Page 7 of 13 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 121 to 140 of 254

Thread: Fallout 76

  1. #121
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Αγόρι μου ΕΣΥ το έχεις παίξει?? ΕΣΥ .ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΕΙΣ
    Πλακα μου κανεις τωρα?Θα παιξω ένα παιχνιδι που αυτό το διάστημα είναι τιγκαρισμενο στα bugs και σε αθλια performance?


  2. #122

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Πλακα μου κανεις τωρα?Θα παιξω ένα παιχνιδι που αυτό το διάστημα είναι τιγκαρισμενο στα bugs και σε αθλια performance?
    Σωστά το διάβασες στο νεογκαφ.

  3. #123
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Εσύ μιλας εκ μέρους αυτού του κόσμου.? Εγώ πως δεν εξαπατήθηκε δλδ? Μήπως τα ρίχνουμε όλα στις κακες εταιρίες κ κάνουμε τους Ζορό χωρίς λόγο? Καμία εταιρία δεν θέλει το καλό σου! Όλες τα λεφτά σου θέλουν.ΟΛΕΣ. Αν τους αφήνεις να σε κοροϊδεύουν εσύ φταις .
    Δεν είναι ολες (ευτυχως)διοτι αν ηταν,τωρα όλα τα παιχνίδια θα τα παιζαμε ημιτελες.Σε αυτή την γενια εχουμε και παιξει και διαμαντάκια από εταιριες που σεβονται τον καταναλωτή.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Σωστά το διάβασες στο νεογκαφ.
    Επειδή με ειρωνευσε τωρα,Ξερεις καθολου περι νεογκαφ και ρεσερετα?

  4. #124

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Εισαι τελιως λαθος.Και αυτό που λές για τους περισσοτερους εδώ μεσα είναι αδικο.Για πιο μπουλινγκ λετε μωρε θα μας τρελενετε?Επειδη δεν συμφωνούμε και λεμε σαν πλειψηφια μια αποψη πανω σε ένα κομματι ενός παιχνιδιού.Και για να τελιωνει το παραμυθι περι ξερολιασης και μη,Μπες στο ρεσερετα μπες στο νεογκαφ να δεις τι γινεται για το παιχνιδι.
    Όταν θα μάθετε σωστά Ελληνικά, να διαβάζετε, να καταλαβαίνετε τι θέλει να πει ο άλλος, να εκφράζεστε σωστά και να συμμετέχετε κόσμια σε μια συζήτηση, χωρίς να είστε επιθετικοί και τζάμπα μάγκες (επειδή υπάρχει διαφορά απόψεων) ίσως τα ξαναπούμε. Ο τρόπος κάνει τη διαφορά όχι η ίδια η διαφορά, όποια κι αν είναι.
    Όσο για το τι μπορεί να λέει η όποια πλειοψηφία, για το οτιδήποτε, δεν χρειάζεται να σου πω που το έχω γραμμένο. Η πλειοψηφία στην Ευρώπη είναι αγράμματοι φασίστες. Έχουν κι αυτοί δίκιο επειδή είναι πλειοψηφία;
    Αρκετά.

  5. #125
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Όταν θα μάθετε σωστά Ελληνικά, να διαβάζετε, να καταλαβαίνετε τι θέλει να πει ο άλλος, να εκφράζεστε σωστά και να συμμετέχετε κόσμια σε μια συζήτηση, χωρίς να είστε επιθετικοί και τζάμπα μάγκες (επειδή υπάρχει διαφορά απόψεων) ίσως τα ξαναπούμε. Ο τρόπος κάνει τη διαφορά όχι η ίδια η διαφορά, όποια κι αν είναι.
    Όσο για το τι μπορεί να λέει η όποια πλειοψηφία, για το οτιδήποτε, δεν χρειάζεται να σου πω που το έχω γραμμένο. Η πλειοψηφία στην Ευρώπη είναι αγράμματοι φασίστες. Έχουν κι αυτοί δίκιο επειδή είναι πλειοψηφία;
    Αρκετά.
    Δηλαδη υπονοεις ότι είμαι και εγω καποιος αγραμματος φασιστας σαν του υπολοιπους ευρωπαιους και δεν ξερουμε να διαβαζουμε ελληνικα?Δηλαδη βγαινεις και προσβαλεις τους αλλους με φρασεις!! που τιμωρονται από την διωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος περι συκοφαντικης δυσφήμησης?
    Last edited by spartan; 02-12-2018 at 17:24.

  6. #126

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Δεν είναι ολες (ευτυχως)διοτι αν ηταν,τωρα όλα τα παιχνίδια θα τα παιζαμε ημιτελες.Σε αυτή την γενια εχουμε και παιξει και διαμαντάκια από εταιριες που σεβονται τον καταναλωτή.

    - - - Updated - - -


    Επειδή με ειρωνευσε τωρα,Ξερεις καθολου περι νεογκαφ και ρεσερετα?
    Πάλι καλά που μου τα είπες εσύ γτ δεν τα ήξερα. Λες κ στο νεογκαφ δεν έχει σαβουρα. Εκεί έχει τυπακια που είναι 10 φορές χειρότερα από σένα αλλά κ με γνώσεις.γιαυτο κατευθύνουν τον σπαρτάν από την Ελλάδα κ νομιζει ότι είναι τπτ αυθεντιες εκεί πέρα. Αυτοί τουλάχιστο μπορεί κ να το έπαιξαν σε αντίθεση από σένα που είσαι πρόβατο κ τους ακολουθεις στο τι λένε

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Δηλαδη υπονοεις ότι είμαι και εγω καποιος αγραμματος φασιστας σαν του υπολοιπους ευρωπαιους και δεν ξερουμε να διαβαζουμε ελληνικα?Δηλαδη βγαινεις και προσβαλεις τους αλλους με φρασεις που τιμωρονται από την διωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος περι συκοφαντικης δυσφήμησης?
    Από όλο αυτό που σου λέει ο άνθρωπος εσύ αυτό βρήκες να σχολιάσεις? Ρε μάστορα μας τρολαρεις?? Μην φωνάξεις δίωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος θα γελάνε μαζί σου...
    Last edited by ScaryTerry; 02-12-2018 at 17:28.

  7. #127
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Πάλι καλά που μου τα είπες εσύ γτ δεν τα ήξερα. Λες κ στο νεογκαφ δεν έχει σαβουρα. Εκεί έχει τυπακια που είναι 10 φορές χειρότερα από σένα αλλά κ με γνώσεις.γιαυτο κατευθύνουν τον σπαρτάν από την Ελλάδα κ νομιζει ότι είναι τπτ αυθεντιες εκεί πέρα. Αυτοί τουλάχιστο μπορεί κ να το έπαιξαν σε αντίθεση από σένα που είσαι πρόβατο κ τους ακολουθεις στο τι λένε
    Δεν αντιλεγω ότι ολοι εκει μεσα ειναι αγιοι και τελιοι σε όλα(σε αυτό συμφωνω)Απλα στο αναφερα από αποψης, ότι αυτά τα 2 μεγαλα φορουμ βγαζουν τις περισσοτερες ειδήσεις παγκόσμιος.Και μερικες φορες οι αντιδράσεις πολλων μελων εκει μεσα, εχουν φερει και θετικα αποτελέσματα σε παρομοιες τακτικες.

  8. #128

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Δεν αντιλεγω ότι ολοι εκει μεσα ειναι αγιοι και τελιοι σε όλα(σε αυτό συμφωνω)Απλα στο αναφερα από αποψης, ότι αυτά τα 2 μεγαλα φορουμ βγαζουν τις περισσοτερες ειδήσεις παγκόσμιος.Και μερικες φορες οι αντιδράσεις πολλων μελων εκει μεσα, εχουν φερει και θετικα αποτελέσματα σε παρομοιες τακτικες.
    Προσωπικά κ μόνο ότι μου λες ότι ενημερώνεσαι από κει μέσα είναι αστείο. Διάβασε εσύ από κει κ άσε εμάς να παίζουμε . Κ πολύ ασχολήθηκα μαζί σου είσαι άσχετος κ αμπαλος.

  9. #129
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Πάλι καλά που μου τα είπες εσύ γτ δεν τα ήξερα. Λες κ στο νεογκαφ δεν έχει σαβουρα. Εκεί έχει τυπακια που είναι 10 φορές χειρότερα από σένα αλλά κ με γνώσεις.γιαυτο κατευθύνουν τον σπαρτάν από την Ελλάδα κ νομιζει ότι είναι τπτ αυθεντιες εκεί πέρα. Αυτοί τουλάχιστο μπορεί κ να το έπαιξαν σε αντίθεση από σένα που είσαι πρόβατο κ τους ακολουθεις στο τι λένε




    Από όλο αυτό που σου λέει ο άνθρωπος εσύ αυτό βρήκες να σχολιάσεις? Ρε μάστορα μας τρολαρεις?? Μην φωνάξεις δίωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος θα γελάνε μαζί σου...
    Ρε πλακα μου κανεις?Εσυ νομιζεις ότι πισω από την ανωνυμια μπορεις να συκοφάντεις τον αλλον με αυτους του χαρακτηρισμου?Πηγαινε διαβασε κανενα ποινικο δικαιο.
    - - - Updated - - -

  10. #130

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Ρε πλακα μου κανεις?Εσυ νομιζεις ότι πισω από την ανωνυμια μπορεις να συκοφάντεις τον αλλον με αυτους του χαρακτηρισμου?Πηγαινε διαβασε κανενα ποινικο δικαιο.
    - - - Updated - - -
    Μόνο που είσαι χαζός κ δεν καταλαβαίνεις ότι δεν είπε εσένα.χα χα χα

  11. #131
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default


    Το πιος είναι ασχετος φαινεται δυστυχως.Καλη συνεχεια με το παιχνιδι σου


    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Μόνο που είσαι χαζός κ δεν καταλαβαίνεις ότι δεν είπε εσένα.χα χα χα
    Εισαι μεγαλο τρολ τελικα.Αφου των ρωταω πρωτα.Αν δεν ειπε εμενα οκ τοτε.
    Last edited by spartan; 02-12-2018 at 17:40.

  12. #132

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post

    Το πιος είναι ασχετος φαινεται δυστυχως.Καλη συνεχεια με το παιχνιδι σου


    - - - Updated - - -


    Εισαι μεγαλο τρολ τελικα.Αφου των ρωταω πρωτα.Αν δεν ειπε εμενα ολα καλα.
    Για να ζοριστηκες τόσο κ να λες για ποινικά αδικήματα μπορεί κ να είσαι δεν ξέρω. Που είναι η μαγκιά σου η αρχική ? Εσύ δεν μπορείς να είσαι μεγάλο τρολ οπότε μην το παίζεις .

  13. #133
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Για να ζοριστηκες τόσο κ να λες για ποινικά αδικήματα μπορεί κ να είσαι δεν ξέρω. Που είναι η μαγκιά σου η αρχική ? Εσύ δεν μπορείς να είσαι μεγάλο τρολ οπότε μην το παίζεις .
    Καθολου δεν τρολαρω.Εσυ πρεπει να εχεις το προβλημα,διοτι τοση ωρα προσπαθω να κανω μια συζητηση μαζι σου( για να καταλαβεις το νοημα των γραφων μου),Και εξακολουθεις να με ειρωνευεσαι.Αστο πηγαινε παιξε καλυτερα fallout.και μην ασχολησε αλλο με εμας τους ασχετους.

  14. #134

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Καθολου δεμ τρολαρω.Εσυ πρεπει να εχεις το προβλημα,διοτι τοση ωρα προσπαθω να κανω μια συζητηση μαζι σου( για να καταλαβεις το νοημα των γραφων μου),Και εξακολουθεις να με ειρωνευεσαι.Αστο πηγαινε παιξε παιξε καλυτερα fallout.και μην ασχολησε αλλο με εμας τους ασχετους.
    Όχι με εσάς! Με εσένα τον άσχετο. Εσύ είσαι τόσο επιδεικτικά άσχετος που διαβάζεις νεογκαφ κ χέστηκε η φοράδα στ'αλωνι . Εσύ μιλάμε τόση ώρα κ είσαι ακόμα στα μαύρα μεσάνυχτα εγώ έχω καταλάβει ότι δεν το παίζεις κ ρίχνεις λάσπη μόνο.εσυ ξεκίνησες τις ειρωνίες κ τις μάγκιες για το πώς να σου μιλάω αλλά όπως βλέπεις εκτίθεσαι. Κατάλαβες?? Η ακόμα μεσάνυχτα έχεις?? Να στο δώσω κ αλλιώς να το καταλάβεις.. εσύ διαβάζεις εγώ παίζω.. εγώ βιώνω τα Μπαγκς εσύ τα διαβάζεις.. Είσαι από την αρχή εκτός τοπικ.
    Last edited by ScaryTerry; 02-12-2018 at 17:53.

  15. #135
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Όχι με εσάς! Με εσένα τον άσχετο. Εσύ είσαι τόσο επιδεικτικά άσχετος που διαβάζεις νεογκαφ κ χέστηκε η φοράδα στ'αλωνι . Εσύ μιλάμε τόση ώρα κ είσαι ακόμα στα μαύρα μεσάνυχτα εγώ έχω καταλάβει ότι δεν το παίζεις κ ρίχνεις λάσπη μόνο.εσυ ξεκίνησες τις ειρωνίες κ τις μάγκιες για το πώς να σου μιλάω αλλά όπως βλέπεις εκτίθεσαι. Κατάλαβες?? Η ακόμα μεσάνυχτα έχεις??
    Πολύ καλα σου απαντησα διοτι εξ αρχης με ειρωνευτικες.Και δεν στο επαιξα καθολου μαγκια και κλανια.Αλλα τελικα εισαι τοσο φανμπου που καθεσαι και τσακωνεσαι με τους γυρω σου για παιχνίδια που είναι εξ αρχης προβληματικα.Πραγματικα τετιοιο κολλημα για ένα παιχνιδι( δεν εχω ξανασυναντησει τοσο καιρο από άλλο χρηστη σε αυτό το φορουμ).Ρε συ να πω ότι στην τελικη σου κοροιδεψα την γκομενα να πω ενταξει( λογικα εκανε και τα πηρε.Μην προσπαθεις τωρα να τα μπαλωσεις(φυσικα και εγω σε ειρωνευτηκα και το παραδέχομαι).Αλλα εγω τουλάχιστον προσπαθησα να βγαλω μια ακρη μαζι σου και ένα σημειο μπας και συμφωνήσουμε σε κατι,αλλα δεν.

  16. #136

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Πολύ καλα σου απαντησα διοτι εξ αρχης με ειρωνευτικες.Και δεν στο επαιξα καθολου μαγκια και κλανια.Αλλα τελικα εισαι τοσο φανμπου που καθεσαι και τσακωνεσαι με τους γυρω σου για παιχνίδια που είναι εξ αρχης προβληματικα.Πραγματικα τετιοιο κολλημα για ένα παιχνιδι( δεν εχω ξανασυναντησει τοσο καιρο από άλλο χρηστη σε αυτό το φορουμ).Ρε συ να πω ότι στην τελικη σου κοροιδεψα την γκομενα να πω ενταξει( λογικα εκανε και τα πηρε.Μην προσπαθεις τωρα να τα μπαλωσεις(φυσικα και εγω σε ειρωνευτηκα και το παραδέχομαι).Αλλα εγω τουλάχιστον προσπαθησα να βγαλω μια ακρη μαζι σου και ένα σημειο μπας και συμφωνήσουμε σε κατι,αλλα δεν.
    Άκρη δεν μπορεί να βγεί γτ είσαι χαζός πάμε παρακάτω. Μαγκιά πούλησες όταν ξεκίνησες να λες πως θα σου μιλάω κ χωριά ότι δεν είχα πει κ τπτ . Αν εσύ με.βλεπεις φανμποι λες κ εγώ τα παίρνω από την εταιρία πάλι είσαι χαζός οπότε δεν μπορώ να απολογηθω κ για αυτό. Τώρα τις γκόμενες κ αυτά άστα απέξω δεν έχουν καμία σχέση με αυτά που λέμε εκτός αν θέλεις να ανοίξουμε κ τέτοιο θέμα καλύτερα σε πμ. Άνοιξε λίγο το μυαλουδακι σου να καταλάβεις. Από την αρχή εσύ είσαι ειρωνικός οπότε άσε το ποιος προσπαθεί να μπαλωσει τα πράγματα. Σου λύνω ότι απορία θες από πμ για να μην βγαίνουμε εκτός τοπικ γτ αφού δεν το παίζεις δεν μπορείς να είσαι ον τοπικ. Το ίδιο θα σου έλεγα αν το παιχνίδι λεγότανε red dead κ έλεγες πάλι αυτές τις αρλουμπες. Να το ξεκαθαρίσουμε κ αυτό.

  17. #137
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Άκρη δεν μπορεί να βγεί γτ είσαι χαζός πάμε παρακάτω. Μαγκιά πούλησες όταν ξεκίνησες να λες πως θα σου μιλάω κ χωριά ότι δεν είχα πει κ τπτ . Αν εσύ με.βλεπεις φανμποι λες κ εγώ τα παίρνω από την εταιρία πάλι είσαι χαζός οπότε δεν μπορώ να απολογηθω κ για αυτό. Τώρα τις γκόμενες κ αυτά άστα απέξω δεν έχουν καμία σχέση με αυτά που λέμε εκτός αν θέλεις να ανοίξουμε κ τέτοιο θέμα καλύτερα σε πμ. Άνοιξε λίγο το μυαλουδακι σου να καταλάβεις. Από την αρχή εσύ είσαι ειρωνικός οπότε άσε το ποιος προσπαθεί να μπαλωσει τα πράγματα. Σου λύνω ότι απορία θες από πμ για να μην βγαίνουμε εκτός τοπικ γτ αφού δεν το παίζεις δεν μπορείς να είσαι ον τοπικ. Το ίδιο θα σου έλεγα αν το παιχνίδι λεγότανε red dead κ έλεγες πάλι αυτές τις αρλουμπες. Να το ξεκαθαρίσουμε κ αυτό.
    Με την γκομενα στο εδωσα σαν παράδειγμα Ε?(Μην νομιζεις ότι σου πουλαω παλι μαγκια και κλανια.Επιπλεον στο αν είμαι χαζος η όχι. αστο στην κριση τον καθενος εδώ μεσα αυτό.
    Ελα γιατι κουρασε πια αυτό το θεμα.Καλη σου συνεχεια.

  18. #138

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Με την γκομενα στο εδωσα σαν παράδειγμα Ε?(Μην νομιζεις ότι σου πουλαω παλι μαγκια και κλανια.Επιπλεον στο αν είμαι χαζος η όχι. αστο στην κριση τον καθενος εδώ μεσα αυτό.
    Ελα γιατι κουρασε πια αυτό το θεμα.Καλη σου συνεχεια.
    Να ξεκινήσω κ εγώ τα παράδειγματα με την μανα σου τότε αλλά μην στραβωνεις.. παράδειγμα δίνω.. Τεσπά εσύ ξεκίνησες τις μαγκιές απλά δεν μπορούσες κ τώρα το γυρίζεις αλλιώς ! Να σκέφτεσαι πριν ξεκινήσεις κάτι.
    Να σκέφτεσαι αν κάποιος είναι φανμποι κ να μην κατηγορείς αν δεν ξέρεις τι παίζει. Έως τότε διάβαζε νεογκαφ να σχηματίζεις αποψη. Εσύ κ ο κάθε εσύ είναι το τοξικ του community. Παίξε κανά ονλαιν δεν κάνουν κακό κ σίγουρα δεν δαγκώνουν! Μπορεί κ να γουστάρεις!

  19. #139
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Να ξεκινήσω κ εγώ τα παράδειγματα με την μανα σου τότε αλλά μην στραβωνεις.. παράδειγμα δίνω.. Τεσπά εσύ ξεκίνησες τις μαγκιές απλά δεν μπορούσες κ τώρα το γυρίζεις αλλιώς ! Να σκέφτεσαι πριν ξεκινήσεις κάτι.
    Να σκέφτεσαι αν κάποιος είναι φανμποι κ να μην κατηγορείς αν δεν ξέρεις τι παίζει. Έως τότε διάβαζε νεογκαφ να σχηματίζεις αποψη. Εσύ κ ο κάθε εσύ είναι το τοξικ του community. Παίξε κανά ονλαιν δεν κάνουν κακό κ σίγουρα δεν δαγκώνουν! Μπορεί κ να γουστάρεις!
    Για ξαναπεστο αυτο το παρσδειγμα που υποννοεις για την μανα μου ρε μεγαλε!!Να καταλαβω λιγο πως το εννοεις,
    Last edited by spartan; 02-12-2018 at 18:44.

  20. #140

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Για ξαναπεστο αυτό λιγο με την μανα μου ρε μεγαλε?Τι υποννοεις?
    Έχεις θέματα μεγάλε! Παράδειγμα σου έφερα όπως έφερες κ εσύ με την γκόμενα. Η μήπως είναι άκομψο να φέρνεις τετοια παραδείγματα πράγμα που εσύ έκανες πρώτος πάλι.
    Last edited by ScaryTerry; 02-12-2018 at 18:47.

Page 7 of 13 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •