Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 49 of 49

Thread: PES 2019

  1. #41

    Default

    paidia kalisperaaa!ksekinaei to PES 2019 COOP kai thelei sunolo 3 paixtes poios psinetai na kanoume omadoula???tha exei fun pisteuw!


  2. #42

    Default

    Παιδια να κανω μια ερωτηση ως ψιλο ασχετος. Εχω το PES2018, κ θελω να παιξω online με τις μεταγγραφες του 2019. Δεν θα επρεπε καποιο update να κανει τις αλλαγες αυτοματα; Πρεπει να κανω κατι μεσα απο το μενου;
    Δλδ, ειναι δυνατον να εχει τον Ronaldo ακομα η Ρεαλ;
    Ειναι μονοδρομος η αγορα του 2019 για να γινει αυτο;

  3. #43
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Ω ναι

  4. #44

    Default

    Παιδια να κανω μια ερωτηση σα λιγοτερο εμπειρος με τα νεα Pro.
    Πλεον το παιχνιδι το εχω για να παιζω online matches με εναν φιλο απο Βουλγαρια. Δλδ εγω Θεσσαλονικη, κ αυτο Σαντανσκι.
    Μου βαζει αρκετα γκολ με κεφαλιες, ενω εγω σπανια.
    Μου εχει δημιουργηθει μια εντυπωση οτι οταν η μπαλα ειναι στον αερα στην περιοχη παντα υπερισχυουν οι παιχτες του, κ σκεφτομαι μηπως ειναι λογω της συνδεσης.
    Παιζει λετε ρολο, το οτι παντα εγω ειμαι ο host? Κ μαλιστα καθε φορα πριν το hosting κανω party για voice chat κ τον κανω invitation? Μηπως επηρεαζω την αποδοση της γραμμης μου σε σχεση με την δικη του, κ ειμαι παντα π.χ. 1ms πισω???
    Ξερω, θα μου πειτε να δοκιμασουμε να κανει αυτος hosting κ λοιπα, αλλα ειναι λιγο ασχετος με αυτα κ με τα αγγλικα.

  5. #45
    Elite LAZAGR76's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    καβαλα
    Posts
    684
    PSN ID
    LAZAGR76
    Name
    Γιαννης

    Default

    Μια ερώτηση για οποιον παιζει συνεργασία online .δεν μπορω να συνδεσω δευτερο χρηστη ενω με το 2018 δεν ειχα κανενα θεμα ...τη παιζει ξερει κανεις ?

  6. #46
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Παιδιά, εκτός του patch που υπάρχει στο WeHellas, έχει εντοπίσει κανένας κάποιο άλλο πιο αξιόλογο;

  7. #47
    Elite volyros's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,160
    PSN ID
    omilitis1986
    Name
    Γιαννης

    Default

    Να ρωτησω κατι. Κατεβασα την lite εκδοση του pro 2019 για το my club και μονο αλλα παρατηρω οτι δεν εχει κατηγοριες με βαθμολογια οπως παλια και θα ηθελα να ξερω αν δεν εχει η lite εκδοση μονο η γενικα το εβγαλαν αυτο το feature απο το my club?
    Στην εποχή αυτή που ζούμε των μετρίων,βασιλιάδες οι τρελοί των ηλιθίων.
    B.D.FOXMOOR



  8. #48
    PS4forums Fanatic georgios's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Athens
    Posts
    4,742
    PSN ID
    georgios78

    Default

    είπα να δοκιμάσω και εγώ το light χθές (my club) και εκλεισα 6 ώρες!

    1. επιτέλους πρώτη χρονιά φτιάξαν 1 ενιαιο μενού για να στήνεις την ομάδα. χωρίς να αφερεί τίποτα από όλες τις επιλογές έχει σε ένα μενού τρελές διευκολήνσεις. (εγώ που έχω 2 11άδες για να τις ξεκουράζω, παλιά μπούχτιζα με τις αλλαγές που χριαζοταν αφού άλλαζα 11άδα. φέτος είναι παιχνιδάκι όλα)
    2. σε αυτό βοηθάει και ότι δυσκόλεψαν τις αγορές παιχτών και οι ομάδες αλλάζουν πιο σπάνια
    3. βέβαια, ότι, δυσκόλεψαν τις αγορές παιχτών πολύ αν δεν δόσεις λεφτά, εκ πρώτης μου φάνηκε βλακεία. αλλά παίζεις με ισάξιες ομάδες οπότε δεν πιράζει. επίσης, εσπροξε τον κόσμο στο άλλο σύστημα των scouts και του auction. παλιά επαναπαβόμουν να περνω μερικούς τυχαίους καλούς. τώρα με τα scouts, αναγκαστηκά, βάζεις στόχο να πάρεις συγκεκριμένο παίχτη. πολύ ρεαλιστικό και ωραίο τώρα που ο κόσμος ασχολείτε. έχουν προσθέσει και διάφορα tools ώστε να μπορείς να δείς ακριβώς τι θα πάρεις με τι scouts
    4. το gameplay έχει γίνει πολύ καλό και φέτος πάρα πάρα πολύ καλό

    Quote Originally Posted by volyros View Post
    Να ρωτησω κατι. Κατεβασα την lite εκδοση του pro 2019 για το my club και μονο αλλα παρατηρω οτι δεν εχει κατηγοριες με βαθμολογια οπως παλια και θα ηθελα να ξερω αν δεν εχει η lite εκδοση μονο η γενικα το εβγαλαν αυτο το feature απο το my club?
    και εγώ κάτι τέτοιο είδα. λογικό αφού δεν έχει τόσο κόσμο. βάλλαν κάτι ανοιχτά ιβέντ αλλά ουτε σε αυτά βρίσκεις κόσμο. στο κλασικό ρανκντ όμως έβρισκα μέχρι τις 3 χθές
    Last edited by georgios; 18-12-2018 at 13:32.
    "EVERY GAME IS BETTER THAN NO GAME"

    from the book "Alien Interview", the words of the alien captured in area 51

  9. #49

    Default

    Καλησπερα, μολις αγορασω το PES2019 μετα απο χρονια και εχω καποιες αποριες. Πως μπορω να βρω καποιο patch για το παιχνιδι που να χει τις ομαδες ενημερωμενες? Σημειωση: Δεν εχω dota plus

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •