Page 3 of 13 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 41 to 60 of 254

Thread: Fallout 76

  1. #41
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Χαχα.

    Βγηκε patch!

    χαχαχαχα

    47 gigabytes μεγεθος patch!!!

    χαχαχαχαχαχαχα

    το performance ακομα σκουπιδι παντου και τα bugs καλα κρατουν!



    κλαιω...


  2. #42
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	Capture.jpg 
Views:	164 
Size:	9.3 KB 
ID:	11433

  3. #43
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default



    Προβλεπεται κλαμα....

  4. The Following 4 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    AgentPrinny007 (27-11-2018),Slay (27-11-2018),spartan (29-11-2018),WolfRathmA (29-11-2018)

  5. #44
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον valkyre, Χαίρομαι για αυτό που βγήκε το fallout 76, οι fans (οι τυφλοί) πήραν αυτό που τους άξιζε. Για να έχει βέβαια κάποια αξία πρέπει το επόμενο παιχνίδι τους, οποίο και να είναι αυτό, να πατώσει στα preorders.

    Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. #45
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Σκουπίδι...

    $200 Fallout 76 Edition Promised Fancy Bag, Delivers Nylon Trash Instead [Update: Bethesda Responds]


    40 λεπτά κράξιμο και μπινελίκια από τον AngryJoe. Όλα τα λεφτά ο τύπος! Μπράβο του!
    Last edited by WolfRathmA; 29-11-2018 at 15:04.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  7. The Following 2 Users Say Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    Nikoladim (29-11-2018),spartan (29-11-2018)

  8. #46

    Default

    Χίλια συγγνώμη αλλά, ακόμη κι αν είναι σωστή, δεν με ενδιαφέρει η άποψη του "Σεφερλή" για το παιχνίδι και για κανένα παιχνίδι. Είναι πολύ μακριά από την αισθητική μου. Κάπου έχει γίνει καραμέλα ο Angry Joe, πόσο δίκιο έχει και τι καλά τα λέει. Έλεος!
    Επίσης το 80% των "hate" videos είνσι από άτομα που ΔΕΝ έχουν παίξει καν το παιχνίδι, ή δεν το έχουν παίξει πάνω από 5-10 ώρες. Κι όλα στη τελική είναι ζήτημα κάποιων "κλικς".
    Αυτό, σε καμία περίπτωση, δεν με κάνει να θέλω να πάρω το μέρος της εταιρείας, ή του απόλυτου "fan boy". Το παιχνίδι έχει πολύ σοβαρά προβλήματα. Και ναι. Είναι πείραμα. Για ανθρώπους όμως που τους αρέσει ο κόσμος του fallout (level up, grind, craft) και κάποτε σκέφτηκαν "θα ήθελα να το παίξω co op με τον Μήτσο" κάνει.

  9. #47

    Default

    Αμα δεν σου αρεσει ο Σεφερλης να ενας αλλος που τα λεει πιο "ομορφα".


    Επισης αν θες να κανεις το πειραματοζωο σε ενα πειραμα απως αναφερεις ειναι απολυτο δικαιωμα σου, απλα υπαρχουν καποιοι που τους αρεσει να τους συμπεριφερονται σαν ανθρωπους και οχι σαν ποντικια.

  10. #48
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,672
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Για ανθρώπους όμως που τους αρέσει ο κόσμος του fallout (level up, grind, craft) και κάποτε σκέφτηκαν "θα ήθελα να το παίξω co op με τον Μήτσο" κάνει.
    Πως γίνεται να έχω γνωστούς που είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που περιγράφεις, αλλά μου λένε "απαράδεκτη η Bethesda, δεν αντέχεται πλέον η τεχνολογία τους. Είπαμε 1 φορά "ας το δεχτούμε", είπαμε 2, 3, ε, πάλι θα πούμε ΟΚ; Και θα πούμε πάλι ΟΚ για τα μυριάδες bugs; Και θα πούμε πάλι ΟΚ για τις σχεδιαστικές επιλογές του gameplay; Ε, φτάνει πια. Δεν γίνεται να μας εκμεταλλεύεται ΤΟΣΟ πλέον. Έχουμε και κάποιες, όχι εξωπραγματικές, απαιτήσεις για τα χρήματα που δίνουμε".

    Η πλάκα είναι ότι από αυτούς τους ανθρώπους ακούγεται η πιο σκληρή κριτική!

    Να σημειώσω ότι κανείς από τους γνωστούς/φίλους δεν είναι μιλλένιαλ ηλικιακά (ήτοι γεννημένοι μετά το 1979-80), αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο. (τυπικά οι μιλλένιαλς ξεκινούν από το '76)

  11. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    mihalis13 (29-11-2018)

  12. #49
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Και έτσι πρέπει.
    Όταν αγαπάς ένα παιχνίδι πρέπει να είσαι αυστηρός μαζί του και όχι να το δικαιολογείς.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  13. The Following 2 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Kane (30-11-2018),Valkyre (29-11-2018)

  14. #50
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Και έτσι πρέπει.
    Όταν αγαπάς ένα παιχνίδι πρέπει να είσαι αυστηρός μαζί του και όχι να το δικαιολογείς.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Καποιες φορες ομως, η αληθεια ειναι οτι ολοι μας, το ξεχναμε λιγο αυτο, συμπεριλαμβανομενου και του γραφοντος εννοειται.

  15. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    mihalis13 (29-11-2018)

  16. #51
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Καποιες φορες ομως, η αληθεια ειναι οτι ολοι μας, το ξεχναμε λιγο αυτο, συμπεριλαμβανομενου και του γραφοντος εννοειται.
    Καλά αυτό εννοείται, όλοι δείξαμε κάποια επιείκεια σε αγαπημένους μας τίτλους.
    Απλά νομίζω ειδικά αν ένα αγαπημένο μου παιχνίδι κατάνταγε σαν το Fallout 76 σίγουρα θα το εκραζα.
    Ελπίζω να μην κάτι τέτοιο σε αγαπημένους τίτλους...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  17. #52
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Eμενα μου συνεβη με ενα απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια εβερ, το Mass Effect. Με το Andromeda να με απογοητευσει σε απιστευτο βαθμο που βγηκα και τα ειπα και ξαλαφρωσα...

  18. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    mihalis13 (29-11-2018)

  19. #53
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    ^^ Eμενα μου συνεβη με ενα απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια εβερ, το Mass Effect. Με το Andromeda να με απογοητευσει σε απιστευτο βαθμο που βγηκα και τα ειπα και ξαλαφρωσα...
    Έπαιξα πρόσφατα την τριλογία και έχω στο ράφι το Andromeda και με περιμένει.
    Όταν με το καλό (;; το παίξω θα ποστάρω την άποψη μου.
    Βέβαια επειδή τα έπαιξα καθυστερημένα δεν μπορώ να πω πως έχω ξετρελαθει με την σειρά αλλά σίγουρα μου άρεσαν παρά πολύ. Ίσως αν τα είχα παίξει στην ώρα τους να είχα ακόμα πιο θετική άποψη.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  20. #54
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Χίλια συγγνώμη αλλά, ακόμη κι αν είναι σωστή, δεν με ενδιαφέρει η άποψη του "Σεφερλή" για το παιχνίδι και για κανένα παιχνίδι. Είναι πολύ μακριά από την αισθητική μου. Κάπου έχει γίνει καραμέλα ο Angry Joe, πόσο δίκιο έχει και τι καλά τα λέει. Έλεος!
    Επίσης το 80% των "hate" videos είνσι από άτομα που ΔΕΝ έχουν παίξει καν το παιχνίδι, ή δεν το έχουν παίξει πάνω από 5-10 ώρες. Κι όλα στη τελική είναι ζήτημα κάποιων "κλικς".
    Αυτό, σε καμία περίπτωση, δεν με κάνει να θέλω να πάρω το μέρος της εταιρείας, ή του απόλυτου "fan boy". Το παιχνίδι έχει πολύ σοβαρά προβλήματα. Και ναι. Είναι πείραμα. Για ανθρώπους όμως που τους αρέσει ο κόσμος του fallout (level up, grind, craft) και κάποτε σκέφτηκαν "θα ήθελα να το παίξω co op με τον Μήτσο" κάνει.
    Συγγνωμη μα ο κοσμος των fallout ακριβως αυτο δεν ειναι. Εκτος και αν αναφερεσαι στο fallout 4.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    AgentPrinny007 (29-11-2018),spartan (30-11-2018)

  22. #55

    Default

    Είχα αποφασίσει ότι δεν θα το πάρω, όσο κι αν το αγαπώ, όπως λέτε πιο πάνω. Όμως έψαξα πέρα από τα hate βίντεο και την σκληρή κριτική, που κατά μεγάλο ποσοστό έχει βάση και άλλαξα γνώμη. Για μένα αξίζει τα 40€ (50€ έδωσα. Το πήρα πριν πέσει) για fallout εμπειρία με φίλο.
    @ Λευτέρη: Του 74 είμαι.
    @ Νικόλα : 3+4

  23. #56
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,672
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Παλιοσειρά δηλαδή είσαι κι εσύ χαχαχααχχαχ!!

    Μαγκάρετ, Μίλιον ντολαρ μαν, Άγγελοι του Τσάρλυ, Μπακ Ροτζερς, Moon 1999 (ή Earth δεν θυμάμαι / με τον Λαντάου), Γκαλάκτικα και πολλά άλλα όταν πρωτοβγηκαν!

  24. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Conjure7 (29-11-2018)

  25. #57
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Είχα αποφασίσει ότι δεν θα το πάρω, όσο κι αν το αγαπώ, όπως λέτε πιο πάνω. Όμως έψαξα πέρα από τα hate βίντεο και την σκληρή κριτική, που κατά μεγάλο ποσοστό έχει βάση και άλλαξα γνώμη. Για μένα αξίζει τα 40€ (50€ έδωσα. Το πήρα πριν πέσει) για fallout εμπειρία με φίλο.
    @ Λευτέρη: Του 74 είμαι.
    @ Νικόλα : 3+4
    Δοκιμασε να παιξεις το new vegas, Θα παρεις μια μυρωδια του τι πραγματικα σημαινει Fallout. To 4 για εμενα απλα εμετος.

  26. The Following User Says Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    spartan (30-11-2018)

  27. #58

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Παλιοσειρά δηλαδή είσαι κι εσύ χαχαχααχχαχ!!

    Μαγκάρετ, Μίλιον ντολαρ μαν, Άγγελοι του Τσάρλυ, Μπακ Ροτζερς, Moon 1999 (ή Earth δεν θυμάμαι / με τον Λαντάου), Γκαλάκτικα και πολλά άλλα όταν πρωτοβγηκαν!
    Ου! Μην αρχίσουμε να λέμε. Δεν θα τελειώσουμε ποτέ.
    Εμένα αυτά που έχουν χαραχτεί στη μνήμη μου είναι η πρώτη σεζόν του σταρ τρεκ, η ταινία φλας Γκόρντον, με την μουσική των Queen, που έπαιζε πολύ συχνά και το μουσικόραμα. Α! Και λίγο πιο μετά ο commodore 64, με το κασετόφωνο και ο Sinclair με το keyboard γομολάστιχα.
    Quote Originally Posted by Nikoladim View Post
    Δοκιμασε να παιξεις το new vegas, Θα παρεις μια μυρωδια του τι πραγματικα σημαινει Fallout. To 4 για εμενα απλα εμετος.
    Εντάξει. Εννοείται το έχω παίξει και το Vegas.

  28. The Following User Says Thank You to Conjure7 For This Useful Post:

    Lefteris_X (29-11-2018)

  29. #59
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Είχα αποφασίσει ότι δεν θα το πάρω, όσο κι αν το αγαπώ, όπως λέτε πιο πάνω. Όμως έψαξα πέρα από τα hate βίντεο και την σκληρή κριτική, που κατά μεγάλο ποσοστό έχει βάση και άλλαξα γνώμη. Για μένα αξίζει τα 40οŸ‚ (50οŸ‚ έδωσα. Το πήρα πριν πέσει) για fallout εμπειρία με φίλο.
    @ Λευτέρη: Του 74 είμαι.
    @ Νικόλα : 3+4
    Συγνώμη αλλά το συγκεκριμένο βίντεο δεν έχει τίποτα το σοβαρό ή έστω σαν αντίλογο να μας πει εμάς στους χρήστες. Καταρχάς ξεκινάει με το συγκαλυμμένο ότι εγώ είμαι στον χώρο και ξέρω πως σκέφτονται οι εταιρείες και εσείς οι χρήστες δεν ξέρετε και δεν καταλαβαίνετε που λέει και στον τίτλο. Αυτό είναι εξαρχής βλακεία, καθώς το μόνο που ξέρω και με ενδιαφέρει είναι ότι όταν δίνω τα ωραία μου λεφτάκια (δουλεμένα με ιδρώτα και δεν τα βρίσκω στον δρόμο) έχω την απαίτηση το προϊόν που λαμβάνω να κάνει αυτά που υπόσχεται και να μην είναι ένα αποτυχημένο πείραμα επάνω μου.

    Το αν η εταιρεία δεν ήξερε να κάνει ένα multi only παιχνίδι σε μία απαρχαιωμένη και ακατάλληλη για αυτό μηχανή είναι δικό της πρόβλημα και όχι δικό μου και φυσικά δεν θεωρώ ότι είναι σωστό να κυκλοφορεί το οποιοδήποτε παιχνίδι με ένα σωρό σφάλματα και να έχουν κάνει τους πελάτες τσάμπα beta testers (τσάμπα για τους ίδιους, γιατί οι πελάτες/χρήστες έχουν ακριβοπληρώσει το παιχνίδι) για να διορθώσουν τα ασυμμάζευτα. Το κάνουν κλασικά κάποιες εταιρείες με την Bethesda να πρωτοστατεί ουσιαστικά σε κάθε παιχνίδι που βγάζει. Οι δικαιολογίες πολλές, η απάντηση μία ότι υπάρχουν πολλές άλλες εταιρείες που σέβονται τον πελάτη και βγάζουν το ίδιο μεγάλα και περίπλοκα παιχνίδι χωρίς τα μυριάδες προβλήματα.

    Επιπλέον, αδυνατώ ακόμη να αποδεχτώ το γεγονός online multiplayer only παιχνίδι με ημερομηνία λήξεως επί πληρωμή. Συγνώμη αλλά με τόσα παιχνίδια online multi only / MMO να κυκλοφορούν F2P θεωρώ προσωπικά κακόγουστο αστείο να πρέπει να πληρώσω (και να ξαναπληρώσω για DLCs/επόμενο παιχνίδι/κλπ) παιχνίδια τύπου Destiny, Fallout, κλπ Όλα αυτά θα έπρεπε να ακολουθούν το μοντέλο κάποιων σωστών F2P τίτλων που έχουν δείξει έμπρακτα ότι το σωστό είναι λίγο διαφορετικό από αυτό που κάποιες εταιρείες κάνουν και αρμέγουν τον κοσμάκη.

    Θα μου πεις φταίνε οι εταιρείες ή οι χρήστες που τα ακουμπάνε; Φταίει η Bethesda που τα παιχνίδια της είναι so crappy και προβληματικά ή μήπως έχει ευθύνη ο φίλος Conjure7 όπου λέει ουσιαστικά ότι χάρηκε που έδωσε 50 ευρώ για να απολαύσει αυτό το υπέροχο και μοναδικό "πείραμα" - εμπειρία fallout; Λυπάμαι πολύ αλλά αυτή η αποδοχή και η συμπεριφορά είναι που δίνει τα περιθώρια στις εταιρείες να μας εκμεταλλεύονται. Η αρχή έγινε με τα DLCs, μετά περάσαμε στα ετήσια παιχνίδια αντιγραφή του προηγούμενου με άλλο skin, μετά στα μισοτελειωμένα/κακοφτιαγμένα/προβληματικά παιχνίδια με τα δεκάδες patches/updates, μετά καταργούμε το single campaign και πάμε multi olny, σε λίγο digital only και γενικά όσο βρίσκουν πρόσφορο έδαφος κάνουν.

    Δεν είδα ακόμη τα reviews του "Σεφερλή" Angry Joe (δεν το βρίσκω κακό σαν χαρακτηρισμό πάντως, μάλλον θετικά με προδιαθέτει κι ας μην είμαι φαν του Σεφερλη) και άλλων στο youtube, αλλά αυτά τα λίγα που είδα δεξιά και αριστερά και εδώ μέσα, θεωρώ αστείο μην πω ντροπή να υπερασπιζόμαστε κάτι τέτοιες τακτικές/κυκλοφορίες "αγαπημένων εταιρειών" και να λέμε ωραίο "πείραμα" ας δώσω τα 60-50 ευρώ να χαρεί η εταιρεία. Nope, not me και ας λες μετά ότι δεν έχω παίξει ούτε λεπτό και κακώς το κρίνω. Όταν κάτι είναι ουσιαστικά σκουπίδι και φαίνεται από μακριά δεν είναι ανάγκη να πληρώσω ακριβά για να το διαπιστώσω μόνος μου, για να κλαίω τα λεφτάκια μου. Μήπως πάσχεις από το σύνδρομο της Στοχόλμης (ή αλλιώς την ψυχολογία του θύματος), για ψάξε το λιγάκι...

  30. The Following 5 Users Say Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    chronohill (30-11-2018),Citizen3rased (30-11-2018),enstikto (30-11-2018),Lefteris_X (30-11-2018),spartan (30-11-2018)

  31. #60

    Default

    Λίγα πράγματα και τελευταία από πλευράς μου.
    Είμαι πολλά χρόνια στο φόρουμ και ονομαστικά τουλάχιστον σας γνωρίζω όλους, ως χρήστες. Γνωρίζω τις απόψεις σας, καθώς και τον τόνο που απαντάτε ή εκφράζετε την άποψή σας. Γι αυτό ακριβώς και δεν γράφω συχνά. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν σας διαβάζω.
    Εσύ Νεκτάριε μου είπες ότι πάσχω από σύνδρομο Στοκχόλμης και κάποιος άλλος πιο πάνω, ότι είμαι ποντίκι κι εκείνος άνθρωπος. Εάν τα παραπάνω κρίνονται ως αποδεκτή συμπεριφορά πάω πάσο.
    Επί του θέματος τώρα δεν είπα ούτε στιγμή ότι το παιχνίδι είναι σωστό, άρτιο, ή οτι εγκρίνω τη στάση της εταιρείας. Είπα ότι εμένα μου αρέσει το franchise κι η ιδέα να παίζω το συγκεκριμένο με παρέα φίλων. Είπα ότι δεν είναι, κατά την άποψή μου, τίτλος που αξίζει 2 ή 3 στα 10. Τίποτα περισσότερο από αυτά.
    Δεν προσπάθησα να σας αλλάξω την άποψη ούτε με ενδιαφέρει. Δεν δώσατε ούτε θα δώσετε τα λεφτά σας για αυτό. ΕΓΏ τα έδωσα. Προς τι ή επίθεση επί προσωπικού;
    Μια εβδομάδα έβλεπα όλα τα αρνητικά βίντεο. Σκεφτήκατε γιατί βγαίνουν μόνο τα αρνητικά στην επιφάνεια; Γιατί είναι "λεφτά" μήπως; Ψάξατε μήπως να βρείτε πιο μετριοπαθή; Όχι. Γιατί δεν σας ενδιαφέρει. Και καλά κάνετε. Εγώ όμως την επόμενη εβδομάδα τα βρήκα. Και μου άλλαξε η γνώμη. Και το πήρα. Αυτό. Τόσο απλά. Κι είμαι ποντίκι στα 45 μου μαζί με την παρέα μου. Άλλα λεφτά δεν θα δουν από μένα. Τουλάχιστον δεν μου πήραν προκαταβολικά 100€ όπως το Destiny, για ένα προϊόν που πραγματικά με έφτυνε στα μούτρα. Δεν περίμενα κάτι διαφορετικό από αυτό που αγόρασα στο F76. Συγγνώμη που εμένα μου αρέσουν τα mmo shooters κιόλας έτσι;
    Το βίντεο που ανέβασα ως παράδειγμα δεν με ενδιαφέρει καν να το σχολιάσω ή να το στηρίξω. Ο τύπος λέει ότι έχει ασχοληθεί με τον χώρο για να πει ότι μια εταιρεία που έχει επενδύσει σε μια μηχανή δεν την αλλάζει. Την φτιάχνει. Αν την φτιάξει. Αυτό. Εάν δεν την φτιάξει δεν θα πουλήσει starlight.
    Δεν πρόκειται να δώσω συνέχεια και να απαντήσω σε οτιδήποτε άλλο προκύψει. Μπορείτε να τα λέτε μόνοι σας και να συμφωνείτε σε όλα. Όπως και κάνετε τόσο καιρό. Διότι κανείς δεν έχει δικαίωμα να εκφράσει μια διαφορετική άποψη, χωρίς να του "την πέσετε" μαζικά και στις περισσότερες των περιπτώσεων με άκομψο τρόπο.

  32. The Following User Says Thank You to Conjure7 For This Useful Post:

    Lefteris_X (30-11-2018)

Page 3 of 13 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •