Page 58 of 164 FirstFirst ... 84854555657585960616268108158 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 3262

Thread: Xbox Series S | X

  1. #1141
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Δεν διαφωνώ.
    Όπως ξέρετε όμως, τα τσιπ δεν είναι καρπούζια δηλαδή καρπούζι μεγάλο, καρπούζι μικρό.
    Δεν γίνεται να έχεις το SoC του XsX και μετά να φτιάξεις ένα ίδιο, ολόιδιο σε αρχιτεκτονική, αλλά μικρότερο SoC (μικρότερο σε δύναμη, μέγεθος, ρεύμα κλπ).

    Απαιτεί διαφορετική σχεδίαση. Διαφορετικά ρεύματα. Διαφορετικά data path, διαφορετικά pins = διαφορετική motherboard.


    Οπότε;

    Καταλήγουμε ότι θα έχουμε (εννοώ: καταλήγουμε μεταξύ μας στην κουβέντα) ότι θα έχουμε 2 διαφορετικά SoC;

    Slay, δεν προλογίζω ότι ντε και καλά θα αφαιρεθεί το RT από το XsS.
    Αλλά δεν μπορώ να προλογίσω ότι ντε και καλά θα εμπεριέχεται.

    Όσο για το "δαπανηρή" μην είσαι απόλυτος.

    Κανείς μας δεν ξέρει τι σόι deal(s) έχει κάνει με το/τα εργοστάσιο/α η MS.
    Μπορεί να της έρχεται φθηνή η παραγωγή 2 διαφορετικών SoC.
    Μπορεί όχι.

    Ουδείς ξέρει.
    Ρε συ η amd έχει μια αρχιτεκτονική που περιλαμβάνει το rt. Το να πας να το βγάλεις σημαίνει σχεδιάζεις άλλη αρχιτεκτονική, άλλο τσιπ. Αυτό είναι πολύ ακριβο. Οπότε θα μπορούσες απλά να το απενεργοποιήσεις λόγω αστάθειας. Αλλά εάν είναι σταθερό στα 52 cu, η λογική λέει ότι θα είναι και στα 20, οπότε δεν κερδίζεις κάτι πέρα ίσως από μικρότερη κατανάλωση και θερμικό φορτίο.

    Αλλά και πάλι εάν μπορείς να τροφοδοτήσεις και να ψύξεις επαρκώς 52 cu , δεν είναι δύσκολο να το κάνεις με 20.

    Στο οικονομικό τώρα και βέβαια σε συμφέρει στο ίδιο waffer να έχεις 2-3 φορές περισσότερες Apu.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #1142
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Άρα καταλήγουμε ότι τυπικά θα έχει HW RT, αλλά μάλλον θα είναι πολύ αδύναμο και με αμφίβολη αξιοποίηση.
    Στις μικρότερες αναλύσεις που στοχεύει το xss , μπορεί να είναι επαρκές. Άλλωστε μπορείς να κάνεις render εσωτερικά σε μικρότερη ανάλυση από αυτή του frame buffer.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  3. #1143
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    @Slay

    Ναι, η αλήθεια είναι ότι δεν συμφέρει να κάθεσαι να ξηλώνεις κομμάτια που είναι deeply integrated στην αρχιτεκτονική, ακόμα κι αν δεν τα χρειάζεσαι. Το πολύ-πολύ να τα απενεργοποιήσουν με κανά fuse, αλλά τα transistors θα είναι εκεί ακόμα.

    π.χ. ο Jaguar (και ο Zen 2) έχει δυνατότητα εκτέλεσης 16-bit & 32-bit x86 κώδικα, παρ' όλο που όλα τα current-gen games είναι 64-bit (κυρίως λόγω RAM addressing, αλλά και λόγω βελτιωμένου σετ εντολών/registers). Δεν έκατσαν να το ξηλώσουν, γιατί μάλλον δεν αξίζει ο κόπος.

    Νομίζω μόνο η MS χρειάζεται το 32-bit κομμάτι και αυτό λόγω OG XBOX BC (αν δεν τα έχουν κάνει recompile σε 64-bit κώδικα, όπως έκαναν με τον PowerPC του 360).

  4. #1144
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Περι Gamepass ο λόγος, πιστεύω ότι διατυπώνει μια ενδιαφέρουσα άποψη, που συμμερίζομαι και εγώ, και μάλλον αρκετοί ακόμα εδώ μέσα.



    Και βέβαια έχουμε και αυτό από δημοσιογράφο που είναι ποιο κοντά στο Xbox, που απλα λέει την πικρή αλήθεια. Ποιότητα Sony και Gamepass δεν πανε μαζί.


  5. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    psx3 (10-08-2020)

  6. #1145
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Έχετε ακούσει για συνεργασία με Samsung;
    Γιατί κάτι μου φάνηκε ειδα με το καινούργιο κινητό της Samsung κ αν ισχύει μάλλον θα είναι για το xcloud αλλιώς τι άλλο μπορεί να ήταν για κινητά.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  7. #1146
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Έχετε ακούσει για συνεργασία με Samsung;
    Γιατί κάτι μου φάνηκε ειδα με το καινούργιο κινητό της Samsung κ αν ισχύει μάλλον θα είναι για το xcloud αλλιώς τι άλλο μπορεί να ήταν για κινητά.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    https://news.xbox.com/en-us/2020/08/...-more-players/

  8. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    Christos33 (10-08-2020)

  9. #1147
    PS4forums Addict nickolas82's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Αθήνα(προς το παρόν)
    Posts
    1,438
    PSN ID
    nickolas82
    Name
    Νίκος

    Default

    Το postαρα και στο thread του PS5 αλλά επειδή κολλάει και εδώ (τονίζεται πάντα ότι βασίζεται σε ΦΗΜΕΣ).....

    PS5 to Cost More Than XSX While Struggling More with Multiplatform Games in Performance, Says Insider

    https://wccftech.com/ps5-to-cost-mor...-says-insider/


    "I'll just say the Xbox Series X is by far more powerful than the PS5 if we're just talking raw power, multi-platform games will run better there, it is something people are going to have to prepare themselves for. Add to this Microsoft are ready to lowball Sony when it comes to price. They can more easily make a sacrifice and get back profits from Game Pass than console sales than Sony can from that comparatively."

    "PS5 is easier to develop for overall and Sony has very talented studios behind it that will get the most out of the PS5, that I have no doubts about either.........But when it comes to cross-platform games, they will end up performing a lot better on Xbox Series X. Xbox Series X will have the tech advantage over PS5, and it will be more than marginal."

    "The basic gist of what I've heard is the PS5 is really good to work on for games exclusive to it, but in practice the specs kinda' get weird for multi-platform games. If multi-plat the usage of PS5's SSD systems does help a bit, but not to the fullest, and I've heard some dev friends talk a bit about the struggle PS5 has for 1080p games running 60fps still, while Xbox Series X doesn't have the same problem and can push above that even in most cases"

    "but I hear something that's going to make this generation a bit interesting is the PS5 & Xbox Series X's focus in other areas are going to make multi-platform games "interesting" this generation, to the point we may actually see less of them and far more games coming to one platform or the other (plus PC), as it's actually kinda' hard to make a game optimal for both platforms due to where they're a bit differently focused."


    "Okay, so I guess I'll just come clean here... I'm talking about Resident Evil Village. The game's terrible performance at the PS5 reveal event with the terrible frame rate*present in the trailer*was kinda the current status of the game on PS5 as of a few months ago. The thing is, apparently the game runs perfectly on Xbox Series X, they've been having some troubles getting the frame rate stable on PS5 (which as Sony had a rule to record the PS5 event gameplay on PS5, lead to the weird frame showing in that trailer). But it's running in the RE Engine, and they'll be making more optimizations to take advantage of the game there."

    Βέβαια δεν είδαμε κάτι τέτοιο από τις δύο παρουσιάσεις παιχνιδιών αλλά βασικά λέει αυτό που λίγο πολύ αναμένεται με βάση πάντα τις φήμες.
    Ότι δηλαδή μάλλον θα δούμε ένα πιο φθηνό XBSX από το PS5 και μάλιστα να μπορεί να τρέχει τα multi αρκετά καλύτερα λόγο δύναμης και τα multi να δυσκολεύονται να προσαρμοστούν και στις δύο κονσόλες λόγο διαφορετικής προσέγγισης. Εννοείται πάντα ότι τα first party της Sony αναμένεται να ρίχνουν σαγόνια μιας και θα εκμεταλλεύονται πλήρως τις ιδιαιτερότητες του



    Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk

  10. #1148
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    "PS5 & Xbox Series X's focus in other areas are going to make multi-platform games "interesting" this generation, to the point we may actually see less of them and far more games coming to one platform or the other (plus PC), as it's actually kinda' hard to make a game optimal for both platforms due to where they're a bit differently"


    Όταν τα έλεγα, κάποιοι μου έλεγαν "υπερβάλλεις, απλώς θα κόψουν σε ποιότητα και θα τρέχουν μια χαρά τα παιχνίδια και στο Xbox".

    Ενώ εγώ υποστήριζα "οι 3rd party devs θα είναι σε δίλημμα: αν αποφασίσουν πραγματικά να εκμεταλλευτούν το PS5 (λόγω SSD+controller) το παιχνίδι ΔΕΝ θα τρέχει στο Xbox. Θα πρέπει να αλλάξει ριζικά".

    Εμφανώς οι devs συγκλίνουν σε αυτό που είπα.

  11. #1149
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    "PS5 & Xbox Series X's focus in other areas are going to make multi-platform games "interesting" this generation, to the point we may actually see less of them and far more games coming to one platform or the other (plus PC), as it's actually kinda' hard to make a game optimal for both platforms due to where they're a bit differently"


    Όταν τα έλεγα, κάποιοι μου έλεγαν "υπερβάλλεις, απλώς θα κόψουν σε ποιότητα και θα τρέχουν μια χαρά τα παιχνίδια και στο Xbox".

    Ενώ εγώ υποστήριζα "οι 3rd party devs θα είναι σε δίλημμα: αν αποφασίσουν πραγματικά να εκμεταλλευτούν το PS5 (λόγω SSD+controller) το παιχνίδι ΔΕΝ θα τρέχει στο Xbox. Θα πρέπει να αλλάξει ριζικά".

    Εμφανώς οι devs συγκλίνουν σε αυτό που είπα.
    Σιγά μην κοιτάξουν τώρα να τρέξουν παιχνίδια για τον ssd του ps5, μόνο τα δικά τις κ οποίους καταφέρει να συνεργαστεί σε αποκλειστικό περιεχομένο, ίσως γιαυτό να κυνηγάει τελευταία να κάνει όσες περισσότερες συνεργασίες μπορεί.
    Αν δεν δούμε πάντως κ τα τελικά προϊόντα με φήμες δουλειά δεν γίνεται κ αερολογίες.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  12. #1150
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default


  13. The Following 3 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    hakoo (11-08-2020),Leon_DiZ (11-08-2020),obione (12-08-2020)

  14. #1151
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by nickolas82 View Post
    Το postαρα και στο thread του PS5 αλλά επειδή κολλάει και εδώ (τονίζεται πάντα ότι βασίζεται σε ΦΗΜΕΣ).....

    PS5 to Cost More Than XSX While Struggling More with Multiplatform Games in Performance, Says Insider

    https://wccftech.com/ps5-to-cost-mor...-says-insider/


    "I'll just say the Xbox Series X is by far more powerful than the PS5 if we're just talking raw power, multi-platform games will run better there, it is something people are going to have to prepare themselves for. Add to this Microsoft are ready to lowball Sony when it comes to price. They can more easily make a sacrifice and get back profits from Game Pass than console sales than Sony can from that comparatively."

    "PS5 is easier to develop for overall and Sony has very talented studios behind it that will get the most out of the PS5, that I have no doubts about either.........But when it comes to cross-platform games, they will end up performing a lot better on Xbox Series X. Xbox Series X will have the tech advantage over PS5, and it will be more than marginal."

    "The basic gist of what I've heard is the PS5 is really good to work on for games exclusive to it, but in practice the specs kinda' get weird for multi-platform games. If multi-plat the usage of PS5's SSD systems does help a bit, but not to the fullest, and I've heard some dev friends talk a bit about the struggle PS5 has for 1080p games running 60fps still, while Xbox Series X doesn't have the same problem and can push above that even in most cases"

    "but I hear something that's going to make this generation a bit interesting is the PS5 & Xbox Series X's focus in other areas are going to make multi-platform games "interesting" this generation, to the point we may actually see less of them and far more games coming to one platform or the other (plus PC), as it's actually kinda' hard to make a game optimal for both platforms due to where they're a bit differently focused."


    "Okay, so I guess I'll just come clean here... I'm talking about Resident Evil Village. The game's terrible performance at the PS5 reveal event with the terrible frame rate*present in the trailer*was kinda the current status of the game on PS5 as of a few months ago. The thing is, apparently the game runs perfectly on Xbox Series X, they've been having some troubles getting the frame rate stable on PS5 (which as Sony had a rule to record the PS5 event gameplay on PS5, lead to the weird frame showing in that trailer). But it's running in the RE Engine, and they'll be making more optimizations to take advantage of the game there."

    Βέβαια δεν είδαμε κάτι τέτοιο από τις δύο παρουσιάσεις παιχνιδιών αλλά βασικά λέει αυτό που λίγο πολύ αναμένεται με βάση πάντα τις φήμες.
    Ότι δηλαδή μάλλον θα δούμε ένα πιο φθηνό XBSX από το PS5 και μάλιστα να μπορεί να τρέχει τα multi αρκετά καλύτερα λόγο δύναμης και τα multi να δυσκολεύονται να προσαρμοστούν και στις δύο κονσόλες λόγο διαφορετικής προσέγγισης. Εννοείται πάντα ότι τα first party της Sony αναμένεται να ρίχνουν σαγόνια μιας και θα εκμεταλλεύονται πλήρως τις ιδιαιτερότητες του

    Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk
    Προσωπικα μονο θετικα μπορω να εκλαβω τα παραπανω. Το οτι θεωρητικα δυσκολευονται οι third party να καταφερουν parity μεταξυ των 2 μηχανηματων σημαινει οτι εχουν πιο unique αρχιτεκτονικες (ειδικα το ps5) σε αντιθεση με την τωρινη γενια. Ποσως με ενδιαφερει αν στο xbsx το framerate και η αναλυση θα ειναι λιγο καλυτερη στα multi, λες και περιμενω τα multi να μου δειξουν τι μπορει να κανει η κονσολα. Οι third party εννοειται οτι θελουν raw power, σημαινει λιγοτερη δουλεια γι αυτους. Δεν εκατσαν ποτε να εκμεταλλευθουν το ps4 που ειχε σημαντικο πλεονεκτημα σε σχεση με το xbone οπως δεν εκατσαν ποτε να εκμεταλλευθουν το xbonex επι της ουσιας που εχει ακομα σημαντικοτερο πλεονεκτημα σε σχεση με το ps4/ps4pro. Απλα τα παιχνιδια ετρεχαν λιγο καλυτερα και στο μεν συστημα και αργοτερα στο δε, ανευ ουσιας πραγματα που δεν ενδιαφερουν κανενα δλδ.
    Ειναι πολυ πιο ελπιδοφορο ενα πιο "εξωτικο" hardware που θα βοηθησει τα internal studios να κανουν παπαδες απο ενα συστημα πιο συμβατικο που θα βοηθησει τους third party να πετυχουν parity και ευκολο porting απο το ενα συστημα στο αλλο.
    Ουτε που με νοιαζει να χασω καποια pixels και frames απο παιχνιδια που ουτως η αλλως δεν θα εκαναν τη διαφορα σε τεχνικο επιπεδο.
    Τωρα για το ποσο μεγαλη θα ειναι η διαφορα στα multi εξαρταται τι εννοουν, αν η "μεγαλη" διαφορα ειναι οπως η διαφορα που εχει το τυπικο multi απο xboxonex vs ps4pro προσωπικα δεν θα μπορουσε να με ενδιαφερει λιγοτερο.


  15. The Following 3 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    Lefteris_X (11-08-2020),obione (12-08-2020),psx3 (11-08-2020)

  16. #1152
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Να πω κάτι άσχετο, όλοι έχουν πάρει γραμμή με το gamepass κ το αγοράζουν ένα ευρώ, φτιάχνουν άλλο account κ έχουν συνέχεια την προσφορά στο ένα ευρώ.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  17. #1153
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Να πω κάτι άσχετο, όλοι έχουν πάρει γραμμή με το gamepass κ το αγοράζουν ένα ευρώ, φτιάχνουν άλλο account κ έχουν συνέχεια την προσφορά στο ένα ευρώ.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Καλά και εγώ μια φορά που δεν την δεχόταν μίλησα το support και αφού μου διευκρίνισαν πως είναι για νέες συνδρομές, του λέω οκ δεν πειράζει.
    Και τελικά από μόνοι τους όχι μόνο μου ενεργοποίησαν την προσφορά αλλά μου έδωσαν επιπλέον 3 μήνες δώρο. Και είχα με 1€ 4 μήνες gamepass.
    Spoiler!

  18. #1154
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Καλά και εγώ μια φορά που δεν την δεχόταν μίλησα το support και αφού μου διευκρίνισαν πως είναι για νέες συνδρομές, του λέω οκ δεν πειράζει.
    Και τελικά από μόνοι τους όχι μόνο μου ενεργοποίησαν την προσφορά αλλά μου έδωσαν επιπλέον 3 μήνες δώρο. Και είχα με 1€ 4 μήνες gamepass.
    Οπότε τσάμπα το δίνουν κ εγώ πήρα ένα μήνα μετά τον άλλο μήνα έκοψα κ μου έδειχνε ξανά αγορά με ένα ευρώ κ ξαναέβαλα για 3 μήνες έτσι την έβγαλα με 3 ευρώ.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  19. #1155
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Οπότε τσάμπα το δίνουν κ εγώ πήρα ένα μήνα μετά τον άλλο μήνα έκοψα κ μου έδειχνε ξανά αγορά με ένα ευρώ κ ξαναέβαλα για 3 μήνες έτσι την έβγαλα με 3 ευρώ.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ναι ρε συ.. Ποτέ δεν έχω πληρώσει φουλ τιμή. Είτε ένα ευρώ το μήνα είτε 3€ για 3 μήνες. Αφού βάζουν συνέχεια προσφορές. Γενικά δεν έχει και παιχνίδια του γούστου μου ή που να μην έχω παίξει οπότε δεν με συμφέρει και να την έχω και μόνιμα ενεργοποιημένη.
    Spoiler!

  20. #1156
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Ναι ρε συ.. Ποτέ δεν έχω πληρώσει φουλ τιμή. Είτε ένα ευρώ το μήνα είτε 3€ για 3 μήνες. Αφού βάζουν συνέχεια προσφορές. Γενικά δεν έχει και παιχνίδια του γούστου μου ή που να μην έχω παίξει οπότε δεν με συμφέρει και να την έχω και μόνιμα ενεργοποιημένη.
    Βασικά εγώ δεν παίζω τίποτα από xbox , μόνο sea of thieves κ συνδρομή έβαλα ultimate γιατί δεν είχα gold με ένα ευρώ το μήνα κ έπαιξα με την ευκαιρία στο pc λίγο ori.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  21. #1157
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Πήρε αναβολή εντέλει και το βρίσκω εντελώς λογικό έτσι όπως ήταν το παιχνίδι

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  22. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    hakoo (11-08-2020)

  23. #1158
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Λογικο μετα τον χαμο που εγινε, δεν ηταν εικονα αυτη για το flagship ενος ολοκληρου brand.
    Τσαμπα η ενεργεια που χαλασαν οι apologists.


  24. The Following 5 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    mihalis13 (11-08-2020),obione (12-08-2020),psx3 (11-08-2020),Slay (11-08-2020),Valkyre (12-08-2020)

  25. #1159
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  26. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    hakoo (11-08-2020)

  27. #1160
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Τουλάχιστον το πήρανε χαμπάρι ότι το παιχνίδι δεν προλαβαίνει την κονσόλα κ ευτυχώς το άφησαν για μετά γιατί θα ήταν κρίμα γιαυτους που γουστάρουν το παιχνίδι.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •