυμάμαι ακριβώς

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  17. #1394
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,990
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Το one X είχε βγει κανονικά στα 499€ αλλά μετά από λίγο καιρό έφαγε καπέλο 20€ η 30€ δεν θυμάμαι ακριβώς

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Βασικά εγώ το πήρα χωρίς καπέλο αλλά δεν ήταν ακριβώς κατάστημα, τώρα που το είπες το one Χ έκανε 499 κ βλέπεις τώρα το S να είναι 299 φαίνεται πραγματικά απίστευτη τιμή για καινούργια κονσόλα.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  18. #1395
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default



    10 Νοεμβρίου και επίσημα
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  19. The Following 5 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    Christos33 (08-09-2020),mihalis13 (08-09-2020),obione (08-09-2020),PDS (08-09-2020),spartan (09-09-2020)

  20. #1396
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,990
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Ωραίος αυτό το λέγανε από το πρωί αλλά δεν το είχα δει πουθενά επίσημα.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  21. #1397
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,273
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Ας ειμαστε λιγο αντικειμενικοι παντως
    Μια χαρα τεχνικα χαρακτηριστικα εχει η κονσολα για τα λεφτα που τη δινουν
    Αν δεν εκανε τεραστια φαουλ στο παρελθον η μαικροσοφτ(και δυστυχως τα συνεχιζει)
    Μπορει να μιλαγαμε για διαφορετικες συνθηκες αυτη την στιγμη στον τομεα της gaming σκηνης
    Και παλι δεν καταλαβαινω πανω σε τι πατας και μου κες «ας ειμαστε λιγο αντικειμενικοι». Δεν ξερω αν υπονοεις κατι, ουδεποτε ειπα οτι το μηχανημα δεν ειναι καλο για τα λεφτα του. Θεωρω οτι ΟΛΕΣ οι κονσολες θα δοθουν με χασουρα για τις εταιρειες. Οποτε αυτοματως ολες ειναι μια χαρα για τα λεφτα που θα τις αγορασουμε.

    Απο εκει και περα το τι σημαινουν τα σπεκς αυτα μπροστα στην πολιτικη της εταιρειες και τι θα κανει με αυτα τα σπεκς ειναι μια αλλη ιστορια. Και τα PC εχουν τρομερα σπεκς αλλα κανεις δεν τα εκμεταλλευεται με τον τροπο που θα επρεπε και ποτε δεν βλεπεις τις πεαγματικες τους δυνατοτητες.

    Ακομα ειναι νωρις, δεν ξερπυμε καν τα φουλ σπεκς. Αυτο ειπα. Δεν ξερω σε τι ακριβως δεν ημουν αντικειμενικος ή ελεγα οτι ναναι.

  22. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    obione (08-09-2020)

  23. #1398
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,990
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Το μόνο που μείνει είναι να δούμε κ κανένα gameplay από τις κονσόλες τις MS κ την τελική τιμή του X.
    Για να δούμε θα μας κάνει καμία έκπληξη στην τιμή κ μας να μας φτιάξει, γιατί όσο να ναι το S μας έφτιαξε την μέρα, είχα αρχίσει να ξεχνάω εντελώς το xbox με το S όμως με έφτιαξε το θέλω σαν δεύτερη κονσόλα, να δω κ λίγο gameplay κ νομίζω θα με ψήσει.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  24. #1399

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Ας ειμαστε λιγο αντικειμενικοι παντως
    Μια χαρα τεχνικα χαρακτηριστικα εχει η κονσολα για τα λεφτα που τη δινουν
    Αν δεν εκανε τεραστια φαουλ στο παρελθον η μαικροσοφτ(και δυστυχως τα συνεχιζει)
    Μπορει να μιλαγαμε για διαφορετικες συνθηκες αυτη την στιγμη στον τομεα της gaming σκηνης
    Προσωπικη αποψη αυτο που θα πω αλλα κονσολα που κυκλοφορει κοντα στο 2021(ανεξαρτητως εταιρειας),discless με μολις 500GB χωρου(αρα ακομα λιγοτερα διαθεσιμα),την θεωρω epic fail.
    Και σε αυτο δεν βοηθαει και το ειδος του σκληρου δισκου το οποιο θα ειναι και ακριβο για αναβαθμιση(αν στο επιτρεπει,γιατι στα xbox one η MS σε πεταει εκτος εγγυησης αν αλλαξεις δισκο).
    Αν τωρα το SeriesS ειχε BR δισκο και 1TB,τοτε ναι χαλαλι και τα χειροτερα specs απο πλευρας αποδοσης).

    Τα ιδια πανε και για την Sony με τον κατω των 900GB σκληρο δισκο.

    Οταν δηλαδη τα παιχνιδια εχουν φτασει να ξεπερνανε τα 100GB,το να βλεπεις τοσο μικρους χωρους ειναι το λιγοτερο αστεια.

    Ασε που στην πραξη ο μονος κερδισμενος απο ολες αυτες τις διαφορετικες κονσολες για αλλη μια γενια θα ειναι το Digital Foundry ,που απο τωρα τριβουν τα χερια τους,αφου η MS τους εδωσε ακομα περισσοτερο δωρεαν περιεχομενο για να ασχοληθουν με συγκρισεις κονσολων.

  25. #1400
    Advanced Member De-lee_GR's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    521
    PSN ID
    De-Lee_GR

    Default

    Χωρίς να είμαι ειδικός, πιστεύω πως ούτε το 1 tb θα είναι αρκετό εάν σκεφτεί κανείς τον όγκο των next gen παιχνιδιών. Έχουν ήδη πει για την έξτρα μνήμη που θα μπορείς να βάλεις στο series x (τύπου memory card) γιατί όχι και στο s;
    Εγώ προσωπικά από την στιγμή που δεν ήμουν ποτέ fan σε παιχνίδια uncharted κτλ αλλά μου άρεσαν τα αθλητικά, εξομοιωτές κτλ., θα ξεκινήσω με series x αυτή την φορά λόγω και του fs 2020 κρατάω το ps4 pro και στην πορεία βλέπουμε

    Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •