Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 67 of 67

Thread: Dying Light 2

  1. #61
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Καλημέρα,
    Για κάποιο λόγο έλαβα άλλους 2 κωδικους για το Dying Light 2 PS5 Pre-order pack και τους παραθέτω προς χρήση, όποιος προλάβει

    C5P7-3QNC-JQ7Q

    και

    H8F2-NCNA-GBHB

  2. The Following User Says Thank You to tsakali GR For This Useful Post:

    Conjure7 (22-02-2022)

  3. #62

    Default

    Χίλια ευχαριστώ! Πήρα τον πρώτο.

  4. The Following User Says Thank You to Conjure7 For This Useful Post:

    tsakali GR (24-02-2022)

  5. #63
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Τελος μετα απο 70 ωρες. Αφησα παρα πολλα side quests, γιατι ειναι τοσα πολλα που θες ακομα αλλες 70 ωρες να κανεις μονο αυτα. Ηταν απο τα καλύτερα games που εχω παιξει και ευχαριστήθηκα πολύ ολες αυτες τις ωρες που ασχολήθηκα μαζι του, χωρις να βαρεθω καθολου ή να νιωσω οτι κανω αγγαρεία

    Με το τελευταίο update μου ξεμπλόκαρε και το quest που ειχε κολλήσει και καποια τροπαια που ειχαν γκλιτσαρει

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Snk For This Useful Post:

    Conjure7 (24-02-2022),mihalis13 (24-02-2022)

  7. #64

    Default

    Ναι κι εγώ κάπου στις 80 ώρες είμαι και προ ολίγου μου έβγαλε ειδοποίηση ότι μπαίνω στο φινάλε. Δεν προχώρησα ακόμη όμως. Ίσως αργότερα ή αύριο. Πράγματι έχουν μείνει ένα κάρο side quests. Έκανα όμως αρκετά και λίγο βαρέθηκα.

  8. #65

    Default

    Παρομοίως κι εγώ αρχίζω και αφήνω side quests και δραστηριότητες, αν και δεν θέλω, γιατί θα παίζω μέχρι του χρόνου. Ώσπου
    Spoiler!
    , τα έκανα σχεδόν όλα. Τώρα, ακολουθώ main story και κάνω και ό,τι άλλο μπορώ και προλαβαίνω. Για εμένα πάντως αυτό που πέτυχαν είναι αξιοθαύμαστο. Η απόδοση της πόλης σε μία τέτοια κατάσταση είναι φοβερή, σε εικόνα και ήχο. Επίσης, δεν βαριέμαι καθόλου, ακόμα και τώρα, να κάνω πράγματα που συνεχώς συμβαίνουν τριγύρω και είναι αμέτρητες οι φορές που για αλλού ξεκινάω κι αλλού καταλήγω.
    Δεν ξέρω πόσες ώρες έχω παίξει και πόσο έχω προχωρήσει, αλλά πιστεύω έχω ψωμάκι ακόμα.

  9. The Following User Says Thank You to toninio For This Useful Post:

    Conjure7 (27-02-2022)

  10. #66

    Default

    Το τελείωσα κι εγώ χθες. Εντάξει. Καλό ήταν. Δεν τρελάθηκα κιόλας. Θέλω να πω ότι κι αν δεν το έπαιζα δεν θα έχανα κάτι. Πράγμα που δεν μπορώ να το πω για το cyberpunk. Μου έκανε κι ένα bug στη τελική μάχη, που με ανάγκασε να χάσω και να το πάρω από την αρχή.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Conjure7 For This Useful Post:

    geogoku (02-03-2022),toninio (01-03-2022)

  12. #67

    Default

    Τέλος κι από εμένα. Δεν έχω τσεκάρει πόσες ώρες έπαιξα, αλλά υπολογίζω κάπου στο 60ωρο με 70ωρο. Μόλις μπήκα στην central city άφησα στην άκρη αρκετά side quests και δεν επεδίωξα να πάρω και καινούρια. Συνολικά, θα πω ότι είναι ένα πάρα πολύ καλό παιχνίδι, που πήγε το πρώτο μέρος (Dying light 1) τουλάχιστον ένα επίπεδο επάνω, και που το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ. Τρομερά εθιστικό gameplay σε ένα άψογα φτιαγμένο setting. Υπάρχει και η ιστορία, η οποία
    Spoiler!
    και φυσικά οι χαρακτήρες, στους οποίους έδωσαν ιδιαίτερο βάρος οι developers κι αυτό μου άρεσε πολύ.
    Δεν διαφωνώ με τον Conjure 7, από την άποψη ότι το Dying light ασφαλώς δεν έχει το "βάρος" άλλων παιχνιδιών. Δεν είναι και αυτός ο ρόλος του. Προσπάθησαν κάπως να το πάνε και προς τα εκεί, να του δώσουν ένα χαρακτήρα παραπάνω και το πέτυχαν, αλλά έχει πολύ ψωμί ακόμα. Εννοείται ότι το Cyberpunk είναι άλλο εντελώς πράγμα, πολύ ανώτερο σαν εμπειρία.


Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •