Page 53 of 164 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 3262

Thread: Xbox Series S | X

  1. #1041
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Θέλω 240fps και 720p ή ακόμα καλύτερα 480p.

    Γίνεται κυρία MS;

  2. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Valkyre (01-08-2020)

  3. #1042
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Χάχα χάχα χαχαχα τι ανάλυση θα είναι 1080p κ το xbox one παίζει 120fps εκεί

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Με γραφικα 360
    Λογικο δεν σου φαινεται να τρεχει στα 120fps?

  4. #1043
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Κάποια στιγμή θα στρώσει έτσι κ αλλιώς τσάμπα είναι θα το δοκιμάσουμε

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  5. #1044
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    "θα στρώσει"

    Λες και είναι μοτέρ των 90ς που θέλει στρώσιμο τα πρώτα 600 χλμ.

    Α, ρε MS.

    Βάζουμε βαλβολίνες ή ελαιόλαδο για λίπανση;

    (βαζελίνη έχει ήδη βάλει η MS από μόνη της, για να είναι έτοιμη την περίοδο των εορτών )

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    psx3 (01-08-2020),spartan (02-08-2020)

  7. #1045
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Eίστε haters, για να μαθαίνετε, το Xbox Series X είναι καλύτερο από το PS5 σύμφωνα με τοv CEO της Valve.
    Oταν βέβαια ζητήθηκε να δώσει περαιτέρω εξηγήσεις, αρκέστηκε να πει μόνο τη φράση "επειδή είναι"


  8. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    psx3 (01-08-2020)

  9. #1046

    Default

    εσενα δλδ τι σε πειραζει? μπορει να ειναι φαν της κονσολας ο ανθρωπος και να το ειπε.

  10. #1047
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Ρε συ Χρήστο γιατί τελευταία είσαι επιθετικός με όλους;
    Συγνώμη αν το αντιλαμβάνομαι λάθος αλλά γενικά τα ποστ σου είναι αρκετά επιθετικά σε όποιον πει κάτι για το Xbox

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  11. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    psx3 (05-08-2020)

  12. #1048

    Default

    επιθετικος με ΟΛΟΥΣ? που ακριβως το ειδες το ολους? ενα θεμα ειναι που λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του εδω,τρολαρισμα κτλ. ε λεω και 'γω το μακρυ μου και το κοντο μου και τρολαρω.

    και στο κατω κατω μπορει οντως να ειναι φαν και να το ειπε ο ανθρωπος,το κακο δε βλεπω καπου.

  13. #1049
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Έχει σχολιαστεί στο παρελθόν ήδη η "είδηση" αυτή, ας μην καταπιαστούμε πάλι με αυτή.

    Αλλά που να θυμάται ο Odytsak έτσι που έχει γεράσει όλα αυτά τα χρόνια στο φόρουμ. Μόνο να σχολιάζει τους άλλους ξέρει... (μία σου και μία μου)

    http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/18084-Next-Gen-Xbox-Series-X?p=680735&viewfull=1#post680735

  14. The Following User Says Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    odytsak (01-08-2020)

  15. #1050
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    επιθετικος με ΟΛΟΥΣ? που ακριβως το ειδες το ολους? ενα θεμα ειναι που λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του εδω,τρολαρισμα κτλ. ε λεω και 'γω το μακρυ μου και το κοντο μου και τρολαρω.

    και στο κατω κατω μπορει οντως να ειναι φαν και να το ειπε ο ανθρωπος,το κακο δε βλεπω καπου.
    Ε καλά τώρα, έχω όλο μπαίνεις και την λες σε όποιον ποσταρει κάτι για το Xbox που εσένα δεν σε βρίσκει σύμφωνο.
    Και που λες για φαν του Xbox όταν ένας που έχει βήμα και τόσο σημαντική θέση στην gaming βιομηχανία δεν μπορεί να απαντάει γιατί έτσι. Ακόμα και αν είναι φαν.
    Έχεις δημόσιο βήμα οπότε πρέπει να το αιτιολογεις
    Ας βγει αύριο ο πρόεδρος της Epic και να πει το ίδιο πράγμα για το PS5, πάλι για γέλια είναι. Άρα όταν ένα δημοσίο πρόσωπο απαντά με επιχειρήματα δημοτικού θα τρώει φουλ τρολαρισμα..

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  16. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    psx3 (05-08-2020)

  17. #1051

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Ε καλά τώρα, έχω όλο μπαίνεις και την λες σε όποιον ποσταρει κάτι για το Xbox που εσένα δεν σε βρίσκει σύμφωνο.
    Και που λες για φαν του Xbox όταν ένας που έχει βήμα και τόσο σημαντική θέση στην gaming βιομηχανία δεν μπορεί να απαντάει γιατί έτσι. Ακόμα και αν είναι φαν.
    Έχεις δημόσιο βήμα οπότε πρέπει να το αιτιολογεις
    Ας βγει αύριο ο πρόεδρος της Epic και να πει το ίδιο πράγμα για το PS5, πάλι για γέλια είναι. Άρα όταν ένα δημοσίο πρόσωπο απαντά με επιχειρήματα δημοτικού θα τρώει φουλ τρολαρισμα..

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    εισαι αδικος,μιας και το τελευταιο μου σχολιο ηταν ενα πολυ ωραιο ιαπωνικο τραγουδακι απ'τον φιλο μας τον craig!!!

  18. #1052
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    εισαι αδικος,μιας και το τελευταιο μου σχολιο ηταν ενα πολυ ωραιο ιαπωνικο τραγουδακι απ'τον φιλο μας τον craig!!!
    Αν όντως έχω κάνει λάθος συγνώμη. Απλά μου έχεις δώσει αυτήν την εντύπωση.
    Το συγκεκριμένο που λες δεν το έχω προσέξει, θα μου ξέφυγε

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  19. #1053

    Default

    ελα ρε μιχαλη αστειευομαι,μη δινεις σημασια. μπροφιστ!

  20. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    mihalis13 (01-08-2020)

  21. #1054
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Eίστε haters, για να μαθαίνετε, το Xbox Series X είναι καλύτερο από το PS5 σύμφωνα με τοv CEO της Valve.
    Oταν βέβαια ζητήθηκε να δώσει περαιτέρω εξηγήσεις, αρκέστηκε να πει μόνο τη φράση "επειδή είναι"

    Γιατί είναι χειρότερο το PS5 κύριε GabeN; Γιατί έχει Αθηναϊκές πινακίδες! Μιλάμε για ολοκληρωμένη τεχνική ανάλυση, όχι αστεία!

    Προσωπικά αμφιβάλλω ότι είναι σε θέση να εξηγήσει τεχνικά την προτίμησή του. Ο PDS έθεσε το θέμα στην σωστή του βάση, δηλαδή αυτή της μπίζνας (το χρήμα κινεί τα πάντα). Ο δε BigBOSS άφαντος, πέταξε την φυτιλιά (drive-by trolling) του και την έκανε, λολ.

    Και αν αύριο-μεθαύριο φέρει κανά Half Life: Alyx στο PS5/PSVR2 (α λα Portal 2/PS3), αλλά όχι στο "αγαπημένο" του XBOX Series X (θα έχει VR άραγε?), τι θα λέει μετά;

    Λοιπόν, για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα μας:



    Βλέποντας το παραπάνω video μου έρχεται στον νου αυτό που έγραψα πριν λίγες μέρες, ότι δηλαδή η MS περισσότερο καταλαβαίνει τα PC, παρά τις κονσόλες.

    Εν προκειμένω βλέπω ένα πολύ εντυπωσιακό PC game με τρελή λεπτομέρεια, που δεν φαίνεται να το περιορίζει η κονσόλα. Φανταστείτε τώρα ένα console game φτιαγμένο με 12TF baseline...

    Καλά λοιπόν τα πάει η MS στο PC(MR) fanservice, αλλά στις κονσόλες έχουμε το Hali Infinite, να μην μπορεί να φτάσει ούτε καν τα γραφικά του Halo 4 (κατά γενική ομολογία από τα πιο εντυπωσιακά παιχνίδια του XBOX 360, στέκεται καλά μέχρι και σήμερα).

    Λογικά και το Age of Empires 4 καλό θα είναι. Εν ολίγοις η MS βγάζει καλά PC games, αλλά από console games μέτρια πράγματα.

    Για αυτό αναρωτιέμαι γιατί να την προτιμήσει ο κονσολάς. Ο PCάς μπορώ να καταλάβω, έχει αρκετούς λόγους (αρκεί να πάρει όντως PC και φυσικά να έχει και το κατάλληλο μέσο χειρισμού).

    Με PCάτη φιλοσοφία στις κονσόλες δεν βλέπω να πηγαίνει μακριά. Και δυστυχώς υπάρχουν όψιμοι κονσολάδες που ακόμα δεν έχουν αποτάξει την PCίλα (δεν ξεπλένεται η άτιμη εύκολα!) από μέσα τους, αλλιώς θα το έβλεπαν και αυτοί ότι δεν στέκει αυτή η στρατηγική. "When in Rome, do as the Romans do" λέει ένα ρητό...

    Για να είμαι δίκαιος, αντίστοιχο πρόβλημα είχε και η Sony με τα φορητά της συγκριτικά με την Nintendo, προσπαθούσε να εφαρμόσει λάθος φιλοσοφία (home console) σε φορητό. Μόνο εγώ το βλέπω έτσι;

    Τελικά καταλήξαμε να είναι μονοπώλιο η Nintendo στα φορητά (και φυσικά να κάνει ό,τι γουστάρει, αφού δεν έχει ανταγωνισμό) και το επόμενο βήμα ποιό είναι; Να γίνει μονοπώλιο και η Sony στις home consoles;

  22. The Following 7 Users Say Thank You to psx3 For This Useful Post:

    mihalis13 (01-08-2020),obione (01-08-2020),odytsak (01-08-2020),PDS (01-08-2020),Slay (01-08-2020),spartan (02-08-2020),Valkyre (01-08-2020)

  23. #1055
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    ^Καπως ετσι.

    Δεν λεει ψεμματα ο Gabe οτι για αυτον ειναι η καλυτερη κονσολα, απλα δεν λεει και το γιατι. Για ευνοητους λογους.

    Παντως ειναι κριμα, γιατι η valve ειναι εξαιρετικα ταλαντουχα και τα τελευταια 15 χρονια εχει επικεντρωθει στο πως θα στησει την ''μπιζνα'' για να βγαλει περισσοτερα, παρα στο να εκμεταλευτει την δημιουργικοτητα της.
    Πρ'ολα αυτα ο κοσμος αποθεωνει τον Gabe περισσοτερο σημερα παρα στις καλες εποχες της Valve(!). Μαξιλαρακια gabe, θεος gabe κτλ. Πραγματικα ωρες ωρες δεν μπορω να ακολουθησω το πως σκεφτεται ο μεσος gamer.

    Aν η Valve ηταν στα Sony studios θα ειχε ηδη 2-3 GOTY κυκλοφοριες.
    .

  24. #1056
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    @ PSX3

    Το Sony - Nintendo παραδειγμα με τις φορητες κονσολες ειναι πολυ ευστοχος παραλληρισμος με το Sony-MS στις home. Πραγματι η Σονυ με τα φορητα ποτε δεν καταφερε να σφυγμομετρησει την αγορα. Την προσεγγισε με τελειως λαθος φιλοσοφια και γι αυτο απετυχε να απειλησει την Νιντεντο εστω επιδερμικα.

    Ειναι ενα παρα πολυ καλο παραδειγμα του ποσο μετραει να ξερεις σε ποιους απευθυνεσαι και τι ακριβως ζητανε. Η νιντεντο εχει κανει μαστερ στην εν λογω αγορα. Η Sony προσπαθησε αλλα ποτε δεν ηταν αρκετο και αυτο γιατι και το PSP και το Vita σε μεγαλο βαθμο προμοταρονταν ως ενα φορητο Playstation και δυστυχως αυτο η Sony το πηρε κυριολεκτικα. Τουτεστην ακολουθησε μια φιλοσοφια σε μεγαλο βαθμο home console το οποιο δεν μεταφραζεται σωστα σε ενα φορητο.

    Οπως η Νιντεντο δειχνει να γνωριζει πολυ καλα τι θελει ο κοσμος στα φορητα, ετσι και η Sony δειχνει να γνωριζει πολυ καλα τι θελει ο κοσμος στις επιτραπεζιες. Η MS κανει διαφορες αλχημειες ανα τα ετη, αλλα με κανει να νιωθω οτι εξακολουθει να ειναι μια τρομερα corporate φιλοσοφια εταιρειας (ξερω... ολες ετσι ειναι αλλα η MS ξεχωριζει) οπου πανω απο ολα το χρημα και δεν δινω δεκαρα αν το gaming θα παει κατα διαολου. Δηλαδη χεστηκα αν παμε το gaming 10 χρονια πισω αρκει να βγαζω φραγκα με το τσουβαλι.

    Οπως και να εχει η καλυτερη αποπειρα της MS να καταλαβει την αγορα ηταν το 360. Εκτοτε εχει δοκιμασει διαφορα κολπα και καθε φορα δειχνει να μην εχει επαφη με την αγορα κι ας εχει κανει σχεδον φουλ κωλοτουμπα απο οτι εκανε με το ΟΝΕ. (και ειναι και εντυπωσιακο αν το σκεφτεις αυτο, οτι παρολη την κωλοτουμπα και παλι δεν δειχνει να εχουν "πιασει" το νοημα).

    Μην παρεξηγηθω, δεν ειναι ευκολο. Οπως αλλωστε ειπαμε πιο πανω και η Sony το ιδιο ακριβως επαθε με τα φορητα...

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    mihalis13 (01-08-2020),psx3 (01-08-2020),Slay (01-08-2020)

  26. #1057
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Παντως για τα φορητα δεν υπαρχει μονο μια αληθεια. Δεν ειναι ασπρο η μαυρο δηλαδη.
    Η μια ειναι πραγματι οτι η Nintendo ειναι αξεπεραστη στο φορητο κομματι. Γνωριζει τι θελει ο κοσμος, εχει τεραστια εμπειρια εδω που τα λεμε και ταλεντο σε αυτον τον τομεα.
    Η αλλη ειναι οτι τα φορητα πεθαινουν( εχουν ηδη τελειωσει) λογο των κινητων.(Κατι που δεν θα συμβει ακομα με τις κονσολες, οποτε εχει ενα μαξιλαρακι η MS ακομα για οσο κρατησει)

    Το DS και το PSP θεωρουνται απολυτα πετυχημενα με το PSP να μενει φυσιολογικα πισω απο ενα Nintendo φορητο.

    H επομενη γενια φορητων ομως επεσε κατα κρατος(λογο κινητων, λογο της δευτερης αληθειας δηλαδη) αφου το 3ds θεωρειται επιτυχημενο μεν αλλα με 5εκ λιγοτερα συνολικα απο το PSP! Οσο ταλεντο και αναγνωση αγορας να εχει η Nintendo, τελικα το φορητο gaming επεσε κατακορυφα.
    Και εδω ερχεται η εμπειρια και η κλαση της Nintendo σε αυτο το κομματι με το υβριδικο switch, καθως ειχε δει που πηγαινει η δουλεια.
    Τελος τα φορητα και για την Nintendo δηλαδη.

    Ωραιο ομως πραγματι το παραδειγμα του psx3, γιατι το ιδιο ειδαμε και στην αυτη τη γενια με την Sony οσον αφορα τις κονσολες. Η επιλογες που εκαναν τα studio της για παραδειγμα ηταν ακριβως αυτο που χρειαζοταν η γενια. Bγαζει μια φοβερη ωριμοτητα. Το μονο που μπορει να κανει ο αντιπαλος εδω ειναι να ρισκαρει.

    Αυτο κανει η MS. Και αν της βγει της βγηκε. Αλλα θα συμφωνησω και με τον Val εδω, oτι το ρισκο για την ωρα φαινεται να ειναι εις βαρος του γκειμερ, oσο και αν προσπαθει να γλυκανει τον κοσμο παρουσιαζοντας τον εαυτο της ως consumer friendly με το gamepass.
    .

  27. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    psx3 (01-08-2020)

  28. #1058
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Παντως για τα φορητα δεν υπαρχει μονο μια αληθεια. Δεν ειναι ασπρο η μαυρο δηλαδη.
    Η μια ειναι πραγματι οτι η Nintendo ειναι αξεπεραστη στο φορητο κομματι. Γνωριζει τι θελει ο κοσμος, εχει τεραστια εμπειρια εδω που τα λεμε και ταλεντο σε αυτον τον τομεα.
    Η αλλη ειναι οτι τα φορητα πεθαινουν( εχουν ηδη τελειωσει) λογο των κινητων.(Κατι που δεν θα συμβει ακομα με τις κονσολες, οποτε εχει ενα μαξιλαρακι η MS ακομα για οσο κρατησει)

    Το DS και το PSP θεωρουνται απολυτα πετυχημενα με το PSP να μενει φυσιολογικα πισω απο ενα Nintendo φορητο.

    H επομενη γενια φορητων ομως επεσε κατα κρατος(λογο κινητων, λογο της δευτερης αληθειας δηλαδη) αφου το 3ds θεωρειται επιτυχημενο μεν αλλα με 5εκ λιγοτερα συνολικα απο το PSP! Οσο ταλεντο και αναγνωση αγορας να εχει η Nintendo, τελικα το φορητο gaming επεσε κατακορυφα.
    Και εδω ερχεται η εμπειρια και η κλαση της Nintendo σε αυτο το κομματι με το υβριδικο switch, καθως ειχε δει που πηγαινει η δουλεια.
    Τελος τα φορητα και για την Nintendo δηλαδη.

    Ωραιο ομως πραγματι το παραδειγμα του psx3, γιατι το ιδιο ειδαμε και στην αυτη τη γενια με την Sony οσον αφορα τις κονσολες. Η επιλογες που εκαναν τα studio της για παραδειγμα ηταν ακριβως αυτο που χρειαζοταν η γενια. Bγαζει μια φοβερη ωριμοτητα. Το μονο που μπορει να κανει ο αντιπαλος εδω ειναι να ρισκαρει.

    Αυτο κανει η MS. Και αν της βγει της βγηκε. Αλλα θα συμφωνησω και με τον Val εδω, oτι το ρισκο για την ωρα φαινεται να ειναι εις βαρος του γκειμερ, oσο και αν προσπαθει να γλυκανει τον κοσμο παρουσιαζοντας τον εαυτο της ως consumer friendly με το gamepass.
    Δεν έχεις άδικο εδώ.

    Για να λέμε του στραβού το δίκιο, και η Sony ψάχτηκε πως θα σώσει το Vita με πειράματα που θυμίζουν αμυδρά Switch (Vita TV/PSTV), αλλά η Nintendo πάλι διάβασε καλύτερα την αγορά με το υβριδικό Switch, έστω και με τον ανταγωνισμό του mobile.

    Και φυσικά μετράει και το γεγονός ότι από ένα σημείο και μετά σταμάτησε εντελώς να βγάζει AAA exclusives (επιπέδου Killzone Mercenary/Tearaway Unfolded) και το έριξε στα 3rd party indies (το λέω σε αντιπαραβολή με το τι κάνει η MS, που πιστεύει ότι θα την παλέψει χωρίς AAA exclusives, αλλά με τίγκα AA/indies του χαμού). Δυστυχώς ούτε το PS+ (free Vita games) έσωσε το Vita (Game Pass dejavu!). Είναι πολύ συγκεκριμένο αυτό που θέλει ο κόσμος από μια κονσόλα.

    Ε κάποια ρίσκα βγαίνουν, κάποια άλλα όχι, that's life/business. Το θέμα είναι αν μαθαίνουν ή όχι από τα λάθη του ανταγωνισμού.

    Πάντως στις πωλήσεις των κονσολών παίζουν πολλά ρόλο, παλιά βοηθούσε και η πειρατεία. Τα νούμερα του PS2 δεν θα τα πιάσει ποτέ το PS4, αλλά μια χαρά επιτυχημένη κονσόλα θεωρείται. Και το PSP είχε πουλήσει πολύ και λόγω πειρατείας και λόγω multimedia device ρόλου (εποχές πριν βγει το iPhone).

    Ακόμα και τις πωλήσεις του XBOX 360 αν τις διαιρέσεις δια 2 βγαίνει η εγκατεστημένη βάση του XB1.

    Και λέω δια 2 γιατί τότε πολλοί αγόραζαν 2 κονσόλες, μια για πειρατικά SP games και άλλη μια για online MP/XBL Gold. Χώρια τα RROD...

    Το ότι το PS4 έχει πουλήσει όσο έχει πουλήσει με σχεδόν μηδενική πειρατεία είναι κατόρθωμα, ίσως και μεγαλύτερο από αυτό του PS2.

    Ακόμα θυμάμαι το 2013 πόσοι "προφήτες" είχαν ξεγραμμένες τις κονσόλες, αφού το "μέλλον" είναι δήθεν τα PC και το Steam. Αν θυμάμαι καλά και ο Pachter τις ίδιες χαζομάρες έλεγε (τελευταία γενιά κονσολών τα PS360).

  29. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    PDS (02-08-2020)

  30. #1059
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    ΦΗΜΗ (προς το παρον)

    Το Halo Infinite Multiplayer θα περιέχει battle royal mode.

  31. #1060
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    ΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧ Εντελώς για εφήβους δηλαδή και λίγους ενήλικες πωρωμένους.


Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •